Opinie o AVANTI Sp. z o.o. w Skarszewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AVANTI Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AVANTI Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVANTI Sp. z o.o. w Skarszewy

Ha ha

Nikt się nie zainteresowałnjego wygrana w konkursie smsowy to wysłał pisma do firm zeby ich informowac. Ale beka jak my to czytali to śmiech

do olala

No takiego bezsensownego gadania to juz dlugo nie slyszalam."GAZELE BIZNESU" sa wreczane za dynamike rozwoju danej firmy.Rozwoj danej firmy zalezy od wielkosci i jakosci produkcji.Zeby jakakolwiek produkcja byla to potrzebni sa odbiorcy,ktorzy zamowia produkt i za niego zaplaca.A kto w Feniksie zajmowal sie kontrahentami?No przeciez pan Pawel.Pan MN na produkcji wprowadzal tylko zamieszanie a plynnie robota szla wtedy gdy wyjezdzal na urlop.Dzisiaj pan Pawel kreci swoj biznes i pokazal ze potrafi zdobyc kontrahenta .Czy MN tez moze sie czyms takim pochwalic.

Produkcja

Pan Mariusz na produkcji bywał rzadko. Jak się pojawiał to tylko zamieszanie było. Produkcją kierował Adam o kilkunastu majstrów. Tak to każdy głupi potrafi. Mariusz nie patrzył na jakość tylko produkować nawet buble byle wyprodukować. A jak były reklamacje to on już ręce od tego umywał i Waldek z Pawłem świecili oczami bo szef produkcji nawet po angielski ani me ani be. Ważniejsza była kamienica, pszczoły, kościół a teraz wiatrak albo inne pierdoły. Tak włśnie zajmował się produkcją. Firma musi mieć zamówienia i pieniądze żeby te majstry miały co robić. A Mariuszek naprodukuje byle co i jak nie sprzeda to meblami wam zapłaci. To do gara włożycie deski. Smacznego

Aleksandra

Otóż to. Za dynamikę czyli za zyski również. Naprodukuj sobie całe magazyny a potem chodź, podziwiaj i płacz, że nie masz gdzie tego sprzedać. Na tym polega biznes. W jakiej szkole uczą takich głupot i kto kieruje się takim idiotyzmem??? Ty.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AVANTI Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Jan

Jak zwykle,, kochaniutka ''nie zrozumialas, a lubić to Paweł lubi swoją żonę Ale dla mnie BINGO!!!! Produkować to sukces w 30% a reszta??? Jak to sprzedać? Przez internet, masz w tym doświadczenie. I następnym razem przeczytaj pięć razy albo przeliteruj może to ci pomoże. Życzę owocnej pracy

olala

Pawełku, dla Ciebie teraz kochaniutka? A tak mnie nie lubiłeś :) Gazele biznesu są : zacytuję twój wpis ze strony Feniksa: "są za dynamikę wzrostu" - wpis z 07.08.2015 Wytłumacz - dynamika wzrostu finansów? Dynamiki wzrostu nie ma bez produkcji, a na niej to raczej TY się nie skupiałeś. Motorem na produkcji zawsze był Pan Mariusz. On tym żył. Ty niestety nie. Teraz możesz się wykazać w swojej firmie jak to bardzo znasz się na robieniu mebli. Powodzenia. To nie jest takie proste.

jak ja nie lubię poniedziałku. Dobrze że mam na popołudnie

Jan

Ten wcześniejszy wpis był do gwiazdy,, olala''. Pan Paweł. Pamiętaj slodziutka.

Do Jana

Drogi Janie o ile mnie pamięć nie myli to Feniks pod rządami Pana Pawła miał 5-6 nagród Gazela Biznesu. Żadna za pieniądze tylko za wyniki firmy. Poczekamy zobaczymy ile nagród za wyniki otrzyma nowy prezes.

Jan

Dla ciebie kochaniutka Pan Paweł.

Jaga

Do olala. Myślisz, że to bezpodstawne oskarżenia, że sami pikusie wysyłali na siebie smsy? Otóż nie! Już ludzie w Skarszewach gadają, że Pan N kazał swoim pracownikom wysyłać na siebie smsy. Taki malutki jest, że musiał się dowartościować kupioną wygraną w plebiscycie i się chwalić tym po innych firmach w tym śmiesznym oświadczeniu.

