Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Xyz

Byl ktos juz na warzywach ? Wyjazd mam 31 i chcialbym wiedziec jak tam jest? Opinie o innych pracach sa rozne

My

Hej z chlopakiem mamy wyjezdzac 31.01 na produkcje przez ta firme czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie? Widze opinie o tym biurze sa rozne , o pomidorach sa dobre a slyszal ktos cos o produkcji ( sortowanie warzyw i owocow) ?

SYSiak12
@My

hej ja z chlopakiem sie wybieramy. jesli chcialabys kontakt to pisz sylwiab342@o2.pl jedziemy 1 raz z tego biura:)

kamila
@My

Witam Ja wraz z chłopakiem wyjezdzamy 31,01 do pakowania sortowania owocow (usunięte przez administratora)

jaaaaa
@My

my równiez z chlopakiem jedziemy 31,01 na warzywa owoce a skad jedziecie ? k.heimowska@wp.pl podam maila pisz tam .Pozdrawiam

Mlyku95
@SYSiak12

Witam jedziesz z dziewczyna chcialem spytac czy twoja dziewczyna tez dostala dokumenty do podpisania czy tylko ty? Pozdrawiam

Kyl

Nie jedz

Ernest
@Kyl

tak racja byłes w axidusie ?? jest pięknie ale rzeczywistosc jest niezła odrazu sprowadza do parteru

Alusia

Pracowałem przez agencję Axidus w Holandii i było wszystko ok. Wiadomo, że trzeba ciężko pracować, czasami zamieniaj miejsce pracy ale nie widzę w tym nic złego! Zawsze można mieć pracę lekką w kraju no ale i zarobki będę lżejsze! Coś za coś niestety takie czasy.

wyjezdzam by zostac
@Alusia

miałas wiekówke? powiesz coś więcej

Adi

Powie ktoś jak tam jest teraz zastanawiam się żeby jechać ...Jak czytam opinię to mi sie nie chcę przez te biuro

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Wyjazd

Jedzie moze ktoś 24.01 przez Axidus do Rotterdamu na warzywa?

Magda

Ja jade z chlopakiem 24 stycznia prawdopodobnoe busrm z opolskiego . Jedzie ktos jeszcze?

Martini

Jedzie ktoś z okolic Piotrkowa Trybunalskiego?

Martini

Jedzie może ktoś z okolic Piotrkowa Trybunalskiego?

Groźna

Bardzo chciałabym wyjechać za ich pośrednictwem do Holandii. Słyszałam, że tam przy pomidorach można dobrze zarobić. Może ktoś ma dokładniejsze informacje to bardzo proszę podzielić się nimi, będę wdzięczna.

@Groźna

Z jakiego województwa jesteś ? Ja z chłopakiem też myślimy nad wyjazdem do Holandii

Województwo Łódzkie

Magda
@Onaa

My jestesmy z opolskiego. Jedziemy w srode

Adi
@Magda

Cześć powiesz jak tam jest ???

Martaa96
@Onaa

Ja z moim chłopakiem też planujemy jechać. :) Warmia pozdrawia!

Afgnngykn

Witam! Chciałam wam powiedzieć, ze pracowałam w axidusie 3 miesiące na szklarni z pomidorami.. nie mogę narzekać na ta firmę i złego słowa nie powiem w sumie.. ale zależy jak kto trafi, i na jaka firmę oczywiscie. Byli ludzie co przyjeżdżali i zaraz uciekali bo jak byłam świadkiem "nie wyśpią sie na tym łóżku bo deski sie rozpieprzaja" No ludzie.. co to wakacje? Tymbardziej ze łóżko mieli mieć takie na chwile bo miało byc zrobione.. zlitujcie sie. Jak oczekujecie mega rarytasów to jedzcie sami a nie przez jakieś agencje.. Co do wypłat, wypłacane co 4 tygodnie. Ja na pomidorach zarabiałam miesięcznie 1400€, także super. A godzin po 53 tygodniowo średnio Jedzcie i spróbujcie nic wam nie szkodzi ;);)

Ewelina
@Afgnngykn

1400 na czysto? Bo jak widzę ile oni sobie życzą za mieszkanie, ubezpieczenie i ten dojazd codzienny doliczają, to nie wiem czy się opłaca jechać...

Jacki
@Afgnngykn

Hej mowisz 1400 juz na czysto po odliczeniu spania jedzenia?

Patryk

Jade razem z dziewczyną 17.01 Jesteśmy z okolic Poznania. Podobno busem 8 osobowym, jest tu ktos kto jedzie tez w tym terminie ?

Uszek
@Patryk

My z dziewczyną jedziemy mamy być w czwartek rano pod biurem w miejscowości Maasdajkiem podajze

Dziubin
@Patryk

ja jade z dziewczyna i jej bratem i jego dziewczyna 17 01 2017

Szukapracyyyy
@Dziubin

Hej wszystkim ! Ja mam pytanie związane z wypłata.. Orientujecie się może co ile jest wypłacana wypłata ? Co tydzień czy miesiąc ? I czy można jechac tam swoim samochodem ? Z gory dzięki za odpowiedz

Xen
@Szukapracyyyy

Miesiąc. Jasne że można.

