Grupa Prawna Goldwin S.A.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Prawna Goldwin S.A.

Opinia

Dobry wieczór moja opinia jest pozytywna ponieważ kiedy potrzebna jest mi porada prawna to zawsze dostanę jasną i zrozumiałą odpowiedź z poważaniem Ewa Nowacka

Adam C.

Jestem zadowolony ze współpracy z Grupą Prawną Goldwin S.A. Firma ta pomaga mi zarówno w sprawach prywtanych jak i firmowych (branża budowlana). Z usług korzystam już drugi rok. Pani prawnik Kasia M., która zajmuje się moimi sprawami zawsze jest do mojej dyspozycji pod telefonem, a na maile odpowiada sprawnie i rzeczowo - przygotowanie umów, pism, porady. Pozdrawiam i polecam, Adam C.

ELPA INSTAL

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GOLDWIN. Miła obsługa, wiedza na każdy temat i rzeczowa pomoc to główne atuty firmy. Z pewnością będę korzystał z ich usług. Szczerze polecam.

ANGRA CARGO

Szczerze polecam! Współpraca na jasnych zasadach dla każdej ze stron. Nie wiem jak inni opiekunowie ale mój konkretny - Pani Anna G.- bardzo konkretny specjalista. Wszystkie sprawy prowadzi jak należy, o wszystkim na bieżąco jestem informowany, mamy także za sobą kilka "załatwionych" pozytywnie dla mnie spraw. Polecam

Paweł S. Nowy wpis
Klient

Jestem zadowolony z usług Państwa firmy. Polecam!

Nowy wpis

@Paweł S.

Panie Pawle, bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Pozdrawiamy i liczymy na długoletnią współpracę

prof. dr hab. Piotr Skowron Nowy wpis
Klient

Współpracuję z firma Goldwin od ok 6 miesięcy w zakresie obsługi firmy zaawansowanych technologii biomolekularnych. Jestem pod wrażeniem poziomu merytorycznego, skuteczności i szybkości realizacji zleceń przez Goldwin. Polecam! prof. dr hab. Piotr Skowron

Nowy wpis

@prof. dr hab. Piotr Skowron

Sz. Panie Profesorze, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego Pana słowa są dla nas cenne. Dziękujemy za zaufanie. Liczymy na długoletnią współpracę! Pozdrawiamy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grupa Prawna Goldwin S.A. odbywa się również w języku angielskim?

GlazuraPlus +

Godni zaufania. Sprawy prowadzą rzetelnie. Jestem zadowolony,polecam

@GlazuraPlus +

Dziękujemy za zaufanie, pozytywną opinię oraz polecenie naszych usług. Pozdrawiamy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Prawna Goldwin S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. telesprzedaży.
Nestar Paweł Nowak
Klient

Z goldwin odezwali się do mnie dwa dni po założeniu działalności gospodarczej z oferta bezpłatnego miesiąca korzystania z ich usług. W sumie na tym miało się skończyć, ale jak się szybko okazało, zakres i forma pomocy byly na takim poziomie że zmieniłem zdanie i zostaję na dłużej. Bardzo polecam każdemu, w szczególności osobom jak ja które dopiero raczkują w prowadzeniu firmy

@Nestar Paweł Nowak

Panie Pawle dziękujemy za zaufanie oraz polecenie naszych usług. Wielu przedsiębiorców uważa, iż wsparcie prawne przydaje się wyłącznie w późniejszym etapie prowadzenia firmy - jest to mylące założenie, a Pan jest tego idealnym przykładem. Z początkiem prowadzenia biznesu istotne jest korzystanie z doradztwa i konsultacji, które pozwalają dowiedzieć się co robić, a czego nie, żeby korzyści finansowych z prowadzenia firmy, jak najwięcej Państwo posiadali. Tym bardziej, że konsultacje z prawnikiem zapewniamy nielimitowane telefonicznie, bądź e-mailowo, co ułatwia Państwu pracę. Liczymy na długoletnią współpracę. Pozdrawiamy.

Beata Robak Magic Home

Pan Mecenas Radosław Parda mój opiekun prawny Polecam !!! Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam Tą kancelarię

@Beata Robak Magic Home

Dziękujemy za słowa uznania i polecenie usług. Cieszymy się, iż spełniamy Pani oczekiwania. Liczymy na długoletnią współprace.

Marcin

Serio, żadnej opinii, na temat warunków pracy... Szukają telefonicznego doradcę klienta biznesowego za 3100-6000 zł brutto. Chętnie się dowiem, czy te 6k jest faktycznie do osiągnięcia i jak wygląda rekrutacja?

