Opinie o Prospect Group Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prospect Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prospect Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - produkcja gadżetów firmowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prospect Group Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Podejście pracodawcy adekwatne do podejścia pracownika. Przy uczciwej pracy nie ma problemu z szacunkiem ze strony właściciela, można też liczyć na elastyczność w wielu sprawach.

chętny
@Fortel

Jak już piszecie o płacy, to możecie napisać ile można dostać na start?

Agacia Nowy wpis

Niektórzy widzę ze jakiejś laudacji oczekują za to ze wykonują obowiązki z umowy… nie wiem co uścisk dłoni ma wnieść ale jak pracujesz sobie na spokojnie to bankowo nikogo nie zwolnią z kaprysu?

juro Nowy wpis

Polecam, pracuje tutaj od 4 lat i nigdy nie miałem zadnych problemów z pracą. Wszystkie ewentualne problemy są rozwiązywane błyskawiczne

Jak robisz nadgodziny i dobrze wykonujesz obowiązki to nikt sie do Ciebie nawet nie odezwie. Ale spróbuj tylko się spóźnić lub niech Ci coś wypadnie... twoje dni beda policzone

bronko Nowy wpis

i jeszcze jeden problem, jak już raz się do Ciebie ktos przysapie, to juz nie masz spokoju az do momentu zwolnienia. Ciagle beda szukac jakiegos ale do Twojej pracy...

heniu

nie ma tu miekkiej gry, musisz sie przylozyc aby robic to co masz zlecone, ale i pieniadze na koniec dostaniesz adekwatne do tego co wkładasz. Jak sie przyłożysz to i dobrze zarobisz. Ci co nie chca pracowac szybko koncza prace

Agata Nowy wpis
@heniu

Wiadomo że kasę dostaje się za zrobienie obowiązków. No to jak tak piszesz o tym przyłożeniu się to ile można dostać jak ktoś tak właśnie ogarnie temat?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko ALPINISTA PRZEMYSŁOWY w firmie Prospect Group Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.

Fortel

Dokładnie tak jak piszesz, praca nie jest lekka ale płaca uczciwa i można polecić

chętny
@Fortel

Jak już piszecie o płacy, to możecie napisać ile można dostać na start?

Kacper

Straszne jest to ze takie dziadowskie firmy jeszcze funkcjonują, rotacja pracowników, brak poszanowania człowieka.

Damian

Odradzam pracy u tego pana

Fidel

Tragedia, porażka i nie powiem co jeszcze Pracowałem tam i nie polecam, do dzisiaj nie odzyskałem zaległego wynagrodzenia za pracę. Brak wody, ubrań roboczych. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) odlicza np 100zl dniówki za 5min spóźnienia. O premiach nie ma co mówić. Pozostała ekipa z którą robiłem również na te same problemy, brak kasy i (usunięte przez administratora) na godzinach. Nie polecam się zbliżać nawet

adi7811
@Fidel

coc w tym musi byc wiadomo kij ma 2 konce

@Fidel

Pracuję w tej firmie do dzisiaj i jedna osoba tylko takie głupoty może pisać:) Pewnie ze względu na rudy kolor włosów takie (usunięte przez administratora)wypisuje zamiast zabrać się do pracy:) Odwagę trzeba mieć by się podpisać pod tym.

Agata
@Rafał

Rafał co sugerujesz? że wszystkie negatywne komentarze są nieprawdą? Możesz w takim razie napisać jak to wygląda naprawdę? Nie ma kar finansowych, nadgodzin?

głupoty
@Agata

Co Ty za pierdoły piszesz? a w jakiej firmie nie ma kar finansowych lub nadgodzin? jak byłeś kiepski i bardziej sprzęt niszczyłeś niż pracowałeś to dobrze zrobili.

Damian

Praca tam jest taka ze za nadgodziny nikt Ci nie zapłaci umowy (usunięte przez administratora)(pół etat,zlecenia) ubrania to marzenie a jak już dostaniesz to używane. Środki ochrony tez niekoniecznie każdy ma takie jak powinien (usunięte przez administratora) Poza tym ustalenia z Piotrusiem to jedno a realizacja drugie :-)

Jacek
@Damian

Wow, same złe aspekty... A co do tych ustaleń - chodzi o pieniądze, czy coś innego?

@Jacek

Pieniądze to jest sprawa najważniejsza bo to po nie chodzimy do pracy. Drugim jest to ze umowa pol etatu to podobno tylko papierek i na „gębę” jesteś traktowany jak osoba z pełnym etatem. Tzn pracuj 8 godzin a urlop liczony masz jak z pol etatu :-) jeśli zdarzy Ci się wypadek to w pracy to tez zostajesz z tym „pol etatu” a reszta która miała być wypłacona na gębę gdzieś zanika :-) Warto odnotować tez fakt ze gdy pracodawca spóźnił się z wypłata, cześć załogi odmówiła pracy dopóki nie dostaną wypłat to dostali propozycje…. Zwolnienia :-)

Rafał M

Polecam pracuję od 4 lat zdarzają się problemy jak w każdej firmie jednak są one rozwiązywane zaraz po zgłoszeniu.

Jurek

@Rafał a jak z zarobkami? Tez są Ok? Są jakieś premie ?

Feliks

@Krzysiek Byłoby fajnie gdybyś dodał więcej informacji o pracy?

Krzysiek

Polecam

Polecam

Sebastian

Firma godna polecenia.

xxx

Ciulaja na godzinach przepracowanych i wyplatach. Zero wody do picia w ten zar z nieba . ODRADZAM

Xxx2
@xxx

Pisze to osoba podpisująca się xxx?:)

zwolniony

Forma zenada jak Piotrus pieniedzy tzn pseudo prezes nie da to mozna po kierownikach wydzwaniac bo panusowi sie nie chcialo przelewu zrobic albo nie mial. Zero wody na budowie od czasu do czasu jest tzn raz na 2 tygodnie Zaznaczam praca powyzej 30° C . Tam sie PIP i BHP by odrazu na codzinna kontrole przydalo. NIE POLECAM !!!

zwolniony

Wszystko OK,

oszukany

Niestety po początkowym zachwycie (dzięki informacjom uzyskanym telefonicznie) okazało się, że wszystko co powiedzieli można między bajki włożyć. Praca w jeden dzień była, na drugi dzień wolne i tak w kółko. Prezes przez telefon mówił jedno, tzw. "kierownicy" całkiem co innego - o ile udało się skontaktować. Pracownik był odsyłany od jednego do drugiego, a i tak wielkie g.....no się dowiadywał o podstawowych rzeczach typu czy będzie praca czy nie. Kantują z rozliczaniem godzin pracy. ODRADZAM Z DALA OD TEJ FIRMY!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Prospect Group Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prospect Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prospect Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prospect Group Sp. z o.o.?

Prospect Group Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Heleny Marusarzówny 10 lok. 11
    44-330 Jastrzębie-Zdrój

Prospect Group Sp. z o.o.