Wsw

Do olala. Nie wiesz biedaku z kim piszesz. Biedaku bo nie masz nic ciekawego do roboty jak tylko węszyć. Szkoda mi ciebie ale nie ma już dla ciebie ratunku. Boisz się Piętak tego nie pisze to nie jego styl. A ty się boisz i bój się. Wymyślaj dalej i bądź czujny jak waszka,żebyś nie stracił wątku. Obfitej twórczości życzę. Twój WSW.

Klakier

Jak to Pawlak w filmie Sami Swoi:dlugi do nieba i glupi jak trzeba.

one

Do olala:masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem.Nie wiem kim jest Baca ale na pewno nie wypowiada sie w niczyim imieniu tylko we wlasnym.W konkursie mogl kazdy wziac udzial,ale mysle ze pan Pawel nie musi nic nikomu udowadniac,poniewaz jest znany w kregach biznesowych i to z tej lepszej strony.Co tu duzo gadac sam fakt ze pan Pawel otworzyl firme napawa was strachem.Dlaczego?Mamy demokracje wiec kazdy moze rozwinac swoja dzialalnosc.Druga sprawa,jak sie bylo prezesem Feniksa przez 13 lat to mozna sie zapomniec.Trzecia sprawa:corka pana Pawla zasluzyla sobie na wygrana,bo ma duze osiagniecia sportowe i warto ja dopingowac.To mloda dziewczyna a juz posiada kilka tytulow mistrzowskich.Osiagnela to dzieki ciezkiej pracy,treningom i wsparciu swoich bliskich.Mam wrazenie,ze przemawia przez ciebie zazdrosc.Poziom kultury i dobrego wychowania swiadczy o tym co soba czlowiek repezentuje,ale ty swoja wypowiedzia tylko udowodniles ze nadal sloma z butow ci wylazi.Stare przyslowie mowi"kij ma dwa konce",wiec jak chcesz cos pisac to pisz kreatywnie a nie tak ze obraca sie to przeciwko tobie.

olala

widzisz, znów jesteś żałosny .....

Wsw

Wszędzie widzicie Pawła, wszędzie slyszycie Pawła, w każdym wpisie Paweł, na każdym zakręcie Paweł, w każdym aucie Paweł...Ja Cie sune ale ty malutki pikusiu musisz się go bać skoro wszędzie jest Paweł W lodowce Paweł, pod kołdrą Paweł (z całą pewnością nie), w butelce z wódką Paweł, w basenie Paweł...I tak dalej. A ścieżkę tam gdzie ty glupiutki byłeś wczoraj to Paweł tez ci wcześniej wydeptał. Jesteś z tyłu,a Paweł zawsze o dwa kroki przed tobą przed wami. I to tak bardzo boli Wielcy wzrostem i tylko wzrostem. Nic poza tym, najwyżej parę rynsztokowych, nic nie znaczących wpisów, trochę ubogiej wyobraźni do pisania tanich bajek i to tyle. Czyli nic. I tacy juz będziecie zawsze, takich cienkich was pamiętają i zapamiętają ludzie. Nieliczni, mądrzy ludzie. Szkoda,że głupota się rodzi a nie sieje bo spalonoby wszystkie nasiona. Wtedy to byłby porządek, ach...

olala

Jaki ty żałosny Pawełku jesteś. Czytam sobie i czytam, i żeby tak pisać w imieniu pracowników? Przecież każdy wie, że to ty piszesz. W plebiscycie też mogłeś wziąć udział i może Ty byś wygrał? Nie pisz, że oni sobie sami wysyłali sms- twoja cóka też wygrała i co też "kupiłeś wygraną"? Nie oskarżaj bezpodstawnie. Uważam, że pomimo Waszego konfliktu Panowie z Feniksa zasłużyli na ten tytuł. Możesz mieć inne zdanie - jest demokracja, ale opluwanie i poniżanie się do takiego poziomu jaki obecnie prezentujesz nie przystoi Prezesowi spółki. A chyba teraz jesteś prezesem Avanti, ale czasem się zapominasz, bo ostatnio przedstawiałeś się jako prezes Feniksa, no ale przy takim zapracowaniu przecież można się pomylić, prawda? Tylko nie zapominaj, że jest to oszustwo.

