Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Iwona dlaczego odradzasz firmę Hoya Lens Poland? Mogłabyś wytłumaczyć? Bo niestety, ale taka opinia nic nam nie mówi. Zawsze warto dodawać wytłumaczenie, żeby każdy wiedział, dlaczego tak jest.

Iwona

Stanowczo odradzam..

użytkownik zarejestrowany

@Małgosia piszesz, że nie polecasz pracy w Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Dlaczego? Co jest powodem Twojej niechęci do powyższej firmy? Czekamy na Twoją opinię.

Małgosia

Nikomu nie polecam !!!!

użytkownik zarejestrowany

Czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Co możecie powiedzieć w tym temacie?

Anonimowy

Człowieka ze wsia wypędzisz, ale wsi z człowieka nie.

Gosia

Pracowałam w firmie Hoya. Ogólnie nie jest najgorzej ale nie szanuje się tu pracowników jest duża różnica między biurem a produkcja a na produkcji tak na wszystkim oszczędzaj , że nieraz nie da się normalnie pracować . Pewnie na zabawy tych handlowców zbierają :)

adrian

Hej, wiecie czy mają jakieś oferty pracy teraz?

H

na ile zmian pracujecie?

Monroe

@on15 o czym Ty piszesz. Czy masz jakis monopol na picie w konkretnym towarzystwie ? Czy nie uważasz , że dostęp do środków na integrację pracowników nie powinien być sprawiedliwy, czy o równym traktowaniu pracowników nie wspomniano w regulaminie Hoya. Tylko nie pisz o charakterze pracy przedstawiciela bo integracja z optykami to inna sprawa. Zgodzę się z Z. Integracja w firmie Hoya leży pod każdym względem. Ok. Teraz było zaproszone całe biuro ale ile razy tak jest ? I jest też racja z pracownikami Labu. Każdy ma ich gdzieś - pewnie nawet nie wiedzieli, że była impreza. Z grzecznosci można by zaprosić chociaż przedstawicieli działów. Jak byście się czuli na ich miejscu ? Także kolego ośmieszasz się takim wpisem. Ale nie wierzę żeby coś w twoim rozumowaniu sie zmienilo bo czuć, że jesteś zaopatrzony w siebie.

Ochroniarz
@Monroe 09.07.2016, 18:39

Kochani , bawcie się dobrze ktos w tej firmie musi byc zmotywowany

Z

Może i kwestie mobbingu są poruszane ale na niższym szczeblu kierowniczym. Ci co na górze myślą, że są ponad wszystkim. Brak komunikacji między pracownikami i dyrektorami odbija się na wszystkim poczynając od spraw firmowych na kuchni kończąc. Imprezy integracyjne robione tylko po to, żeby przedstawiciele mieli się z kim napić te same towarzystwo wzajemnej adoracji - bo reszty firmy nie trzeba znać. Być może napiszecie, że na produkcji są gorsze problemy ale uwierzcie, że atmosfera pracy jest bardzo ważna i wiem jak się można czuć w tej firmie pracując na produkcji bo ten stosunek do was widać po niektórych pracownikach biura ale podziały są również i w samym biurze. Widać człowiek w każdej sytuacji musi pokazywać swoją wyższość nad drugim. Ale czy tak naprawdę jest w czymś lepszy? Gdyby w tej firmie ludzie normalnie ze sobą rozmawiali a nie udawali przed sobą kogoś kim nie są Hoya była by całkiem przyjemna korporacją.

kik

hej jest u was kontrola jakości?ile można zarobić tak średnio?

JFK

@cukiereczek Ty musisz być mało rozwinięta(y) :) . Dla ludzi którzy chcą rzeczywiście opinii prawdziwej powiem tylko , że jest zupełnie odwrotnie i osoby kierujące działami ani trochę nie przypominają tyranów korporacyjnych poza tym dużą wagę przykłada się tu do spraw mobbingu itp. i wszyscy to dobrze wiedzą bo już jedna sprawa szybko się zakończyła wyrzuceniem.

