Opinie o Tixer w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tixer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tixer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tixer w Poznań

sosna

Fatalnie! nigdy więcej nie kupię biletów tutaj , czekam już tyle czasu na zwrot , nikt nie odbiera telefonu , nikt nie odpisuje więc sprawę zgłaszam na policję . To jawna kradzież ! Jak tak można traktować klienta .

Witam zostałem (usunięte przez administratora) w Lublinie przez Tixer za odwołany koncert triller life w Lublinie w październiku 2018. Też zgłoszę sprawę do prokuratury w Poznaniu jak kolega, zglaszajmy jak najwięcej (usunięte przez administratora) to się za nich wezmą

oszukana

(usunięte przez administratora) koncert odwołany , minęły 2 miesiące kasy nie zwrócili , telefon milczy , nie odbierają , dramat , że takie rzeczy są bezkarne , przykre.

laki777

A i mam niezbite dowody potwierdzające to jak działa ta pseudo firma! To firma powinna się tłumaczyć i to grubo! Jestem w stanie poruszyć nawet odpowiednie Instytucje Nadzoru o działaniu tej firmy/firm i poruszę jeżeli Prokuratura tego nie zrobi!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tixer spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Rewela

(usunięte przez administratora)Uwaga na nich i ich firmę tixer.pl!!! Koncert odwołany, może nawet nie miał się odbyć w tym mieście! Nie dali znać, nie odpisują na maile, telefon milczy a kasy brak. Już jej chyba nigdy nie odzyskam ale i tak idę na policję!

gosia

beznadzieja, brak zwrotu za zakupione bilety i odwolany koncert

laki777

Witam wszystkich na tym forum, mnie też ta firma oszukała, sprawę zgłosiłem do Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald, 61-736 Poznań, ul. Solna 10. Po prostu napiszcie każdy osobno pismo do tej Prokuratury opisując dokładnie cały proces - od zamówienia aż do chwili obecnej, załączcie całą dokumentację z zamówienia i korespondencję mailową z tą firmą, telefony, adresy namiary, wszystko co się da. Prokuratura wszystkie zawiadomienia połączy w jedno postępowanie i dalej niech działa! Ja już tak zrobiłem, im nas więcej tym lepiej, pamiętajcie w "kupie" siła". Pozdrawiam

Kala
@laki777

Witam. Ja też czekam na zwrot gotówki zrobię to samo.pozdrawiam

monika
@laki777

dzień dobry , od 31.08.2018 czekam na zwrot pieniędzy, nie odpowiadają na miale. zgłaszam sprawę do prokuratury . dziękuje za podanie adresu w Poznaniu / jestem z Lublina/

ONA
@laki777

Tak zrobię, mnie też oszukali i nie ma z nimi żadnego kontaktu, a jak dzwonię na nr 61 697 2727 to słyszę "podany numer nie istnieje" . Też zawiadamiam prokuraturę

AnnPle
@laki777

Koniec z uprzejmościami. Równiez zglaszam sprawe .

AnnPle

Próbowałam się kilkukotnie skontaktować z Tixer oraz Sollus (różne adresy mail, Facebook) w sprawie nowej daty koncertu lub zwrotu pieniędzy. Niestety. Zero odzewu - udają, że nie ma sprawy ani tematu. Otrzymałam komunikat: "Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od organizatora koncert „James Bond 007 Live on Tour” który miał się odbyć 10 marca 2018 w Krakowie został przełożony na jesień 2018 r. Konkretny termin oraz miejsce wydarzenia zostaną podane możliwie jak najszybciej w oddzielnym komunikacie. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność i będą obowiązywać w dniu koncertu, natomiast ci z państwa, którzy chcieliby dokonać zwrotu, proszeni są o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem mailowym bok@tixer.pl". Natomiast ani koncertu, ani pieniędzy. Po prostu skandal i zachowanie poniżej krytyki. Moje sugestie dla Tixer: Uczciwość i rzetelność byłaby mile widziana ...

raffi

Oszusci, nie oddaja pieniadze za odwołane koncerty. Unikajcie ich.

pina13

uwaga pilna informacja!!! Tixer to również Sollus i Sollus ENTERTAINMENT pod tymi markami sprzedają również bilety na wydarzenia...!!!

