Opinie o ITD24 Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ITD24 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ITD24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITD24 Sp. z o.o. w Chorzów

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ITD24 Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wiecie może czy w ITD24 Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Rafał Nowy wpis

firma jest bardzo otwarta na stażystów i praktykantów - współpracuje na co dzień z dwiema szkołami średnimi o profilu informatycznym i energetyczny znajdującymi się w pobliży siedziby spółki ITD24

Czy pracodawca ITD24 Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

marcin Nowy wpis

Tak, zarówno dla kandydatów jak i stałych pracowników.

Czy firma ITD24 Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

marcin

tak

Aplikowałeś do ITD24 Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec - branża IT? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy zdarzają się nadgodziny w ITD24 Sp. z o.o.?

ITD24

w zależności od działu, ale na niektórych stanowiskach zdarzają się nadgodziny w zależności od zleconego nam zamówienia; dotyczy wybranych stanowisk w konkretnych sytuacjach

ITD24

w zależności od działu, ale na niektórych stanowiskach zdarzają się nadgodziny zależne od zleconego nam zamówienia; dotyczy wybranych stanowisk w konkretnych sytuacjach

Czy rozmowa rekrutacyjna w ITD24 Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

marcin

ja bylem rekrutowany w jezyku polskim, poza pytaniem o znajomosc j. ang. nie bylo dodatkowych testow czy innych takich :)

Krzysztof

Drodzy Państwo, jestem daleki od reagowania na anonimowe wpisy, listy czy e-maile. Rzadko, acz spotykam się z dziwną formą przekazu czasem przykrych a często nieprawdziwych informacji - wystarczy że którykolwiek z pracowników narazi się nawet w życiu prywatnym nieodpowiedniej osobie i w bardzo szybkim tempie zapoznaję się z coraz to barwniejszymi życiorysami. Najczęściej dotyczy to nawet nie samych pracowników, a osób które z nami na co dzień współpracują. Dopóki trafia to bezpośrednio do mnie, to zaraz po uśmiechu na twarzy po zapoznanej lekturze wracam do codziennej pracy. Nie mniej znając dzisiejsze trendy i sposób weryfikacji pracodawcy odniosę się do poniższych wpisów sugerujących, że firma nie istnieje. Możliwe, że wynika to ze starego adresu, który widnieje na stronie gowork... Aktualnie spółka znajduje się w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 44c - serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pracą lub współpracą do naszego stacjonarnego biura. Można również aplikować za pośrednictwem adresu e-mail. W roku 2019 obroty firmy znacząco przekroczyły 10 mln zł, a zyski sukcesywnie wzrastają co pozwoliło na uzyskanie informacji przed początkiem 2020 roku o przyznaniu kolejnej już nagrody Gazela Biznesu. Jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać tę nagrodę każdy może sprawdzić. Polecam również zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie poza informacjami z zakresu oferowanych przez firmę produktów można również otrzymać informacje na temat naszej działalności poza-branżowej. Jesteśmy z definicji małym przedsiębiorstwem, które w tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności. Jesteśmy dystrybutorem znanych i cenionych marek na rynku IT oraz wprowadzamy rozwiązania z zakresu oszczędności energii elektrycznej. Również nie spotkałem się jeszcze z wpisem nawet byłego pracownika, który wprowadzałby nieprawdziwe informacje na temat spółki - raczej są to obce dla mnie nicki, które wyglądają jak klasyczny trolling ;)

Tomasz

A j uważam, że konkurencja mocno inspiruje do tych negatywnych wpisów. Bardzo dobre opinie o firmie pod każdym względem można usłyszeć lub poczytać..

