Opinie o Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o. w Szczecin

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o. na Kierowca Międzynarodowy? 24 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

P.D. SŁAWLAND Nowy wpis

Dzień dobry, wynagrodzenie jest wypłacane w dwóch częściach: 10-go płaca podstawowa i do 20-go wypłacane są delegacje i premia. Wszystko zgodne z zapisami pakietu mobilności i wypłacane na konto.

Gomez

Auta i naczepy wymienione w 2018r. więc pisanie w 2019r. że auta ciągle w remoncie jest całkowicie nie na miejscu. Robota też była bo 16 kursów w tygodniu do Szwecji na 7 kierowców to faktycznie "mało".... A "typowy dziadtrans" może tylko napisać ktoś kto dostał zakaz handlowania alkoholem za granicą lub pożycza pieniądze od szefa po czym znika bez słowa. Pozdrawiamy byłych pracowników ;) a potencjalnie chętnych kandydatów zapraszamy do kontaktu.

Hanna Nowy wpis
@Gomez

dzień dobry, a jeśli chodzi o dział spedycji? Mają Państwo takie stanowiska dostępne obecnie w biurze? Jeśli tak to jakich warunków można się w nim spodziewać?

Gomez Nowy wpis
@Hanna

Na chwilę obecną nikogo nie szukamy do pracy na stanowisku biurowym.

Aplikująca

Aplikowałam na stanowisko biurowe. Byłam na 2 rozmowach z Prezesem. Obydwie trwały po godzinie. Dostałam propozycję pracy, ale za bardzo niskie pieniądze, mimo że na 1 rozmowie określiłam moje oczekiwania finansowe, na które Pan Prezes początkowo przystał. Ogólnie nie polecam, myślę, że w przyszłości byłoby ciężko o lepsze pieniądze w tej firmie.

@Hiszpan a możesz więcej napisać o warunkach zatrudnienia?

Hiszpan
@Paweł

Warunki pracy jak dlamnie byly świetne nie nazekalem na nic , prezes w porzadku byl umowa normalna nie mialem problemu, super koledzy teraz to niewiem czy sa jeszcze w tej firmie .

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Hiszpan

Pracowalem dwa lata w slawlandzie 2007 do 2009 i mam mile spomnienia z ta firma pozdrawiam Arek.

Antek

@cadi Zależy dla kogo, ja jestem zadowolony z tego, że tu pracuję i nawet polecam!!

cadi

rewelacji to nie ma sie co spodziewać, ale przynajmniej płacą.

Dagmara

Widzę bardzo dużo komentarzy negatywnych, ale nie wiem czemu. Dlaczego nie polecacie ?

Ada

Jakie trzeba mieć ukończone szkoły aby ubiegać się o prace w tym miejscu?

Andy

Odradzam. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

Jake

(usunięte przez administratora)Nie polecam.

Iwo

Jak ktoś nie ma weny do pracy to każdy argument bezie dobry oby tylko nie trzeba było pracować?

Zibi
@Iwo

Heheh dobre, tylko że 'wena' jest ale nie ma na czym pracować. Auta cały czas w serwisie, a jak już działają to nie ma roboty. Potwierdzam słowa przedmówców. Nie polecam!

Bogo

Nie polecam. Mogę tylko potwierdzić słowa przedmówcy.

Cqrter

Miałem okazję tam pracować jako kierowca. Typowy dziad trans. Omijać szerokim łukiem. Auta trupy, co chwilę zmiana samochodu, brak regularnych wyjazdów. Na rynku wiele podobnych ofert więc nie ma co tutaj się pchać.

admin

Wiele osób zainteresowanych jest obecną sytuacją firmy Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o. o. . Pomóż im i podziel się swoją wiedzą na temat tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Bydgoska 1
    70-011 Szczecin
  • NIP: 9552078826 KRS: 0000178922

Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.