JobRun

Opinie o JobRun

Hahaha

Ciekawe czemu tak często widzę napis USUNIĘTE PRZEZ ADMINISTRATORA

@Hahaha

Witam, USUNIĘTE PRZEZ ADMINISTRATORA, tzn usunięte przez pracowników / moderatorów firmy GoWork. Usuwają zwykle wulgaryzmy, przekleństwa. Z tego wynika że te są nadużywane. Pozdrawiamy zespół JobRun

Z

Hej jakie macie opinie o pracy jako housekeeping?

Użytkownik 2134

Jakie macie opinie pracy jako housekeeping ?

MaM

Hej, jaka ofertę najbardziej polecacie jesli chodzi o prace dla par? Czy planuje ktoś wybrać się w październiku?

BeRa
@MaM

Mamy w planach wybrać się z żoną po 5 października. Też ciekawi nas co polecacie.

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

MM

Cześć, czy pracuje ktoś albo pracował na magazynie odzieżowym w Nieuwegein lub Lelystad i jest w stanie coś powiedzieć o tej pracy oraz o miejscu zamieszkania? Będę wdzięczna za odpowiedź

Kika

Hej, opowiedzcie mi coś więcej o tej agencji proszę, jestem obecnie w poszukiwaniu pracy.

Rafał
@Kika

Powiem tak…mój Syn 2 dni temu wyjechał i jest zadowolony . Zakwaterowanie na 6+ zobaczymy jak z pracą od poniedziałku

@Kika

Hej z kad byś ewentualnie jechała ja jadę z dziewczyną jakoś w najbliższym czasie samochodem zawsze to jakoś inaczej by było w trójkę bo też się obawiamy

Jak co to się odezwij popo1992@interia.pl

@Piotrek

Przy czym pracujesz? Pracujecie razem czy oddzielnie? Jak to wygląda?

Szukam osoby chętnej na wyjazd

Tak jak w tytule, do pracy na magazyn farmaceutyczny w Venlo, chętnie poznam miłą i uczciwą osóbkę, sam obecnie mam 22 lata i szukam kogoś zdecydowanego, chętnie kogoś poznam aby nie jechać w ciemno, zapraszam do komentowania :D pozdrawiam

Ada
@Szukam osoby chętnej na wyjazd

Cześć Ja i mój chłopak również chcemy wyjechać do pracy. Jesteśmy w podobnym wieku do Ciebie. Byłoby miło poznać kogos przed wyjazdem. Napisz proszę na meila Kontodlahm@gmail.com złapiemy jakiś kontakt.

Piitr
@Szukam osoby chętnej na wyjazd

Witam jade sam w niedziekle do tej pracy

Kamila
@Piitr

Hej! Dajcie znać jakie macie wrażenia, jak mieszkanie itp. po przyjeździe na miejsce :) Tez planuje wybrać się do tej pracy od początku września.

@Ada

Cześć, również ja i mój chlopak chcemy wyjechać do pracy. Jak wrażenia po przyjeździe jak praca, mieszkanie itd?

Mikołaj

Jadę wraz z kolegą 22 sierpnia na magazyn farmaceutyczny we Venlo. Nie mamy transportu, jak ktoś jedzie tam własnym samochodem to proszę o kontakt mikobed14@gmail.com

@Mikołaj

Dzień dobry, Możemy Państwu pomóc zorganizować transport :) Jeżeli jesteście Państwo chętni to prosimy o kontakt z rekruterem, z którym rozmawialiście. Pozdrawiamy serdecznie, zespół JobRun :)

Zuza
@Mikołaj

I jak wyglada tam praca ?

LilA

Cześć,czy ktoś wie może czy ktoś szuka pracownika do Holandii? Chętnie się z jakąś osobą wybiorę. 19 lat

Hej, jedzie ktoś może w tym lub przyszłym tygodniu na sortowanie owoców Holandia?

Ewela

Czy ktoś chętny na wyjazd? Byłby to mój pierwszy raz poprostu nie chcę jechać sama. 24 lata.

krychu
@Ewela

będę jechał 5 albo 12 września

company
@Ewela

a do jakiej miejscowości jedziesz Ewela i do jakiej pracy ?

Weronika
@company

Ja planuje wyjechać, ale też obawiam się wyjechać sama, jesteś nadal zainteresowana?

Kika
@Weronika

Jestem obecnie w Nl ale chętnie poznam kogoś kto chciałby podjąć u nich pracę , zawsze to we dwie raźniej ????

Ewela
@Weronika

Tak jestem, podaj maila to się odezwę ;)

I jak tam jest ?

BeRa

Witajcie, Chcemy z żoną wyjechać pierwszy raz najlepiej do Niemiec. Jakie są warunki zakwaterowania i dojazdu na miejsce a później do pracy? Czy możecie coś doradzić gdzie najlepiej jechać? Pozdrawiamy

Adrian1993

Witam. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o pracy na magazynie Owoce i warzywa czyli sortowanie. Ta praca co prawda nie wymaga języka ale chciałbym podkreślić, że znam dosyć dobrze angielski i cały czas się uczę. Chciałbym coś zweryfikować. Otóż dzisiaj przez telefon się dowiedziałem że transport do tego miejsca pracy muszę sobie sam zorganizować. Czy to prawda?? Dodam, że miejsce pracy to Westland, Holandia. Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