M

@cukiereczek z wielu głupich wypocin na tym forum twoja uważam za najglupsza. Hitler ... jak widać zdrowe osoby w Hoyi nie pracują

Ona

Bardzo poważne problemy macie w tym biurze ... zapraszamy na dół. Podwyżki były? Na pewno były. A u nas praca praca nie ma kiedy się zająć głupim osobami dookoła które uprzykrzaja życie. A podwyżek nie widać.

Elle

@doris piszesz tak jakby umowa i pieniądze na koncie na czas były przywilejem pracownika. W pracy liczy się przede wszystkim szacunek do pracownika bo to dzięki niemu firma ma szansę się rozwijać. A podobno w Hoya taką wagę się do tego przykłada. Napisać w statusie firmy można wszytko ale jeśli ani jedna rzecz się nie zgadza to jest to po prostu śmieszne.

Petronel

@Migrena - i pomyśleć, że będziemy musieli pracować do 67-mego roku życia i będziemy coraz bardziej zrzędliwi i upierdliwi z roku na rok. A poza tym, wierzę w ludzi i w to, że umieją wyciągać właściwe wnioski, ku chwale owocnej współpracy do samego wieku emerytalnego, na złość ZUS-owi ;).

Migrena

W biurze nie ma wcale lepiej, pewna osoba utrudnia wszystkim pracę swoją nienawiścią do świata i kompleksami. Niech robi tak dalej wykońcu ktoś nie wytrzyma i nie tylko się zwolni. Tak szczerze to rzadko spotyka się osobę tak nienawidzaca ludzi. A zachowanie żenada.

Szeryf
@Eva 18.09.2016, 19:49
Wiem o kogo Ci chodzi. Jak spotykam ja w kuchni mądrzaca się na wszystkie możliwe tematy mam wrażenie, że noże same podchodzą d...

Malzenstwo rzadzi jak widac

Monroe
@Szeryf 25.09.2016, 17:25
Malzenstwo rzadzi jak widac

Nie pomogą doktoraty kiedy człowiek chamowaty

My

Jestem produkcyjnym specjalista i juz troche pracuje a magazyn same chlopaki maja duzo drugich zmian i chodza w innych koszulkach :)

Not bad

Niby tak tylko często te podwyżki są "wychodzone" sami z siebie rzadko coś dają szczególnie że kierownicy działów często nie wiedzą o podwyżkach dla swoich pracowników a kto ma ocenić nasza pracę jeśli nie oni więc sami też cię nie docenia w ten sposób bo pewnie nie mają takiej możliwości. A proszenie się o pieniądze nie każdemu pasuje

My
@Not bad 05.03.2016, 19:40

@not bad rozumiem o czym piszesz ale co ci tak tam pasuje pieniadze to nie wszystko. Szanuja cie twoja prace ? Pisza ze jestesmy wazni dla nich a nawet dzien dobry nie odpowiedza to samo z z ich infolinia japonczykom oczy do normalnych rozmiarow by wrocily jakby zobaczyli co nieraz sie tu slyszy od dyrektorstwa ale na szczescie nasz glos jest wazny :) no chyba nie ma takiej osoby ktora w to wierzy. A firma chyba ledwo przedzie bo na ludzi nie ma do pracy strach utlop brac ale brawo brawo tak dalej do przodu az sie wszystko roz...

