TIVRON

TIVRON
3 8

Opinie o TIVRON

Od ostatniej opinii związanej z TIVRON minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

zainteresowany

jaka stawka, jakie premie?

Carlos
@zainteresowany 04.08.2017 11:26

Łącznie około 5-6 tyś. netto

Kandydat

Bardzo niekompetentna Pani w rekrutacji. Trochę już mam rozmów za sobą ale pierwszy raz widzę coś takiego. W zasadzie żadnych konkretnych pytań, żadnych wymagań. Nie wspomnę już, że na moje pytania miała problem odpowiedzieć. Jeśli tak wygląda rekrutacja to ja serdecznie dziękuję już na wstępie (ps. chcieli mnie zatrudnić). Dodatkowo, żadnej weryfikacji języka! Coś jest nie tak..

Karola

Pracowałam już w innych call center, ale w Tivronie zdecydowanie są najlepsze zarobki (dobra podstawa i naprawdę super premie). Fajny klimat i mega pozytywni ludzie, jak się czegoś nie wie to każdy chętnie pomoże i dużo inicjatyw integracyjnych :D:D:D

Jarek

Dlaczego tu nie ma żadnych opinii ?!

ArrivalQ
@Maria 29.03.2017 20:05

Warto dodać że dają umowy o dzieło lub samozatrudnienie. Dla mnie firma która nie daje człowiekowi zwykłej umowy o pracę jest niewiele warta. Tyle w temacie. Moim zdaniem szkoda zachodu a atmosferę mam o niebo lepszą w pracy w innym miejscu, bez porównania !

Zostaw opinię o TIVRON - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIVRON