Tom-Styl Tomasz Kasprzak

Pruszków

Opinie o Tom-Styl Tomasz Kasprzak

JÓZEK

firma Tom-styl Tomasz Kasprzak nie płaci ludziom za pracę zanim tam pójdziesz to dobrze się zastanów bo obieca ci dużo a pracować będziesz za darmo ,najlepiej zapytać kogoś kto tam pracował.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @B @C możecie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy. Co możecie im doradzić? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie merytoryczne wpisy będą najbardziej istotne.

B

Alkoholicy i partacze na pewno tam nie zarobią, my jakoś zarabiamy i to dobrze

C
@B 09.08.2017, 22:27
Alkoholicy i partacze na pewno tam nie zarobią, my jakoś zarabiamy i to dobrze

Może napiszesz coś więcej niż ocenianie innych mistrzu klinkieru!!!

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w Tom-Styl Tomasz Kasprzak? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

ewert
użytkownik zarejestrowany

nie kazda firma inwestuje w strony internetowe, wiesz zalezy tez od branży ale tak naprawdę nie swiadczy to o nich ,że nie są godni zaufania

0w2
użytkownik zarejestrowany

a ta firma to w ogóle posiada swoją stronę internetową gdzieś w zasobach sieci? w sumie jak dkla mnie jeden z solidniejszych pracodawców w Pruszkowie ale uważam że posiadanie strony internetowj znacznie zwiększyłoby firmie prestiż i poziom zaufania społecznego

moaj
użytkownik zarejestrowany

dla niektórych to dużo pieniędzy, nie narzekaj. a teraz nie wiecie czy do elewacji jakichś nowych ludzi nie potrzebują? moja siostra szuka pracy właśnie takiej fizycZnej i się zastanawia czy do was właśnie papierów nie wysłać, dajcie znać czy dziewczynę zatrudnią

edfg
użytkownik zarejestrowany

@poc przeciez na kazdym stanowisku mozna zdobyc jakies doswiadczenie..ciekaw jestem jakie moga byc zarobki tutaj w firmie podjrzewam ze premie tez sa jakies

poc
użytkownik zarejestrowany

pikto, wszystko jest możliwe - każdy na swój sposób dokonuje oceny. Słyszałem, że spokojnie doświadzenie można u nich złapać i aplikować. Tylko jakie zarobki na start dają ...

pikto
użytkownik zarejestrowany

to chyba troszeczkę zbyt mocne słowa na to co dzieje się w tom - stylu i jak oceniasz właściciela. Fakt , że nie jest wymarzoną osobą do pracy ale nie ma co przesadzać z tymi określeniami . Pozdro i więcej spokoju

epao
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że tutaj te nagatywne opinie nie są bezzasadne, bo sam słyszałem, ze szef u nich jest naparwde cieżki i ciezko tutaj o stałe premie, trudna praca,

były Kierownik

Dobra rada ! omijajcie tą firmę z daleka ! (usunięte przez administratora) wszystko to prawda co jest u góry napisane !

Krakowianie

UWAGA!!!nowa strona Pana Kasprzaka...Tom Styl Domy...zapłacona za pieniądze które powinny trafić do ludzi którzy nie mogą się jej doprosić za pracę...nie wierzcie temu oszustowi...nie pracujcie u niego...nie zlecajcie mu żadnej pracy...już niedługo mu się to skończy.

Gość

Nikt nie pracował w tej firmie?

Zostaw opinię o Tom-Styl Tomasz Kasprzak - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tom-Styl Tomasz Kasprzak