Not bad

W hoya nie jest źle. Rzeczywiście opieka medyczna jest bądź multisport , są płacone wczasy pod grusza , w tym roku dali bony na święta a malkontenci zawsze się znajdą a nie jest tak źle jak tu niektórzy piszą ani tak dobrze super jak niektórzy chwalą. Pensje są dość dobre i płacone rzeczywiście na czas jak to w korpo do 10 go. Z tymi podwyżkami to nie przesadzalabym bo akurat nie wszyscy dostają co roku i nieraz są śmiesznie niskie. Moja koleżanka w tamtym roku dostała dwie podwyżki a kolega jedna solidna więc czasy się zmieniają i to jest normalne. Praca jest czasami ciężka i wymagająca dużego skupienia ale jeśli ktoś jest ogarnięty to da sobie radę. Atmosfera zależy od osób z którymi się pracuje i jak masz fajne osoby dookoła siebie będzie ok. Sądzę że wcześniejsze komentarze na temat atmosfery w firmie wynikają z podziału który jest między częścią biurowa a produkcja . Ale w wielu firmach ten podział się wyczuwa więc nie ma się temu co dziwić a z tego co mi wiadomo Panu R. odpowiada to żebyśmy się czuli inna firma trochę szkoda ze gorsza ale "dyrektor nasz pan " i co mu zrobicie. System jest zmianowy ale są też pośrednie zmiany np na 10tą zależy jaki dział. Więc zakończę że nie ma co wierzyć we wszystko na tym forum. Pracy jest dużo więc może wykońcu zaczną zatrudniać więc się sami przekonajcie jak jest naprawdę

Larry Flint

Obawiam się Adrianie że nie masz racji ja w hoya pracuje już piąty rok i nie pracowałem w firmie w której co roku dają podwyżki wczasy pod grusza opłacają kartę benefit sport oraz zapewniają opieke medyczna pominę już że przysługują pracownikom deputat na soczewki jakie chcesz co roku oraz suveniry świąteczne to chyba bardzo dużo trzeba tylko ciężko pracować a napewno to docenią a jak tak dobrze jest w biedronce to życzę ci powodzenia

Larry Flint

Wiesz co to zamiast narzekać a narzekajacych osób jak ty jest pełno w hoya to się zwolnij i idz do biedronki porobiliscie by 8 godz na kasie za 1500zl to dopiero docenila bys to co masz po prostu wstyd leń patentowany

nn

P.Eryku mam jeszcze kilka pytań czy tam na produkcji są zmiany od której zaczyna się prace no i jeszcze jak Pan wie jakie są zarobki czy na produkcji można zarobić 2500 3000 netto. może Pan ma namiar na kadry będę bardzo wdzięczna za informacje pozdrawiam i dziękuje

nn

Witam czy aktualnie są do was przyjęcia na kontrole albo montaż lub produkcje

vuyu

atmo jest the best!

WhySoSerious?

Jak zwykle marudni najgłośniej krzyczą, tzw. "produkcja" ma często lepsze samochody od biurowców, daleko szukać? Czemu nie pojawiają się nowe oferty pracy? Dlaczego nie ma larum, że znowu będzie kompot na święta? Polecam pracę dla prywaciarza, gdzie pensję dostaniesz wg widzi mi się pracodawcy, część pod stołem a resztę nie w terminie, bez żadnych dodatków i nadgodzin. Hello Poland!

Sisi

Przedstawiciele kierownictwa się odezwali wkońcu. "Duby smalone" pff... to napisz ile razy produkcja była w tym roku na inregracji ? Następnie ile razy kierownicy i pracownicy biur bawili się na karaoke, imprezach z klientami, wyjazdach na SPA, od razu w swojej Polityce zawrzyjcie dopisek, że pracownikom do rozwoju zapewnia się wszytko co możliwe PS z wyłączeniem produkcji ! A argumenty w stylu pensja na czas i płacone nadgodziny - śmiech.

nie ważne gdzie, ważne z kim

Wszystkim narzekającym radzę się rozejrzeć dobrze wokół siebie. Są ludzie, którzy w tej firmie są wieloletnimi pracownikami, a nie zajmują żadnego kierowniczego stanowiska. Jakoś nigdzie się nie wybierają, szukać lepszego pracodawcy, ani nie narzekają jak wy. Wstyd mi za tych, którzy powypisywali to, co powyżej. Mam wrażenie, że część z was wierzy w jakieś duby smalone i plotki z palca wyssane - chodzi tu o bawienie się kierownictwa kosztem pracowników. Ciekawe kto je rozpuszcza i jaki ma w tym interes. Zaś co do zaostrzenia sprawy deputatów - niech się uderzą w piersi ci, dzięki którym cała sytuacja skończyła się jak się skończyła. Bardzo mocno niech się uderzą, bo nie ma dymu bez ognia.