pina13

Zakupiłem bilety na koncert muzyka filmowa "James Bond 007 live on Tour" koncert w Krakowie został odwołany parę dni przed, wydarzenie miało mieć miejsce 10.03.2018. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu za bilety, jak i również nie został ustalony nowy termin. Wydarzenie miało się odbyć ponownie na jesieni, związku z tym nie polecam kupowania żadnych wydarzeń poprzez tixer.pl . Na początku otrzymałem kilka maili odnośnie zwrotu , w stylu za 30 dni , za 10 dni niezwłocznie i jednego o treści mamy problemy z płynnością finansową. Od września brak kontaktu i odpowiedzi na maile, wydarzenia nadal są promowane jak i myślę sprzedawane np. na facebooku, zgłosiłem to do facebooka ale mnie olali. Pozdrawiam Moje sugestie dla Tixer: zwrot należności

dora256

Kupiłam bilety na koncert muzyki filmowej James Bond na " tixer.pl ". Koncert nie odbył się w marcu i termin miał zostać przeniesiony na jesień- do dnia dzisiejszego nie ma żadnych wiadomości odnośnie tego koncertu. Zażądałam więc zwrotu pieniędzy 3 miesiące temu i do dziś pieniędzy mi nie zwrócono. Czuje ,że to wielkie oszustwo i prawdopodobnie sprawę zgłoszę na policję.

th1975

KUPIŁEM DWA BILETY NA 007 JAMES BOND LIVE ICE KRAKÓW 10.03.2018 KONCERT ODWOŁANO - MIAŁ ODBYĆ SIĘ NA JESIEŃ -NIE ODBYŁ SIĘ -CHCIAŁBYM OTRZYMAĆ ZWROT PIENIĘDZY I do dnia dzisiejszego nie otrzymałem - dzwoniłem wielokrotnie - pisałem bok@tixer.pl - od września do dzisiaj - pisałem przez Facebook - jedyną odpowiedz jaką otrzymuję to "Dzień Dobry Panie Tomaszu niestety nie mogę zrobić nic ponad to, że przekazuję ponownie sprawę do Biura obsługi klienta" I NIC Proszę o podanie informacji jak można rozwiązać tą sprawę. mail: th1975@wp.pl Moje sugestie dla Tixer: Nie wiem jak otrzymać zwrot pieniędzy za koncert.

Julia

(usunięte przez administratora) Koncert odwolano, o czym nie zostalam poinformowana. Gotowki nie odzyskalam, zbywane telefony i maile, obietnice zwrotu z wielokrotnym podawaniem daty. Do tej pory nie otrzymalam zwrotu, a mija juz 11miesiac od daty koncertu. Moje sugestie dla Tixer: Oszusci.

ONA

Nie oddają pieniędzy za koncerty, które się nie odbyły!!!! Nie odpowiadają ani na maile ani nie odbierają telefonów, za to sprawnie usuwają nieprzychylne komentarze. To jest sprawa dla policji!!!!! Moje sugestie dla Tixer: Oddajcie zabrane pieniądze!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

(usunięte przez administratora)w lutym kupiłam bilety.Koncert się nię odbył-do dziś nie mam ani odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy. Moje sugestie dla Tixer: (usunięte przez administratora)

aga

Czuję sie oszukana ponieważ odwołali koncert a do tej pory nie mam pieniędzy na koncie, to był koncert 10.03! Czy ktoś ma podobną sytuację? zgłaszaliście do jakiś organów ścigania?

Dagmara
@aga

Jestem w tej samej sytuacji. Koncert odwołany 10.03 w Krakowie ja do dzisiaj nie dostałam zwrotu a Ci (usunięte przez administratora) milczą i ignorują moje maile i telefony. Zróbmy coś z tym jest nas wielu!

Dagmara

(usunięte przez administratora) Kupiłam bilety w listopadzie 2017 R na wydarzenie które miało odbyć sie w marcu 2018 R w Krakowie . Wydarzenie nie odbyło sie a ja do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu za zakupione bilety. Jestem ignorowana albo zbywana formułkami „dopełnimy wszelkich starań..” trzymać sie z daleka od tej firmy!!!

Monika J-no

Również nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za koncert, który się nie odbył 10.03!! Zgłosiłam sprawę na policję, czy ktoś także to zrobił?? Jeśli będzie nas więcej, łatwiej będzie coś wyegzekwować.

monika
@Monika J-no

należę ownież do grona oszukanych. nie odpowiadają na maile ,jutro będę dzwonic zloże sprawę do prokuratury

Mateusz

Zabrali pieniądze anulowali płatność a telefonu nie odbierają

Zostaw merytoryczną opinię o Tixer - Poznań

Tixer
1.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Piotra ściegiennego 20
    60-128 Poznań