Opinie o Grela Group Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grela Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grela Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grela Group Sp. z o.o. w Opole

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Magazynier w Grela Group Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Anton Nowy wpis

Doskonała agencja (usunięte przez administratora) Bardzo dobry zespół, elastyczni koordynatorzy, zawsze pomogą w każdej sytuacji. Polecam.

Anton Nowy wpis

Aneta

Nie przypominam sobie pracownika/ byłego pracownika o imieniu Marian.

@Pracodawca Nowy wpis

Przykro nam, że nie jest Pan usatysfakcjonowany obsługą biura. Staramy się świadczyć najwyższą jakość obsługi klientów i pracowników dlatego do sprawdzenia sprawy potrzebujemy pana Imienia. Wśród Naszych pracowników nie było osoby o imieniu "Marian" a powyższym statusem się Pan oznaczył.

Aplikowałeś do Grela Group Sp. z o.o. na stanowisko Praca Chorzów? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Weronika

Co z ta praca w biurze? ktoś jeszcze podtrzymuje te opinie czy wręcz przeciwnie? Generalnie to widziałam ofertę dla speca od rekrutacji z początku tego roku gdzie oferowano kwotę do 7 tys na UoP. czekam na szczegóły odnośnie możliwości jej uzyskania ponieważ z tego co jest napisane zaczyna się od najniższej. Jest wskazany tryb HO ale tez integracje w benefitach, zespól faktycznie jest zgrany?

Były Pracownik
@Weronika

Nie polecam - omijaj szerokim łukiem. Szef- nie szanujący nikogo, zwyzywa Cię, pokrzyczy bo ma zły dzień, człowiek totalnie bez wiedzy, generalnie bardziej rządzą Panie z biura Panie w biurze- wścibskie, obgadaja Cię na każdym kroku, jak zaczniesz więcej zarabiać to skutecznie się Ciebie pozbędą Nie warto tracić nerwów

Agata
@Były Pracownik

Jeśli były pracownik nie ma odwagi pisać opinii oficjalnie tylko robi to pod pseudonimem to nie jest to opinia wiarygodna, traktujemy ją jako działanie nieuczciwej konkurencji. Będąc jedną z "Pań z biura", chciałabym poinformować przedmówczynię, iż niezadowolenie może wynikać z niekompetencji. Prawda? Prezes firmy @Pracodawca jest osobą z doświadczeniem i wiedzą pozwalającą zarządzać firmą osiągającą coroczne wzrosty skalowanego biznesu. Niekompetencja, brak wiedzy, lenistwo i co najgorsze kłamstwo podczas aplikacji na stanowisko, szybko weryfikują, kto tak naprawdę jest dobry, a kto mierzy zbyt wysoko. (usunięte przez administratora)

Aneta
@Były Pracownik

Jako jedna z "Pań z biura" uważam tę opinię za mocno niesprawiedliwą. Pracując tu wiele lat znam cały zespół i nie potrafiłabym tu wskazać osoby wścibskiej, ani osoby, która chce pozbyć się pracownika, który dobrze sobie radzi a tym samym ma szanse na większe wynagrodzenie czy też awans. Każdy dobry pracownik jest zarówno szansą dla firmy jak i dla całej załogi. Zespół jest zgrany i każdy sobie pomaga. Jeśli chodzi o szefa- gdyby nie miał wiedzy to firma nie byłaby w tym miejscu, w którym jest. Więc słowa słowami, ale liczą się wyniki. Może tego brakowało "byłemu pracownikowi"?

Czy w Grela Group Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pracodawca

Staramy się reagowań natychmiastowo i bez zbędnej zwłoki zgodnie z procedurą komunikacji.

Ada

Firma zapewnia doskonałe warunki pracy, dba o rozwój pracowników i daje wiele możliwości do awansu. Mogę szczerze powiedzieć, że w zespole panuje przyjazna atmosfera. To jest miejsce pracy, gdzie każdy naprawdę czuje się doceniony i ważny. Chętnie rekomenduję tę firmę każdemu, kto szuka satysfakcjonującej pracy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Grela Group Sp. z o.o.?

@Pracodawca

Dzień dobry, Po zwyczajowym okresie próbnym(3 miesięcznym)podpisujemy umowę bezterminową. Pozdrawiamy serdecznie

Poznan CHP

Okropna praca w biurze, (usunięte przez administratora) jakaś pani Lia ,nie podobał się ton, który jej powiedzieli!!Przez telefon!!! Nie chciała wypełniać dokumentów !!! I to pomimo tego, że przeszły testy w fabryce!!! Pisze: nie ma nic złego w tym, że nie pamiętam, jakie dokumenty nam przysłałeś.????

Zostaw merytoryczną opinię o Grela Group Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Grela Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grela Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grela Group Sp. z o.o.?

Grela Group Sp. z o.o.
  • Budowlanych 50