Magdalena
@Marcin

Wszelkie informacje przedstawiamy szczegółowo podczas rozmowy, w okresie rekrutacji. Podany przedział zarobkowy, jest jak najbardziej osiągalny. Pytania można również kierować na dane z ogłoszenia- chętnie udzielimy Panu informacji zwrotnej.

Robert
@Magdalena

Dzięki za info. A rekrutacja jak przebiega? Są dwa etapy czy więcej? Szybko można dostać feedback?

17111971
Klient

Witam,korzystalem z pomocy prawnej i jestem zadowolony z pomocy prawnej ,praktycznie pani Patrycja byla zawsze w temacie kiedy tylko dzwonilem ,objasnianie kwesti prawnych byly jasne i klarowne,jesli ktos potrzebuje porady prawnej lub pomocy w prowadzeniu przez kancelarje prawną to Polecam i bedę polecal kazdemu

@17111971

Bardzo dziękujemy za opinię, miłe słowa oraz polecenie usług naszej kancelarii. Naturalnie, jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Cieszymy się, że nasze usługi spełniają Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy Serdecznie !

Nikola
Klient

Witam chciałam się dowiedzieć jakie są. Korzyści z. Firmy Goldwing jak wygalda współpraca jak również rozwiązaniem umowy np w trakcie końca trwania umowy np z przyczyn nie prowadzenia już działalności i nie korzystania już z usług czy forma daje jakieś pakiety które trzeba oddac proszę o szybka odpowiedź z góry Dziekuje.

@Nikola

Dzień Dobry, Pani Natalio, bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Chętnie odpowiemy Pani na wszelkie pytania oraz przedstawimy warunki współpracy telefonicznie. Proszę o kontakt z naszą infolinią pod numerem 222692222 tam udzielimy Pani niezbędnych informacji.

A na
Klient

Witam polecam firmę Goldwin konkretnie i rzeczowo podchodzą do sprawy i profesjonalnie

@A na

Dziękujemy bardzo za opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż spełniamy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy !

Activepharm Labs
Klient

Polecamy jako klient do współpracy firmę Goldwin. Obsługuje nas Pani Alicja a wcześniej inne osoby. Generalnie jest szybka i merytoryczna odpowiedź na zadane pytania a przecież o to chodzi w dzisiejszym świecie :-). Pozdrawiamy

@Activepharm Labs

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Pomoc prawna to podstawa przy prowadzeniu działalności, cieszymy się, że nawiązali Państwo współpracę z naszą firmą, a my możemy wspierać Państwa w kwestiach prawnych. Liczymy na długoletnią współpracę. Pozdrawiamy !

Patryk
Klient

Szybka i sprawna realizacja zleconych zadań. Bardzo łatwy i przyjazny kontakt. Świetne doradztwo w dobrej cenie. Zdecydowanie oferta warta ceny.

@Patryk

Dziękujemy za opinie. Jest nam bardzo miło, że docenia Pan starania naszego zespołu. Szybkość w działaniu jest bardzo ważna, dlatego głównie na to stawiamy. Wiemy, jak ważne jest wsparcie prawne dla osób, prowadzących firmę, tym bardziej cieszymy się, że wybrał Pan właśnie naszą kancelarię. Liczymy na długoletnią współpracę. Pozdrawiamy Serdeczne.

Anna Dębska
Klient

Polecam z całego serca Grupę Prawną Goldwin. Pani prawnik Partycja, która jest od początku moim opiekunem, zasługuje na podziękowania za wspaniałą współpracę. Pani Patrycjo Dziękuję :)

@Anna Dębska

Pani Anno, dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że Pani opiekun prawny Pani Patrycja spełnia oczekiwania. Liczymy na długoletnią współpracę.

Opinia

Grupa Prawna Goldwin
@Opinia

Pani Ewo jest nam bardzo miło, iż spełniamy Pani oczekiwania. Sprawy naszych klientów, są dla nas kluczowe. Zależy nam na dobrej relacji, oraz stałym kontakcie z partnerami biznesowymi. Konsultację, które są nielimitowane pozwalają utrzymać kontakt i dzięki temu zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo. Dziękujemy za pozytywną opinię. Liczymy na dalszą, równie satysfakcjonującą współpracę.

Piotr
@Opinia

proszę jak i gdzie Goldwin Pani pomógł ?

