Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Opinie o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

xxxxggggg

Wszystkim, którzy składają CV do tej firmy do działu prawnego - szczerze odradzam. Większość dnia siedzisz z osobami, które jęczącym głosem zwracają się do siebie "Grażyno to" , Grażyna tamto" zamiast po imieniu, opowiadają jakieś historyjki, myślą, że są dowcipne. Poza tym niestety podejmując tam pracę można się niemiło rozczarować, bo z jednej strony przyjmują cię do pracy, mimo że rozmowa kwalifikacyjna idzie kiepsko, mówisz że nie masz doświadczenia w danej rzeczy, którą oni się głównie zajmują, a oni wiedząc to oczekują jednocześnie od Ciebie, że to w miesiąc czasu opanujesz perfekcyjnie - jest to oczywiście niemożliwe, więc efekt jest taki, że zostajesz zwolniony. Także osobiście nie polecam tej firmy nikomu kto chcę karierę prawniczą robić.

Julia

Bardzo zadowolona jestem współpracą z Grupą Prawną Goldwin S.A.. Opiekun p. Alicja jest bardzo dobrym fachowcem , bardzo miła i zawsze daję wyczerpujące odpowiedzi. Gorąca polecam

@Julia

Dziękujemy za polecenie naszej kancelarii oraz słowa uznania. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z obsługi, a opiekun spełnia Pani oczekiwania. Cenimy utrzymanie dobrych relacji z partnerem biznesowym, dlatego mamy nadzieję, że dalsza współpraca również będzie Panią satysfakcjonowała.

Runo

Dziękuję za ofertę współpracy. Polecam bardzo Grupę Prawną Goldwin, są to profesjonaliści w swoim fachu!!!!

@Runo

Dziękujemy bardzo za miłe słowa, zaufanie oraz polecenie naszych usług. Służymy pomocą w zakresie kilku dziedzin prawa, dlatego proszę pamiętać, że jesteśmy do Pana dyspozycji.

Dawspaw

Bardzo skuteczna Firma , interesują sie wszystkim , dzwonią co jakiś czas czy wszystko jest ok czy nie potrzeba pomocy prawnej i windykacyjnej. POLECAM BARDZO

YooRec
@Dawspaw

Zazdroszczę koordynatora pogratulować roboty...

@Dawspaw

Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że spełniamy Pana oczekiwania i jest Pan zadowolony, ze świadczonych przez nas usług. Sprawy naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, stąd ważne jest utrzymanie relacji biznesowych. Konsultacje nielimitowane pozwalają na stały kontakt, tak by firmy naszych klientów działały na rynku bez dodatkowych problemów. Dziękujemy za polecenie i przypominamy, że jesteśmy do Pana dyspozycji.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi administracyjnej.
Glowas

Bardzo Profesjonalnie podeszli do tematu. Super Polecam.

@Glowas

Bardzo dziękujemy za polecenie naszej kancelarii. Podchodzimy profesjonalnie do zlecanych nam zadań. Zadowolenie naszych klientów, stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego tym bardziej miło nam, że spełniamy Pana oczekiwania. Liczymy na dalszą równie dobrą współpracę.

P&K Construction Home

Rewelacyjna i profesjonalna obsługa prawna. Odpowiadają bardzo szybko na maila z zapytaniem i praktycznie cały czas pod telefonem !! Firma godna Polecenia !!

@P&K Construction Home

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię. Szybkość w działaniu jest dla nas bardzo ważna, dlatego zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Dziękujemy również, za polecenie naszych usług. Liczymy na dalszą i długą współpracę z Państwem. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby utrzymać Państwa poziom zadowolenia, z wykonywanych przez nas zleceń.

Jacuś

Witam czy odstąpienie od umowy przed upływem miesiąca wiąże sie z poniesieniem jakich kolwiek kosztów??

