Opinie o Gi Group Poland S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gi Group Poland S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gi Group Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gi Group Poland S.A. w Warszawa

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Gi Group Poland S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na InfoPraca.pl.

monter vw Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pracowałem z trzema agencjami, ale tylko #GiGroup nie spełnia żadnych standardów profesjonalności i uczciwości Dostałem email, że mam przyjść do biura w Poznaniu, a tam nikogo nie było. Opiekunowie (z ramienia agencji) pracowników tymczasowych nie odbierają telefonów; pracując od miesiąca do tej pory nie dostałem regulaminu pracy i opisu stanowiska pracy (karty stanowiskowej); przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych pracownika agencji przy mnie FAŁSZOWAŁA ( tj zmieniała dane ) przeze mnie wprowadzone do kwestionariusza osobowego oraz formularza PIT-2 pomimo mojej protestów, które zignorowała (zaznaczając tak jak ona chce). Wszystkim odradzam współpracę z Wami

Dario Nowy wpis

Czy jest ktoś ,kto pracuje lub pracował jako operator wózka w Osnabruck? Jakie warunki pracy?

Anonim Nowy wpis

Gdzie można zgłosić skargę na koordynatora ?

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie Gi Group Poland S.A.?

Justyna

Bardzo dobra agencja! Przyjaźnie nastawieni ludzie, fajna atmosfera, wykazują zainteresowanie i zrozumienie danej sytuacji. Można polecać dalej z czystym sumieniem ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gi Group Poland S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Technika utrzymania ruchu - Elektryk, Elektromechanik , Automatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Współpraca z Panią Martą to czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Każdy problem szybko rozwiązany przez p. Martę. Polecam współpracę.

Agata

Bardzo przyjazna atmosfera, praca w dobrych warunkach, wypłata na czas, polecam :)

Daniel

Pracuje, przez tą agencję od 2 lat. Realizuje zlecenia dodatkowe kilka razy w miesiącu. Wypłata zawsze na czas, jak wpadają nowe zlecenia też zawsze dzwonią i pytają czy chciałbym pójść. Dla mnie w porządku.

Zero kontaktu z agencją zero odzewu dzwonię cały czas wyłączony agencja do śmieci się nadaje NIE POLECAM

Kandydatka do pracy

Długo zastanawiałam się nad dodaniem opinii odnośnie prowadzonej przez firmę rekrutacji na stanowisko biurowe pod koniec 2020 roku. Niestety po 2 etapach rekrutacji przyszedł czas na 3, po którym poczułam najzwyczajniej zażenowana. Pani podczas przekazania informacji odnośnie moich oczekiwań finansowych odpowiedziała po prostu „za zaproponowaną stawkę mamy lepsze kandydatury”. Nie wydaje mi się, że stawka 3.500 tys brutto ( przy minimalnej 2800) jest czymś nadzwyczajnym. Cieszę się bardzo, że sama (jeszcze przed informacją zwrotną) postanowiłam zrezygnować z rekrutacji. Chociaż wiele zawdzięczam Pani, która przeprowadzała 3 etap, dzięki niej trafiłam do konkurencji, gdzie wynagrodzenie jest prawie dwukrotnie wyższe, a pracownika traktuje się jak część naprawdę dobrze zgranego zespołu, a nie cyferki i wynik finansowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gi Group Poland S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gi Group Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gi Group Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gi Group Poland S.A.?

Gi Group Poland S.A.
  • Grzybowska 3 lok. U6