Opinie o Lidl w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lidl, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Siemianowice Śląskie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Lala Nowy wpis

Nie polecam pracy . Zła organizacja. Ciężka współpraca z niektórymi dziewczynami. Niestabilny grafik

Anna Nowy wpis
@Lala

O co chodzi z tymi dziewczynami? Nie dogadałyście się pewnie? :/ Tutaj szefostwo nie rozwiązuje konfliktów pomiędzy ludźmi?

Patrycja Nowy wpis

Raczej bardziej przez L4 zmiany grafiku itd

Zażenowany klient

Nie często robię zakupy w Lidlu przy ulicy szpitalnej 2. Nie mogę mieć zastrzeżeń co do asortymentu bo raczej nie ma z tym problemu bardziej razi mnie podejście kasjerek. Pomijam fakt że są kasy expresowe ale większość starszych ludzi nie radzi sobie z tym. Często wołając kasjerki cześć przychodzi tak jakby było to zło konieczne a już jak ma podejść kolejny raz to wzrok ich wyraża więcej niż Sto słów zażenowana. Oczywiście nie wspomnę że są takie które z higieną mają na bakier i chyba nie wiedzą do czego służy mydło szampon lub antyperspirant. Wstyd żeby osoba pracująca jako przedstawicielka dużej znanej firmy nie umiała się umyć przed pracą lub odświeżyć. Wstyd! To nie jest miłe jak stojąc w kasie lub mijając taką osobę czuć od niej nieświeży zapach. Powinny jej koleżanki zwrócić uwagę. Nie będę wymieniał z imienia ale mam nadzieję że kierownictwo coś z tym zrobić. Zażenowany klient.

Anna
@Zażenowany klient

No poruszyłeś dość specyficzny temat. Dziwnie by to wyglądało gdyby w swoim kodeksie firmowym mieli regułę, że mają się po prostu myć. Chociaż teraz tak się zastanawiam czy jednak nie mają czegoś takiego w sensie reprezentatywny wygląd czy coś? Wie ktoś może czy mają tu taki jakiś regulamin norm pracowniczych?

Zbyszek
Klient
@Anna

Ma chłop rację jest to osoba która reprezentuje firmę więc trochę powinna zadbać o czystość. Pot czy tłuste włosy to nie dobra wizytówka. Wiem chyba o którą Panią chodzi taka trochę przy sobie. No fakt często czuć od niej woń potu .

Kasia
@Anna

Firma wymaga nienagannego wyglądu. Czystych ubrań. Higiena to podstawa w każdej pracy. Nie rozumiem jak można nie dbać o siebie będąc kobietą. W dobie kosmetyków na wyciągnięcie ręki.

Piotr Nowy wpis
Klient
@Zażenowany klient

Dla mnie istotne jest jak wygląda w danym sklepie, czy jest czysto, czy kasjerki są mile, grzeczne. Dbałość o wygląd i higienę topodstawa ale tak jak tu wcześniej pisali są panie nie dbające o siebie czy to przepocone czy zaniedbane z tłustymi włosami czy nawet nie swieżym oddechem. Jest lato to trochę trzeba o siebie zadbać. W szczególności jedna Pani z szpitalnej. Ludzie myjcie się lub używajcie kosmetyków. Bo naprawdę reprezentujecie firmę a z takim podejściem odpychacie klientów

Witam. Zaczęłam prace w lidlu od razu po skończeniu technikum. Na studia iść nie chcialam ponieważ nie potrafie siedziec na miejscu a do pracy zawsze mnie ciągnęło. Przyjęłam się w lidlu w Siemianowicach śląskich i do dnia dzisiejszego strasznie żałuję. Takiej atmosfery i takiej kompromitacji drugiego człowieka nigdy nie widzialam. Wiadomo jak to mówią z babami ciężko się pracuje ale znowu bez przesady. Do wypracowania jest 130 h . G**** prawda! Mieszkam obok lidla 2 min od domu i wykorzystywali to strasznie. Jak co wolne telefony że fo pracy trzeba bo ludzi nie ma. A jak prosiłam się o 1 dzień wolnego bo zostalam chrzestna to odpowiedz NIE ! Bo ludzi nie ma bo dużo pracy . Nie każdy lubi siedziec całe 8 h jak nie więcej na kasie przez 2 tygodnie siedzialam na kasie a jak nazwa mowi bylam "PRACOWNIKIEM SKLEPU" A nie tylko kasjerka. Pół roku pracowalam miałam się nauczyć stać na piecu czy na sklepie . Przez pół roku nie nauczono mnie stać na piecu bk kazali mi chodzić na kasę bo zadna ksiezniczka nie usiadzie a ZKS tak jak pracownice z wiekszym doswiadczeniem powiedziały tak bylo! Byla pewną sytuacja że jakis cud się zdarzył i bylam na sklepie nie wirdzialam że boxy zapelnione miesem trzeba dac jak najdalej rampy i opisac nikt mnie nie poinformowal i dostalam taki opierdziel że wszyscy się odwrocili bo powiedzialam że nie dawałam na rampie niczego i dostało się innej pracownicy. Ale również skąd miałam wiedziec że rampa jest liczona od (usunięte przez administratora) strony. Przy przyjęciu do pracy obiecywano że uczyć się będę rozwijać . Gowno prawda. Wykorzystywanie i traktowanie pracownika jak śmiecia obgadywanie życia prywatnego jak ktoś ma w domu źle bo się nie przelewa , gnojenie na kazdym kroku . Nie polecam pracy w lidlu . Praca jedynie dla snobów.pozdrawiam siemianowicki Lidl :)

olgierd

prawda

Adf

A mogę wiedzieć jaki

Daria

Nic się nie zmienia

Edyta

Nie ma tu opinii od 2015 więc może ktoś napisze jak tu się pracuje i jak teraz wygląda atmosfera?

Kasia
@Edyta

Jak wszędzie nacisk z góry na obroty że za niskie. Przemiał pracowników. Jak weźmiesz L4 to masz po premii. Ludzie jak (usunięte przez administratora) nie można dogodzić. Nadmiar obowiązków

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lidl? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
(85 opinii)
logo firmy ELEKTRYK
Siemianowice Śląskie
Brilliant Finish Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Technicznych i IT (Sosnowiec)
Rhenus Logistics S.A.
(164 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier - praca od zaraz!
Siemianowice Śląskie
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
(85 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.