@Jacuś

Panie Jacku, tak jak był Pan informowany podczas rozmowy, w ciągu pierwszych darmowych 30 dni może zrezygnować Pan ze współpracy bezpłatnie. Wystarczy zadzwonić bądź napisać e-maila. Kierujemy do Pana darmowego kuriera, celem zwrotu materiałów. Liczymy jednak, że nie będzie takiej potrzeby i zostanie Pan z nami. Przypominamy, że świadczymy usługi w zakresie Pana spraw firmowych, jak i prywatnych. Jest to duże ułatwienie dla przedsiębiorców przy prowadzeniu firmy. Jeżeli będzie miał Pan dodatkowe pytania, zachęcamy również do kontaktu z naszą infolinią.

Jacus

Wszystko pozytywne. Ale mam pytanie. Czy przed koncem okresu próbnego sa jakieś koszty rozwiązania umowy?

ELPA INSTAL

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GOLDWIN. Miła obsługa, wiedza na każdy temat i rzeczowa pomoc to główne atuty firmy. Z pewnością będę korzystał z ich usług. Szczerze polecam.

@ELPA INSTAL

Bardzo dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że prezentowane przez nas usługi spełniają Pańskie oczekiwania.

Jb

Pomimo krotkiego okresu wspolpracy, moge polecic. Mila Pani rzeczowo udzieliła mi informacji na temat mojej zagwozdki. W przyszlosci z pewnością podejmiemy ponownie współpracę

@Jb

Dziękujemy za miłe słowa oraz skorzystanie z okresu próbnego. Liczymy na owocną współpracę w przyszłości.

ANGRA CARGO

Szczerze polecam! Współpraca na jasnych zasadach dla każdej ze stron. Nie wiem jak inni opiekunowie ale mój konkretny - Pani Anna G.- bardzo konkretny specjalista. Wszystkie sprawy prowadzi jak należy, o wszystkim na bieżąco jestem informowany, mamy także za sobą kilka "załatwionych" pozytywnie dla mnie spraw. Polecam

@ANGRA CARGO

Serdecznie dziękujemy za polecenie naszych usług, jednocześnie cieszymy się, że spełniamy Pana oczekiwania i jest Pan zadowolony z Opiekuna Prawnego.

tomasz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY Z GRUPĄ GOLDWIN..SZYBKO I SOLIDNIE.

@tomasz

Panie Tomaszu, jest nam niezmiernie miło, iż jest Pan zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by nadal współpraca spełniała Pana oczekiwania.

Lukasz komadowski

Polecam

@Lukasz komadowski

Panie Łukaszu, dziękujemy bardzo za polecenie! Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Zbigniew

Dlaczego będziesz odradzać? Chciałbym wiedzieć, co wpływa na wyrażenie przez Ciebie takiej opinii. Nie podałeś żadnego uzasadnienia, dlatego chciałbym je poznać.

Jacek

Witam wczoraj dzwoniła pani z propozycją wstępnie się zgodziłem bo byłem w pracy człowiek zaganiany pani mnie zagadała i się zgodziłem na przyjazd kuriera ale czytając te komentarze i po zastanowieniu sie nad tym wszystkim nie potrzebuje tego. Czy mogę nie podpisywać tej umowy przy kurierze??

@Jacek

Panie Jacku, każdy klient podejmuje samodzielnie decyzję co do zawarcia współpracy. My ze swojej strony przestawiliśmy Panu korzyści wynikające ze współpracy, jak również przydatność usług w Pana firmie. Przypominamy, że w ciągu darmowego miesiąca, może Pan zlecić czynności, na których Panu najbardziej zależy, a następnie opinie na temat współpracy wyrazić. Ma Pan również możliwość rezygnacji w ciągu pierwszego darmowego miesiąca, więc tym bardziej zachęcamy do sprawdzenia usługi w praktyce.