Klakier

To tak jak z nasza reprezenatacja narodowa na EURO2012:nic sie nie stalo Feniksie nic sie nie stalo

Baca

Poszukajcie w necie wiadomości onzwycięzcach plebiscytu Dziennika Bałtyckiego w kategorii biznes. Panowie N wysłali sami na siebie prawie 3000 smsów po 2,60 to grubo ponad 7000 zł do tego wydali ponad 11.000 na internet. Nie wiem ile poszło na znaczki pocztowe bo wysłali też pisma do firm żeby pochwalić się kupionym sukcesem. Pisma dopiero dotarły do adresatów i jeszcze nie wszyscy się odezwali. Gratulujemy pomysłów. Zachęcamy do kolejnych. Nic nas tak nie cieszy jak konkurencja sama sobie strzela gole do własnej bramki a dowody mamy na piśmie.

Klakier

To prawda co napisalas o Avanti.Nikt nas nie pogania w pracy,opracowalismy wlasny system pracy,ktory przynosi dobre efekty.Pan Pawel i pan Michal wymagaja jakosci i pewnego poziomu pracy,ale takie ich zadanie,w koncu uczciwie placa za uczciwie wykonana prace.Zwolnilam sie z Feniksa i nie zaluje,bo niewiele mialam do stracenia.Warto bylo chociazby ze wzgledu na atmosfere w pracy,ktora razem stworzylismy jako zgrany zespol.Kazdy wie co ma robic i jeden drugiemu pomaga.Jesli sa jakies nieporozumienia to mowimy o tym otwarcie i zalatwiamy sprawe od reki.Wlasnie takiej postawy wymagaja od nas szefowie oprocz dobrze wykonanej pracy.Faktem jest rowniez ,ze lista oczekujacych na prace w Avanti jest co raz dluzsza i nie tylko sa to ludzie z Feniksa.Z wyplata nie mam problemu tu i w Feniksie tez nie mialam.To prawda ze pan N pietnuje ludzi za wszelkie,nawet najmiejsze kontakty z panem Pawlem i jego rodzina.Znam ich wszystkich od zawsze(pana Pawla i pana Michala od kilkunastu lat)i co teraz mam ich traktowac jak powietrze bo moge wyleciec z roboty.Jako pracownik Feniksa zawsze bylam lojalna wobec firmy ale moje zycie prywatne to juz tylko moja sprawa.Nikt absolutnie nikt nie ma prawa ingerowac w moje zycie prywatne i nim rozporzadzac oprocz mnie samej.Wlasnie to byla jedna z przyczyn dla ktorych odeszlam z Feniksa.Pan N nie przewidzial jeszcze jednej sprawy,ze jego byly wspolnik sie tak szybko pozbiera i zacznie rozwijac swoja firme razem z panem Michalem.Pan Pawel to bardzo silny przeciwnik dla pana N,bo ma cos czego ten drugi nie ma.Oprocz tego,ze pan Pawel jest bardzo dobrym ekonomista to posiada kontakty z zagranicznymi odbiorcami i potrafi sie z nimi porozumiec,bo zna angielski a to dzisiaj jest podstawa zeby prowadzic biznes.Wlasnie dlatego pan N tak bardzo boi sie konkurencji.MN powinien tez przewidziec,ze pan Pawel nie wybierze sie na emeryture.Na to jest jeszcze za mlody.Jeszcze jedna wazna wiadomosc panowie Pawel i Michal kupili budynki gdzie bedziemy pracowac juz niedlugo.Bylismy zobaczyc,jest ladny teren,duzo miejsca,kilka lazienek,szatnie i stolowka,czyli wszystko co nam potrzebne do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o AVANTI Sp. z o.o. - Skarszewy

AVANTI Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 72 ocen.

AVANTI Sp. z o.o.