Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Jusia

9 tygodni temu wyjechalam z ta firma do pracy na oferte wakacyjna. Praca jaka zostala mi zaproponowana to pracownik produkcyjny. Byl to moj pierwszy wyjazd za granice do pracy, firme polecil mi kolega ktory dla nich pracowal. Mimo roznych opinii zdecydowalam sie wyjechac wlasnie z nimi. Natepnego dnia kiedy przyechalam do NL od razu poszlam do pracy. Cale 8 tygodni przepracowalam na jednej firmie zajmujacej sie owocami egzotycznymi, przez ten czas nie mialam ani jednego dnia bez pracy - pracowalam od pon. do pt czasem soboty. Wyjezdzajac zostalam poinformowana o promocji - jesli przepracuje 8 tyg otrzymam darmowy powrot z NL do PL. Faktycznie tak sie stalo, napisalam do biura oni po weryfikacji - zaplanowali i oplacili moj powrot. Bede polecac ta firme kazdej osobie bo bylam bardzo zadowolona. Jedyny Minus to czas oczekiwania na transport z pracy do domu, czasem musialam czekac nawet 40 min, na cale szczecie bylo do rzadko.

Jxidus

Siema, odradzam z całego serca pracę w tej agencji. Wydaje mi się że pozytywne opinie są tylko od osób z biura bądź osoba które lubią jak się je ruch* w tyłek.. Byłem ze znajomymi w lipcu, przez telefon obiecywanki cacanki obiecane mieszkania razem itd przyjazd na miejsce zupełnie inna rzeczywistość.My akurat mieszkalismy we Vlaardingen na każdemu dobrze znanej w okolicy tzw "trzynastce". To co tam się czasem działo to ciężko opisać trzeba przeżyć. Ogólnie 13pietrowy blok prawie samych Polaków +-300osob ciężko określić b. Ludzie zacpani, powykrecani, libacje na balkonach, (usunięte przez administratora) przed blokiem. W mieszkaniach nie lepiej, pozostałości w lodówkach, pleśń, brud (usunięte przez administratora) i jeszcze raz brud. Sam dużo razy widziałem jak ktos leżał nie przytomny przed blokiem bądź w bloku, codzienny widok ;d Dilerzy na dole tylko czekają aż ktoś wychodzi z bloku i próbują mu coś wcisnąć. Wystarczy poczytac holenderska prasę co się działo w tym bloku na przestrzeni lat, podpalenia, napady. Z tego co wiem władze miasta chciały usunąć obiekt jednak nie mogą nic zrobić bo polski właściciel nie chce z tym nic Zrobić. A za to wszystko odbijali sobie 100euro tygodniowo.. W swoim łóżku przez 2 tygodnie spałem 2 godziny po przez utrudnienia lokatora. Jedyny plus tej agencji to była praca bo była bardzo lekka ja pracowałem przy sałatkach na chłodni. Oczywiście nie zostaliśmy poinformowani że to praca na chłodni i że jest tam 5°-0°C.I to był jedyny plus chociaż sama praca i tak miała minusy bo zapewniano nas że będziemy mieli minimum 36h tygodniowo gdzie ja z moimi znajomymi mieliśmy po 15-30h za tydzień! Wystarczało tylko żeby zapłacić im za mieszkanie, ubezpieczenie, buty robocze, dojazd do pracy ktory musisz im zapłacić . Powrót z pracy musiałeś organizować sam, każdy cie miał w (usunięte przez administratora) nie zostałeś poinformowany nic. Dzwonisz po kierowcę który z wielką łaską po ciebie przyjeżdża przy okazji zbierze innych ludzi. Po rozwożeniu ludzi mija jakieś 3h za które nikt Ci nie zapłaci a ty zapłacisz za trn transport. Następny tydzień mówili że będziemy mieć już godziny normalnie po czym zostaliśmy powyrzuca i na rezerwy gdzie przychodziliśmy do pracy nie wiedząc w ogóle czy będzie dla nas praca, 3h i do domu.. Przez 6 dni 3h to jest 18 h. Śmiech i kpina. Po 2 tygodniach łaskawie proszenia się o numer Sofii dostaliśmy wypłatę i się z tamtąd wynieśliśmy. To była moja pierwsza praca za granicą, zraziłem się bardzo. Nikomu nie polecam, oczywiście mieszkają tam też spoko ludzie którzy się (usunięte przez administratora) tak jak ja. W Razie pytań mogę coś odpowiedzieć.

