toorank

Jasienica

Opinie o toorank

Wildstein

pRaca produkcyjna, jednozmianowy tryb pracy, dużo pracy ale wszystcko zapłacone, nadliczbowe, do tego dla każdego pracownika: paczki świąteczne, mikołaj dla dzieci, dwa razy w roku dla wszystkich w tym dla osub z produkcji wyjazdy z wyrzywieniem i napojami,

Filolog Angielskiego

Pracowalem i jest OKEY. Praca biurowa jest bardzo dobrze zorganizowana, nie tylko plany ale i założenia na 3 lata do przodu w administracji i rozwojowe. Produkty krajowe dopracowane bo maja lerzakownie i beczki z prawdziwego zdarzenia, pilnuja jakosci , zmiany w asortymencie są ale zastepuja je produktami nowymi, Minus ceny produktow krajowych zdecydowanie wyzsze niz konkurencji, musza pilnowac sie z cenami

Filolog Angielskiego

qla

Z całego serca nie polecam, produkty które są w stałej ofercie słabej jakości, ceny nie adekwatne do pozostałych konkurencyjnych.Firma nie potrafi utrzymać produktów importowanych , markowych, znanych z powodu nie zrozumiałej polityki osoby decyzyjnej. Polityka firmy polegająca na częstej zmianie cen produktów prowadzi firmę na dno.Wynagrodzenie przeciętne, teren ogromny, diet nie wypłacają, auta masakra najtańsze Renault Clio nie ubliżając marce Renault , maja po 300 tyś km i każą jeżdzić aż same padną . Oszczędzają na wszystkim, jak jest dobrze to uścisk ręki, a jak nie wykonasz planu ( który jest ustalany wg uznania i z klucza + 50% tego co było założone w roku poprzednim, nie ważne że udało się go wykonać i tak zakładają wzrost ) to wypowiedzenie. Prezes nie patrzy obiektywnie ustalając plany a tym bardziej płacąc za wykonana pracę.Jak się załatwi jakiś fajny kontrakt którego koordynator nie przejmie dla własnej polityki, przynoszący wymierne korzyści dla firmy, zaraz zmienia cenę, albo tworzy umowę nie do przyjęcia dla klienta.Jedynym plusem są ludzie tworzący fajny zespół z kilkoma wyjątkami. Mam wrażenie że założeniem Prezesa jest otoczyć się ludzmi bez wiedzy i doświadczenia, żeby nie stwarzały zagrożenia .Ceny produktów jakie Toorank oferuje mocno odbiegają od cen dostępnych na rynkach równoległych .Niektóre produkty są 30% tańsze u innych Polskich importerów.Ogólna ocena w skali od 1-10 to minus 30. Szkoda czasu, jest wiele firm z poważniejszym podejściem do Pracownika i tematu handlu alkoholem.

Mich

Pracowałem kilka lat, firma dobrze "zrobiona", mają cele sprzedażowe, pakiety i promocje dobrze zorganizowana, pensja płacona na czas. Czasami dodatki płacowe, min uczestniczylem w zawodach szybowcowych, wyjazdach zagranicznych. Minus - nie rozpowszechnione produkty, wysokie ceny, niszowa dzialanosc, nawet dostarczaja do klasztorow - co wskazuje na niszowosc firmy. Praca troche jak w winnicy francuskiej niz u duzego producenta wodki. Pozdro,

pracownik2

Praca jak w każdej sprzedażowej firmie trzeba pracować nic za darmo, ale bardzo dużym plusem są ludzie którzy tworzą ten zespół. Świetni handlowcy z duży potencjałem i chętni do pomocy. Ja pracowałem i powiem że dużo się nauczyłem i polecam każdemu kto chce pracować z fajnym ciekawym produktem i zgranym zespołem.

Widze ze ktos wyraźnie żywi uraze do naszej kolezanki z pracy i w niesmaczny sposob obraza cala firme. Musze stanowczo napisać ze podobne oskarżenia nie mają poparcia w rzeczywistosci, ponieważ po kilku latach wspolnej pracy w niedużym gronie podobne fakty musiałyby gdzieś "wypłynąć". W Toorank, podobnie jak i innych firmach handlowych praca jest trudna, nie wszyscy sie w niej odnajduja ale taka jest też specyfika branży alkoholowej.

Zostaw opinię o toorank - Jasienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie toorank