Krzysztof

Chciałbym przestrzeć klientów firmy Goldwin przed praktykami odnośnie umów. Mianowicie zawarłem umowę na rok (nie chciałem standardowo na dwa lata) miesiąc przed końcem umowy miał do mnie dzwonić konsultant czy wyrażam chęć dalszej współpracy, niestety nikt nie zadzwonił przegapiłem termin i umowa przeszła wedle regulaminu na kolejny rok, niestety z wyższą stawką niż standardowo. Niejako moje gapiostwo ale uśpione tym że będzie że mną kontakt przed końcem umowy. Przykre.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie jak sam Pan zauważył, przeoczył Pan termin złożenia pisma. Podpisując umowę, wyraził Pan zgodę na jej warunki. My ze swojej strony wywiązujemy się z warunków umowy, działamy wedle regulaminu. Nie zgodne z prawdą jest to, iż miał otrzymać Pan przypomnienie - nie padła taka informacja, ani podczas rozmowy, jak również nie ma Pan takiego zapisu w umowie czy regulaminie. My ze swojej strony, przypominamy, o kończącym się okresie testowym, na 5 dni przed datą jego zakończenia. Jeżeli klient decyduje się na dalszą współpracę, jest świadomy swojej decyzji oraz zobowiązany do przestrzegania regulaminu. Dodatkowo w ramach negocjacji z Pana strony, podpisaliśmy umowę wyłącznie na rok czasu, mimo, że propozycja długości umowy z naszej strony była inna, ale to również Pan zauważył. Cena abonamentu u Pana, jest wciąż taka sama, jeżeli ma Pan wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Bardzo prosimy o zaprzestanie kontynuowania obraźliwych i naruszających dobre imię firmy komentarzy.

Dariusz A.

Rzetelna firma, podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Ludzie z ogromnym serem, bardzo za wszystko im dziękujemy.

@Dariusz A.

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa oraz pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniamy Pana oczekiwania.

Korzystam z usług Goldwin od prawie dwóch lat, to pierwsza moja umowa z prawnikami. Poczatki były różne, przyznaję, że wymagałem koncentracji i indywidualnego podejścia do mnie i moich problemów, nie zawsze to otrzymywałem. Zawsze jednak gdy nie byłem zadowolony z osobistego doradcy miałem kontakt i mozliwość wypowiedzenia swojego niezadowolenia. Dwukrotnie prosiłem o zmiane opiekuna i zgodzono sie z moimi zastrzeżeniami. Kontakt jest szybki, pomoc ma wymiar praktyczny tzn nie musisz byc prawnikiem zeby zrozumieć o do ciebie mówią, w odzyskiwaniu należności są dobrzy. Polecam

@Andrzej

Sprawy naszych Partnerów biznesowych stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszymy się, że jest Pan usatysfakcjonowany ze współpracy z naszą firmą. Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię.

Monbro

Czy do zerwania umowy podczas trwania okresu próbnego wystarczy poinformowani Goldwin telefonicznie czy należy wysłać pismo ?

@Monbro

Aby odstąpić od umowy w ciągu pierwszych 30 dni wystarczy zadzwonić lub wysłać informację email.

Studentka

Absurdalne ogloszenia i proba werbowania na darmowe praktyki studentow prawa. A co lepsze, zeby dostac sie na te niewolnicze praktyki jest przesłuchanie przed 3 osobowa komisja i pytania z przepisow prawa. No i najlepiej, zebys za darmo pracowal codziennie w pelnym wymiarze godzin. Jawna kpina.

@Studentka

@Studentka Ustawę o praktykach absolwenckich znasz? Po coś dopuszcza 3 miesiące praktyk nieodpłatnych...

studentka
@Kitek

Ustawa ustawą a bycie Januszem biznesu to druga sprawa. Czy komus się na prawde wydaje, że kończąc studia i mając już jakąś ugruntowaną wiedzę mam ochotę robić to samo co pracownicy tyle, że za darmo. Czy mi ktoś da w sklepie coś za darmo albo nie będe musiała płacić za (usunięte przez administratora)? To absurdalne. Takie rzeczy tylko w Toruniu. Na szczęście w pore uciekłam i odbywam owszem staż ale odpłatny, bo majac dwadzieścia kilka lat nie uśmiecha mi się być na cudzym utrzymaniu.

