Neomed Barbara J. Stańczyk

Piaseczno

Opinie o Neomed Barbara J. Stańczyk

b.pracownik

Do tej pory jak widzę nic się nie zmieniło. Zakład pracy ludzi normalnych inaczej. Stanowczo NIE POLECAM

Bastjan

Najdziwniejszy jest powyżej jeden chroniący dupe kierownika komentarz skoro z powyższych wiadomości wynika zupełnie co innego co sie w firmie dzieje

basic

Gdzie ty człowieku mieszkasz gdzie pracujesz mam nadzieję że nie pracujesz w tej firmie a mieszkasz w Grójcu lub Radomiu

lolek

"kierownik" magazynu chory psychicznie i niedopieszczony, wyzwiska i wydzieranie z jego strony to codzienność odradzam każdemu ta firme kto chce mieć zdrowie psychiczne

Mnb

Niestety większość z powyższych opinii potwierdza rzeczywistość. Niestety tacy pracodawcy nadal istnieją

bp

potwierdzam powyższe, warunki nie do pracy dla normalnej osoby, zero szacunku i poszanowania, pracownicy szargani psychicznie aż do płaczu i rozstrojenia nerwowego, cała reszta też się zgadza, cała sterta dokumentów wszystkich ww firm, dużo bałaganu w przeciągu wielu lat aż dziw że to dalej działa kolego roki, żadnych wyzwisk powyżej nie widzę, a jedynie same powody niezadowolenia pisane przez emocje, więc chyba o czymś to świadczy, nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać skoro ktoś pisze zgodnie z zasadą działania strony swoją prywatną opinię którą łatwo można zweryfikować z rzeczywistością, oczernianie kierownictwa? ktoś w temacie doskonale wie o co chodzi powyżej a ktoś kto chce się dowiedzieć wystarczy że sprawdzi powiązanie powyższych firm po dwóch nazwiskach a całą resztę dowie się od byłych i obecnych pracowników

Adam

jeszcze niedoszły Medikompleks k. Badowska zarejestrowany na żonke wrony prezesunia i MBM Med Tradin kolejny stańczyk. Nieźle sobie tyły robią. Płacenie pod stołem i kombinowanie jak uniknąc socjalu, wzajemne poswiadczanie o reszce nie pisze. ale nie na takich urzedy sie znalazly. I te ciagłe wyzwiska awantury i poniżanie. Nie polecam jak zalezy ci na zdrowiu psychicznym i uczciwej pracy

Basia

Neomed, Neomed Polska, Bismed, STANMED itd. Można się pogubić, szczególnie dzwoniąc do klientów i próbując przedstawić się z firmy, w której się pracuje.

Kinga

Idealne miejsce dla masochistów, lubiących słuchać ciągłych krzyków i awantur. Jakbyś nie pracował i tak zawsze jest źle, w myśl zasady im więcej robisz tym częściej lądujesz na dywaniku.

Zostaw opinię o Neomed Barbara J. Stańczyk - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neomed Barbara J. Stańczyk