Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Opinie o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Mariusz Stora

Super wspolpraca

@Mariusz Stora

Dziękujemy Panie Mariuszu za słowa uznania. Liczymy na długoletnią współpracę, równie satysfakcjonującą

Jadwiga

Bardzo profesjonalna obsługa klienta - wnikliwe, szczegółowe rozpatrzenie problemu.

@Jadwiga

Pani Jadwigo, dziękujemy za tak pozytywną opinię. Rolą naszej kancelarii, jest pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów natury prawnej. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Liczymy, że w przyszłości powrócimy do współpracy.

Klientka

Nie polecam firmy, inne ustalenia przez telefon, inne warunki umowy. Brak reakcji na reklamacje, brak informacji dlaczego jest tak a nie inaczej (informacja zawsze ta sama - umowa, która jest, jak by to rzec, szeroko interpretowana, w zależności od sytuacji). Aby zerwać umowę przestałam płacić i po ściągnięciu zaległości UWAGA!!!! - firma wystawiła mi kilkanaście faktur jednego dnia!!!! Najgorsza firma z jakąkolwiek kiedy współpracowałam, zero próby rozwiązania problemu, wyjasnienia nic... KOMPLETNA PORAŻKA (usunięte przez administratora)

klient
@Klientka

U mnie była podobna sytuacja. Inne warunki przez telefon, inne w umowie. Proces reklamacji to jakaś kpina. Uznaniowo podejmują sprawę lub nie, bo raz jest to w pakiecie a innym razem nie. Brak jasnych zasad. Nie polecam.

Kameleon

Super kontakt, profesjonalnie. Polecam

@Kameleon

Dziękujemy za miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, iż zdecydowali się Państwo na współpracę, właśnie z naszą kancelarią. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w chwili potrzeby skorzystania z pomocy prawnej.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi administracyjnej.
MBud

Polecam firmę! Rzetelna obsługa, fachowe podejście do przedsiębiorcy i pracownicy znający się na rzeczy.. Pozdrawiam

@MBud

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, oraz polecenie usług naszej kancelarii.

Jolanta N.

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy,szczególnie z pracy Pani Patrycji pełen profesjonalizm, polecam wczoraj wygraliśmy sprawę w sądzie.

@Jolanta N.

Pani Jolanto Cieszymy się, iż Pani opiekun spełnia Pani oczekiwania i udało nam się pomóc w sprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza dalsza współpraca, przebiegała na równie wysokim poziomie.

MBud

Polecam firmę ! Zaangażowani w swoją pracę i usługi na najwyższym poziomie.

Marek B.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Goldwin. Świadczone usługi pomagają w prowadzeniu działalności, są dla mojej firmy solidnym zabezpieczeniem. Polecam serdeczne!

@Marek B.

Dziękujęmy Panie Marku, za słowa uznana. Cieszymy się, iż zdecydował się Pan na współpracę właśnie z naszą kancelarią. Opieka prawna, to przede wszystkim zabezpieczenie, dlatego tak ważne jest wsparcie ze strony specjalistów, które chcemy Pana zapewnić. Liczymy, że nasza współpraca będzie przebiegała, jak najdłużej.

Klaudia Zawadzka

Szef działu sprzedaży to najlepsza osoba na stanowisku, bardzo dobrze prowadzi zespół, jest pomocny i wyrozumiały. Wypłatę dostajecie zawsze na czas. Jeśli ktoś jest dobry w tym, co robi, to może liczyć na wysoką prowizję. Nie jest to kolejne korpo, w którym wraz z dniem zatrudnienia stajesz się tylko cyferką, lecz miejsce, gdzie będziesz doceniony za wyniki, a nawet za chęci i indywidualnie traktowany. Podejście firmy do pracownika oceniam na 11/10. Cieszę się, że miałam okazję być jej częścią przez 1,5 roku.

Dawid

Firma jest kompetentna ?

@Dawid

Panie Dawidzie, bardzo dużo klientów nam zaufało, o czym świadczą opinie innych. Zachęcamy natomiast, do kontaktu oraz sprawdzenia naszych usług w praktyce, wtedy samodzielnie będzie mógł Pan ocenić jakość pracy.

Monika M.

Jestem zadowolona ze współpracy z Grupą Prawną Goldwin S.A., ponieważ mogę liczyć na pomoc kompetentnych pracowników tejże firmy. Moje sprawy są załatwiane dość sprawnie i szybko. Zatem gorąco polecam.

@Monika M.

Pani Moniko, dziękujemy za miłe słowa oraz docenienie pracowników naszej kancelarii. Cieszymy się, iż spełniamy Pani oczekiwania. Dziękujemy również za polecenie naszych usług, mamy nadzieję, że współpraca będzie przebiegała jak najdłużej.

Beata Płock

Dzień dobry. Firmę Goldwin testuję co prawda od niedawna, natomiast muszę przyznać, że dotychczas wywiązali się ze wszystkich moich założeń. Mam nadzieję, iż współpraca będzie taka, jak teraz ma to miejsce. Polecam!!!

@Beata Płock

Szanowna Pani, jest nam niezmiernie miło czytając słowa uznania skierowane w naszą stronę. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby dalsza współpraca była nadal efektywna oraz spełniała Pani oczekiwania. Dziękujemy za polecenie naszej firmy

TomaszSerwis

Bardzo dobra opieka prawna, usługi najwyższej jakości. Polecam!

@TomaszSerwis

Dziękujemy bardzo za miłe słowa oraz polecenie naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi były na wysokim poziomie. Jest nam niezmiernie miło, iż docenia Pan pracę naszych specjalistów. Liczymy na długoletnią współpracę.