@studentka

Może przeceniasz swoją wiedzę? To, że studenci bez doświadczenia albo z bardzo małym zaczynają zatrudnienie w kancach od bezpłatnych praktyk jest w Toruniu normą (jak w innych miastach to nie wiem). Rzadko jest inaczej.

studentka
@Kitek

No raczej nie przeceniam. Co więcej ukończyłam też inny kierunek poniekąd zwiazany z prawem, a praktyk kilka odbyłam na początku studiów więc jakieś pojecie mam i proponowanie mi z uśmiechem tak absurdalnych praktyk jest conajmniej śmieszne. Trzeba cenić swoja wiedze i nie dawać się robić niewolnikiem. Myśle, ze jakby nikt nie godził się na takie warunki to przestaliby umieszczać te bzdurne ogłoszenia. Takie śmieszne ustawy i pracodawcy to tylko w Polsce. Na Zachodzie jest to nie do pomyslenia, w Niemczech czy w UK studenci pracuja od pierwszego roku studiów w firmach zwiazanych z kierunkiem studiów i to za pieniadze. Na szczęście są jeszcze w Polsce miasta gdzie człowieka z ugruntowana wiedzą i chęciami do pracy i samorozwoju doceniają. Za to w Toruniu cwaniactwo kwitnie,

gość
@Kitek

Ludzie ceńcie sie bardziej! Ktoś kto nie jest w stanie Wam zapłacić za prace nawet jakiejs symbolicznej kwoty nie szanuje waszej pracy. No i jak widać na portalach ciagle pojawiają się ogłoszenia tych absurdalnych praktyk tak więc nie ma za bardzo zainteresowania tym i dobrze! Stanowczo powinno się omijać takich ludzi co szukają głupszych od siebie.

@gość

Moim zdaniem to mocno zależy od sytuacji. Musi się to opierać na pewnej wzajemności. Jeżeli przychodzi do kancy nieopierzony student, który pierwszy raz na oczy widzi akta, to taki "praktykodawca" nie tylko na nim nie zarabia, ale wręcz tylko inwestuje - czas pracy swoich etatowych pracowników, którzy muszą mu wszystko tłumaczyć, a praktykant nie jest dla nic żadną pomocą bo i tak dłużej schodzi na poprawianiu po nim wszystkiego. To nie jest za przeproszeniem praca w ksero. Po co inwestuje? Bo być może wychowa sobie przyszłego pracownika i gdy jego praca nabierze rynkowej wartości zaczyna mu płacić. Ustawowe 3 miesiące praktyk to naprawdę nie jest dużo i dopiero pracodawca, który przekracza ten limit (zatrudniając już na czarno) zasługuje na miano prawdziwego janusza biznesu.

Kitek

No co mam Ci powiedzieć - takie miasto i taki kierunek :)

sea_org_93

O jestem ciekaw - robiłeś tam praktyki?

Myk
@studentka

Bzdury wypisujesz. W Niemczech za studia się płaci, to po pierwsze. Po drugie - Niemcy stoją praktykami, pracą za darmo i smieciówkami (tzw. Minijob). Nie wiesz to nie pisz.

lembas
@Kitek

Jak wcześniej napisano kandydat na praktykę przechodzi rozmowę przed trzyosobową komisją w tej kancelarii. Przyjmuję, że celem jest wyłonienie najbardziej kompetentnych do odbycia praktyki. Ergo, takich których kompetencje nie wymagają przyuczenia do kserowania i przekładania papierów, uczenia się jak wyglądają akta... Jeśli jest proces weryfikacyjny wyłaniający najprzydatniejszych/ zdolnych to dlaczego uważasz, że można nie płacić za czas faktycznej pracy - nawet jeśli nazwiesz to praktyką. Nie płaceniem jest wyzyskiem i praktyką silniejszego nad słabszym - dla mnie nie do zaakceptowania. Twoja argumentacja zakłada, że komisja wybiera najbardziej 'zielonych', którym trzeba tłumaczyć jak chociażby akta wyglądają - ergo: nie należy im płacić. Nie zgadzam się z tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.