Opinie o B & E Expertise Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B & E Expertise Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w B & E Expertise Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B & E Expertise Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do B & E Expertise Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kucharz?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w B & E Expertise Sp. z o.o.?

Dorkis Nowy wpis

Halina

Ktoś tu pisał kiedyś, że ponoć nie mają szacunku do pracowników. Jak to wygląda teraz? W dalszym ciągu jest z tym problem? Ponoć ktoś inny pisał, że wsparcie jest? Więc jak to wygląda obecnie? Może ktoś się wypowiedzieć kto tam pracuje i jak wyglądają początki?

Dorkis Nowy wpis
@Halina

Firma to ludzie, który w niej pracują a Ci bywają różni. Relacje między pracownikami są bardzo ważne. Koleżeńskość i empatia zawsze przynoszą pozytywne efekty i z tym nie ma problemu. Oceniając aktualnie firmę, atmosfera jest dobra gdyż nawet jeśli są nieporozumienia to rozładowujemy je na bieżąco dbając o wzajemny komfort pracy.

Jak się pracuje z ludźmi z B & E Expertise Sp. z o.o.?

Dorkis

Ludzie czyli pracownicy jak to zwykle bywa są różni. Pewnie pytanie dotyczy atmosfery w firmie. Mimo trudnej z powodu specyfiki pracy potrafią się uśmiechać i pomagać sobie wzajemnie. To jest największa wartość tej firmy, bo to właśnie ludzie tworzą jej wizerunek.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w B & E Expertise Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kucharz/Kucharka?

Czego wymagają od kandydatów ?

@Marek

Witam, firma oczekuje od kandydatów kompetencji, profesjonalizmu i uczciwości.

Jak długo trwa proces awansu w B&E Expertise Sp. z o.o.?

Dorkis

Firma jest biurem rachunkowym, więc zatrudnia przede wszystkim samodzielnych księgowych z dużym doświadczeniem. Jest to konieczne ze względu na różnorodność rozliczanych firm i wielozadaniowość. Mając na myśli awans w odniesieniu do wynagrodzenia to jest to kwestia indywidualna adekwatna do umiejętności.

Marcelina

A jak ze szkoleniami? Są zapewnione? jeśli tak to jakie?

@Marcelina

Potrzebę odbycia szkolenia najczęściej zgłasza pracownik. Dotyczą zmian w przepisach lub pogłębienia wiedzy w wybranych tematach. Na pewno nie dotyczy to szkoleń podstawowych czy przygotowujących do pracy czy to księgowego czy specjalisty ds. kadr i płac.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w B&E Expertise Sp. z o.o.?

Stara :)

Pracowałam w B&E Expertise Sp. z o.o. 4 lata i mogę szczerze odpowiedzieć, że dla mnie najcenniejszymi elementami w zarządzaniu tą firmą były: nieustanna pomoc w sytuacjach wymagających merytorycznego wsparcia w zakresie wykonywanej pracy oraz indywidualne podejście do pracownika. Najrozsądniej byłoby zadać to pytanie bezpośrednio do osób pracujących w firmie :)

DorKis

Osobą decyzyjną jest oczywiście właściciel firmy czyli Prezes. Lubi kreatywność pracowników ale w granicach przyjętej polityki firmy. Wyczucie w relacjach jest mile widziane i oczekiwane.

Czy firma B&E Expertise Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

DorKis

Firma w całości finansuje szkolenia dla pracowników jak tylko jest taka potrzeba. Najczęściej jest to związane z indywidualnym zgłoszeniem przez pracownika lub nadchodzącą zmianą w przepisach.

Pracodawca ......całkowity brak szacunku do pracowników i bardzo złośliwy i mściwy. Udaje miłego gdy coś potrzebuje obiecuje zapłatę ale tego niestety już nie robi. Nigdy nie dotrzymuje danego słowa pracownikowi . Lubi poniżać pracowników w obecności innych. Często podkreśla " ja jestem prezesem" , jak najdalej od takich ludzi.

kiepściutko

Brak szacunku dla pracowników, niepewność.

Zostaw merytoryczną opinię o B & E Expertise Sp. z o.o. - Warszawa

B & E Expertise Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Stryjeńskich 19 lok. 11
    02-791 Warszawa
  • NIP: 9512063511 REGON: 15303520 KRS: 0000147218

B & E Expertise Sp. z o.o.