BB

Jestem klientem od miesìąca. Jestem zadowolona . Poprosiłam o pomoc w sprawie firmowej.Wszystko odbyło się szybko i pomyślnie .

@BB

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, iż zdecydowała się Pani na kontynuację współpracy, po darmowym okresie testowym. Pomoc prawna, to przede wszystkim wsparcie i pełne bezpieczeństwo, jakie należy wprowadzić w firmie. Liczymy na długoletnią i równie zadowalającą Panią współpracę.

Andrzej Płock

WITAM Jestem klientem kancelarii od kilku lat. Początek współpracy poprawny, aczkolwiek bez błysku. Od chwili gdy moim opiekunem prawnym została Pani Alicja sytuacja zmieniła się diametralnie. PEŁEN POZYTYW ! Jest to osoba kompetentna , rzeczowa w swoich działaniach profesjonalna i operatywna ,a do tego bardzo miła i uprzejma. Mam do Niej pełne zaufanie. POLECAM.

@Andrzej Płock

Dziękujemy za zaufanie oraz opinię. Cieszymy się, że Pana opiekun spełnia wszelkie oczekiwania, tym samym jest Pan zadowolony z usług. Liczymy na dalszą długoletnią współpracę.

Damian P.

Współpraca z firmą Goldwin układa się pomyślnie. Po testowym okresie, zdecydowałem się na kontynuację zobowiązania. Elastyczność i zawartość pakietu pozwala w mojej działalności zachować stabilizację i opiekę prawną w dziedzinach, które mnie interesują. Nic dodać, nic ująć. POLECAM!

@Damian P.

Panie Damianie, jest nam niezmiernie miło, słyszeć słowa uznania. Pomoc prawna w obecnym czasie, to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, tym bardziej cieszymy się, iż zdecydował się Pan na kontynuację współpracy z naszą firmą. Rozszerzony zakres usług, pozwala na rozwiązanie problemów z kilku dziedzin prawa, dlatego każdy klient znajdzie pomoc dla swojej branży. Dziękujemy za pozytywną opinię, oraz liczymy na długoletnią współpracę.

Marta Szumańska

Odkąd podjęłam wsółpracę z firmą GOLDWIN nie spotkałam się z pozostawieniem swojej sprawy (jakiejkolwiek) bez odzewu. Zawsze mogłam liczyc na na prawdę rzetelną pomoc i informację. Godne zauważenia wydaje mi się, że mimo pisemnej (mailowej) informacji - zawsze był przed kontakt telefoniczny w celu dopytania, czy na pewno chodzi o wątek jaki poruszam, czy są tematy poboczne. Nieoceniona wiedza i pomoc! polecam każdemu ! nie ma co się zastanawiać :) PS>pandemia pokazała, przynajmniej w moim przypadku, że pomoc w mojej firmie okazała sie nieoceniona i przydatna właśnie dzięki firmie GOLDWIN.

@Marta Szumańska

Pani Marto jest na bardzo miło, iż jest Pani zadowolona z usług naszej kancelarii. Cieszymy się również, że w trudnym dla przedsiębiorców czasie, mogliśmy Panią wspierać. Stawiamy na nielimitowane konsultację właśnie po to, by mieli Państwo możliwość rozmowy z opiekunem w każdej chwili. Pomoc prawna to istotny element w momencie prowadzenia biznesu. Dziękujemy za opinię oraz polecenie naszych usług.

Klient

Polecam serdecznie usługi prawne tajże firmy. Kadra specjalistów, którzy dostępni są w ramach współpracy, pozwala mi nie martwić się o podłoże prawne w moim przedsiębiorstwie. Sumienność, profesjonalizm i ogromna wiedza NA BARDZO DUŻY PLUS! Jeżeli nie zawiodę się i wszystko będzie tak jak teraz, z pewnością będę przedłużał warunki umowy na kolejne lata współpracy! Jestem zadowolony, polecam! :)

@Klient

Dziękujemy bardzo, za każde słowo uznania. Cieszymy się, że spełniamy Pana oczekiwania. 30 dni darmowego testu to czas, gdzie mają Państwo możliwość sprawdzenia jakości naszych usług. Liczymy, że będziemy mogli podjąć z Pana firmą długoletnią współprace. Proszę pamiętać, że pomoc prawna przy prowadzonej działalności to inwestycja w bezpieczeństwo.

Cannabis Sklep

Z Grupą Prawną Goldwin współpracujemy, co prawda niedługo ale zawsze otrzymujemy pomoc na czas. Zdecydowanie polecamy współpracę

Grupa Prawna Goldwin
@Cannabis Sklep

Dziękujemy za zaufanie, oraz chęć kontynuacji współpracy, po okresie testowym. Jest nam niezmiernie miło czytać opinie z Państwa strony. Dziękujemy również za polecenie usług naszej kancelarii liczymy, że dalsza współpraca będzie dla Państwa równie satysfakcjonująca. Ze swojej strony zrobimy wszystko by tak było, proszę pamiętać, że w ramach usługi kontakt z prawnikiem jest nielimitowany, tym samym jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Slak

Korzystam od kilku lat i jestem zadowolony. Mam Świetnego opiekuna z którym załatwiliśmy pozytywnie wiele spraw. Z mojego punktu widzenia serdecznie polecam.

@Slak

Dziękujemy za słowa uznania oraz polecenie naszych usług. Jest nam niezmiernie miło, że uzyskane odpowiedzi spełniają Pana oczekiwania. Właśnie po to, w ramach usługi zapewniamy konsultację nielimitowane, aby móc na bieżąco, omawiać wszelkie wątpliwe sprawy natury prawnej i pozytywnie je rozwiązywać. Cieszymy się z długoletniej współpracy z Panem i liczymy na dalszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.