Opinie o Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński w Julia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński w Julia

Jak długo czekaliście na odzew z Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński? Oddzwaniają zawsze?

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński w miejscowości Julia, czekamy na info od obecnych i byłych pracowników!

Xxx

Godziny przystępne, Praca 5 dni w tygodniu, czas dla siebie.

Roman Nowy wpis

Super firma! Przyjemna atmosfera, praca pięć dni w tygodniu.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

ZBD Nowy wpis

Witam jak w każdej firmie są zwalniani a zarówno sami się zwalniają.

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński?

ZBD

Proszę pytać pracodawcę a nie głupie pytania na forum. Proszę przynieść CV i Podanie wtedy rozmawiamy. Pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Xxx

Najgorsza firma, zero profesjonalizmu, rzetelności. Szkoda czasu i nerw na takich. Właściciel (usunięte przez administratora)zaliczki by tylko brał, a później go nagle nie ma, ani towaru ani dokończonej pracy. Kiedy człowiek próbuje polubownie się z nim dogadać z jego strony agresja słowna i fizyczna. NIE POLECAM! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

@Xxx

Nie rozumiem skąd taka zła opinia? Ja jestem zadowolony z usług tej firmy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Jak widać ile klientów tyle opinii.

@:)

Jesteś tak samo zadowolony jak cała reszta na innej stronie, opinie dodawane w tym samym czasie/dniu przez rodzinę Pana Andrzeja. Kto miał z nim, z jego firmą styczność ten wie o czym pisze. Poza tym każdy niech się uczy na własnych błędach :) jeśli ktoś lubi szarpać sobie nerwy, marnować swój czas i pieniądze to jest idealna firma wykonawcza dla niego :) pozdrawiam, zirytowany niedoszły KLIENT.

@Xxx

Nie rozumiem czemu Pan się kwalifikuje na rodzinie Pana Andrzeja? Hmm... podejrzane... Ma chociaż rodzinę? Pan pisze że bierze zaliczki i się nie pojawia itd to skąd Pan może znać życie osobiste ?

Yyyy
@Xxx

Gdyby tak było jak Pan pisze, Pan Andrzej nie miałby terminów z kosmosu, a ludzie by tak chętnie nie chcieli aby zakładał im dachy. Jak jest Pan taki mądry to zamiast podpisywać się xxx to napisałby Pan swoje nazwisko i może wtedy uwierzyłbym w to co Pan pisze, jak na razie jest Pan mało przekonujący. A co do rodziny to skąd pan może znać życie prywatne Pana Andrzeja?

Polecany dekarz
@Xxx

Witam opinie są dodawane przez administratora jak od klientów wpływa nam wniosek. Pan Andrzej nie wysyła ciągle oceń klientów tylko jak się nazbiera. Data zależy od nas kiedy kilka opini jest. Jeśli Pana to interesuje proszę o odp i podam dane wykonywanych dachów czy budowli. Bardzo rzetelna firma, dobrze że Pan Andrzej umie pracowników szkolić to nadal jako jedyny tak długo istnieje.

Coś ktoś
@Xxx

Mmm.. coś mi się nie zgadza. Skoro wszystko niby było źle to dlaczego Pan/Pani nie zwrócił się do właściciela. Albo załatwił to w inny sposób. Pamiętaj że w internecie nie jesteś anonimowy

Polecany dekarz
@Xxx

I Pan XXX nic nie odpisal bo nie ma argumentów aby krytykować firme

@Polecany dekarz

Odpisałem. Ale dziwnym przypadkiem mój komentarz zginął ???? brak słów. Kto go zna, wie co sobą reprezentuje. Tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie

Yyy
@Xxx

Niestety komentarzy żadnych się nie usuwa a pozatym wczoraj kolega cie wydał kto pisze... nie będę pisał na forum ale niestety szkoda ze to tylko były pracownik a nie inwestor bo już myślałem że naprawdę zle coś zrobiłem. Pozdrawiam Cie

Kacper
@Yyy

Andrzej to jednak ten Wiśniewka pisze? Odrazu mówiłeś że to Kobyla czy jakaś Mucka nie wiem jak go zwaliscie

K k
@Xxx

Hmmm ? Może dokładniej? Bo inaczej chyba miało być pisane...

Katarzyna
@Xxx

To chyba tylko nie odpowiedni pracownik a takto wszystko super. Firma automat

Edyta
@Katarzyna

Nie no też nie można powiedzieć, że pracownik nieodpowiedni, ludzie w małżeństwach też się rozwodzą, bo nie zaiskrzyło tu widocznie może było podobnie po prostu. :/ Czyli z Twojej perspektywy wszystko gra u nich? Jakie są według Ciebie takie serio największe ich plusy?

@Edyta

Cieszę się że jest możliwość że umia zrobic dobra robotę;)

Jaki jest wkład kierownictwa Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedni ;)

ASIA

Chłopacy są w trakcie prac remontowych. Świetna firma Chłopacy dogadani podpowiadają i pomagają.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński?

Po sprawdzeniu pracownika. Czyli od 3 do 6miesiecy

Sławomir
@ZBD

Czyli na początku jest umowa zlecenie? Czy o pracę ale na krótki okres?

@Sławomir

Proszę o kontakt z firmą

Sławomir
@ZBD

To takich informacji nie można udzielić tutaj? ...

@Sławomir

Informacje udziele po rozmowe z Panem skąd mogę wiedzieć z kim pisze I rozpisywać się na forum jak można normalnie porozmawiać? Bez przesady

Krystian

Wszystko okej, nie mam do czego się przyczepić, ponieważ wszystko jest bardzo dobrze wykonane.

Wiktor

Wszystko w porządku. Można się dogadać. Ludzie również się spisali

Xxx

Super! Świetna firma, majster dobrze doradza

Czy w Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

ZDB

Oczywiście jak w każdej firmie

Coś ktoś

Firma realizuje wszystko na czas. Z wykonania jestem również zadowolona. Szef całej załogi dobrze sprawuje firmą.. praca wykonana 3 dni przed końcem terminu. Jestem bardzo zadowolona

Małka

Jest to bardzo dobry zakład budowlany

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński - Julia

Zakład Dekarsko-Budowlany Andrzej Czeladziński