AVANTI Sp. z o.o.

Skarszewy

Opinie o AVANTI Sp. z o.o.

Zuzanna

@Ania, jak myślisz z czego wynika potrzeba zatrudnienia nowych osób przez AVANTI? Czy firma ta się rozwija i rozrasta? Zachęcam Cię do uzupełnienia Twojego wpisu o te informacje. Zainteresują one innych użytkowników tego forum.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w AVANTI Sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

@Administrator 12.03.2018 08:48

Tak pracownicy są potrzebni jak widać w ogłoszeniach na innych portalach.

mieszkaniec ul .zielonej

Jak wygląda sprawa z zanieczyszczaniem powietrza ?

też mieszkaniec
@mieszkaniec ul .zielonej 09.02.2018 13:00

Dalej trują... ale teraz w nocy. Za dnia udają, że przestali...

Zuzanna

@nicco, nie widzę przeciwwskazań w zadaniu tego typu pytania na tym wątku. Staram się poruszać takie kwestie dotyczące warunków pracy w AVANTI Sp. z o.o.które mogą się przydać dla osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy w tej firmie. Może mógłbyś opisać w kliku słowach swoją pracę u tego pracodawcy? Co możesz powiedzieć na temat atmosfery występującej na co dzień w AVANTI Sp. z o.o.?

nicco
@Zuzanna 31.01.2018 23:04

Nie polecam ,krótko i na temat .

Anna

Ludzie muszą pracować po 10 godzin, a jak nie to ich wyzwą od idiotów.

Zuzanna

@Aldo, nie jesteś usatysfakcjonowany AVANTI Sp. z o.o. jako pracodawcą. Twoim zdaniem wynagrodzenie jest niewspółmierne do liczby przepracowanych godzin. Czy nadgodziny w tej firmie są lepiej płatne? Jak ocenisz pozostałe warunki zatrudnienia w AVANTI Sp. z o.o. i codzienną atmosferę w miejscu pracy?

nicco
@Zuzanna 25.01.2018 00:29

Atmosfera ? Jaja sobie robisz ..........

NOWY

Witam, jaką płaca dla stolarz?

AAA
@NOWY 12.10.2017 17:19

Mało

Aldo

Nie polecam pracy w tym zakładzie, małe zarobki. Dużo godzin.

Wyrolowany

Paweł, ponad cztery lata czekam na pieniądze za wykonaną pracę w lipcu 2013 r. na lotnisku w Więckowach. Dług cały czas rośnie i nigdy się nie przedawni ...

do zuzanna

Oczywiście 10h od poni.do piatku i sobota 6 h :-) jest jeszcze masa innych rozrywek

Zuzanna

@Ania piszesz, że firma ciągle się rozwija i ma duży potencjał. A co jeśli chodzi o pracowników? Czy AVANTI zapewnia im możliwości rozwoju?

Taison

Podobno avanti sie rozwija a czy poziom bendzie wiekszy od fenixsa zobaczyby czas pokarze.

Wesołych Świąt Wielkanocnych :-)

Zuzanna

@Ania rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy AVANTI. Chętnie dowiemy się co wpływa na Twoją opinię o firmie. Co sprawia, że jest to dobry pracodawca?

@Zuzanna 23.03.2017 10:45

Jest to prężnie rozwijająca się firma z dużym potencjałem. Zarobki też niczego sobie i co najważniejsze praca jedno zmianowa.

mala

Witam, jest oferta pracy w firmie Avanti w Starogardzie , czy warto sobie głowę zawracać? Proszę o opinie

@mala 05.03.2017 20:56

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie. Warto iść się spytać o prace.

4rt5

@xyz ojj to widocznie sa bardoz podobne nazwy firmy..

xyz

Co wy tu za głupoty wypisujecie, przecież my robimy meble. Chyba pomyliliście firmę. Avanti zajmuje się produkcją mebli.

@

Możesz iść na zmywak nie trzeba gastronomicznej szkoły ale pensja mniejsza max 1300

Estera

1800 brutto ale napiwki całe dla ciebie to razem 3 masz bez problemu

3.000 plus napiwki

Barbara

Jesli komus przyszlo do glowy ze ten nieladny wpis pochodzi ode mnie to sie myli.Wyznaje zasade:zawsze jestem lojalna wobec firmy,pracodawcy i ludzi z ktorymi pracuje.To tyle w tej kwestii.

Do nika

Ha ha znów pisarze opłacani przez N się odezwali. Ile dają za wpis obrażający AVANTI ?

nick

Nachwalili sie ta swietna atmosfera ci z Avanti no i po atmosferze.Rodzinka T ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i tylko rzadzic by chcieli,maja ludzi za nic.Wszystko wiedza,najlepiej na wszystkim sie znaja,a popelniaja bledow coraz wiecej.Potem wszystko zawalaja na innych byle sie wybielic.Ciagle gadaja o tym ze trzeba rozmawiac to umieja tylko wrzeszczec i wyzywac od nierobow i nieudacznikow.Najgorsza jest najstarsza madra,atrakcyjna,sliczna,inteligentna pani IT

Adi

Ta tutaj firma zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. :)

Adi

Wy wgl macie pojęcie czym zajmuje się firma Avanti że Skarszew?

simba

Ani ladu ani skladu w tym co sie tu wypisuje.Ta kelnerka jakos nie pasuje do Avanti

Adi

O jakiej kelnerce wy tu piszecie?!

Ja

Są zapisy trzeba samemu przyjść i dać namiary

Mat

Warto zapytać o to w firmie.

Jan

Czy ktoś zaspałam,że już nic nie pisze??? Albo wreszcie wzięli się do roboty. I tak trzymać.

Zostaw opinię o AVANTI Sp. z o.o. - Skarszewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVANTI Sp. z o.o.