@Opinia

Dramat , pani Ewa z Torunia , czy może Mi pani przesłać umowę , chciałbym ją porównać z swoją . Czy ma Pani analizę zagrożeń wynikającą z tą umową na 36 miesięcy ? proszę o kontakt na icyna@wp.pl

Czytajcie umowy

Czesław
@piotr

Czy w tej umowie jest coś niepokojącego na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę?

@Czesław

Panie Czesławie, chętnie skontaktujemy się z Panem i przekażemy wszelkie informację, dotyczące warunków współpracy, aby rozwiać Pana wątpliwości. Zachęcamy również do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 269 22 22.

@Opinia

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za miłe słowa oraz zaufanie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług.

Czym w Grupa Prawna Goldwin S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Paulina
Klient

Ja korzystam z usług firmy prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Pani Monika pomogła stworzyć mi umowę, wyjaśnia wszystkie niezrozumiałe dla mnie kwestie i pojęcia prawne, doradza optymalne rozwiązania, jest bardzo wyrozumiała i wiem, że mogę na nią liczyć. Dla mnie jako początkującego przedsiębiorcy to naprawdę przydatna pomoc.

@Paulina

Pani Paulino, bardzo dziękujemy za opisanie współpracy z jednym z naszych opiekunów prawnych. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca w przyszłości, dalej będzie owocować wieloma korzyściami dla Pani i zapewni bezpieczeństwo przy dalszym prowadzeniu działalności

MED WISE
Klient

Zdecydowanie polecam współpracę. Wyzwanie rzucone grupie było niestandardowe i zawiłe z natury naszej profesji. Cały proces przeszliśmy obroną ręką. Cały czas czuliśmy że walczymy o wspólną sprawę i współpraca nie ograniczała się wyłącznie do opinii prawnej. Warto zdać się na profesjonalistów. Szczególnie w niejasnym sektorze innowacji.

@MED WISE

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa oraz polecenie usług naszej kancelarii.

Magdalena Talar
Klient

Z całego serca polecam Polecam Grupę Prawną Goldwin S.A. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb. Pełen profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc oraz zrozumienie.

SWD SZKOLENIA WARSZTATY DEGUST
Klient

Witam! Jestem po 3 letnim okresie współpracy z Goldwin S.A. i mogę się wypowiedzieć o firmie w samych superlatywach, wszystko odbyło się zgodnie wcześniej ustalonym zakresem prac. (czytając niektóre negatywne opinie sądzę że nie wszyscy czytali regulamin, oraz zakres usług). Moim opiekunem jest Pani Anna Garkowska, świetnie trafiłem bo to osoba doskonale przygotowana merytorycznie, świecie znająca prawo, oraz perfekcyjne zdyscyplinowana i szybka w działaniu. Wszystkie sprawy zostały sfinalizowane na moją korzyść. Jestem naprawdę bardzo zadowolony zarówno z pracy jak i z kontaktu z opiekunem. Świetną pracę wykonał również asystent Pan Łukasz Pawłowski, który doskonale uzupełnił Panią Anne w momentach kiedy był duży natłok pracy. Pan Łukasz jest osobą godną zaufania o wysokim poziomy wiedzy. Zaangażowanie jakie włożył w prowadzone sprawy, przerosło moje oczekiwania. Podsumowując gorąco polecam współpracę z Grupą Prawną Goldwin dla firm, które rzeczywiście potrzebują pomocy prawnej.

Adam C.

Grupa Prawna Goldwin
@Adam C.

Panie Adamie jest nam bardzo miło czytać opinię, którą Pan wystawił. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy oraz Opiekuna Prawnego.

@Adam C.

proszę jak i gdzie Goldwin Pani pomógł ? i w jakiej sprawie ?

Robert
@piotr

Pytasz bo sam chcesz skorzystać? Bo ja też się zastanawiam tylko jak to wygląda cenowo? Nie wiem czy mnie na nich stać?

@Robert

Posiadamy różne warianty pakietowe, zarówno jeżeli chodzi o cenę jak i zawartość. Chętnie się z Panem skontaktujemy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Pana potrzeb. Może Pan skontaktować się z naszą infolinią, bądź pozostawić kontakt do siebie. Pozdrawiamy Serdecznie

Rick
@Robert

Zależy jaki masz portfel. Jak zasobny to cię będzie stać.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Prawna Goldwin S.A. - Toruń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Prawna Goldwin S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Prawna Goldwin S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Prawna Goldwin S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Prawna Goldwin S.A.
Przejdź do nowych opinii