Opinie o Vistal Offshore Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vistal Offshore Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vistal Offshore Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vistal Offshore Sp. z o.o. w Gdynia

S.S

Co możecie powiedzieć o R.R ?

@S.S

O kim ?? Ruszkowski Robert ?? (usunięte przez administratora)

Ss
@Spawacz

Tak, bo został prezesem w Mostostalu Słupca i nie wiemy czego się spodziewać

Ktoś z Was obecnie pracuje w Vistal Offshore Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Nie

Ta firma już nie istnieje, zostały po niej tylko długi

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Vistal Offshore Sp. z o.o.?

Stefan

Nowe osoby powinny wiedzieć że firma nie wypłaciła wypłat w zeszłym roku swoim pracownikom za dwa miesiące ciężkiej pracy,a w tym roku problemy finansowe trwają dalej,firma nie robi nic żeby rozliczyć swoich pracowników...mało tego teraz do władzy dostał się największy czopek z vistalu...tyle powinni wiedzieć ludzie składający swoją kandydaturę do Vistal Offshore!!!!

@Stefan

kotry to najwiekszy czopek??? oni wypłacą te pieniadze?? czy nie , vistal cos robi w ogole, z tego co ja wiem to tam zarzad sie cały zmienił i nie ma zadnej info z sadu

@Stefan

nie wyplacila tez za kwiecien 2018 , wlasciwie tej firmy juz nie ma ,nie pomoglo nawet robienie loda

Crist

Nareszcie teraz wyszło wistalowi bokiem zanizanie ceny poto aby wygrywać przetargi !!!teraz róbcie bankruty waszą robotę!!!teraz liczycie na cud????żenada....

Magmazy
@Crist

Ja nie wiem czy jest się z czego cieszyć, brak konkurencji = niższe stawki, gorsze warunki mniej możliwości a tak zawsze była jakaś alternatywa dla syfu w criscie

@Magmazy

niestety to prawda- stawki polecą zaraz łeb na szyję

obserwator
@spawacz

jakie stawki vistal wogle nie mial wysokich stawek 28zl -32 zl to jest duzo na dzialnosci?? 1200zl musisz oddac na zus , nie masz urlopu , wszystko sam oplacasz wiec przestanicie chrzanic ze vistal dobrze placil ludzia z produkcji

On
@obserwator

Chodzi o to ze przez to ze dużo ludzi nagle zostało bez pracy to konkurencja widzi i wykorzysta drenując w dół

szook
@obserwator

a ja mam 14 na h i mowisz ze 28 - 32 to maloo !!!

@Crist

No kolego grubo idziesz po bandzie może i zaniżali stawki to fakt ale ludziom płacili lepiej od tego jeb..go ukraińskiego syfu jak vistal przyklęknął to nawet mi przez myśl nie przeszło żeby iść do tego ukraińskiego bangladeszu!!!

pracownik Vistalu
@Princessa

Crist do (usunięte przez administratora) i patola, w Vistalu kultura pracy i fajni ludzie.

Aplikowałeś do firmy Vistal Offshore Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Piotrek

Witam! Czy sytuacja na stoczni się poprawiła? Wypłacili już zaległe pensje? Mają zlecenia? pozdrawiam

Basia
@Piotrek

Vistal Offshore nie wypłaciła zaległych pieniędzy i nie wiadomo czy ma upadłość czy sanacyjne?! Sąd zdecydował o otwarciu postępowania sanacyjnego w spółce Vistal Gdynia. Oznacza to, że spółka zyskała ochronę przed wierzycielami na okres do 12 miesięcy od dnia otwarcia postępowania. W tym czasie wdrożony ma być plan restrukturyzacyjny i wstrzymane wszelkie egzekucje.

