Opinie o Tixer w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tixer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tixer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tixer w Poznań

Co jaki czas w Tixer można ubiegać się o podwyżkę?

Ewas Nowy wpis

Tixer w 2019 roku naciągnęła mnie i nie tylko na biletu na koncert i do dziś prokuratura ich nie rozliczyła

Czy Tixer organizuje staże dla studentów?

ewas

Jakie staże? Chyba jak naciągać ludzi oferując koncert, sprzedawać bilety i zniknąć.

Potwierdzam opinie przedmowcy.

Jędruś
@ewas

Potwierdzam. To (usunięte przez administratora) ! Mnie naciągnęli na 3 bilety.

Jędrek Nowy wpis
@ewas

Straciłem 3 bilety. Dlaczego firma nadal działa? Gdzie jest prawo i sprawiedliwość w tym Kraju?

Ewas Nowy wpis
@Jędrek

Od lutego 2019 czekam na zwrot za bilety. Zgłoszone to było do prokuratury i cisza. Z takim prawem i sprawiedliwością i prokuratorem to (usunięte przez administratora) się dorabiają.

laki777

Ponownie witam wszystkich, niestety tak jak i ja oszukanych. Prokuratura ruszyła w końcu i zajęła się tymi oszustami. Najważniejsze to się nie dać, nawet jeśli nie uda odzyskać się pieniędzy. Sprawiedliwość jakaś przecież musi być, w starszych moich wpisach jest gdzie, do jakiej prokuratury to zgłaszać, z resztą już wszyscy dobrze wiecie, pozdrawiam, trzymajcie się i nie dajcie się ????

Garbelka
@laki777

Super. (usunięte przez administratora) Choćbym miała mieć tylko satysfakcję, że dostaną wyrok. W marcu 2019 roku kupiłam bilety, w czerwcu zgłosiłam doniesienie do prokuratury i czekam cierpliwie. Pozdrawiam wszystkich

Aga

Kupiłam 5 biletów na Tre vici...było odwołane rok temu i miało być teraz w grudniu.Teraz się dowiaduje że zostałam oszukana.gdzie mam szukać pomocy ?

Ewa S.
@Aga

Ta firma od marca ma sprawę w prokuraturze. Skseruj bilety, korespondencję z Tixerem i wpłatę i wyślij z pismem do Rejonowej Prokuratury Poznań Grunwald w Poznaniu ul Solna 10, 61-736 Poznań . Sygn. PR 1 Ds.251.2019.9 . .Tixera adres jest nieaktualny. Poszkodowani są z Łodzi, Katowic, Koszalina, Gdańska, Poznania. Złóż zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Im nas więcej zgłosi tym może się uda coś odzyskać. Ważne jeszcze jak płaciłaś. Jeśli kartą to masz szansę, że bank Ci wypłaci, Jeśli przelewem przez pay to niestety trzeba czekać na decyzje prokuratury. Nie rezygnuj, bo takich jest więcej i liczą, że poszkodowany machnie ręką.

jola_
@Ewa S.

tez własnie sie zorientowałam że zostałam oszukana .... masakra

@Ewa S.

dzieki,juz pisze

Wanda
@Aga

Z tego co czytam na forum ,to firma nie ma zbyt dobrych opinii. Czy już komuś udało się odzyskać pieniądze za bilety?

Justa
@jola_

Ja też zostałam oszukana, czy ktoś złożył pozew na nich ? Kupiłam bilety dla mnie i córki na 18-0nastkę , zoreinotwałam się tydzień pzred imprezą :(

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tixer spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Caro

Wczoraj zgłosiła problem z firmą Tixer na policję. Przekazalam im potw. przelewu za zakupione bilety + same bilety. Opisałam problem i oni się tym zajmą teraz.

gedziq

Wszystkim poszkodowanym zalecam zwrócenie bacznej uwagi na adres : ul. Strzeszyńska 200 Poznań Tam własnie mają swoją nową norkę.

