Opinie o Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana w Wodzisław Śląski

Czy w Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Teresa Nowy wpis

Witam, poszukuję firmy budowlanej która jakoś w miarę na czasie wyremontuje mój dom. Pisaliście tu kiedyś o braku terminowości. Jak jest z tym teraz? Ktoś kto ostatnio korzystał z usług tej firmy mógłby się wypowiedzieć? Robią na czas? ;)

Andrzej Nowy wpis
@Teresa

U mnie robota była wykonana na czas tylko bardzo długo czekałem na materiał ale to już nie wina Pana Przemka

Mateusz

Polecam ta firmę. A co do tego pana inwestora to szkoda ze Pan kogoś krytykuje i się Pan nie chce przedstawić.

Taki Nowy wpis
@Mateusz

Ludzie. Co z wami? To jest portal mający opiniować pracodawcę, a nie wykonawstwo. Ale co do tego drugiego, to zależy kto jakie ma wymagania. Widziałem masę zadowolonych klientów z fuszerki.

Krzysztof

Witam Jestem właśnie po remoncie mojego domu z tą firmą i jestem bardzo zadowolony, wszystko było bardzo dobrze zrobione i dziwią mnie te komentarze. Szkoda że inni ludzie swoim złym słowem krzywdzą dobrych ludzi. Pozdrawiam serdecznie właściciela

Taki
@Krzysztof

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Benek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Justyna

Z tą firma mamy tylko złe doświadczenia. Nieterminowy, nierzetelny, bardzo zły kontakt z właścicielem. W naszym przypadku firma budowała dom od A do Z. Niestety. Po wybudowaniu domu kontakt calkowicie sie urwal, nie moglismy sie doprosić napraw które wynikały z gwarancji. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu. Wygraliśmy ale to wcale nie oznacza że właściciel miał zamiar zwrocić przyznane nam pieniądze. Ostetecznie udało się przez komornika. Właściciel krecił i kłamał że nie ma pieniędzy. Nie polecam nikomu. Dach przy kominie do dzisiaj przecieka.

AgaK

Kiepski budowlaniec

Dorota
@AgaK

Dachy pan Przemek robi rewelacyjnie tak wiec nie rozumiem ze komuś coś nie odpowiada

Darek

@AgaK Możesz rozwinąć swoją opinię? Firma jest dobrym pracodawcą więc o co chodzi?

Maria

Już dawno na forum nie odezwała się osoba, która pracowała bądź pracuje w Firmie Remontowo-Budowlanej Przemysław Czajka. Czy na tym forum znajdzie się ktoś kto opowie o tym jak się mu tam pracuje? Jaka w przedsiębiorstwie panuje atmosfera?

Czesiek
@Maria

Pracowałem tam i ogólnie dobrze wspominam tą pracę, nigdy nie miałem żadnych problemów z pracodawca. Jeżeli ktoś chodził w kratkę do pracy to niech nie wymaga cudów od pracodawcy, a takich pracowników w budowlane nie brakuje

Byly pracownik
@Maria

Brak atmosfery i socjalu ogolnie to.brak pomyslu na firme... (usunięte przez administratora)

@Byly pracownik

Możesz powiedzieć, co dla Ciebie oznacza "brak atmosfery"? Czy pracownicy nie dogadują się ze sobą? Obecnie pakiet socjalny jest dość istotny dla wielu osób, czy zatrudnione osoby poruszały tę kwestię z pracodawcą? Sądzę, że warto o tym porozmawiać, może takie dodatki zostaną wprowadzone. Czy dostrzegasz jakieś pozytywy zatrudnienia w firmie? Można tam zdobyć przydatne umiejętności?

Maria

@Czesiek, a czy byłeś zatrudniony na umowę o pracę? Czy poza podstawą można było liczyć na pakiet socjalny? Istniał jakiś system premiowy? Jakie masz zdanie na temat atmosfery w pracy? Czy firma zapewniała wszystkie niezbędne narzędzia?

Polecam, pełen profesjonalizm. Naprawdę warto oddać remont domu w ręce ten firmy

Grzegorz

Polecam gorąco firmę Czajka Bud, Fachowa, mila obsługa w dogodnych cenach. Naprawdę warto

Zostaw merytoryczną opinię o Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana - Wodzisław Śląski

Czajka Przemysław Przemysław Czajka Firma Remontowo-Budowlana
  • Hoża 43b