Opinie o MUNDIVIE S.A. w Jasienica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MUNDIVIE S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MUNDIVIE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MUNDIVIE S.A. w Jasienica

Taki Pan co widział ten kram

Firma zmieniła nazwę na Mundivie. Choć ta nazwa miała oznaczać coś ważnego w mojej opinii znaczy (usunięte przez administratora)Bo tak traktuje się pracowników. Rotacja ludzi w ekspresowym tempie najlepiej o tym świadczy. W zakładzie nie ma żadnego zaplecza socjalnego. Praca na dwie zmiany (usunięte przez administratora). Zarobki kiepskie, a robić trzeba za dwóch- pomimo określenia jasno twoich obowiązków robisz wszystko i nic. Kierownictwo wyraźnie nie radzi sobie z logistyką i planowaniem produkcji. Bardzo często brakuje potrzebnych materiałów. Kolejnym problemem są magazyny(usunięte przez administratora) brak systemu i przestrzeni magazynowania. Inwestycje zupełnie (usunięte przez administratora) i bez projektów kończą się wiecznymi poprawkami i namnażaniem problemów z którymi radzić muszą sobie "mechanicy".(usunięte przez administratora) Brak narzędzi dodatkowo uprzyksza pracę. Tak więc jeśli masz jakiekolwiek ambicje i cenisz sobie godziwe warunki to omijaj to miejsce szerokim łukiem.

NICK23
@Taki Pan co widział ten kram

"Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna'" cytat GO WORK. Absolutnie nie zgadzam się się z opinią tego Pana. Firma od lat inwestuje. Zarówno w ludzi jak i infrastrukturę i produkty. Widać to na zewnątz, widać w środku i na koniec w postaci produktów. Wybór należy do Ciebie.

qla

Z całego serca nie polecam, produkty które są w stałej ofercie słabej jakości, ceny nie adekwatne do pozostałych konkurencyjnych.Firma nie potrafi utrzymać produktów importowanych , markowych, znanych z powodu nie zrozumiałej polityki osoby decyzyjnej. Polityka firmy polegająca na częstej zmianie cen produktów prowadzi firmę na (usunięte przez administratora).Wynagrodzenie przeciętne, teren ogromny, (usunięte przez administratora), auta(usunięte przez administratora)najtańsze Renault Clio nie ubliżając marce Renault , maja po 300 tyś km (usunięte przez administratora). Oszczędzają na wszystkim, jak jest dobrze to uścisk ręki, a jak nie wykonasz planu ( który jest ustalany wg uznania i z klucza(usunięte przez administratora)tego co było założone w roku poprzednim, nie ważne że udało się go wykonać i tak zakładają wzrost ) to wypowiedzenie. Prezes nie patrzy obiektywnie ustalając plany a tym bardziej płacąc za wykonana pracę.Jak się załatwi jakiś fajny kontrakt którego koordynator nie przejmie dla własnej polityki, przynoszący wymierne korzyści dla firmy, zaraz zmienia cenę, albo tworzy umowę nie do przyjęcia dla klienta.Jedynym plusem są ludzie tworzący fajny zespół z kilkoma wyjątkami. Mam wrażenie że założeniem(usunięte przez administratora) jest otoczyć się ludzmi bez wiedzy i doświadczenia,(usunięte przez administratora).Ceny produktów jakie Toorank oferuje mocno odbiegają od cen dostępnych na rynkach równoległych .Niektóre produkty są 30% tańsze u innych Polskich importerów.Ogólna ocena w skali od 1-10 to minus 30. Szkoda czasu, jest wiele firm z poważniejszym podejściem do Pracownika i tematu handlu alkoholem.

Nie jestem robotem, też
@Nie jestem robotem

mają już nowe auta SUZUKI 4X4

NICK88

Praca daje dużo satysfakcji, ciekawe produkty. Współpracownicy pogodni i mimo pracy na dwie zmiany podają pomocną rękę, jestem nowym pracownikiem. Zadowolony. Zawsze jest tak że tam gdzie nas nie jest lepiej. Ale ja bym zwracał uwagę na tematy w pracy szeroko. Spotkania z przełożonym - spotkania z kontrolą jakości - bardzo pozytywne. Wszyscy się znamy. To też pozytywne. A i nowy przedstawiciel załogi - też super.

@2024 nikt

Kiedy ta podwyżka była omawiana, pod koniec zeszłego roku? Czyli z lutowa wypłatą dostałeś już lepszą kasę, a możesz napisać o ile więcej weszło na konto? Czy macie regularne podwyżki, przykładowo na początku każdego nowego roku ?

Nic o nas bez nas

Jestem po rekrutacji, mam więcej niz 30 lat (odnoszę się do innych opinii w gowork) i pracowałam w kilku firmach w tym za granicą. Cieszę się że rozpoczęłam pracę. Osoba która jest w dziale osobowym wspiera wszystkich, bardzo pozytywna i uśmiechnięta na codzień. Czasami ma dużo spraw ale dba o wszystkich, z tego co się domyślam to ona stoi za organizacją posiłków regeneracyjnych - ciepłych i zimnych (owoce). Jest bardzo pozytywnie:)...

nick 2023

Posiłki regeneracyjne zawsze pyszne w okresie jesienno - zimowym

NICK88

nikt
@NICK88

Z tym nowym przedstawicielem załogi to nie przesadzaj, jeszcze się niczym nie wykazał/a.

nick2021
@nikt

jest ok! miałyśmy Dzień Kobiet - i powiem Wam każda otrzymała prymulkę pachnącą rano oraz pyszną pina coladę popołudniu do zabrania na słoneczny weekend...

2024 nikt
@nikt

przedstawiła podwyżkę i ją mamy pierwsza wypłata już na początku lutego24:)

@nick2021

To akurat prawda:) Firma stara się iść w kierunku postępowej Europy, ale mimo to faceci na dzień mężczyzny nic nie dostali, ach to równouprawnienie..

Odp Traveler Nowy wpis
@Traveler

tak. A Kobiety na dzien kobiet dostaja co rok kwiaty. Zawsze są też słynne pączki - ciekawe czy w tym roku też będą? \Chyba lubia slodycze boo nawet ochrona dostawala pączki.

@2024 nikt

Driver93 Nowy wpis

Jeżdze od lat do tej firmy. Robie trasy krotkie i dalekie. W korporacji i u kowalskiego. Powiem krótko. Mogę się napić kawy, mają dla nas w razie zima kawę / włansa produkcja a w razie upałow letnich wode. Osoby młode i nawet twarze od >20 lat widze ze są te same. Jest dobrze. Moze troche magazynierow mogli by zweryfikowac. Droga dojazdowa waska, na dwa auta - Astrów, ale waska.

Traveler

Jako pracownik, który pracuje w tej firmie dobrych kilka lat wypowiem się szczerze z czystym sumieniem, zacznijmy od plusów: - premia końcoworoczna - mikołaj dla dzieci - w 2023 bon na TKB w Wiśle - możliwość zakupu wyrobów firmowych z rabatem - we wtorki i czwartki darmowy owoc dla pracownika, i to w sumie wszystko jeśli chodzi o plusy, a teraz największe bolączki: - droga wewnętrzna firmy to kompletna porażka, z przodu firmy asfalt w miarę ok, ale za firmą to pobojowisko. Dziury takie, że jadąc 3km/h można urwać koło razem z amortyzatorem (a trzeba tam jechać, bo nie ma z przodu firmy wystarczająco miejsc parkingowych dla pracowników).. I nie, nie da się ominąć dziur, szczerze współczuję chłopakom którzy jeżdżą wózkami widłowymi, zarówno z pustymi butelkami, jak i wyrobami gotowymi.. - jeśli już o wózkach mowa, to są 3 wózki, pierwszy jest w miarę nowy i sprawny, drugi ma z 40 lat(wózek otwarty bez drzwi) który ledwo jeździ, a trzeci najlepsze lata ma już za sobą i z tego co zauważyłam, co chwilę jest na serwisie... - brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony przełożonych w jakiejkolwiek sprawie - logistyka w tej firmie nie istnieje, każdy z działów uważa, że jego praca jest najważniejsza i nie przejmuje się tym, czy jego decyzje skomplikują pracę innym działom(a wystarczy porozmawiać) - gdy na firmie pojawia się pan prezes, pojawia się również ogromny chaos... - pan prezes kieruje się zasadą "dziel i rządź", łatwiej rządzi się w firmie, gdzie pracownicy są skłóceni między sobą - jeśli jesteś pracowity i sumienny to w nagrodę dostaniesz więcej pracy i obowiązków(oczywiście nie wiąże się to z większym wynagrodzeniem), a jeśli jesteś obibokiem i umiesz udawać, że pracujesz robiąc przy tym zamieszanie to jesteś wygrany! - nie równe traktowanie pracowników względem jakości wykonywanej pracy, długość i jakość stażu pracy w żaden sposób nie przekłada się na wynagrodzenie - inwestuje się w wygląd firmy z zewnątrz, zamiast w sprzęt lub szeroko pojęty rozwój firmy.. - owszem powstały 3 blaszane magazyny, ale z dość dużym spadem w środku. Co chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o magazynowanie i piętrowanie towaru...? - mało miejsca w jadalni i szatniach pracowniczych Jeśli jest ktoś kto zastanawia się, czy podjąć pracę w tej firmie to szczerze odradzam. Coraz więcej pracowników związanych z firmą od lat (również rotacja nowych pracowników) odchodzi z firmy. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże komuś podjąć decyzję w sprawie współpracy z tą firmą.

XYZ Nowy wpis
@Traveler

Zacząłeś od najfajniejszego, czyli premia :) Ile ona wynosi i czy każdy ją dostaje w tej samej kwocie? Ten Mikołaj dla dzieci to są prezenty czy dostajecie więcej kasy? Piszesz o nierównym traktowaniu pracowników, a czy mają oni równe pensje, na tych samych stanowiskach czy ustalane jest to indywidualnie?

Podzielę się 2024

Jeżeli mogę to podziele się takimi informacjam. Z firmą można jechać na piknik do Wisły,na wydarzenia branżowe w Polsce i EUROPIE, uczestniczyć we wspólnym biesiadowaniu (takim trochę na wzór południowy - pod altaną), uczestniczyć w wigilii zarówno takiej w restauracji jak i na miejscu przy muzyce na żywo. Kiedyś nawet był kwartet muzyczny. A w grudniu otrzymaliśmy dla dzieci mikołaja... Do tego co słyszałam loty szybowcowe dla pracowników, wyścigi narciarskie co roku ... a nawet dla pracowników były teraz loty w tunelu aerodynamicznym w Katowicach.\ Minusy - mało miesjca w kuchni, mało sal na spotkania, duża cześć to po prostu poomieszczenia dla produkcji. a by sie przydały dla innych działów.

@Podzielę się 2024

Wyjaśnijmy kilka rzeczy: jeśli chodzi o "piknik" to owszem był bon na TKB w Wiśle. "Wspólne biesiadowanie", czyli wigilijka na mrozie to kompletna porażka, każdy z pracowników przemarznięty spoglądał na zegarek, żeby jak najszybciej wydostać się do domu.. Wigilii w lokalu nie było już baardzo dawno.. Mikołaj dla dzieci był i to nie najgorszy. Loty szybowcem- dawno i nieprawda.. Wyścigi narciarskie to bzdura, a loty w tunelu aerodynamicznym tylko dla kilku wybranych osób, bez względu na jakość wykonywanej pracy.. W kuchni faktycznie mało miejsca.

Robert (NL)

Geweldig bedrijf, geweldige mensen, elke dag geweldige uitdagingen !

Taki Pan co widział ten kram

@Taki Pan co widział ten kram

Po 3 latach.... firma ma nowe zaplecze produkcyjne. Rozbudowała znacząco dział produkcyjny. Ciężko powiedzieć jakimi kosztami, ale całość to jakieś x 3 - x4.większa 2023 do 2020 Powstały nowe magazyny, Dużo ekip budowlanych od 2019 roku. W sumie ciągle inwestycje. W latach 2020 - 2023 firma otrzymała sporo różnych nagród za działalność.

A jak to wszystko, co napisałeś przekłada się na zadowolenie z pracy i zarobki? Pytam o produkcję. Z tego, co się rozglądałem po sieci, to wynika, że kilka lat temu mieli do zaoferowania szybkie zatrudnienie, przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy. Tak przynajmniej wtedy pisali, nie poruszając zupełnie tematyki wynagrodzeń.

NICK23

Ikola

Hey, praca wre i to jest bardzo fajne, dzieci na Mikołaja otrzymały jak co roku słodycze oraz po raz pierwszy bony do kina - dla 3 osób :) czyli dla rodziców coś miłego. Potem premia noworoczna i paczki świąteczne - dla każdego. W tym roku w paczce dzbanek do parze is herbaty i słodycze … życzę wszystkim udanego nowego roku i do zobaczenia

Fajnie. Zazdroszczę podejścia do pracownika. Premia noworoczna, to jak pokaźna potrafi być?

