AVANTI Sp. z o.o.

Skarszewy

Opinie o AVANTI Sp. z o.o.

NOWY

Witam, jaką płaca dla stolarz?

AAA
@NOWY 12.10.2017 17:19

Mało

Aldo

Nie polecam pracy w tym zakładzie, małe zarobki. Dużo godzin.

Wyrolowany

Paweł, ponad cztery lata czekam na pieniądze za wykonaną pracę w lipcu 2013 r. na lotnisku w Więckowach. Dług cały czas rośnie i nigdy się nie przedawni ...

do zuzanna

Oczywiście 10h od poni.do piatku i sobota 6 h :-) jest jeszcze masa innych rozrywek

Zuzanna

@Ania piszesz, że firma ciągle się rozwija i ma duży potencjał. A co jeśli chodzi o pracowników? Czy AVANTI zapewnia im możliwości rozwoju?

Taison

Podobno avanti sie rozwija a czy poziom bendzie wiekszy od fenixsa zobaczyby czas pokarze.

Wesołych Świąt Wielkanocnych :-)

Zuzanna

@Ania rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy AVANTI. Chętnie dowiemy się co wpływa na Twoją opinię o firmie. Co sprawia, że jest to dobry pracodawca?

Ania
@Zuzanna 23.03.2017 10:45

Jest to prężnie rozwijająca się firma z dużym potencjałem. Zarobki też niczego sobie i co najważniejsze praca jedno zmianowa.

mala

Witam, jest oferta pracy w firmie Avanti w Starogardzie , czy warto sobie głowę zawracać? Proszę o opinie

Ania
@mala 05.03.2017 20:56

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie. Warto iść się spytać o prace.

4rt5

@xyz ojj to widocznie sa bardoz podobne nazwy firmy..

xyz

Co wy tu za głupoty wypisujecie, przecież my robimy meble. Chyba pomyliliście firmę. Avanti zajmuje się produkcją mebli.

@

Możesz iść na zmywak nie trzeba gastronomicznej szkoły ale pensja mniejsza max 1300

Estera

1800 brutto ale napiwki całe dla ciebie to razem 3 masz bez problemu

3.000 plus napiwki

Barbara

Jesli komus przyszlo do glowy ze ten nieladny wpis pochodzi ode mnie to sie myli.Wyznaje zasade:zawsze jestem lojalna wobec firmy,pracodawcy i ludzi z ktorymi pracuje.To tyle w tej kwestii.

Do nika

Ha ha znów pisarze opłacani przez N się odezwali. Ile dają za wpis obrażający AVANTI ?

nick

Nachwalili sie ta swietna atmosfera ci z Avanti no i po atmosferze.Rodzinka T ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i tylko rzadzic by chcieli,maja ludzi za nic.Wszystko wiedza,najlepiej na wszystkim sie znaja,a popelniaja bledow coraz wiecej.Potem wszystko zawalaja na innych byle sie wybielic.Ciagle gadaja o tym ze trzeba rozmawiac to umieja tylko wrzeszczec i wyzywac od nierobow i nieudacznikow.Najgorsza jest najstarsza madra,atrakcyjna,sliczna,inteligentna pani IT

Adi

Ta tutaj firma zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. :)

Adi

Wy wgl macie pojęcie czym zajmuje się firma Avanti że Skarszew?

simba

Ani ladu ani skladu w tym co sie tu wypisuje.Ta kelnerka jakos nie pasuje do Avanti

Adi

O jakiej kelnerce wy tu piszecie?!

Ja

Są zapisy trzeba samemu przyjść i dać namiary

Mat

Warto zapytać o to w firmie.

Jan

Czy ktoś zaspałam,że już nic nie pisze??? Albo wreszcie wzięli się do roboty. I tak trzymać.

Do lol

A gdyby maść ci nie pomogła to mogę umówić ci wizytę u psychiatry w Kocborowie. Czekają tam już na ciebie

Do lol

Dla pikusiów maść jest bez recepty

lol

Tak a Twoja Pani załatwiła recepty

Do xyz

Czemu tak się martwisz czy zakład jest? Oczywiście że jest i nawet większy od waszego. A czy są umowy? Oczywiście że są i to na lepszych zasadach niż u ciebie. A czy wypłata była? Jasne że była i to szybciej niż u ciebie. Mało wiesz i kompleksy cię zżerają. Polecam wizytę w aptece po maść na ból du...y . W ostatnich tygodniach sprzedaje się rewelacyjnie , właśnie do Skarszew dowieźli świeżą partię

Japan

W Więcki dawno temu uderzył piorun kulisty zimny siejący i spaliło we wsi wszystkie telewizory, nawet nowy w kartonie co stał u sąsiada też spaliło

?

chyba kogoś bardzo du.a boli bo cały czas tylko o tym. A głodnemu chleb na myśli. ciekawe... maść chyba nie pomoże na to

Skarszewiak

We Wieckowach

Skarszewiak

Nie we Więckach a w Więckach. Więckowiaku. Też sobie wystrugaj albo ulep z gliny nieskonczonego domu. A najlepiej i najprościej będzie kupi sobie maść na ból d..y. .