Pracuje w tej firmię parę lat, codziennie tutaj większość narzeka że go wykorzystują i jak ma bardzo źle że musi pracować, no chyba po to tu przychodzimy? Nikt was na siłe nie trzyma, płacą wam terminowo, jesteście ubezpieczeni, macie umowy o prace, obiady, luxmed czy karty multisport płacą wam za nadgodziny i dodatkowo dają wam „wakacje pod gruszą”. Zarobki też do najgorszych nie należą, co jakiś czas są podwyżki, ale i tak ciągle będziecie narzekać... Fakt pracy jest coraz więcej, ale to chyba dobrze że ją mamy, tylko problem w tym że wam się po prostu nie chce pracować, jest tutaj garstka osób które sumiennie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Jeżeli piszecie że jest źle to napiszcie gdzie jest lepiej może wszyscy na tym skorzystają i się przeniosą. Jedynie do czego mogę się przyczepić to system premiowania w tej firmię, i mam nadzieje że się w przyszłości zmieni bo jest bardzo nieproporcjonalny do zarobków i nie pełni dla większości pracowników roli motywacyjnej.

Ewa

Lider rynku optycznego, który swoim "czarnuchom" daje czekoladę na święta :-) w biedronce lepiej mają

VW

Nie powinno tu do wielu sytuacji dochodzić, firma jest podzielona bo tak jest wygodnie dyrektorom a szczególnie jednemu. Nie trzeba się martwić na co pójdzie fundusz socjalny bo zagospodarują go dyrektorzy w biurze. Na produkcji ma się zapierniczać bo jedynym celem jest tu wypchnięcie wszytkich prac na czas.A ludzie coraz bardziej mają dosyć do tego patrzą jak inni bawią się ich kosztem

Libia

Dobra firma, firma która dzieli pracowników na lepszych i gorszych. Dlaczego nikt z pracowników jeszcze nie skomentował faktu, że zabrano nam przywilej zakupu soczewek podczas gdy tzw. Kierownictwo robi okularki dla wszytkich swoich znajomych - gdzie tu sprawiedliwiść. Ludzie, piszcie - trzeba im pokazać, że tak nie można - bo przecież kierownicy o tym nie wspomną - lepiej skupić sie na donosicielstwie.

surf

pracuś - 2012-07-20 07:30:53 Jeśli nie oodpowiada Ci praca z nim to czemu nie zmienisz zmianymoże dlatego że zależy mi na pracy!!! powszechnie wiadomo że krytyka pseudo lidera z reguły nie kończy się najlepiej.Ludzie pokroju fajfusa chełpią się tym że \"szeryf\" zawsze robi to co mu powiedzą(bezkrytyczne zaufanie wypracowane językiem) Oni są najlepsi we wszystkim a reszta to tylko \"elefanty\"

surf

[usunięte przez moderatora] trzymajcie się jak najdalej od tej firmy Pozdro dla kumatych

mumia

firma oszczędza na wszystkim od poleru do lakieru skutkiem tego są marne jakościowo soczewki liczy się tylko to żeby jak najtańszym kosztem wyprodukowac jak najwięcej premiowane jest donosicielstwo i lizusostwo nie polecam tej fabryki nikomu

Corpek

Krótko: odradzam i nie polecam.

xxx

A mógłbyś dać namiary na kadry?

Zostaw opinię o Hoya Lens Poland Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoya Lens Poland Sp. z o.o.