Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Nikt

Było ok, pracowałem przez całe wakacje i złego słowa nie powiem na ta agencje. a widziałem wiele. Pracowalem na roznych zakladach (prace bardziej monotonne niz ciezkie) roznego rodzaju pakownie i sortownie. Placa nawet niezle ja mialem 9,04 podstawy ale mialem ok 45 godzin z reguly wiec czesc byla lczona jako nadgodziny czyli 11E. Nie musisz korzystac z ich transportu do pracy mozna kupic rower (20-80 euro na targu) albo dogadac sie z kims kto ma auto na miejscu. Koorydnatorzy wporzatku ale z reguly nie maja czasu, na maila odpowiadaja w ciagu 2-czasem 3 dni. wiele osob narzeka na Axidus bo mysli ze po przyjezdzie agencja bedzie calowala po nogach ze ktos laskawi edo pracy przyjechal i do niej pojdzie. w tej agencji jest zero tolerancji dla osob ktore nei stawiaja sie w pracy zwlaszcza w poneidzialek, robia imprezy na domkach maja syf albo zatargi z innymi. wyplata zawsze na czas, pracy sporo. acha z mieszkaniem zalezy jak trafisz i z kim jedziesz teraz duzo mieszkan sie zwolnilo bo tak jak ja studenci wyjechali polecem

Mała

Hej. Ktoś wyjeżdża 5 września na owoce egzotyczne? :-)

Jasiu
@Mała

Będziesz miała takie owoce egzotyczne że zawiniesz się na samym początku na pięcie w drugą stronę ;)

Mała
@Jasiu

Hahaaaa, owoce egzotyczne czy inne owoce, warzywa- nieważne. Ważne, że chcę pracować a Ty jak widać potrafisz się tylko zawijać napięcie w drugą stronę ;-)

Dzaga
@Mała

Raczej przekonasz sie o czym mowa, kiedy sama juz tam będziesz. Ale zycze powodzenia. Zreszta, nie chodzi o pracę w wielu przypadkach tylko o ludzi, i o to jak Cie beda traktowac

Eva

Hej mam wyjazd 3 wrzesnia jade pierwszy raz prosze o szczera wypowiedz czy jechac praca sortowanie

JARO
@Eva

Nie jedz, przynajmniej nic nie stracisz

Grand

Hejka :) Jedzie ktoś 29 lipca z Torunia buseem :) ? Jak tak to zapraszam na maila daka@vip.onet.pl

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Basia

Podpowiedzcie mi czy agencja ma praca dla par w szklarniach ? Mieli na wiosnę ale może wiecie czy jest ?

Mirka

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o AXIDUS-ie coś pozytywnego. Może zdarzają się jakieś trudne sytuacje ale nie należy przekreślać firmy. Działają już dość długo, chociaż rozumiem stres osób.

Nicke s

dostalem kase za tomorrowland na reke 2 tysiace pln za de facto 37 godzin pracy ale pracodawca dodal extra godziny wiec wyszlo 54,5h gimby nie wiedza co to netto brutto wiec faktycznie brutto jest 2900 ale reszta to ubezpieczenia i podatki ja jestem zadowolony mega bo praca ciezka nie byla i chetnie pojade za rok jak. rdzie taka opcja

nowy2017

witam ja też mam zamiar jechać do AXIDUSA z Częstochowy przez Agencję KLAVER i nie wiem co myśleć na ten temat po przeczytaniu wszystkich postów na temat tej firmy mam jechać za tydz z Częstochowy niech mi ktoś uczciwie oposze jak wygląda praca w jakiej firmie nie wiem ale przez AXIDUS po tych wszystkich wpisach łeb człowiekowi odmawia posłuszeństwa co robić jechać czy nie oto jest dylemat proszę o odpowiedz

Iwonagolab72@wp.pl
@nowy2017

Nie polecam pracy w Axidusie. Byłam w zeszłym roku i nie jestem zadowolona, rzucają po różnych miejscach pracy i dużo odbijają sobie za przejazd i zakwaterowanie

Zuzanna

@WOOOHOOOOOOO! - dobrze to słyszeć! A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w AXIDUS? Piszesz o wynagrodzeniu, a w ramach jakiej umowy jest podejmowanie zatrudnienie? Czy wymagana jest znajomość języka obcego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w AXIDUS.

Kacper

A w którym banku masz konto? Bo ja w dalszym ciagu nic nie dostalem.

WOOOHOOOOOOO!

dostałem przelew za Tomorrowland. 16 dni pracy NETTO do wyplaty 7 tysi. Mozna??? jeste Za***scie zadowolony. Nie wiem z pewoscia sa ludzie ktorzy wszedzie znajda minusy i narzekaja ale ja polecam. Na wlasnym przykladzie wiem ze nie bylo zle!!

Łysy z kombi
@WOOOHOOOOOOO!

Nikt jeszcze nie dostał hajsu za tomorrowland. No może oprócz Axidusa.