?

Ale czego nie ma i gdzie?

Do xyz

Wymysl cos lepszego,bo to ze nie ma firmy,kasy i umow o prace jest zbyt oklepane.Powtarzasz sie.Wiem ze to co tu wypisujesz to wyzyny twoich intelektualnych mozliwosci.

staszek

Toć tam nic nie ma- magazyn sobie tam zrobił bo w starogardzie nie ma.

etam

Jeden samolocik też sobie wystrugał i postawił w hangarze we Więckach. Fajnie mieć takie hobby, postawić sobie i popatrzeć, bo latać trzeba umieć a nie tylko pozować do zdjęć. Ciekawe ile takich modeli sobie nastrugał. Hangar duży podobno więc trochę się zmieści.

Jaga

Są i nie ma? Bzdury piszesz. Jak to mówią w d... byłeś g... widziałeś.

Do Motorek i lotnia

A co pan P proponowal ci wyplate w formie mebli?Sadzac po twoim wpisie to za bardzo razgarniety nie jestes,wiec przetlumacze ci to z polskiego na nasze.Jak robisz buble to sie nie dziw ze pan P chcial ci nimi zaplacic,bo nikt by tego nie kupil.Swoja droga musi miec niezly talent zeby robic takie samoloty.

Jaga

Xyz, ludku drogi myślisz, że to tylko w Starogardzie takie pajace? W Skarszewach, a dokładniej w Feniksie to całe stada są takich właśnie pajaców i nie tylko.

@Jaga 16.02.2016 17:08

mylisz się, ci wszyscy poszli do konkurencji ale nie wiem gdzie, Zakład tam podobno jest, ale go nie ma, umowy są, ale ich nie ma, wypłaty też podobno były , ale czy na pewno?

xyz

Ale tu koncert życzeń.... można sobie coś życzyć ? Słońca, pogody bez wiatrów bo jeszcze tych starogardzkich pajaców nam tu przywieje, tych z nagrodą jobla. :)

pj-a

a ja bym chciała żeby stary kupił mi samochód bo przecież wożę jego dzieci :)

Bòg Ojciec Wszechmogący

Myślę , że tworząc Polakòw dodałem kszte za dużo jadu, odrobinę za dużo zadufania i przesadziłem z idiotami .Tak idiotòw stanowczo za dużo.

Aga

A ja szukam wykonawcy, który zrobi mi meble tapicerowane i ze skóry.

Bob budowniczy

Szukam wykonawcy co mi zrobi z dwóch telewizorów czarno-białych jeden kolorowy i radio

Pikuś

To takie mocno pikusiowskie nie mają nic do powiedzenia i nie umieją uczciwie konkurować. Żal im d.... ściska

Król

A ty pinokio dostaniesz wystrugany motorek i letnie z drewienka bo ci aż żal d...ściska, że nie masz. Ale od braciszka szmatę możesz pożyczyć. Chyba, że dywany z niej zrobiono. No.

Motorek i lotnia

To czytajcie dalej ,ale to wasz.p zawsze chcial placic meblami a teraz zazdroscicie M N wy dostaniecie nagrode jobla za najbardziej zadufanch pajacow w starogardzie bo w skarszewach juz ja macie.

Ha ha

Nikt się nie zainteresowałnjego wygrana w konkursie smsowy to wysłał pisma do firm zeby ich informowac. Ale beka jak my to czytali to śmiech

do olala

No takiego bezsensownego gadania to juz dlugo nie slyszalam."GAZELE BIZNESU" sa wreczane za dynamike rozwoju danej firmy.Rozwoj danej firmy zalezy od wielkosci i jakosci produkcji.Zeby jakakolwiek produkcja byla to potrzebni sa odbiorcy,ktorzy zamowia produkt i za niego zaplaca.A kto w Feniksie zajmowal sie kontrahentami?No przeciez pan Pawel.Pan MN na produkcji wprowadzal tylko zamieszanie a plynnie robota szla wtedy gdy wyjezdzal na urlop.Dzisiaj pan Pawel kreci swoj biznes i pokazal ze potrafi zdobyc kontrahenta .Czy MN tez moze sie czyms takim pochwalic.

Produkcja

Pan Mariusz na produkcji bywał rzadko. Jak się pojawiał to tylko zamieszanie było. Produkcją kierował Adam o kilkunastu majstrów. Tak to każdy głupi potrafi. Mariusz nie patrzył na jakość tylko produkować nawet buble byle wyprodukować. A jak były reklamacje to on już ręce od tego umywał i Waldek z Pawłem świecili oczami bo szef produkcji nawet po angielski ani me ani be. Ważniejsza była kamienica, pszczoły, kościół a teraz wiatrak albo inne pierdoły. Tak włśnie zajmował się produkcją. Firma musi mieć zamówienia i pieniądze żeby te majstry miały co robić. A Mariuszek naprodukuje byle co i jak nie sprzeda to meblami wam zapłaci. To do gara włożycie deski. Smacznego

Zostaw opinię o AVANTI Sp. z o.o. - Skarszewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVANTI Sp. z o.o.