ewelona i jeremik 82

nie zgodze się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami, z Agencją Axidus pracujemy już drugi rok i nigdy nie spotkaliśmy się z warunkami pracy o których piszecie. A jesli myslicie ze jedziecie na wczasy do wynajmujcie sobie hotel. Ludzie jedziecie do pracy zeby zarobić a nie na wczasy.

Zguba

Po twojej kulturze wypowiedzi nie dziwie sie, ze juz tam nie pracujesz! My z chlopakiem od 2 lat wyjezdzamy na okres wakacji i jestesmy bardzo zadowoleni. Oboje pracujemy na Plant Trend i mieszkamy w Alphen nie mamy zastrzezen, praca i zakwaterowanie spoko. Wyplaty na czas godziny sie zgadzaja. Za rok rowniez wrocimy.

Nik
@Zguba

Czy w ramach pracy w sekretariacie jest też pisanie pozytywnych komentarzy? Robią do tego szkolenie?

Darek
@ewelona i jeremik 82

I nikt ci nie powiedział że po połowie roku powinieneś przejść na umowę z firmą? Przymusowy rulop i nara. (usunięte przez administratora)

Ninickck
@ewelona i jeremik 82

Wczasy, cały tydzień owoce, na pasku 160ur,smech, ppogarda, 9.72brutto.

Asia
@ewelona i jeremik 82

W jakiem mieście pracowałaś? Zastanawiam się nad pojazdem tam w Maju...

HA ha
@Zguba

Co? W parach się mieszka, a nie pracuje, żadne pary razem nie pracują, mogą pracować na jednym zakładzie ale nie razem, i w ogóle tylko raz się zdarzyło że byliśmy na 1 zakładzie ale w innych miejscach, a uwaga ogłoszenie brzmi PRACA DLA PAR, więc co tu dodać, sądzicie że piszą prawdę w ogłoszeniu?

Natak

Hej. Czy może ktoś opisać jak teraz to wygląda? Chce wyjechać z narzeczonym ale opinie są skrajne

minim
@Natak

Jak macie więcej niż 21 lat to nie jedźcie!

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kami

Jedna z najgorszych agencji w jakich miałem NIE PRZYJEMNOŚĆ być. Obiecanki cacanki przed przyjazdem, a po przyjeździe agencja zapomina o swoich zapewnieniach. Totalne ZERO omijac szerokim łukiem to pseudo gó*no agencje. Polecam masochistom :)

minim
@Kami

Ha ha dokładnie tak jak ktoś siebie nienawidzi to też polecam, ewentualnie bardzo młodym osobą= 18 lat, żeby przekonali się co znaczy dostać po (usunięte przez administratora), choć osoby młode mają więcej godzin i jakieś grosze tam zarobią, ale wszystkim powyżej 21 odradzam, nic nie zarobicie, same upokorzenia, jak tam człowiek był to czuł się jak na bliskim wschodzie, po prostu dziki zachód

Matti

Przyjechałem wraz z dziewczyną i kolegą pierwsze wrażenia naprawdę bardzo słabe... Mieszkanie dość duże fakt ale warunki tragiczne... do tego mieszkamy w 6 osób zobaczymy jak to będzie wyglądać z praca jak zarobki Przez telefon było mówione co innego A zastaliśmy co innego okaże się co będzie dalej

Achim

Ja polecam. Jestem na miejscu od 2 miesiecy. Mam 19 lat, a nie mam stawki wiekowej, tak jak mialem w poprzedniej agencji. Praca codziennie i w soboty. Czasami nadgodziny. Wyplaty mi sie w 100 % zgadzaja.

Kejkej
@Achim

Nakładają sami wiekowke nawet jeżeli na firmie nie ma wiekowki, także opinia napisana przez kogoś z biura.....

Abel

Ja bylem, zarobilem i wrocilem. Zlotych gor to moze nie mam, ale calkiem solidnie zaoszczedzilem. Niektorzy tu brednie pisza. Jak ktos stawia sie dziennie w pracy i za bardzo nie wydziwia, to jest naprawde spoko. Mozna zarobic.Mieszkanie tez okej, mialem z dziewczyna osobny pokoj, tylko prace mielismy w innych zakladach, Nie ma co sie bac.

garguś

moim zdaniem rzetelni zweryfikowani i z certyfikatami. pracuje i nie mam na co narzekac moze na zbyt drogie mieszkanie 100e/tygdzien ale to standard w kazdej agencji w holandii jest drogo - maly kraj gesto zaludniony wiec mieszkania dla pracownikow na wage zlota. z mojej perspektywy polecam znac angieslki - chociaz nie jest to obowiazkiem przyjma cie bez znajomosci oraz chec bycia kierowca i nie mowie tu odnosnie promocji ze rozjdaja iphoney - nie najnowesze bo 8 XD ale za darmo to wiadomix. natomiast jak masz auto to mozesz wybrzydzac prace i miec zawsze pewnosc ze jak pojawi sie lepsza oferta np lepsza stawka gdzies indziej niz jestes obecnie to masz szanse zmienic. kontakt z biurem w zasadzie zerowy, nie mowie po zlosci chodzi o ta aplikacje na telefon z ktorej wszystko zalatwiam patrze grafik, kogo zgarnac, na ktora do jakiego klienta i wpisuje sobie dni wolne od pracy jak na razie wszystko dziala,. przyjechalem sam nie koleguje sie za bardzo z nikim robie swoje (mam troche dlugow w polsce) zamierzam je odrobic, na dlugo nie planuje zostac max do pol roku bo wiadomo zawsze bedziesz tylko ludkiem do pracy co ma 2 rece i 2 nogi, moj angielski nie pozwala na kierownicze stanowisko :D ale moze kiedys podrawiam wszystkich i jesli chcecie opinei rzetelna tu i teraz to piszcie gargamel659@o2.pl

@garguś

Oo czuję się jakbym czytał o sobie wliczając długi, podróż samemu i wszystko inne XD

Romek

Wyjechałem tydzień temu i jak na razie jest ok, praca, godziny wszystko zapewnione. Mam 2 współlokatorów, na razie bez konfliktów dajemy radę. Całe dnie i tak spędzamy w pracy.Warunki mieszkaniowe ok, nie narzekam, dostęp do tego co potrzeba kuchnia, łazienka, internet, jest.Ogólnie nie ma co krytykować i oby tak było nadal.

Malil

Ja pracowalem tam trzy miesiace lokacja ma bungalach jak dla zwierzat po zwolnieniu mmie z pracy mialem dwie godz.na spakowanie sie ale niezdazylem i reszte moich rzeczy lacznie z dokumentami sprztaczka wyrzucila do smieci za 3 mies zarobilem 2850 euro nawet jakbym byl na tych nieobecnosciach to o wiele wiecej bym niezarobil niepolecam

Michal
@Malil

To jest najsłynniejsza firma w Europie. Swoich pracowników kładli na hali na europaletach. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Pozytywne komentarze są od pracowników biura. Siedzą cały dzień w biurze To mają czas pisać.Odradzam z całą pewnością tak samo jak Eurostart i Covebo. Wszystko to tureckie burdele

Claudia

Miliony negatywnych opinii na temat tej firmy, a kto tak naprawde pisze pozytywne opinie ? No nikt. Wyjechalam z tą firmą sama, z dnia na dzień. Pracowałam cały miesiąc bez żadnych problemów. Nawet mi się spodobało i wróciłam tylko na urlop.

Jestem to wiem

Witam wszystkich, Pracuję z Axidusem od 3 msc i jak do tej pory niczym mi nie podpadli. Wypłaty mam na czas, auto służbowe i 42 h pracy przy sortowaniu owoców egzotycznych. Na początku miałem problem ze "współlokatorem",ale biuro szybko zwolniło delikwenta za nie chodzenie do pracy. Przerobiłem kilka agencji i Axidus chociaż daje gwarancję godzin pracy. Jeżeli ktoś jest zdecydowany na pracę, a nie na wakacje za granicą to polecam spróbować współpracy z nimi.

Ariel

Ja wróciłem niedawno, pracowałem 10 tygodni, teraz zjechałem na urlop. Na pewno wracam. Praca jak każda, może monotonna, ale nic trudnego. Na Ferrari może nie zarobiłem, ale jak na taką pracę to całkiem nieźle wyszło. Pracowałem jako pakowacz owoców. Godzin było w miarę dużo. Wszystko zorganizowane, nie trzeba niczego załatwiać na własną rękę, tylko opłacić transport do Holandii.

Filip20

Hejo, witam wszystkich! Teraz mogę zabrać głos, wróciłem do Polski cały, zdrowy i zadowolony (w co wątpiłem szczerze). Pojechałem dorobić na wakacje na 6 tygodni i gdyby nie zaplanowany wyjazd zostałbym dłużej. Oczekiwałem pracy od poniedziałku do piątku - pracowałem, praca nic trudnego przy sortowaniu i pakowaniu owoców, wyrabiałem nawet nadgodziny. Nie miałem wiekówki, co mnie właśnie skłoniło do wyboru tej agencji. Zakwaterowanie o którym tak sie naczytałem, ok dostęp do wszystkiego czego potrzebowałem na miejscu. Po powrocie pozytywne odczucia, a jako że byłem kierowcą dostałem Iphona. Także ludzie miejcie swój rozum i przekonajcie się sami zamiast siedzieć przed monitorem i analizować frustracje tych, którym przeszkadza każda duperela, a najbardziej fakt, ze muszą pracować.. Za rok na wakacje z pewnością wybiorę się i to na dłużej.

Ezz
@Filip20

Moglbys napisac do mnie ? Snap sebuss12

K.z
@Ezz

My z chłopakiem robimy 2gi miesiąc godziny się zgadzają kasa fajna Są gorsze i lepsze dni jak wszędzie ale nie narzekamy bo nie imprezujemy itp. 0ozatym teraz zaczęły się u nas godziny po 9.10godz Mieszkanie super jak w domu zostajemy tu rok Potem tydz.dwa urlopu i wracamy Pozdrawiam axidus...

friz

Kto jedzie do Holandii do pracy? Jadę razem z dziewczyna szuam więcej osób Pisz snap: fnxfalen

hubert

Nie czytajcie tych komentarzy bronią się, sami piszą sobie pozytywy nie potrafią przyjąć na klatę że nie dbają ani o pracowników ani o godziny pracy NIE POLECAM

Kasia92

Polecam pracę z tą agencją. Jestem zadowolona z wypłat, godziny się zgadzają i kwatera na De Kwakel jak najbardziej mi odpowiada. Co do negatywnych opinii to tak na prawdę znajdziecie je o każdej pracy, więc nimi sugerować się nie radzę. W mojej karierze w Holandii przewinęło się kilka agencji i w porównaniu z nimi Axidus wypada całkiem dobrze. Ja jestem zadowolona, zwłaszcza że przydzielili mnie do pracy siostrą z którą wyjeżdżałam :D.

Only PEES

palety i ta afere to oni mieli dobre 2 lata temu i znam goscia co byl na tym magazynie dostal odszkodowanie sam sie zgodzil na to bo wszystkie hotele byly zajete, mi sie wyplatya zgadza i ja nie narzekam, wspolczuje osobom ktorte boja sie przyjechac bo agencja ma zla opinie, to chyba nie czytaliscie jakie opinie maja inne firmy agencyje w holandii. moim zdaniem nie odbiegaja od sredniej i ja polecam

Ola

Bardzo zla agencja. W Holandii kojarzona gorzej niz Otto i Covebo. (usunięte przez administratora) na wpłatach i ta słynna afera ze spaniem na paletach..omijac z daleka

Ewlin
@Ola

Młoda współczuje ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.