@gedziq

Dzięki zaraz tam pojadę - wczoraj miał być koncert "Cały ten Strauss" kupiłam 6 biletów, telefony milczą, na Ściegiennego nie ma nic , co za banda złodziei ...

@J2

Czy udało się Pani coś ustalić? Czy ten adres jest prawdziwy? Czy ta firma rzeczywiście tam funkcjonuje? Chcę wysłać polecony, ale to ma sens jeśli ktokolwiek odbiera tam pocztę. Też jestem poszkodowana przez firmę TIXER... i nie jestem z Poznania.

@J2

To ja na swoje szczęście jedynie cztery na Tre Voci w Zabrzu 22 lutego...

@Ania

Niestety nie ... byłam parę razy pod tym adresem ale nikt nie otwiera, na domu nie ma żadnej informacji, że to firma Tixer, jest 7 domofonów, kamery itd ale można zapomnieć, że ktokolwiek wyjdzie z kryjówki. Najlepszym rozwiązaniem będzie pisanie do Prokuratury w Poznaniu (tak jak to zrobili już inni - proszę zobaczyć wpis laki777) - im będzie nas więcej tym lepiej.

@gedziq

... skąd wiesz jeśli można wiedzieć, że pod tym adresem się ukrywają - nigdzie nie ma informacji na tej willi że to ta firma - widać że są pomieszczenia biurowe, kamery ale tylko tyle ... jutro popytam ludzi z tej okolicy ....

@Nika

Myślę, że aby sprawę dalej gdzieś zgłaszać to trzeba najpierw dopełnić wszelkich formalności czyli: a. odczekać 30 dni na zwrot (tak mają w regulaminie) b. napisać pismo poleconym o zwrot wskazując datę ostatecznego zwrotu pieniędzy i poczekać czy odbiorą i wówczas zacząć działać Ja w każdym razie tak zamierzam, też nie dostałam zwrotu za Tre Voci w Zabrzu i nie zamierzam tego tak zostawić. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.

oszukany
@J2

Witam, kolego daj znać jak załatwiłeś swoją sprawę. Jestem w podobnej sytuacji, tyle że mieszkam w Warszawie. Ale jak zajdzie potrzeba poświecę czas i pieniądze żeby dojechać do ich nowej norki. pozdrawiam

@Anna

Punkt 14 regulaminu: Klientowi przysługuje wówczas prawo zwrotu ceny biletu w terminie 30 dni od daty ogłoszenia odwołania wydarzenia. Ja otrzymałam powiadomienie o odwołaniu koncertu na mail 21 lutego. Czyli dzisiaj mija 30 dzień i pieniędzy na koncie nie ma. Nie mam też żadnej pewności, że w grudniu koncert się odbędzie i że na te bilety uda mi się wejść. List polecony? Na który adres w końcu pisać? Poznań Ściegiennego czy Poznań Strzeszyńska... Chyba, że napisać dwa listy?

@Nika

Na taki, który jest w regulaminie (jest też w KRS, bo sprawdziłam).

AgaA
@J2

Ponieważ płatności są kartą, szkoda czasu na pogoń za złodziejami. Kupiłam 5 biletów. Dwa przez Dialkom24 i już dostałam zwrot. Trzy niestety kupiłam przez Tixer. Na szczęście jest takie coś jak Chargeback. Już złożyłam w moim banku reklamację i czekam na zwrot pieniędzy.

Mary
@J2

My też chcemy zwrot pieniędzy za ten sam koncert. Czy coś udało się Pani ustalić?

Ida
@J2

Nic nie da wizyta na Strzeszyńskiej, drzwi zamknięte, nie wpuszczają nawet komornika. Prokuratura umywa ręce. Jest to większa banda (usunięte przez administratora)niż tylko Tixer. I w Poznaniu silnych na nich nie ma.(usunięte przez administratora) Wytrenowani w tym są do maximum.

