Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.

Kielce

Opinie o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.

Życzliwy

Ta firma to jedna wielka pomyłka,miałem zaszczyt(lub nie)być na rozmowie na rejon małopolski. Rozmowa to jakiś dowcip.Pytania niczym w korporacji a nie ukrywajmy że w porównaniu z" korpo''jest to zwykła "firemecka". Kierownik na ten rejon to zwykły łysy prostak któremu wydaje się że jest bogiem. Zero informacji o decyzji po rekrutacji. Podsumowując...jak dla mnie szkoda czasu...przerost formy nad treścią.

Hanna

@Leon zawodowiec a czy Ty też pracujesz w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Wszystkie informacje będą pomocne dla tych co jeszcze zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

@Hanna 31.08.2017 16:51

Droga Hanno, jeszcze ci mało informacji? Jeszcze nie wysnułaś wniosków, że jest to firma zarządzana przez typowego polskiego przedsiębiorcę, który oczekuje, że wniesiesz do jego firmy swój majątek i dobytek. Który oczekuje, że przyniesiesz własne narzędzia pracy (samochód, komputer, aparat fotograficzny itp), a w zamian lub też jako bonus będziesz mogła się przejechać np. 10 km (limit) miesięcznie własnym samochodem w celach prywatnych (bo twój pracodawca sfinansuje ci benzynę na 10 km miesięcznie), albo pstryknąć parę zdjęć z własnego aparatu na koszt pracodawcy. Jeśli przyjąć, że samochód pali 7 litrów na 100 km, to 10 km będzie kosztować twego pracodawcę......no ile? A te parę zdjęć ile będzie kosztować twojego pracodawcę? A ty ile zapłacisz za ten aparat, żeby go mieć i używać w celach służbowych? A ile zapłacisz za kupno samochodu, żeby go używać w celach służbowych? Ile zapłacisz za jego utrzymanie? To jest firma dla właśnie takich osób, dla osób ciężko myślących i ciężko kalkulujących.

Leon zawodowiec

@takitam Jako przedstawiciel handlowy dostałeś limit na km? Czyli, niewiele pohandlowałeś. Używałeś prywatny samochód, który z każdym dniem tracił na wartości. Zarobiłeś (z tym limitem na km) chociaż na przeglądy tej Fabki, na ubezpieczenie i na drobne naprawy? A teraz policz sobie, ile musiała by wydać firma, żeby kupić samochód, ubezpieczyć go, dokonywać corocznych przeglądów, napraw mniejszych i większych (nawet, jeśli wzięła by go w leasing) i dać go w używanie tobie - handlowcowi i jeszcze zapłacić ci prowizję za sprzedaż ich produktów. Jeśli mam zarobić 10 zł dziennie ( nawet na paczkę papierosów nie starczy), to mnie nie chce się wychodzić z domu do takiej pracy.

takitam
@Leon zawodowiec 10.08.2017 10:51

Rzeczywiście ZAWODOWIEC jesteś, napisałem "km pryw." czyli kilometry prywatne i miałem je gratis - tzn. (to znaczy) nie płaciłem za nie, eh...

@takitam 11.08.2017 14:19

@takitam Rozumem, że wyjazdy służbowe masz szczegółowo rozpisane, do kogo, ile km jest do wskazanego klienta. Rozumiem również, że dołączasz mapkę z pokonaną trasą. Bo jeśli nie dołączysz mapki, to jak pracodawca udowodni ci, że do danego klienta nie jest 16 km tylko 15 km? Normalnie jest nie do sprawdzenia przez pracodawcę, kiedy jeździsz prywatnie a kiedy służbowo. Poza tym handlowiec, gdzie nie pojedzie, nawet na wczasy, to zawsze jest służbowo - bo jadąc na wczasy i mijając po drodze potencjalnego klienta powinien do niego wstąpić i zaoferować mu produkt. A jeśli pracuje w czasie urlopu, to jest to wyjazd służbowy. Ściemniasz kolego, chyba jesteś właścicielem firmy bo ciężko ci idzie promocja własnej firmy.

takitam

Miałem Fabke osobową, z limitem na km pryw. robota jak robota a raporty... gdzie ich nie ma? Zdecydowanie nie polecam jeśli nie chce się wychodzić z domu coś robić

Leon zawodowiec

Kiepskie są produkty tej firmy, a do tego niewspółmiernie drogie w porównaniu do dobrze znanych markowych produktów. A, że region jest bardzo ubogi (północny wschód) - no ludzie, niepotrzebny tu jakiś specjalny analityk. Czyżby "specjaliści" firmy Promotorzy Trading, zatrudnieni po baaaardzo wnikliwej rekrutacji pani z działu HR, która dopiero co skończyła studia, nie potrafili dokonać właściwej oceny sytuacji?

niki

Witam, Szukam osób z regionu północno-wschodniego którzy pracowali w tej firmie na stanowisku PH. Często pojawia się ogłoszenie na PH. Co jest tam nie tak?

Hanna

@Firma dno, a co możesz powiedzieć więcej o pracy w Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłeś w pracy? Oprócz minusów, które wymieniłeś powyżej, warto również wspomnieć o tych dobrych stronach.

Firma dno

Dno i wodorosty kasa nędza a obowiązów dużo raport goni raport nie polecam

Battler

Ogólnie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. mają naprawdę dobre oferty pracy za bardzo uczciwe pieniądze, ja chyba polecam

ciekawy

może ktoś napisać jakie auto czy jest to 5 osoby czy dostawcze , czy do użytku prywatnego w weekdny ? jaki przedział kasy i czy są dodatkowe benefity ? będe wdzięczny za info Pozdrawiam

PIETRO
@ciekawy 08.08.2016 15:22

DOSTANIESZ MERCEDESA CLS Z HAKIEM I BEZ LIMITU NA WEEKED-Y TYLKO ZGŁOŚ JAK JEDZIESZ ZA GRANICĘ PAŃSTWA BO BĘDĄ SIĘ CZEPIAĆ POLECAM

diaz

@były pracownik Facet nie wiem co piłeś ale co drugie zdanie wyklucza poprzednie. Naucz się pisać po polsku a dopiero później udzielać w internecie

były pracownik

Od rozmowy kwalifikacyjnej przez spotkanie z jakimś tam kierownikiem po zatrudnienie muszę stwierdzić, że to jest jedna z tych firm, które prężnie działają na Polskim rynku. Dlaczego? Bo pracownik to dla nich przedmiot kpin i traktują ludzi jak jakiejś gorszej kategorii zabawki. Obowiązki się przedstawia od początku jasno i klarownie a nie pomiata człowiekiem. Bardzo odradzam współpracy jeśli szukacie czegoś poważnego. No chyba że jesteś idealnym handlowcem regionalnym to wtedy można z nimi dyskutować, w innym przypadku szkoda waszego czasu.

Firma dno
@były pracownik 11.05.2016 03:25

Jedno zdanie wyklucza drugie chyba burtonow się napaliłeś jak to pisałeś

adamnawerty

Witam, mam pytanie odnośnie aut dla przedstawicieli handlowych. Może ktoś napisać jakimi jeżdżą? Bo domyślam się, że trochę towaru muszą ze sobą wozić, więc czy to osobówka czy raczej van? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotorzy Trading Sp. z o.o. S.K.A.