Lolek

Podpowiedzcie coś o firmie, atmosferze. Warto aplikować, rekrutacja jest trudna?

paskuda

Co niektorzy z pracownikow maja bliskich w hospicjum.Dodatkowo spotkal ich taki los ze nie dostali kasy za 2 m ce.Nie moga wspomoc swoich bliskich.Prezesiki zelowi baluja i udaja ze nic sie nie stalo.Zero wspolczucia dla drugiej osoby.Po prostu maja syf zamiast mozgu.Matka swoich dzieci tak nie porzuca nawet ta najgorsza.

Monter
@paskuda

Inni mają kredyty i inne zobowiązania, takie info nie wypływa w 3 dni, oni musieli od miesięcy wiedzieć tylko przeciągali jak mogli i wiedzieli że to padnie, tak się nie robi.

Stefan
@Monter

Oni poprostu wszystkich oszukali w bezczelny sposób teraz pytanie jak wyciągnąć od nich pieniądze?????

Vistalowiecgdynia

Hej czy otrzymał ktoś z kasę za sierpien i wrzesień, czy ktoś składa zbiorowy wniosek

spawawcz

co się tam dzieje , moze ktos opisać sytuacje ???

Spawacz

15 lat w jednej firmie i to dla nikogo nie ma znaczenia (działalność) ale warunki i płaca godziwe w porównaniu z tym co czeka mnie teraz . Szkoda! Czy kiedyś doczekam się zaległych pieniędzy? Nie wiem. Szkoda. Jak wielki talent mieć trzeba żeby "położyć" firmę z takim potencjałem.

Aneta

Trochę nie rozumiem, co dokładnie macie na myśli. Co aktualnie dzieję się z Vistal Offshore Sp. z o.o.? O jakim pozwie zbiorowym mowa - czego miałby dotyczyć dokładniej i czy może ktoś odnieść się do pytania o aktualne możliwości pracy w tym miejscu?

@Aneta

Firma dzialała bardzo ładnie miała potężne kontrakty na mosty statki platformy wiertnicze,dźwigi cały czas bez przerwy bez przestojów wszystcy pracowali no i nagle poprostu przestali płacić i zaczęli obiecywać że będą płacili i jednak nie płacili po dwóch miesiącach zamknęli halę i jedyne oferty pracy to pomoc dla syndyka.Firma wysterowała na dwa miesiące setki ludzi.....

Monter

bmmr investment sp z.o.o Tu od 2014 roku pan prezes ma co najmniej 112 mln kapitału, czemu więc nie ratuje swoich spółek?

@Monter

Bo już się nachapał i teraz ma w (usunięte przez administratora) ten cyrk i ludzi bo nawet ludzi potraktował jak śmieci ponieważ nie wypłacił pieniędzy za dwa przepracowane miesiące....

Jak ktoś podejmie się złożenia pozwu zbiorowego, to ja się przyłączam i w miarę możliwości pomogę.

Kierownik kierownikow

Kierownik Kierownikow w tym artykule maie odpwoiedz co z wypłatami dla pracownikow Od początku września Vistal Gdynia, producent konstrukcji stalowych, zasypuje rynek przykrymi informacjami. I walczy o przetrwanie. Negocjuje z bankami, kontrahentami, uspokaja pracowników. Ale najwyraźniej potrzebuje solidnego wsparcia. Dlatego w czwartek, 28 września, spółka złożyła do sądu wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego. Nie oznacza to bynajmniej, że z pola bitwy spółka schodzi na tarczy. Postępowanie sanacyjne, które do polskiego prawa weszło w ubiegłym roku, jest pewnego rodzaju parasolem ochronnym dla spółek w tarapatach. W trakcie sanacji firma ma stanąć na nogi, więc nie można w tym czasie żądać od niej spłaty zobowiązań.

