Opinie o Paweł Protasiewicz Install Centere w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Protasiewicz Install Centere. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Protasiewicz Install Centere na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Protasiewicz Install Centere w Zawiercie

Niki Nowy wpis

Nowi pracownicy nie przychodźcie tu, chyba że kochanie wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Robisz za 4 osoby, a pieniądze najlepiej najniższa krajowa. (usunięte przez administratora) w sumie można tutaj również zauważyć. Pepe to nie szef, to tyran! Nie polecam, lepiej nie pracować, bo leczenie psychiczne kosztuje po tej pracy.

valdi Nowy wpis

Niestety potwierdzę opinie wcześniejsze. Install Centere to chyba jedyna większa firma hydrauliczna z Zawiercia i okolic. (usunięte przez administratora), bazowanie na układach, stażach, dofinansowaniach z UP. Z rozmów z generalnymi widać, że jakość projektów niska, nauka na błędach. Ja jako kierownik robót nie mam czego tu szukać, dobrze, że już znalazłem pracę w innej firmie. Chciałem wspomóc lokalny biznes, szed nie pozwolił dyktowaniem swoich nieludzkich warunków. Życzę mimo to powodzenia.

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako projektant można liczyć na 11500 . Czy to prawda?

TadiMar Nowy wpis

Zgadzam się że ta firma to DNO. Niejaki siwy jegomość PiPi to kawał chama, ignoranta i buraka. W całym tym Install wykorzystuje się pracowników czytaj charytatywne nadgodziny w imię PP. Mobbing to chleb powszedni. Koleś kręci na kasę. Umowa na inna kwotę często na najniższą krajową reszta niby pod stołem często też przecięta czyi tak czy owak nie masz na co Ci PP obiecywał. On to nawet na 10 zł oszwabi. Miejsce wspaniałe dla ludzi którzy nie cenią samego siebie, desperatów, lubiących być poniżanymi, donosicieli (PP bardzo ceni sobie zaufanych ucholi). Ogólnie jeżeli jesteś sadomasochistą to miejsce wspaniałe dla ciebie. Bez poważania dla PP.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paweł Protasiewicz Install Centere? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
rumcajs

Witam. Byłem na rozmowie o prace na stanowisko kierownika robót. Ta firma to jakieś dno. 40 min czekania na korytarzu od umówionej godziny żeby łaskawie szef przyjął na rozmowę. (brak nawet krzesełka albo ławeczki żeby usiąść hehehehe ..masakra) Rozmowa nic nie wnosząca. Podejście już na rozmowie odnosisz wrażenie że roszczeniowe wobec Ciebie. Jeszcze pracy nie zaczynasz a już Cie informują że często zdarza się pracować w soboty i niedziele. No i oczywiście normalnie MIN 10 godz na dzień. Byłem już w swoim życiu na kilkunastu rozmowach kwalifikacyjnych ale z taką ignorancją do przyszłego pracownika nie spotkałem się nigdy. Jak ktoś ma daleko to naprawdę nie polecam nawet przyjeżdżać na rozmowę. Szkoda waszych pieniędzy chyba że lubicie się przejechać.

misiek

Uwaga oszust !!!! wymyślane umowy zlecenia, 1/4 etatu, załatwiane staże lub całkiem na czarno. Obcina godziny nie wiadomo za co. Obciąża za psujący się sprzęt, trzeba nosić swoje narzędzia itd...

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Protasiewicz Install Centere - Zawiercie

• Jak się pracuje w Paweł Protasiewicz Install Centere?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Protasiewicz Install Centere tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paweł Protasiewicz Install Centere
1.1/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Władysława Żyły 16
    42-400 Zawiercie