@Adrian1993

Witam, Panie Adrianie, język angielski w pracy przy sortowaniu owoców i warzyw faktycznie nie jest wymagany. Transport w Holandii, z firmowego miejsca zakwaterowania do pracy, jest zapewniony i opłacany przez pracodawce holenderskiego. Natomiast jeżeli jedzie Pan z Polski do Holandii, to my możemy Panu pomóc w zorganizowaniu transport, lecz sam musi Pan opłacić firmie transportowej. My jesteśmy firma która rekrutuje, a firma transportowa to odrębna firma. I jeżeli my Panu zarezerwujemy miejsce w busie, to ze względu na długą współpracę, zawsze ono będzie. Wówczas firma transportowa kontaktuje się z Panem i jej już bezpośrednio Pan płaci za przejazd. W Holandii pracodawca, z firmowego zakwaterowania zapewnia transport. Pozdrawiamy serdecznie, zespół JobRun

Adrian1993
@JobRun

To proszę zorganizować busa a ja po prostu zapłacę z własnej kieszeni. Tylko czy jest możliwość zorganizowania takiego busa ale na piątek?? A to dlatego na piątek bo muszę się jeszcze spakować.

@Adrian1993

Panie Adrianie, Rekruter już do Pana dzwoni i zadziałamy :) Na piątek, też może być. Pozdrawiamy

Klaudiusz

Wyjeżdża ktoś w najbliższych dniach? Ja planuje wyjechać w przyszłym tygodniu lub następnym ale myśl jechania sam jest niepokojąca

Raf
@Klaudiusz

Nie martw się jest wszystko Ok Firma Job Run solidna!!!

Igi

Witam, czy może ktoś jedzie autem w ten weekend 10-12 września 2021 do pacy z JobRun do miejscowości Aalsmeer ( bukiety)? Jadę z dziewczyną, chętnie się zabierzemy…z Poznania, oczywiście odpłatnie ;) Pozdrawiamy

@monika

Witam czy ktoś już wyjechał z tej agencji?? Jakie są zarobki i zakwaterowanie ??? Ja planuje wyjazd ale się obawiam :( Czy macie oferty w Mieście Puttten niker czy coś takiego ??

@Domi Nika

Witam co sądzicie o tej agencji ? Bo ja planuje wyjazd w sobotę 11 września magazyn warzywa i owoce z tego co czytam opinie są dobre ale trochę się boję ponieważ chce wyjechać sama i nie wiem jak to jest czy tam ktoś będzie czekał jak przewoźnik mnie tam zostawi czy jak to będzie martwię się

@@Domi Nika

Witam serdecznie, Bardzo proszę się nie martwić. Firma transportowa z którą my współpracujemy wiezie Państwa tzw. "od drzwi do drzwi". Zawozi Panią dokładnie pod adres, ulice, nr który my jej wskazujemy, czyli adres biura pracodawcy holenderskiego. Każda pracodawca holenderski, z którym współpracujemy działa legalnie. Jedzie Pani do biura, tam przez polsko-języczne osoby jest Pani wprowadzana w sprawy organizacyjne i administracyjne. Potem przez pracodawcę jest Pani zawożona na zakwaterowanie. I od kolejnego dnia jest praca. Pozdrawiamy :) zespół JobRun

@@Domi Nika

Drugi wariant, to że jedzie Pani z Polski na zakwaterowanie (bywa tak gdy przyjeżdża się do Holandii w weekendy). Wówczas zwykle w poniedziałek, jest Pani zawożona do biura i tu są sprawy organizacyjne. I potem praca :)

@Domi Nika
@JobRun

A jak z zakwaterowaniem jest to blisko pracy w mieście?? Są to domki czy jakieś hotele chciałabym wszystko wiedzieć ponieważ jadę Sama i pierwszy raz i naprawdę się boję :( pozdrawiam

@@Domi Nika

Czy może Pani przesłać swój nr tel na naszego maila jobs@jobrun.eu (bo tu może nie życzy sobie Pani aby wszyscy poznali Pani nr tel) Najlepiej, gdy ja zadzwonię do Pani i wszystko opowiem :)

romek92

pracuje na piekarni dobre pieniadze fajni ludzie pokoje tez ok

Paula

Witam kto chętny ze mną na wyjazd do pracy tam w sierpniu lub we wrześniu ????

Lukasz
@Paula

Chętny pisz na maila arazingu@gmail.com

M
@Paula

Hej! Ja jestem zainteresowana wyjazdem od sierpnia, mam 23 lata :) jeśli nadal jesteś chętna podaj maila to się odezwę :)

Kolumb131
@Paula

Czesc kiedy jedziesz ,jedziesz swoim autem bylas może kiedyś z tej agencji w pracy w NL ja jestem jak narazie w trakcie załatwiania z nimi co kolwiek jakies pakowanie jajek z taśmy jak wiesz co kolwiek na temat tej agencji proszę odpisz kolumb6@op.pl

Waldi
@Paula

Witam. Tez chetnie bym tam pojechal,a Masz juz zalatwiona prace. Bede jechal sam autem z okolic Gorzowa. Prosze o kontakt waldiwald@o2.pl

Ela
@Paula

Ja się wybieram na początku września mój adres mailowy elachrominska557@gmail.com POZDRAWIAM ????

Fabian

Jestem chętny.

Klaudia
@Fabian

Ja też jestem chętna. Mój e-mail: klaudia1540@interia.pl

Łuki

Witam Chciałem poznać opinie na temat pracy przy pakowaniu jajek, na czym praca polega, jakie zarobki, jak zakwaterowanie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun