TIVRON

Opinie o TIVRON

Krakus

Nie dość że nie ma umowy o pracę to jak upomniałem się o ubezpieczenie zdrowotne i składki ZUS które zapewniano mi że będą płacone został mi dzień póżniej cały laptop i programy zablokowany. pracowałem zdalnie i z dnia na dzień cały laptop został zablokowany bo byłem u lekarza który nie mógł mi wystawić L4, dzięki niemu się dowiedziałem na czym stoję, zablokowali mi wszystkie wejścia do programów nie informując mnie nawet o tym. Dzwoniąc po tej sytuacji do pracodawcy mówiono mi że jak sam zauważyłem nasza współpraca dobiegła końca. Tak z dnia na dzień, gdzie w umowie zlecenie wpisane było że jest okres 2-tygodniowego wypowiedzenia który pracodawca jak i sam pracownik się jej trzymać muszą, niestety nie została ona zachowana. Sprawa z nieopłaconymi składkami ZUS i całą zaistniałą sytuacją trafiła niestety do sądu.

Alicja
@Krakus 16.01.2019 00:14

A pracowałeś na samej umowie zlecenie czy miałeś też umowę o dzieło? No i pytanie czy masz status studenta czy nie... Jeżeli masz status studenta firma nie odprowadza za Ciebie składek. Ubezpiecza Cię też uczelnia lub rodzice w firmie. Nie do końca rozumiem skąd taki gniew odnośnie braku umowy o pracę? Domyślam się, że HR przedstawił Ci informacje o tym, jakie wiążą się z brakiem tej umowy korzyści...uwierz mi pracowałam w call center wcześniej gdzie nie było płatnych dni wolnych...robiło się po 10h i to za marne pieniądze, a tu nie dość że stawka wysoka to prowizje również... Jeżeli chodzi o rozwiązanie umowy z dnia na dzień to uwierz mi nawet na umowie o pracę dostajesz wypowiedzenie z dniem natychmiastowym.... Uwierz mi pracuje w tej firmie 3 lata i ilość osób, która została zwolniona z dnia na dzień jest możliwa do policzenia na palcach jednej ręki...uwierz mi nie tak łatwo zwalniają swoich pracowników ;) musiałeś coś przeskrobać i trochę wyglada to tak jakbyś teraz próbował się odegrać na firmie. Zgadzam się z komentarzem poniżej od Urszuli..

Urszula

Ważne, że firma jest dobra i można dobrze zarobić . Każdy zdaje sobie sprawę, że idealnie być nie może.

zainteresowany

jaka stawka, jakie premie?

Carlos
@zainteresowany 04.08.2017 11:26

Łącznie około 5-6 tyś. netto

Piotr Markowski
@zainteresowany 04.08.2017 11:26

Chyba jak dochodza paczki.

John
@Piotr Markowski 08.11.2018 14:21

Dlatego 5-6 tys netto tylko bo nie wszystkie paczki dotrą. Ludzie wkurwieni bo paczki nie dochodzą i nie zarabiają 10 tys netto. Idźcie do biedry albo do lidla karierę robić i zarabiać dychę.

Piotr Markowski

Pracowałem 1 roki, teraz jestem juz po wypowiedzeniu. Czuje sie dobrze. Jesli chodzi o sama prace, ciekawe. Zarobki - było dobrze teraz jest dobrze, ma byc lepiej. Lubię atmosferę w TIVRON za: Picie w pracy, przerwa nie kończąca się. No i te dziewczyny

Od ostatniej opinii związanej z TIVRON minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Kandydat

Bardzo niekompetentna Pani w rekrutacji. Trochę już mam rozmów za sobą ale pierwszy raz widzę coś takiego. W zasadzie żadnych konkretnych pytań, żadnych wymagań. Nie wspomnę już, że na moje pytania miała problem odpowiedzieć. Jeśli tak wygląda rekrutacja to ja serdecznie dziękuję już na wstępie (ps. chcieli mnie zatrudnić). Dodatkowo, żadnej weryfikacji języka! Coś jest nie tak..

Karola

Pracowałam już w innych call center, ale w Tivronie zdecydowanie są najlepsze zarobki (dobra podstawa i naprawdę super premie). Fajny klimat i mega pozytywni ludzie, jak się czegoś nie wie to każdy chętnie pomoże i dużo inicjatyw integracyjnych :D:D:D

Jarek

Dlaczego tu nie ma żadnych opinii ?!

Maria
@Jarek 25.02.2017 13:59

Ponieważ jest to nowy oddział. :) działa od października. Firma zapowiadała się niewiarygodnie dobrze. Właśnie, niewiarygodnie. Jeżeli chodzi o atmosferę, cudowna zarówno pomiędzy pracownikami jak również pracownikami i przełożonymi. To bardzo ważne. Niestety jest też sporo minusów. Jako że jest to oddział nowy, wiele rzeczy jest niedopracowanych. Zwłaszcza w systemie. I tutaj nawet przełożeni rozkładają ręce. Kolejną rzeczą jest nieterminowość wypłacania prowizji i to, że nie zgadzają się również ich kwoty. I ostatnie - zmiana zasad prowizji bez uprzedzenia, po przepracowanym miesiącu. Mam nadzieję, że są to problemy spowodowane tym, że oddział jest nowy i firma nie zamieni się w kolejne podłe corpo, bo szkoda tracić ludzi z tak dużym potencjałem.

ArrivalQ
@Maria 29.03.2017 20:05

Warto dodać że dają umowy o dzieło lub samozatrudnienie. Dla mnie firma która nie daje człowiekowi zwykłej umowy o pracę jest niewiele warta. Tyle w temacie. Moim zdaniem szkoda zachodu a atmosferę mam o niebo lepszą w pracy w innym miejscu, bez porównania !

Zostaw opinię o TIVRON - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIVRON