Tivron Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Tivron Sp. z o. o.

kor9028

Strasznie źle wspominam moja najgorsza praca ever i to pod każdym względem- od liderki po zarobki na umowie śmieciowej ! Nie polecam nikomu no chyba że przejezdnym ktorzy napływają do Krakowa i godzą się na pierwszą lepszą pracę.

Iza

@Tymon za to inni by chcieli wiedzieć na jakie warunki się piszą i czy warto poświęcać swój czas na rekrutację w tej firmie. Nigdy wszyscy nie będą zadowoleni. Jest sporo ofert pracy: http://www.gowork.pl/praca/tivron-sp.-z-o.-o.;pr. Ktoś z Was będzie aplikował?

Tymon

Czy to już tak zawsze będzie, że firmy będą podawać w ofercie wysokość zarobków? Powiem szczerze ja bym nie chciał żeby wszyscy znali moje dochody. Ale chyba nie jest źle w firmie. Przypuszczam tak ponieważ bardzo rzadko piszecie jakieś swoje opinie.

Mella

Miejsce pracy (adres) gdzie mają ??? Tam, gdzie są prowadzone rozmowy czy co ???

Iza

@Etyk jest ich sporo i szczególne dla osób znających języki obce. Może ktoś z aktualnych pracowników wypowie się na temat tych stanowisk? Na jakim poziomie trzeba znać te języki? Czy firma Tivron jest dobrym pracodawcą? Każda informacja się przyda odnośnie tych stanowisk: http://www.gowork.pl/praca/tivron-sp.-z-o.-o.;pr.

Etyk

Tivron ma sporo nowych ofert, muszą się nieźle starać.

Eryka

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polegałaby praca z native speakerem w języku słowiańskim? Bardzo zagadkowo to brzmi ale zainteresowało mnie tym bardziej, że znam języki.

PamFez
@Eryka 20.06.2017 19:38

Dziewczyno jak znasz bardzo dobrze slowiański to spokojnie dostaniesz 3-4 koła na dzień dobry na umowie o pracę w wielu firmach w Krk. RADA : przemyśl inne opcje.

Tomaluk28

źle wspominam atmosfera beznadziejna prostackie komentowanie innych osób słabe wynagrodzenie podstawowe bez umowy o pracę co po prostu uwłacza ludzką godność. nie polecę nikomu

Etyk

Może ktoś wie na czym ma polegać praca "Ambasador marki"?

Etyk

Świetna agencja i zawsze przygotowana z dużą lista ofert pracy. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony.

Rafo

Znam biegle francuski a do tego angielski zaawansowany i podstawy norweskiego. Nie przyjalem oferty ze wzgledu na lepsze warunki finansowe i umowe o prace w innym miejscu w handlu. Sama rekrutacja w Tivronie przebiegla sprawnie i juz na dniach mialem podpisywac umowe. Moim zdaniem wlasnie ten brak umowy o prace stanowi podstawowy problem dla osob okolo 30 r. zycia. Mam znajomych w roznych branzach od informatykow,przedstawicieli handlowych,po korporacyjnych ludkow i wszyscy sa na umowach o prace. korporacja korporacji nie jest rowna i czesto lepiej robic dla obcokrajowca niz dla polskich przedsiebiorcow. Tez uwazam ze ludzie sami psuja rynek pracy w Kraku akceptujac takie a nie inne warunki..

Z językiem włoskim

Szkoda że nie ma umowy o pracę. Spróbowałabym bo lubię dzwonić i rozmawiać z ludźmi, ale jednak podaruję sobie aplikację. Dzięki wszystkim za komentarze, człowiek oszczędza cenny czas na niepotrzebne rozmowy telefoniczne i spotkania rekrutacyjne. Saluti!!

Ola
@Z językiem włoskim 22.05.2017 17:17

zapraszam do korpo na stanowisko korpo-szczura na umowę o pracę za marne grosze do super wymagających języka włoskiego zadań czyli . Widać, że twoje obycie jest marne. Pochodź trochę po rozmowach rekrutacyjnych to wtedy zobaczymy

ja-podziękuję

Rozmawiałem z działem hr i te 2- 3 koła z ogłoszenia na pracuj.pl to oczywiście śmieciówka ! czyli zajęcie dla osób spoza Krk jeszcze nieogarniętych na rynku pracy a najlepiej praca dorywcza albo pierwsza. Ja dziękuję za takie coś.

Serio?
@ja-podziękuję 22.05.2017 15:16

od dawna nie było ogłoszenia na pracuj.pl :)

Etyk

Tivron Sp. z o. o. to prężnie działająca firma, posiadająca wiele ofert pracy.

Pola

A ja jestem zadowolona! Praca na fajnym projekcie (dużo śmiechu) i bardzo ciekawe szkolenie z mega sympatyczną liderką, no i kasa naprawdę konkurencyjna (a w niejednym CC już pracowałam), masz stałą stawkę, za nic Ci nie odejmują jak w innych miejscach i prowizje też całkiem, całkiem:P Polecam z czystym sumieniem!

Jawi

Najśmieszniejsze jest to, że faktycznie liderka która miała być super nie umie nic innego oprócz smiania się z wybranymi konsultantami z innych... Traktuje ich też lepiej niż pozostałych...no cóż - jako osoba która jest liderem tak się zachowuje to trochę słabo. Nie chce nikogo obrazić natomiast uważam ze nie powinna się kumplowac z konsultantami po pracy w taki sposób jakby szukała przyjaciół. Trochę nie na miejscu, no ale co ja się znam na tych regułach... A tak apropo wszystkich którzy chcą pracować z językiem niemieckim zachęcam bo obecnie nikogo chyba teraz nie mają, może się wam zmienia warunki na lepsze czego życzę z całego serca

Marika
@ona 09.05.2017 17:25
Panie bez imienia z różnymi nickami. Chyba cierpisz na przerost ego. Bawisz się dalej cudzym kosztem.

Wydaje mi się że owa koleżanka może i trochę cierpi bo została najprawdopodobniej zwolniona z pracy i musi sobie jakoś odbić ale trochę ma racji jeżeli chodzi o zachowanie osoby o której mówi...

rgrt
@Jawi 09.05.2017 14:12

Z językiem niemieckim dostaniesz dużo lepszą pracę w renomowanej firmie z pocałowaniem ręki, nic dziwnego że bieda- call centery szukają bez większego skutku ;)

Eryka

Sądzę, że Tivron dostaje za swoje prężne działania. Pracuję tu długo i wiem jak jest a jest całkiem dobrze. Zawsze znajda się osoby dla których oczernianie firmy to wielka przyjemność. Zawsze można zmienić pracę.

ona

Czy kolega kt imienia nie wymienię może przestać posługiwać się nickami jawi, noa, dżagiks i paroma innymi? Chyba świetnie się bawisz a inni się na to nabierają. Dyskusja na poziomie akademickim.

ona

Jak było naprawdę

Idąc tropem myślenia niektórych na tym forum lider powinien mówić w co najmniej 5 różnych językach bo zespół którym się opiekuje jest wielojęzykowy i bardzo liczny - gratuluję logiki. Poza tym, Noa i Sawi, nie byłyście uczciwe w tym co robiłyście dlatego się z Wami pożegnano. A wylewanie swoich frustracji na forum to bardzo słabe. I to są fakty.

Lania
@Eryka 03.05.2017 21:46
Szukam pracy i słyszałam wiele dobrego o Tivron-ie. Jak widać po wpisach nie wszyscy tak myślą. Ale to normalne....

Zgadzam się z Tobą, w każdej firmie są osoby niezadowolone i to jest naturalne i normalne. Firmy, które mają same pozytywne opinie przeważnie sterują swoimi komentarzami na portalach, ale większość osób nawet nie ma pojęcia, że jest taka możliwość. Znam całe firmy, które specjalizują się w "dawaniu" lajków i pisaniu pozytywów na wszystkich możliwych forach, dlatego opinie na portalach są moim ostatnim źródłem wiedzy. Pozdrawiam!

ygvyg
@Lania 05.05.2017 09:42

Każdy w miarę ogarnięty człowiek wyczuje taką "sterowaną" opinię na kilometr.

Ketera

Noa no dokladnie. Liderka bardzo slaba w dodatku znajomosc jezyka do bani :D

Jawi

Ciagle strzaly w kolano, co potwierdza soba nowa"liderka", ktora nie nadaje sie do pracy z ludzmi albo zwalnia bezpodstawnie albo ludzie odchodza. Jak ktos powie zle zdanie to liże dupe pracownikom. Firma moze mialaby potencjal gdyby nie zwalniala pracownikow najlepszych i najdluzszych stazem, ktorzy staraja sie I sa punktualni, albo kogos z extra wkladem jezykowym, ktorym ciezko jest z grafikiem elastycznym, bo studiuja lub maja inne zajecia, czego tutaj doświadczyłam. Mysli ze przyjda nowi bo to praca marzen, a przez nia mam nadzieje od razu zrezygnuja, co jest z reszta pewne. Firma do uratowania jak bedzie kompetentna liderka, ktora przykladowo prowadzac jezyk niemiecki zna go bardzoooooo słabo, co jest kpina ;) niby wiek spory a wiedza do kitu. Odradzam

Cate
@Jawi 29.04.2017 23:05

Noa
@Cate 01.05.2017 09:55
A może tak na wiosnę należy sobie zrobić rachunek sumienia a nie oczerniać innych publicznie. Pokory i spokoju życzę....

Jawi piszesz czyste fakty potwierdzam

Francesko

Tivron Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko konsultanta do obsługi z językiem obcym, jaki to ma być język?Może ktoś coś wie a przy okazji podpowie kilka ważnych tematów. Na co zwracać uwagę podczas rekrutacji? Jak przebiega sama rekrutacja?

Popieram Noa

Apropo "liderki" wszystko czyste fakty. Do tego dochodza spotkania tylko z okreslonymi ludzmi I obgadywanie innych. Poprzednia osoba byla 3 razy odpowiedniejsza na to stanowisko. Porazka.

rajca

A Noa to typowy korposzczur: narzeka ale się nie zwolni, a jak już ją wyrzucą to wyżywa się w necie. Żałosne.

Klik

Jeśli Ci było tak źle, to dlaczego się sama nie zwolniłaś ?

Pola

Czy na stanowisku "Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka francuskiego/ węgierskiego/ słowackiego/ portugalskiego " można zarobić godziwe pieniądze? Jak przebiega rekrutacja i czy to jest kilka etapów?

genius77

Naprawdę nie dają tam zwykłej umowy o pracę ? : (( Kto w dzisiejszych czasach po 25 roku życia po skończonych studiach i z dobrą znajomością np. dwóch języków potwierdzoną kursami, certyfikatami, pobytami za granicą itd., chce się pakować w coś takiego świadomie ? Dziwne że rozwijające się firmy z polskim kapitałem stosują jeszcze tego typu umowy śmieciowe. Rząd powinien coś z tym zrobić a nie tylko dbać o 500+ na dzieci. dziękuję za komentarze i pozdrawiam

NieLubięŚciemniaczy
@Nowalepszapraca 16.05.2017 15:49
Popieram. Jestem po studiach filologicznych i kilku wyjazdach zagranicznych i znalazłam pracę, gdzie na dzień dobry dostałam po...

To pochwal się kwotą hahahahha

Opowiadasz Bajki
@Nowalepszapraca 16.05.2017 15:49

Pochwal się też firmą, przekonamy się ile w tym prawdy.

Natalia

TIVRON ma wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center. Stworzyli profesjonalną firmę outsourcingową, zmienili schemat nudnych rozmów z Klientem na rzecz skutecznego i efektywnego dialogu. Praca w tej firmie jest dla ludzi myślących i nie dla każdego.

Zainteresowana językiem rumuńskim

Aplikowałam na stanowisko "Specjalista ds. obsługi klienta z językiem rumuńskim" dwa miesiące temu. Wtedy do mnie zadzwonili i powiedzieli że zadzwonią do mnie żeby powiedzieć mi, kiedy mam przyjść do pracy. Minęło dwa miesiące i nic. Mam to brać tak, ze zrezygnowali ze współpracą ze mną, czy ten proces rekrutacji trwa tak długo?

Iza

Czy ktoś może dodać coś na temat Oferty pracy z językiem Niemieckim/Węgierskim?

Alex55

byłby ktoś taki miły i powiedział jak wygląda rozmowa rekrutacyjna ?

Onux7

Z tego co czytam nie jest to praca dla ludzi z kilkuletnim doświadczeniem . Trudno szkoda. Umowa zlecenie i inne tego typu dziadostwa nie wchodzą w grę, bez przesady aż w takiej desperacji nie jestem. Co do zarobków samych w sobie to uwierzcie że idzie zarobić dużo lepiej w krakowie i to na umowie o pracę tylko trzeba wytrwale szukać serio. Dzięx ludzie za opinie :)

wkurzona

A ja nie uważam, że przedział 2000-3500 bo tyle zarabiałam w zależności od miesiąca, dla osoby bez żadnego doświadczenia to zła kasa, polecam iść do korpo i zobaczycie ile tam dostaniecie na rękę:P widać, że ktoś tu zupełnie nie orientuje się w realiach krakówka- miasta za 2000 zł.

Nocomment

Praca najlepiej dla studenta w wieku 20-paru lat który zadowoli się umową śmieciową i zarobkami na rachunek za telefon, ksera na studia, hamburgera z Maca i piwko w rynku ze znajomymi. Współczynnik sprzedaży PARODIA !! Ludzie jak znacie dobrze języki to szukajcie w innych lepszych miejscach bo w tej firmie nie ma szans na poważną współpracę- ot, taka chwilówka i tyle w temacie .

xoxo

Ja pracowałem pół roku, i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że w mało którym contact center jest tak luzackie podejście do pracownika, a o grafiku to już nie wspominając. Studiowałem wtedy i bez problemu chodziłem do pracy w dni, w które mi pasowało. Miałem nawet przy umowie zlecenie płatny urlop, czego chyba w ogóle już nigdzie indziej nie znajdziecie. Kasa jest mega spoko, biorąc pod uwagę że nie jest wymagane doświadczenie i nie ma spiny, spokojnie można się wdrażać i do tego zarabiać jeszcze nawet lepiej niż gdzieś indziej, więc nie rozumiem o co tu niektórzy mają spinę. Chyba nie wypróbowali innych miejsc i brak tu trochę obiektywizmu, doświadczenia i punktu odniesienia. Spotkałem tam na prawdę rewelacyjnych ludzi, z którymi chociaż już nie pracuję to nadal regularnie chodzimy na piwko:) POLECAM:D

kciuks

Pracowałam 4 miesiące, na samym początku wydawało się w porządku. Pan, który przeprowadzał "szkolenie", najbardziej sam by takiego szkolenia potrzebował. Osoba, która doradza w sprawie sprzedaży, nie wie zbyt wiele o tym. Syf, kiła i mogiła. Cisną na grafik i robią problemy i wcale nie jest elastyczny jak jest obiecane. Trudno wytrzymać psychicznie na dłuższy okres, więc generalnie nie polecam. Jeśli jednak spięta atmosfera i marnej jakości otoczka Ci nie przeszkadza, to próbuj. Nie życzę tego, ale próbuj. Jest to w ogóle nieznana firma, w której nie ma szansy na rozwój i jakikolwiek awans. Wszystkie braki w profesjonalizmie firma próbuje zakryć jakimiś bardzo śmiesznymi pomysłami. Da się zarobić nieźle, generalnie jest to fajna oferta, jednak tylko na dorywczą i krótkotrwałą pracę dla studenta/ucznia. Nie radziłabym wiązać z tym swojej kariery. 3/10

ala
@kciuks 25.02.2017 19:18

hahahha od ponad roku szkolenia przeprowadza kobieta, więc czuć tu jakąś ściemę niezłą:P

kciuks

Gobovek
@kciuks 25.02.2017 19:17

nic dodać nic ująć - odniosłem takie same wrażenie :) nie lubię pozorów, dla mnie liczą sie jasne zasady na stałe, proste .

Eryka

Super firma dobrze, że się dostałam do pracy, jestem zadowolona.

quazimofado

ja się nawet bardzo pozytywnie zaskoczyłam zarobkami, bo jak na osobę bez doświadczenia udaje mi się wyciągnąć z reguły 3000-3500 zł, a ma znajomych w innych miejscach i wiem z opowieści, że takie zarobki na rynku krakowskim to nie jest wcale normalka. Oczywiści wierzę, że zdarza się mniej, ale też zdarza się, że ktoś jest całe życie na ambitnych stanowiskach, a ktoś na najniższych i nic z tym nie robi, tylko czeka na sociale...

adela

To dziwne bo ja wyciągam spokojnie ponad trzy tysiące i nie narzekam:)

Nesko

Pracowałem - strata mojego czasu. Zarobki kpina, proszę się nie łudzić że dostaniecie 3 tysiące netto albo więcej. ogłoszenia w internecie to wolne żarty buhahahahahaha ! Acha, umowy to śmieciówki, nie dostaniecie umowy o pracę. ogólnie nie polecam mimo że poznałem tam parę fajnych osób choć niestety naiwnych. Nie dajcie się nabić w butelkę. Dziękuję, pozdrawiam

Poliglotka

Super, że mają tak szeroki wybór etatów i do tego z różnymi językami. Chciałabym pracować ale znam tylko francuski i niemiecki czy znajdę coś dla siebie? Jak przeprowadzają egzamin z języka na rozmowie? Czy do pensji są jakieś dodatki, może cos z socjalu?

Zainteresowana z jęz. francuskim

Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy firma daje umowę o pracę? I jak naprawdę wyglądają zarobki? Nikt w dzisiejszych czasach nie chce umów zlecenie i innych śmieciowych. Jaka rzeczywiście jest podstawa netto i jak wygląda kwestia premii? Ale tak szczerze. Z góry dziękuję za wszelkie info. "Jeśli biegle znasz język: FRANCUSKI , NIEMIECKI , HISZPAŃSKI lub PORTUGALSKI [...] [...] wynagrodzenie w przedziale 3000-4500 zł netto w zależności od Twojej znajomości danego języka, umiejętności, doświadczenia ale i potencjału; [...]"

@Zainteresowana z jęz. francuskim 16.02.2017 21:11

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR, który wyczerpująco odpowie na pytania dotyczące warunków pracy. Kontakt: career@tivron.com lub tel. 731 599 112.

Ewelinka

Szukam pracy z językiem francuskim, może ktoś ma informacje i mógłby się podzielić? Próbuje przez Tivron ponieważ mam opinie o nich , iż potrafi dobrze zorganizować ludziom pracę a i na zarobki nie można narzekać.

@Ewelinka 13.02.2017 09:26

Dziękujemy za miłą opinię:) Prowadzimy rekrutację na j. francuski, aplikować możesz poprzez ogłoszenie GoWork: http://www.gowork.pl/praca_podglad,6612275 Po wysłaniu aplikacji nasz zespół HR skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty:) Powodzenia!

Slovacka

Cześć, jest tu ktoś kto aplikował na Chorwacki? Znam dobrze język, ale nie mam doświadzenia w sprzedaży , ma ktoś info czy jest ciężko? Czy bez doświadczenia sobie poradzę?

andre
@Slovacka 03.02.2017 13:51

nie potrzeba żadnego doświadczenia, wszystkiego uczą na szkoleniach, poza tym sprzedaż nie jest żadną filozofią, w 90% przypadków można odwoływać się do przygotowanego wcześniej skryptu. niemniej jednak radzę zacząć od 3/4 etatu bo 8h codziennie na słuchawce męczy bardzo mentalnie. Zespół i ogólnie firma - na plus.

ala
@Slovacka 03.02.2017 13:51

Nie wiem jak będzie na chorwackim, ale na innych rynkach każdy ma materiały w swoim języku, więc nie trzeba się martwić jeśli nie znasz jakiś specjalistycznych słów. Poza tym faktycznie po to jest szkolenie, żeby można było spokojnie zacząć pracę

Młoda

Czy praca w call center w Krakowie jest jeszcze aktualna? Widziałam w ofertach całkiem niezła podstawa do tego premia, super. Czy na rozmowie dają trudne pytania? Taka praca to fajna oferta! Dziękuje za podpowiedzi

Madlene
@Młoda 01.02.2017 14:51

O jaki język Ci chodzi? Teraz jest kila rekrutacji z tego co wiem.

@Madlene 02.02.2017 16:36
O jaki język Ci chodzi? Teraz jest kila rekrutacji z tego co wiem.

Wszystkie aktualne rekrutacje są dostępne pod linkiem: http://www.gowork.pl/praca/tivron;pr W razie pytań nasz zespół jest do dyspozycji pod adresem: career@tivron.com. Życzymy powodzenia:)!

Fijka

Może ktoś przekazać trochę informacji na temat obsługi klienta ale ze znajomością języka francuskiego? Jakie mogą być stawki lub dodatki? Mam złożyć swoje CV i chciałabym coś się dowiedzieć z góry dziękuję.

Madlene
@Fijka 22.01.2017 17:59

hej pracowałam na francuskim rynku jakieś 2 miesiące temu i z tego co pamiętam to stawka na godzinę ta podstawowa to 10 zł na rękę no i prowzje średnio 600 zł na rękę, ale to mogło się zmienić...

Miko

POLECAM! Spoko kasa bo zawsze masz stałą stawkę 10-12 zł na rękęi do tego premie, a nie jak w innych że masz 12 ale jak zrobisz obrót 2000 .No i meeega fajna ekipa, liderki też spoko, jak jesteś w porządku to zawsze się dogadasz czy to o wolne chodzi czy jakieś inne sprawy. Pracowałem już w kilku miejscach i mam porównanie jak się traktuje ludzi w typowym call center zero szacunku, jesteś tylko maszynką do robienia kasy i masz chodzić jak w zegarku. Tu jest na prawdę klmat, że chce się przychodzić!

Zostaw opinię o Tivron Sp. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tivron Sp. z o. o.