Grażyna
@J2

I co ...? Można tam jechać po pieniądze? Co ci się udało załatwić? Mój mail (usunięte przez administratora) Dziękuję za wiadomość.

@Nika

Witam, my o odwołaniu koncertu Ostatnia taka Biesiada w Gdyni, który miał się odbyć dzisiaj, dowiedzieliśmy się od Pana Policjanta, który ochraniał aktualnie odbywający się zamiast koncertu mecz i po prostu sprawdził w komórce, na tyle był miły. Zrobiliśmy listę, zgodnie z jego sugestią, i została zawieziona na komendę. Tylko, czy coś to da?

@Nika

ja kupilam 5 na ten koncert.Czy zgłosiłas gdzies ta sprawe?

Iw

Ponieważ proceder trwa ( moje zakupione bilety do teatru Roma na przedstawienie są całkiem "świeże" - 16 kwietnia, oczywiście przedstawienie nie odbyło się ) należy wysyłać indywidualne ZAWIADOMIENIA do na adres Prokuratura Rejonowa Poznań Grunwald, 61-736 Poznań, ul. Solna 10. i o przywłaszczeniu pieniędzy przez firmę TIXER - opisując dokładnie całe zdarzenie. Prokuratura połączy te zawiadomienia w jedno zbiorcze i w końcu się za nich wezmą! Ja już to zrobiłam i wszystkim poszkodowanym doradzam. Jest to jedyna droga.

gosia
@Iw

dzięki za info tez to zrobie.pozdrawiam

@Iw

czy wszyscy (usunięte przez administratora) moga wysłac tam opis sprawy.Zostałam oszukana w zwiazku z koncertem Tri voci.

kawa

Mnie też firma zrobiła w przysłowiowego konia. Kupiłam daw bilety na koncert Banaszak, ( 16 kwietnia do Romy). Koncert oczywiście odwołano a kasa też przepadła , prawdopodobnie bezpowrotnie. Już nigdy nie kupię biletów przez tę firmę, żeby mi nawet dopłacała i odradzę zakup wszystkim moim znajomym warszawskim. +

@kawa

Witam ponownie wszystkich! Przeczytajcie artykuły o tixer. Ruszyła w końcu sprawa! Jeżeli otrzymaliście pismo z Prokuratury ,o której pisałem o umorzeniu, to napiszcie ponownie wniosek o dołączenie jej do postępowania, które wszczęto i teraz jej prowadzone. W google wpiszcie "tixer zatrzymani" i poczytajcie. Nie odpuszczajcie tym oszustom! Pozdrawiam

Jakub
@laki777

Twój wpis bardzo mnie zaniepokoił. Rzeczywiście w internecie można znaleźć informacje na ten temat. Ty również jesteś wśród osób, które zostały oszukane?

darek
@kawa

Kupiłem 8 biletów na przedstawienie NINA, które planowo się nie odbyło . Z tego, co czytam. jestem największym jeleniem na stronie. Dołączę pismo do prokuratury.

Helena
@darek

Hej , ja tez zakupiłam 2 bilety na ten spektakl gdzie mam zgłosić sprawę ?

Jakub
@Helena

Sporo osób pisze w podobnym tonie jak Ty. Czy można to jeszcze wyjaśnić z firmą, która rozprowadzała bilety i odzyskać pieniądze?

Naciągacze i (usunięte przez administratora) Kolejnym łupem stała się Gdynia. Sprzedali bilety na koncert Ostatnia Biesiada w Gdynia Arena, tylko, że zamiast koncertu odbywał się w tym czasie mecz. Kontakt telefoniczny i mailowy - żaden.