Firma krzak, nie wiadomo kto jest dyrektorem a kto pracownikiem. Wszyscy walą w... , premia ? Co to premia. Podstawa ? Co to podstawa

Rafał

Premia to dodatkowe wynagrodzenie wymierne do efektów pracy, a podstawa to stałe wynagrodzenie wypłacane co miesiąc. Proszę bardzo. Tak się składa, że w ITD24 sama podstawa jest wyższa niż średnie wynagrodzenie w Polsce liczone razem z premiami i dodatkami. Jeśli chodzi o premie, to oczywiście są one w firmie zróżnicowane, ale w wielu przypadkach przekraczają one podstawę. Po raz kolejny osoba spoza firmy wprowadza nieprawdziwe informacje w opiniach bez określonego celu. Śledząc opinie w zaprzyjaźnionych firmach widzę, że jest to bardzo dziwna tendencja tego portalu. Może jest to celowe działanie samych adminów, aby "ożywiać" dyskusje na ich stronach.

Dariusz

Uciekać jak najdalej od tej firmy. Stanowiska po znajomości. Kasa wypłacana z opóźnieniem. Często gęsto praca na działalności lub umowach na 1/8 etatu. Nie polecam.

@Dariusz

Pracuję bardzo długo w firmie ITD24, ale nie przypominam sobie żadnego kolegi z pracy o imieniu Dariusz :)

@Rafał

Prezes zarządu, (usunięte przez administratora) ?

Rafał

Moje stanowisko nie ma znaczenia w kontekście nieprawdziwych wpisów od osób, które nigdy tutaj nie pracowały.

Rafał

Firma na rynku IT z 10-letnim stażem. Niezła podstawa (około 3k netto); dobre możliwości na premie, prowizje (do 25k na kwartał); biurowe godziny pracy (z możliwością Home Office); zwrot kosztów paliwa (w tym na dojazd do pracy - ewenement); pozapłacowe benefity (bilard, piłkarzyki, darmowa opieka fizjoterapeutyczna, siłownia, ping-pong, x-box); dobry dojazd do firmy; młody i zintegrowany zespół. Kadra około 20 osób. Stacjonarnie około 15.

Ryszard

Świetny pracodawca to z chęcią idzie sie do pracy, polecam!

Karo

Atmosfera przyjazna W wolnej chwili do dyspozycji piłkarzyki, bilard, stół do tenisa czy siłownia.

Krzysztof

Aktualnie firma znajduje się w Gliwicach. Dobry dojazd do siedziby. Ulica łącząca DTŚ z DK88 i A1.

Edward

Czy w firmie ITD24 można liczyć na jakiekolwiek premie i socjal? Jak wygląda sprawa z benefitami i opieką medyczną? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować. Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami.

@Edward

Premia, socjal - nie w tej firmie

Kozak

Też tam pracowałem i otrzymywałem premie. Co do socjalu to rzeczywiście nie było go.

On234
@Edward

ZERO, podkreślam ZERO benefitów!

Olek

ITD24 to świetna firma i teraz nie dziwi mnie, że tak rzadko zaglądacie na forum!

Edward

Widzę na stroni ITD24 dwie oferty pracy. Ktoś był może ostatnio na rozmowie w tej firmie ? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Proszę Was o opinie, to na pewno ułatwi innym użytkownikom poszukiwania pracy. Jaka panuje atmosfera?

@Edward

Rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, warunki ok, jak w większości firm w tej branży. Atutem są nowo wprowadzane produkty.

@Edward

Obiecali złote góry ? Zapomnij, własna działalność, najniższa podstawa, premia może kiedyś będzie.

Podstawy są wyższe niż w innych firmach o tym profilu, dużo powyżej najniższej krajowej. Każdy handlowiec otrzymuje premie. Na rozmowie nie obiecywano mi złotych gór i rozumiem, że premia jest zależna od mojego wyniku i zaangażowania. Odpowiada mi jednak elastyczność jaką daje ta firma.

Jerzy

Premia jest dla tych którzy osiągają wyniki, to oczywiste!!

nikoś

Witam, mam możliwość pracy w tej firmie, czy możecie powiedzieć coś więcej ?

dsafsdfds

Pracownicy zakładają własne DG i zostają w biznesie ale pod własna banderą. Wnioski wysuńcie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o ITD24 Sp. z o.o. - Chorzów

ITD24 Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Metalowców 13A
    41-500 Chorzów