var

Pracowalem w Axidusie i co do godzin itp to zalezy bo na poczatku jestes rzucany po firmach by dostac stala liste takze gdzie sie zalapiesz tam bd robil heh godzinowo hmm ja np pracowalem 8 h dziennie 5 dni w tygodniu sbt i niedziele roznie bywalo czasem pracowalem czasem nie . odnosnie zarobkow duzo zalezy ile masz lat bo w holandi masz ta yebana wiekowke hmm co tu jeszcze mozna dodac za dojazd do pracy dziennie placiles 5.50 euro chyba ze byles kierowca wtedy zbierales powiedzmy 5 os i za dojazdy nie placiles nic ale jest i tu minus bo auto bylo przypisane do cb takze jezdziles na cpn bo jak zabraklo ci paliwa to placiles ze swojej kieszeni bez mozliwosci zwrotu -.- jak gdzies porysowales czy cos to placiles ty, dalej mandat jak wylapales a to nie bylo wcale trudno placiles tez ty za kierowanie nie dostawales nic xd tylko ze nie placiles te 27.50 euro tygodniowo ;) xd do pracy wyjezdzales czasem 1.3h wczesniej bo masz liste ludzi ktorych masz zebrac . za mieszkanie ja w wieku 22 lat placilem 85 euro tygodniowo i 25 euro jakos ubezpieczenie takze jak malo pracowales to miales na dojazdy mieszkanie ubezpieczanie i jedzenie xd no ale ja wychodzilem ok.250 euro na czystko za tydz. pracy . Axidus nie jest zlym biurem po prostu zalezy na jaka firme trafisz np jak nagle zachorowales to musiales dzwonic godzine wczesniej przed busem ze nie nadajesz sie do pracy a jezeli zadzwoniles chwile przed busem mowili tzn w pewnym sensie straszyli ze mozesz sie pakowac itp zalezy od tych z biura jaki mieli humor xd Co do mieszkania hmm warunki sa ok jedynym minusem jest to ze np jak jadles rano bo powiedzmy zaspales i zostawiles po sb jakis tam syf wpadla kontrola to mogla dowalic ci kare w wysokosci juz srednio pamietam ale 150-250 euro w axidusie pracowalem do grudnia takze mozna powiedziec ze świeże info :)

Kam

Byłam w axidusie na ofercie świątecznej. Praca była cały czas, zarobiłam sporo (więcej, niż powinnam), dostałam obiecany zwrot za zakwaterowanie, mimo że wszyscy twierdzili, że go nie dostanę. Kobiety z biura do których się czasem dzwoni są niezbyt miłe, ale w sumie co mnie to obchodzi. Kierowcy się spóźniają, ale to NIE ICH WINA tylko zazwyczaj Biela, bo zapomni. bo coś pomyli.. Da się przyzwyczaić. Podobno jednak w styczniu mało jest pracy, lepiej całować w środek lutego/marzec. Nie polecam wyjazdu teraz. Zresztą, to dosyć logiczne. Holandia to głównie szklarnie przecież. ;) Ja wracam do axi za pół roku

@Kam

Tak a sprawdziłaś czy dostałaś cały zwrot za mieszkanie (usunięte przez administratora)

ewa

Kto wybiera sie do pracy 10.01 na pracownik produkcji i ogrodnictwa???

Basia
@ewa

Cześć. Ja z chłopakiem właśnie jedziemy jutro :)

?se
@Basia

na co jedziecie?

Miła
@?se

Czy zgadzacie się ze mną, że przez tą agencję można dostać super płatną pracę w Holandii? Jeśli ktoś ma wiedzę proszę żeby się nią podzielił. Trochę się boję ale myślę że w ten sposób mam pewną pracę .

To moze znasz firme do ktorej warto jechac ? :(

@syska

noo ja własnie też szukam biura.. i teraz sie zatanwiam co robić, raz już pojechałem na szybko przez jedno biuro i nie było za wesoło. A ty masz jakieś na oku ?

@patryk

niestety Patryku nie mam żadnej na oku, przepatruje każdą firmę jaka wpada mi w oko, i przeważnie jest barrrrdzo mało opinii o firmie, tutaj jest najwięcej . w innych jest po 2 może 10 .... Tak na które często wchodzę i patrzę to E&A , APN, NL jobs no i Axidus .... a tak to po znajomych pytam, ale wiesz jak wszyscy się Tobą interesują.....

@syska

noo ja też szukam, ale chyba coś mi wpadło

No to fajnie, chociaż Tobie :P

@syska

noo niby fajnie ale teraz wszystko stoi.... i dalej cisza

@patryk

No widzisz jak to jest .. ja w sumie rozmawiam z kolegą co też myśli nad tą firmą .... I może w marcu byśmy się wybrali tak myślimy...

ona

witam prosze o info czy w kwaterach sa garnki sztucce talerze czy trzeba zabraz ze soba?

syśka

Myślę by jechać ale jak czytam te komentarze, to się boję ( Nowy Targ )

Szymon

Jedzie ktoś z okolic Podhala? Szczególnie mam na myśli tą ofertę: http://www.axidus.pl/oferty-pracy/pracownik_produkcji/

ciekawy

moze ktos sie podzielic opinia jak tam jest?

Liliana

Pracowałam przez Axidusa w okresie letnim. Tragedia. Razem ze znajomymi bylismy na wiekówce. (usunięte przez administratora) Naprawdę dobrze przemyślicie decyzję o wyjeździe za pośrednictwem tej firmy... (usunięte przez administratora) Dodam tylko, ze ablosutnie nie jestem przedstawicielem żadnej innej firmy, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.