Bovcmstr
@Kierownik kierownikow

Firma z pola bitwy nie schodzi na tarczy a ja nie składam broni. Poza tym to sąd zdecyduje czy sanacja w tym przypadku w ogóle wchodzi w grę. W rok czasu spłacić wszystkie miliony kar, dogadać się z bankami, znaleźć na nowo jakieś 300 osób do samej produkcji? Spoko powodzenia. Ciekawe z czego im zapłacą nawet jesli w ogóle znajda ludzi do pracy, bo po tym jak potraktowali swoich pracowników wątpię że ktokolwiek zechce tam wrócić. Banda złodziei w białych rękawiczkach i to wszystko zgodnie z prawem

Princessa

To musiało upaść bo to jest decyzja odgórna

Kierownik kierownikow

Upadłość jednak koniec Społki Vistal pozostało tylko złozyć zbiorowy pozew bo innaczej kasy nie zobaczymy .

Zona spawacza
@Kierownik kierownikow

A czy ten pozew zbiorowy coś da ? Jak zlozyli wniosek o postępowanie sanacyjne chętnie się coś dowiem bo trzeba działać wiele rodzin nie ma za co żyć opłacić ZUS podatek rachunki.Czarno to widzę.A administracja się nachapala a dla szarych pracowników jak zawsze nie ma wypłat i mają ich gdzieś

Monter e
@Zona spawacza

Oczywiście że da, odzyskamy pieniądze jak wejdzie syndyk i komornik. Trochę to pewnie potrwa ale coś. Trzeba działać i złożyć pozew zbiorowy. Jesteśmy w takiej samej sytuacji jak ty

@Monter e

Może masz jakieś informacje kto zakłada pozew zbiorowy ?

pracownik sristalu

Czekamy na zalegle pieniadze do konca tygodnia!!!

@pracownik sristalu

a co na koniec tygodnia maja zapłacić???

pracownik sristalu
@spawacz

Zalegle pieniadze za sierpien kolego, ktore obiecuja z tygodnia na tydzien.

@pracownik sristalu

Zapłacą ???

Princessa

Na jeden j relacji trojmiasto.pl https://m.trojmiasto.pl/forum/Pracownicy-Vistalu-nie-moga-wrocic-do-kraju-t770466,40,116736.html Taki komentarz... ~Danny. (12 godzin temu) Życzę firmie Vistal szybkiego powrotu do zdrowia ! Pracownikom współczuję, ale może też byście się w jakichś sposób przyłączyli do ratowania swojej firmy, z mam nadzieję, krótkiego wstrząsu .

Zakochany pracownik
@Princessa

Dziękuję całej tej firmie i na pewno będę jej pomagać....w poniedziałek się zwalniam firma miala nas w (usunięte przez administratora) jak były silne mrozy to podrzędny pracownik był odmeldowany do domu i miał kilka dni wolnych nie płatnych podczas gdy majstrowie i brygadziści grzali d..py w biurach za kasę nie wspomnę o biurach,wieczne ucinanie pieniędzy krutkie terminy wieczny zapie....ol dwa lata temu przed świętami frajer w pomarańczowym wdzianku biegał z alkświęta a na święta dostaliśmy chojne prezęty kalendarz i długopis śmiech na sali,w ostatnie święta nic nikt nie dostał po mimo iż firma robiła bardzo dobrze płatny projekt Aibel malo tego po nowym roku założyli kolowrotek i losowe wybieranie na alkomat czyli na takie głupoty firma ma pieniądze a teraz ludzie zostali bez pieniędzy(bez wypłat)I co ja mam teraz być z firmą po takim czymś????Niech oddadzą lepiej chalę komuś normalnemu....

adbul

Pomożcie proszę, iść do sądu składać pozew już ? czy jeszcze czekać? bo wygląda na to że nie zapłacą...

Aneta

@Soldat, chodziło mi po prostu o napisanie wszystkich szczegółów, są tutaj też osoby, które nie są zorientowanie całkowicie we wszystkich sprawach Vistal Offshore, dlatego też o to proszę. @kko, od kiedy nie ma płynności w wypłatach i czy to zdarza się często?

Zostaw merytoryczną opinię o Vistal Offshore Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vistal Offshore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vistal Offshore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vistal Offshore Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Indyjska 7
    81-336 Gdynia

Vistal Offshore Sp. z o.o.