Gufikeczi

Witam właśnie czytam opinie o tixer . Zakupiłem 5 biletów na ale musicale w Poznaniu 15 kwietnia, na stronie teatru Roma jest oficjalny komunikat ze tego spektaklu nie będzie , firma nie przekazała informacji o odwołaniu wydarzenia , zapewne z tego co czytam kasa poszła się gonić trzeba będzie zgłosić sprawę na policję i do prokuratury , jak na razie pisze maila do firmy o zwrot kasy , mają czas 14 dni w/g regulaminu

mają 30 dni zgodnie z regulaminem, czytaj dobrze

@Gufikeczi

W ich regulaminie widnieje informacja, że mają 30 dni. Tak czy siak pieniądze trudno odzyskać. Proszę zajrzeć na grupę FB Oszukani przez Tixer, przeczytać artykuł w Głosie Wielkopolskim (dostępny w necie), wczoraj była audycja na temat praktyk Tixer/Sollus w Interwencji Polsat.

Ida
@Gufikeczi

Czekam na zapłatę dużej kwoty od 3 lat. Mimo prawomocnego wyroku nie dostałam ani złotówki. I przypuszczalnie nie dostanę . Prokuratura też przez 3 lata nie zdołała /bo nie chciała/ udowodnić tej firmie przestępstwa(usunięte przez administratora) organizatorów koncertu, sprzedali bilety - nie rozliczyli się ze sprzedaży ogromnej ich ilości. Niestety to fragment większej całości / utworzono niezliczoną ilośc spółek/ i pieniądze ze sprzedaży jakichkolwiek biletów krążą między tymi spółkami /jest ich około 20/ Prokuratura odmawia prześwietlenia kont tych firm. Z|głoszenie do PayU też nic nie da. Nawet komornik nie zablokował tego kanału. Jak długo to potwa? Nie wiadomo. Przypuszczalnie jak prokuratura trafi w inne ręce niż obecnie.

ratiga

Tixer/Sollus/Moonside Przestrzegam wszystkich przed kupnem biletów na koncerty, spektakle i inne wydarzenia organizowane przez firmę Sollus Entertainment (sprzedają bilety przez platformę TiXER, która twierdzi, że nie ma z organizatorem wydarzeń - Sollusem nic wspólnego, tymczasem obie firmy mają siedzibę w tym samym miejscu, te same osoby zasiadają w zarządzie, itd.) . To klasyczni naciągacze. "Doskonale" opracowali swój biznes plan polegający na oszukiwaniu ludzi z pełną premedytacją. Znaczna część zapowiadanych wydarzeń jest notorycznie odwoływana, tylko część dochodzi do skutku, zapewne po to, by przykryć stosowany od lat proceder. Brak kontaktu z jedną i drugą firmą, siedziba nie mieści się pod podanym adresem, nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości. Pieniądze za zakupione bilety nie są zwracane. Uwaga też na Moonside, to kolejna firma w tych samych rękach i też sprzedaje bilety przez Tixer-a.

(usunięte przez administratora)Odwołują koncerty i nie oddają pieniędzy za bilety. Nie ma z nimi kontaktu. (usunięte przez administratora)

ANDRZEJ

Portal sprzedaży biletów na targi w Poznaniu na pierwszym miejscu Google - po zapłacie przychodzi e-mail z potwierdzeniem płatności lecz biletów brak. Kontakt nie istnieje telefoniczny a email przychodzi ze zwrotka ze jest błędny. UWAGA OSZUSCI!!!!

Andy

Mimo wpłaconych pieniędzy na bilety Poznań Motor Show bilety nie zostały przesłane. Zero kontaktu.

marlow11
@Andy

Zamówiłam również dzisiaj bilety i ich nie dostałam. Nagle po wpłacie pisze ze wszystkie bilety są wyprzedane !

Poszkodowany

Tixer (Sollus Enterteimnet) to (usunięte przez administratora)!!! nie kupujecie u nich żadnych biletów!

