Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Gdynia

Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Opinie o Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.

Siemka

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy firma nadal dobrze presperuje i czy atmosfera jest spokojna ponieważ miło wspominam współpracę w tej firmie i pozdrawiam wszystkich. Oraz czy posiadają wolne etaty. Pozdro.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Opłaca się pracować w firmie Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Mały Decybel
@admin 08.09.2015 21:32

Idź spróbuj i się przekonaj

anonimus

pracowałeś? pracujesz? ze tak wiesz wszystko?

Spawacz kubełkowy

Ej anonim chcesz biletu na Buffo. Pozdrawiam.

Ja a kto

Widać po tym jak napisałeś, swoją wypowiedź, że to praca nie była dla ciebie. I chyba się marnowałeś w tej firmie. Życzę powodzenia. I proszę nie pisz już nic więcej. Obciach.

Duży Decybel

Święta prawda kolego.

Zostaw opinię o Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o.