Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Gdynia

Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Opinie o Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Siemka

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy firma nadal dobrze presperuje i czy atmosfera jest spokojna ponieważ miło wspominam współpracę w tej firmie i pozdrawiam wszystkich. Oraz czy posiadają wolne etaty. Pozdro.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Opłaca się pracować w firmie Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Mały Decybel
@admin 08.09.2015 21:32

Idź spróbuj i się przekonaj

Anonim

Witam serdecznie Panowie chciałbym ostrzec przed tą firmą jest mobbing w tej firmie a wspaniały pan Tołdi donosi wszytko Panu Dyrektorowi praca przy nawozach za 2.3 tyś i zmianowa na 3 zmiany super praca marzeń żal mi tylko kilku ludzi w tej firmie bą są spoko ale Pan Decybel i Pan M z Wejherowa to żenada z 1 zł by sprzedali każdego a głównie śniać mi się chcę z Małego Decybela krzyczy jak by Mama jemu jeść nie dawała he he :-)

Duży Decybel
@Anonim 14.02.2018 17:33

Święta prawda kolego.

Zostaw opinię o Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.