Motor Show

Witam, Tak bardzo żałuję, ze nie weszłam wszesniej an to forum. Kupiłam dziś rano bilety na Motor Show w Poznaniu, pieniądze poszły, potwierdzenie przyszło, ale biletów na mailu brak. Nikt nie odpisuje na maila i nikt nie odbiera telefonów. Firma jest podana przez stornę Motor Show za pomocą której można bezpiecznie kupić bilet. Nie rozumiem jak mogą promować takich złodziei... Sądząc po komentarzach to będę musiała zapłacić za bilety podwójnie, bo ani kasy ani biletów od Tixer nie dostanę...

laki777

Witam ponownie, otóż zgłosiłem tą sprawę do Prokuratury, gdzie oczywiście przeprowadzono dochodzenie, które jak oświadczył Prokurator - nie wykazało oszustwa jakiego dopuściła się ta firma/firmy, ale jeżeli pieniądze nie zostaną mi zwrócone do końca stycznia 2019 to mam wysłać zawiadomienie o przywłaszczeniu pieniędzy na adres: Prokuratura Rejonowa Poznań Grunwald, 61-736 Poznań, ul. Solna 10. Prośba do was wszystkich, którzy też nie otrzymaliście zwrotu, abyście też na ten adres Prokuratury wysłali każdy osobno zawiadomienie o przywłaszczeniu pieniędzy - opisując dokładnie całe zdarzenie. Prokuratura połączy te zawiadomienia w jedno zbiorcze i w końcu się za nich wezmą! Pozdrawiam.

Dagmara
@laki777

Tak zrobię! Czekam na pieniądze prawie rok!!

Magda
@laki777

Dzięki za info!. Też się chętnie dołączę. Minął rok,(usunięte przez administratora)

@laki777

Witam czy ssam wystosujesz pismo do prokuratury czy przez adwokata? Bo mam i ja zamiar pisać?

Piotrek
@laki777

Mam ten sam problem z tymi oszustami, również zgłosze zawiadomienie o zwłaszczeniu pod wskazany adres!

Malgosia
@laki777

Ja również napiszę oraz dołączę wszystkie dowody przywłaszczenia

@Paweł

Sam wystosowałem takie pismo. Jeżeli zależy Wam na odzyskaniu pieniędzy, to niech każdy osobno wystosuje takie pismo do tej Prokuratury, a oni wszystkie te zawiadomienia połączą w jedno zbiorowe. Wówczas będzie większa szansa żeby ktoś w końcu sie tą pseudo firmą zajął!

ANN
@laki777

JA DOSTAŁAM DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ INFORMACJĘ, TYLKO BEZ INFO O PRZYWŁASZCZENIU. OCZYWIŚCIE, ŻE PRZEŚLE BO PRAKTYKI TEJ FIRMY SĄ ŻENUJĄCE.

ANN
@laki777

LAKI777 JAKA PEWNOŚĆ, ŻE POŁĄCZĄ W JEDNO ZBIORCZE? A NIE POTRAKTUJĄ JAKO OSOBNE ZAWIADOMIENIA? DO TEJ PORY WYNIKA, ŻE JUŻ KILKA OSÓB SKIEROWAŁO SPRAWĘ DO PROKURATURY W POZNANIU I DOSTALI INFORMACJE ODMOWNE...MOŻE RAZEM POWINNIŚMY SKIEROWAĆ PISMO? POWOŁYWAĆ SIĘ NA NUMER/Y SPRAW/Y ?

luki79
@laki777

Ja czekam od marca 2018r. Rzecznik Praw Konsumenta na razie milczy. Czy mogę prosić o szczegóły dotyczące zgłoszenia do Prokuratury (może jest jakiś numer otwartej sprawy?)?

Jolanta
@laki777

22-02-2019 w Zabrzu DMiT został odwołany koncert "TRE VOCI - Herosi SILVER" Bilety kupiłam w TIXER Sp. z o.o. i podobnie jak w innych przypadkach opisanych powyżej - nie odbierają telefonów. Zwróciłam sie do Rzecznika Praw Konsumenta, pani Rzecznik poradziła wysłać do Tixera list polecony, poczekać na reakcję . Jeżeli takowej nie będzie wtedy nada temu bieg urzędowy czyli Policja, prokuratura itp. Czy ktoś już próbował w ten sposób?

