Opinie o MUNDIVIE S.A. w Jasienica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MUNDIVIE S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MUNDIVIE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MUNDIVIE S.A. w Jasienica

emilka

czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji ? Jakie zarobki na początek czy są jakieś podwyżki ? Awans ? Tylko nie typu ż e trzeba zasuwać jak niewolnica bo do pracy idzie się pracować a nie leżeć

Magik
@emilka

Idealne określenie „trzeba zasuwać jak (usunięte przez administratora). Praca przeważnie stojąca, towarzystwo w większości starszych Pań,(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) O awansie trzeba zapomnieć, o podwyżki trzeba walczyć (usunięte przez administratora)Fajny jedynie jest czas pracy 7-15.

emilka
@Magik

Ale jaki zarobek na dzień dobry ? Duża jest rekrutacja? Często się ludzie zwalniają?

Dori
@Magik

I jeszcze pozytywne - owoce przekazane wszystkim pracowniką, kturzy pracuja. Co miesiąc owoce, w kuchni jest wszsytko kawa, hebrata, woda - bez ograniczen.

Jan02

Firma ma dwie zmiany, obecnie przybyło pracowników. Z ważnych informacji mimo covidu inwestycje nie zostały wstrzymane i idą w trybie ciągłym od wielu miesięcy, oczywiście jest to problem komunikacji wewnętrznej ale docelowo widać postępy.

Piotrek

Firma co dwa, trzy miesiące ogłasza nabór na stanowisko magazyniera opakowań i kandydaci, później już pracownicy się sami z tej posady zwalniają. To daje do myślenia, jeden odchodzi, później drugi i trzeci, wartościowi ludzie, nie sądzę aby „kadrowa” przyjmowała ludzi z przypadku, chodź teraz będzie to koniecznością aby miał kto pracować, biedna sama musiała ostatnio pracować na produkcji.

Magik
@Piotrek

I teraz czwarty odszedł po jednym dniu pracy!

Angry Janus

U(usunięte przez administratora) Zwalniaja się ludzie z każdego działu, kiedyś wiecznie szukali magazyniera, teraz zwolnił się facet z zestawialni(początek ogniwa całej produkcji) mechanicy już też mają dość, kobiety z produkcji czekają do emerytury bo takie głównie tam pracują(usunięte przez administratora) Podobna myśla uruchomić produkcję na 2 zmiany, ale nawet nie maja ekipy na jedną zmianę ????, nawet szatni nie ma na tyle osób, (usunięte przez administratora) Życzę kariery w tej super firmie.....

Leszno

Czy pracodawca Toorank organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Magazynier

Część pracowników uczy się języka Angielskiego.

Magazynier

Praca na magazynie sięga (usunięte przez administratora) Brak logistyki i systemu regałowego.(usunięte przez administratora). Wszystko na wczoraj i gdzieś musi być. Brak miejsca, aby wyciągnąć paletę to trzeba 20 innych spiętrowanych wywieź.(usunięte przez administratora) Magazynier jest do zbierania z drzewa orzechów, malowania, sprzątania, koszenia trawy. itp. Jedynymi plusami tej pracy jest: zakup alkoholu w niższej cenie i ekspres do kawy na stołówce.

Galicia

Pracowałam tam na produkcji, pracujesz jak (usunięte przez administratora) wszystko szybko i na już. Mało miejsca obok maszyn, ciężko przejść i(usunięte przez administratora) oczywiście hałas jak na lotnisku, i to wszystko za małe pieniądze.

Czarek

To jest forum dla pracowników firmie a nie dla klientów, warto zwrócić na to uwagę.

Czy są jakieś benefity dla pracowników?

Arek

Słysząłem sporo dobrego o firmie. Podpowiecie jak jest aktualnie?

A

byłam na liniowym stanowisku pracy, gdyby nie fakt że musiałam wyjechać pracowałabym do dzisiaj. Firma dba o pracownika, panie zarządzające z kad, administracji i ksiegowe dbaja o kazdy temat pracownika, kazdy szczegol. Pozatym moglam liczyc na pomoc, istnieje mozliwosc porzyczenia pieniedzy na remont, zakupy domowe - a to jest naprawde wazne jak nie mozesz otrzymac kredytu z banku (ja ja nie moglam z uwagi na sprawy rodzine) a jezeli chodzi o sprzedawcow to ciezko mi powiedziec, ale patrzac na ich twarze jak przyjerzdzali do pracy na spotkania - zawsze usmiechnieci... to chyba mowi o wszystkim :) A

Leszek

Dawno nie wypowiadaliście się na temat pracy w toorank. Jak teraz wam się pracuje? Poprzednie opinie były mieszane, ale firma miała sporo czasu na poprawienie mankamentów (Lub wręcz przeciwnie). Wiecie jak teraz to wygląda?

Wildstein

pRaca produkcyjna, jednozmianowy tryb pracy, dużo pracy ale wszystcko zapłacone, nadliczbowe, do tego dla każdego pracownika: paczki świąteczne, mikołaj dla dzieci, dwa razy w roku dla wszystkich w tym dla osub z produkcji wyjazdy z wyrzywieniem i napojami,

ocena
@Wildstein

Ciekawe jest to, że można w limicie kupować produkty w preferencyjnych cenach, co jest fajne bo można mieć wiedzę o tym co produkują i sprzedają :)

Filolog Angielskiego

Pracowalem i jest OKEY. Praca biurowa jest bardzo dobrze zorganizowana, nie tylko plany ale i założenia na 3 lata do przodu w administracji i rozwojowe. Produkty krajowe dopracowane bo maja lerzakownie i beczki z prawdziwego zdarzenia, pilnuja jakosci , zmiany w asortymencie są ale zastepuja je produktami nowymi, Minus ceny produktow krajowych zdecydowanie wyzsze niz konkurencji, musza pilnowac sie z cenami

Filolog Angielskiego

Mich

Pracowałem kilka lat, firma dobrze "zrobiona", mają cele sprzedażowe, pakiety i promocje dobrze zorganizowana, pensja płacona na czas. Czasami dodatki płacowe, min uczestniczylem w zawodach szybowcowych, wyjazdach zagranicznych. Minus - nie rozpowszechnione produkty, wysokie ceny, niszowa dzialanosc, nawet dostarczaja do klasztorow - co wskazuje na niszowosc firmy. Praca troche jak w winnicy francuskiej niz u duzego producenta wodki. Pozdro,

pracownik2

Praca jak w każdej sprzedażowej firmie trzeba pracować nic za darmo, ale bardzo dużym plusem są ludzie którzy tworzą ten zespół. Świetni handlowcy z duży potencjałem i chętni do pomocy. Ja pracowałem i powiem że dużo się nauczyłem i polecam każdemu kto chce pracować z fajnym ciekawym produktem i zgranym zespołem.

Widze ze ktos wyraźnie żywi uraze do naszej kolezanki z pracy i w niesmaczny sposob obraza cala firme. Musze stanowczo napisać ze podobne oskarżenia nie mają poparcia w rzeczywistosci, ponieważ po kilku latach wspolnej pracy w niedużym gronie podobne fakty musiałyby gdzieś "wypłynąć". W Toorank, podobnie jak i innych firmach handlowych praca jest trudna, nie wszyscy sie w niej odnajduja ale taka jest też specyfika branży alkoholowej.

Zostaw merytoryczną opinię o MUNDIVIE S.A. - Jasienica

• Jak się pracuje w MUNDIVIE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MUNDIVIE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MUNDIVIE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MUNDIVIE S.A.?

Kandydaci do pracy w MUNDIVIE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MUNDIVIE S.A.
2.8/5 Na podstawie 66 ocen.
  • 607
    43-385 Jasienica