Ona

Zastanawiam się nad wyjazdem do pakowania owoców. Tak czytam i jestem zmieszana opiniami. Jadę sama i to pierwszy raz za granicę, ale pracy fizycznej się nie boje w PL swoje się orobiłam. Z mieszkaniami z tego co wyczytałam to zależy gdzie trafisz ale jak trafisz gorzej to w jakim sensie? (usunięte przez administratora)

Klaudia
@Ona

Hey , dostałam właśnie dziś ofertę na wyjazd 5 wrzesnia właśnie na to pakowanie. Pojechałaś? jedziesz? z jakiej jesteś miejscowości ?

Klaudia
@Ona

Piotrek
@Klaudia

Ja jadę na sortowanie owoców w wrześniu 4 będzie ok :)

Rozalia

Często narzekają na pracę osoby, które mają inne wyobrażenie tego co trzeba robić! Po co więc jadą?

Kuba 25

(usunięte przez administratora) jeśli tak to proszę o jakieś istotne info na e- mail czarnodolski22@wp.pl bo mam tam jechać za miesiąc i nie mam pojęcia jak tam jest a nie mogę sobie pozwolic na "potknięcie finansowe" bo komornicy mnie wtedy "zjedzą" ale mniejsza o moje problemy :D

bylem i wiem

pracowalem w axidusie w tym roku. wyplaty mialem tygodniowo jako student ale jak sie nie uczysz masz miesiecznie ( sa zaliczki co tydzien wiec w zasadzie wychodzi na to samo) praca jak praca raz sortownia innym razem magazyn, jakies fabryki generalnie. Gro osob ktore wyjezdza za granice nie wie za bardzo chyba czego chce albo przeraza ich wyjazd z domu do pierwszej pracy. czesci wogole nie chce sie pracowac. dziwnie agencja wyplacalna placa nadgodziny ja nie mialem problemow mieszkania sa rozne maja wiele lokacji zalezy jak trafisz ja wyjechalem sam wiec nie mialem za bardzo w glowie imprezowania zwiedzania itp tylko praca na wakacje. teraz sporo studentow tak jak ja zjechalo i potrzebuja personelu wiec pracy jest duzo. zarobki wysylaja w takiej tabelce przed wyjazdem. godzinowo nigdy nie mialem mniej niz 40 godzin przez te tygodnie w ktorych bylem.

18.08 Holandia m

Ja wraz z chłopakiem mamy wyjazd 16.08 . Czy jest tam już ktoś ? Po przeczytaniu tych wszystkich opinii , naprawę zaczynamy się zastanawiac czy dobrze robimy jadąc tam. Jest już tam ktoś kto pracuje ? Proszę napisać tu lub na adres e-mail magdalena7@interia.pl

aaaa

Pracuje ktoś przy sortowaniu oddzieży używanej ,proszę o opinie.

Pracowity człowiek

Byłem, pracowałem, zarobiłem i jestem mega zadowolony i jeszcze chcę jechać!!! Najgorzej jak się trafi na leni i brudasów, i jeszcze tacy najwięcej piszą skarg!!

Kinga

Witam :) wybiera się ktoś 16.08 do Holandii , dokładniej okolice Rotterdamu na produkcję ? kinia170@amorki.pl

Ewentosy

Hej, pojechałem przez agencje Axidus na sprzątanie eventów muzycznych w Belgii - tam trwal Tomorrowland. Po krótce opiszę jak to wyglądało. Generalnie zapewnienia agencji pokrywały się z tym co zastałem na miejscu: -darmowe zakwaterowanie w namiotach, tuż przy samym festiwalu -darmowy przejazd z Polski do miejsca pracy i spowrotem ( zabrali mnie spod domu) -darmowe jedzenie (3 posiłki dziennie, na bardzo dobrym poziomie) -stakwa 12,50 E/h, ona się zmieniła na 12,83, dodatkowo za soboty 125% i niedziele 200% !!! Wszystko to się zgadzało. Praca nie była najłatwiejsza, generalnie każdy wie jak wygląda sprzątanie było to w trakcie i po zakończonym wydarzeniu muzycznym. Dużo godzin dużo chodzenia. Apropos godzin, zarobek był uzależniony od ilości pracy. ja wypracowalem przez 15 dni pracy około 130 godzin, co uważam że jest bardzo ok. Czekam na wypłatę około 8000zł za 15 dni pracy. Dodatkowo miałem okazję pobawić się na festiwalu, przywieżć parę ologowanych gadżetów. Jedyny minus to ludzie którzy wyjechali. W więszości zupełnie nie nadający się do JAKIEJKOLWIEK pracy. Uwierzcie mi, agencja na prawdę zapewniła wszystko za darmo - to i tak cebulaki miały pretensje ze jest tak a nie inaczej. Pili, ćpali, nie chciało im się pracować, a najlepsze potem oczekiwali że zarobią dużo i będą mieli godziny. Było mi przykro i niesmaczne na to patrzeć, teraz wiem skąd się bierze gro negatywnych komentarzy, od osób które żyją w swoim świecie i zawsze coś nie będzie im pasowało. Ja wyjazd uważam za udany, Oceniam pracę 9/10, agencję 8/10 a samo przeżycie 10/10. Pozdrawiam ekipę eventową z Belgii:)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.