Tomek.W
@laki777

Hej. w piątek, tj 01.03.2019 roku, po rozmowie!! telefonicznej z firmą Tikxer i wcześniejszym złożonym zamówieniu na 2 bilety w promocji 50proc. z okazji 8 marca, na biesiadę GOLD w Zabrzu (wpłaciłem 172 zł), starałem się po raz kolejny do nich dodzwonić. muszę też nadmienić iż wcześniejsza rozmowa telefoniczna odbyła się z inicjatywy firmy Tixer, rozmawiałem z miłą Panią i nic nie wzbudziło we mnie jakichkolwiek podejrzeń. Natomiast po braku kolejnego kontaktu, kiedy dzwoniłem przez cały dzień niejednokrotnie czekając po pół godziny na połączenie, zacząłem odczuwać dyskomfort, który pogłębił się, gdy przeczytałem właśnie te tu zawarte opisy. na szczęście dziś, tl 5 marca otrezymałem w/w bilety na maila, o ile jutro okażą się legalne, wszystko skończy się ok. dla zainteresowanych mogę prywatnie przesłać korespondencje pozdrawiam Tomek,.W

gra
@Jolanta

Ja kupiłam bilety ale nie otrzymałam biletów na maila...już myślałam że nie potrafię ich znaleźć, jak ich szukać ewentualnie...czy ktoś miał taki problem?

@Jolanta

Nie próbowałam, spróbuję... Też nie mam zwrotu pieniędzy za odwołany zabrzański koncert Tre Voci. Brak kontaktu z Tixerem. Niewygodne komentarze na swojej stronie fb kasują i blokują kolejną możliwość wypowiedzi.

@Nika

Jestem w tej samej sytuacji , koncert odwołany 22 luty a pieniędzy dalej mi nie zwrócono , nikt nie odbiera telefonu , porażka , nie kupujcie biletów z Tixer !!!!!!

@Kasia

Trzeba napisać list polecony z żądaniem zwrotu pieniędzy i zgłosić sprawę(usunięte przez administratora)Nie wiem, czy to będzie skuteczne, ale niech wiedzą, że ktoś się interesuje ich samowolą(usunięte przez administratora)

@ANN

Dobry pomysł - jestem jak najbardziej "za" - tylko grupą możemy coś zdziałać - tyle ludzi oszukanych - po prostu szok - i dalej robią to samo ... czy są bezkarni naprawdę ?????

Nika

22.02 DMIT Zabrze Tre Voci. Byłam w Domu Muzyki i Tańca, bo Tixer raczył wysłać wiadomość, że koncert się nie odbędzie w ostatniej chwili i nie byłam tego świadoma. A teraz nie mogę doczekać się pieniędzy za cztery bilety GOLD 436 zł. Cisza. Nie kontaktują się z zawiedzionymi klientami. Nie podają terminu, kiedy zamierzają zwrócić pieniądze. Klient nie jest sponsorem lokat długoterminowych, z których zyski ma firma Tixer. Czuję się oszukana. Przestrzegam przed zakupem biletów w Tixerze.

M

Kupiłam bilety i nie otrzymałam ich na mojego maila. Chciałam uzyskać pomoc ze strony firmy ale nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Czuję się oszukana. Nie polecam firmy....

sosna

Fatalnie! nigdy więcej nie kupię biletów tutaj , czekam już tyle czasu na zwrot , nikt nie odbiera telefonu , nikt nie odpisuje więc sprawę zgłaszam na policję . To jawna kradzież ! Jak tak można traktować klienta .

Zostaw merytoryczną opinię o Tixer - Poznań

Tixer
1.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Piotra ściegiennego 20
    60-128 Poznań