Ikola

około 30% na koniec roku była zarobków /pracownik produkcji

@Ikola

Czyli 30% pensji miesięcznej? Czy jakoś źle to rozumiem? To chyba nie jakieś zawrotne kwoty w takim razie. No chyba, że te zarobki stoją na wysokim poziomie teraz. Wiadomo coś, aby miały się od stycznia podwyżki szykować w firmie?

qla

Nie jestem robotem

Widzę że auta to KIA:) a Renautly to nowe auta stąd ciekawe są uwagi QLA

Fasolka

W 2019 nic się nie zmieniło

Handlowy
@qla

Polecam produkty w szczególności. Dlaczego? Firma zarówno posiada komplec certyfikatów jak i kompozycje smakowe wyśmienite 5/5 ocena

Nie jestem robotem, też
@Nie jestem robotem

mają już nowe auta SUZUKI 4X4

PRAKTYKA'nt

gdyby nie uczelnia ... . Praktyka kilkutygodniowa przyniosła wiele wrażeń, nauki, komunikacji zarówno po polsku jak i angielsku. To make a connection ... to learn, the context makes the difference. Praca bardzo wciągająca, szerokie spektrum, jako zaleta a nie wada. Wada byłaby wtedy gdybym szukał rutyny. Poszukiwałem wyzwań i to doceniałem. Cały świat. Dwa biura Jasienica - Kraków oraz Holandia. Organizacja przeszła remonty, przebudowy, nowe inwestycje w Jasienicy. Trochę więcej poświęciłbym czasu i środków kantynie, sekretariatowi /tego brakowało nie ma bowiem miejsca z którego można pozyskać wszystko w jednym miejscu... ale to też nie takie fundamentalne oczywiście w Jasienicy. Ludzie przyjaźni. Polecam i dzięki za pomoc!

Beti

Kupiłam Napoleona Minard. (usunięte przez administratora), który przebija smak brendy i gryzie podniebienie. Jeszcze tak złego trunku nie piłam. Tylko oryginalnie pakowane będę kupować.(usunięte przez administratora)

Piekarz 24
@Beti

Brandy przyzwoite. Cena w auchan konkurencyjna polecam

Czy w Toorank wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nick- ja

nagrody na koniec roku - pieniężne.

Kk
@nick- ja

Nie ma żadnej premi chyba tylko dla produkcji...-jak idziesz w kierunku kuchni wszystkiego się dowiesz Jak narazie pozostałe działy są pomijane i ciągłe pretensje...

@nick- ja

I to wypłacane jest w grudniu czy z wypłatą styczniową? Powiedz jakie kwoty są tych nagród, każdy dostaje mniej więcej tyle samo?

Nic o nas bez nas

@Nic o nas bez nas

Proces rekrutacyjny na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobre warunki zatrudnienia, aż nie mogę się doczekać kiedy zacznę pracę:)

Justyna
@Kandydat

Hej, a opowiesz jak wyglądała rozmowa od wejścia do końca? Chociaż po krótce, ile trwała oraz jakie padły pytania. O warunkach też chętnie poczytam, umowa adekwatna do formy pracy?

nick 2023

Posiłki regeneracyjne zawsze pyszne w okresie jesienno - zimowym

Czy firma Toorank w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W marcu

Szkolenia dla poszczególnych osób są bo widać to z komunikacji i zdjęć, wiem ze handlowcy przez czas ostatnich miesięcy a może więcej są odwiedzani przez dostawców i szkoleni poza tym wyjeżdżają regularnie na targi branżowe firma od kilku t Lat ma intensywne remonty, modernizacje i inwestycje a to jest wyjątkowo trudne dla wózkowych z wiadomych powodów. Wózkowi są szkoleni i maja egzaminy firma to pokrywa

Era
@W marcu

Ciekawe gdzie jest pokazane, że pracownicy są szkoleni? Handlowcy? Szkolenia dla wybrańców jak i godziwe warunki.... Wszystko na pokaz. Remonty -tak zwane wieczne remonty. Może niech właściciel pomyśli o prakingu dla pracowników. Jeśli chcesz to tam pracuj - na własną odpowiedzialność.Na początku pięknie a później pod górę.

