Czajka-Bud Firma Remontowo-Budowlana Przemysław Czajka

Wodzisław śląski

Opinie o Czajka-Bud Firma Remontowo-Budowlana Przemysław Czajka

Krystian

Panowie: Marek, Grzegorz i Mateusz to rzekomi klienci :) Buahahaha... Rozumiem ze Pan Grzegorz 8 marca wystawil polecenie dla tej "niby fachowej firmy" a tu Pan Grzegorz ( oczywiscie inny "niezalezny " klient) od razu , nawet niecaly tydzien pozniej, od razu pospieszyl z kolejna rekomendacja ..... Czy ktos kto to bedzie czytal nabierze sie na te durne wpisy ktore wlasciciel tej firmy sam sobie wystawia ? czy ten czlowiek ma ludzi za (usunięte przez administratora) ?? bo wychodzi na to ze chyba tak.... Poza tym na innych stronach , tez powpisywal sobie same pozytywne komentarze i uwaza ze ludzie sie na to nabiora.. O tej firmie trzeba napisac krotko: NIE, NIE i Jeszcze raz NIE ! Szkoda pieniedzy i nerwow !

Mateusz

Polecam ta firmę. A co do tego pana inwestora to szkoda ze Pan kogoś krytykuje i się Pan nie chce przedstawić.

Inwestor

Odradzam, właściciel niepoważny, słaby kontakt, sam podejmuje decyzje bez porozumienia z inwestorem a ludzi zatrudnia z ulicy. Płyty K-G krzywo i źle przyklejone, zaczęły się odklejać ... zreszta nieprawidłowości było dużo wiecej ...

Marek

Polecam, pełen profesjonalizm. Naprawdę warto oddać remont domu w ręce ten firmy

Grzegorz

Polecam gorąco firmę Czajka Bud, Fachowa, mila obsługa w dogodnych cenach. Naprawdę warto

Zostaw opinię o Czajka-Bud Firma Remontowo-Budowlana Przemysław Czajka - Wodzisław śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czajka-Bud Firma Remontowo-Budowlana Przemysław Czajka