bpo managament

Wrocław

Opinie o bpo managament

nela95

pracowalam na dziale sprzedazy przez dwa miesiace, DWA bo choc potrzebowalam kasy dluzej nie wytrzymalam... Szkolenie trwalo 2dni + w tym czasie siedzielismy na odsluchach u osob, ktore pracowaly tam dwa tygodnie... :o caly czas przychodzil ktos nowy i w szybkim tempie sie zwalnial (za porpzumieniem stron), . Liderzy M, K - znosni.. Za to P. wymagala od nas cuudow tam, gdzie mleko dawno bylo rozlane (konsultanci przekladaja rozmowy na zlosc gdy klient ich wyzwie, a pozniej Ty na niego trafiasz:|), wszystko na szkoleniu jest piekne i proste - liderzy sa najlepsi, a trenerka P. sprzedalaby wszystkim... taka panuje miedzy nimi teoria :) chamsko obgaduja wszystkich. siedzisz w boksie zalozmy 8h, a przerwy masz 10minit i to jak Ci sie uda ;) sama sprzedaz - najgorsze stanowisko.. Mowia "uwierz w produkt" choc kazdy ma swiadomosc, ze to nieoplacalne... :/ MUSISZ czytac skrypt slowo w slowo bo inaczej sam problemy (no ale coz taka praca), klienci rozni: wyzywaja, placza, zartuja, strasza ... ;-) jedyny plus to to, ze sam ustalasz grafik. Warunek to dwa razy w tygodniu druga zmians i minimalnie 25h przepracowanych :-) takze nie polecam...

Zostaw opinię o bpo managament - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bpo managament