Ala
@Era

Ale chodzi o szkolenia takie rozwojowe, czy też te wprowadzające? Czy te szkolenia na start dla nowych osób są dla wszystkich, czy nie? Jak wygląda kwestia szkoleń bhp? Są obowiązkowe dla każdego?

Era
@Ala

Tak szkolenia z zakresu BHP i asortymentu są na start ale jeśli chodzi o system to uczą inne osoby z zespołu. Nauczą bez problemu. Ale dziękuję od przełożonego nie usłyszą.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Toorank?

Na jakie stanowisko aplikujesz?

Lena

Twój nick bezpośrednio mówi, że jesteś pracownikiem. Stawki zapewne są różne na różnych stanowiskach ale umowy? Firma zatrudnia wszystkich na umowy o pracę? Ile jest okresu próbnego?

Natalia

hej czy firma nie przekształciła się przypadkiem w spółkę akcyjną i nie zmieniła nazwy? bo tak mi po krs wyszukało ale wolę się upewnić. wiadomo czy ta zmiana jakoś szczególnie wpłynęła na warunki pracy tutaj? pytam, bo widziałam wzmianki o złej atmosferze... jaka panuje tu obecnie?

Omg

Kultura pracy to porażka. Generalnie atmosfera okropna.

nikt
@Omg

nie przesadzaj, pracuję tu już troszkę i tragedii nie ma, owszem są sytuacje, w których poszczególni pracownicy firmy mogliby się najpierw zastanowić, a potem zareagować ale nie od wszystkich można wymagać kultury osobistej. Ogólnie nie jest źle, jak w każdej innej pracy/firmie. Zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma. Omg, jeśli to Ty co myślę to lepiej zastanów się nad swoją kulturą.

tak
@nikt

Niezłe tam macie piekiełko. Wszyscy się znają z najlepszej strony

Jaka atmosfera jest między działami w Toorank?

Pytanie 2

To jeszcze istnieje?

zawiedziony pracownik

jestem bardzo zawiedziony. firma obiecuje na spotkaniach kwalifikacyjnych ''złote góry'',bonusy , premie świąteczne a pozniej okazuje się,że w rzeczywistości nic takiego nie jest wypłacane. to bardzo nie w porządku i nieuczciwe.

nic_więcej_jest_dobrze

Hej, W czasach trudnej dla pracowników i kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Podział załogi na dwie grupy to efekt polityki Covid19. Firma zapewniła przez okres 2020 wsparcie dla pracowników w tym dodatki oraz pozapłacowe wsparcie. Ludzie w firmie są naprawdę super, produkty - pierwsza klasa, osoby z magazynu wspierali cały rok klientów, mimo wyjątkowej pandemicznej sytuacji i trudności w logistyce. Produkty z całego świata (nie tylko z Holandii) były i są sprawdzane wg założeń COVID-19 (DEZYNFEKCJA w zależności od lokalizacji). Generalnie super. Chciałbym aby inni moi klienci (jako dostawca) tak profesjonalnie podchodzili do nas jako dostawców.

Ania90 - dostawca sprzetu

Widzę wiele opisów, po pierwsze w firmie jest fajna atmosfera, praca biurowa jest na poziomie organizacji międzynarodowej. Osoby pracujące w biurze mają swoje biura dobrze wyposażone, dużo swobody, zieleni na pewno im to poprawia funkcjonowanie. Jestem dostawcą od lat i widzę, że firma jest po remontach kompleksowych, szczególnie to widać w ostatnich kilkunastumiesiącach. Firma płaci za dostawy zawsze w terminie - mogę liczyć na wykonanie planów zadaniowych tygodniowych. Widzę jak przyjeżdżam osoby magazynierów, zawsze pomocni i pozytywni. Ochronna - to jest chyba problem, osoby są starsze i chyba nie zawsze widzą mój samochód. Być może to można zmienić aby dostawy dla nas dostawców inaczej przeprowadzić. Ogólnie fajnie:)_ Pozdrawiam, Ania90

Zostaw merytoryczną opinię o MUNDIVIE S.A. - Jasienica

• Jak się pracuje w MUNDIVIE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MUNDIVIE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MUNDIVIE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MUNDIVIE S.A.?

Kandydaci do pracy w MUNDIVIE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MUNDIVIE S.A.
2.8/5 Na podstawie 66 ocen.
  • 607
    43-385 Jasienica