Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Gustaw

Lubię u nich robić. Są ok. I nie kręcą.

Wojciech
@Gustaw

ja tez jest robota to robie konczy sie budowa wysylaja w inne miejsce i tak caly czas

wacek
@Gustaw

malo takich firemek przewznie kazda do swojego koryta

Karol

bylem u nich kilka lat pozniej mala przerwa i wracam na stare smieci ja to juz jestem mozna powiedziec stary lambdowiec

Byk

Umowa o pracę jest Składki są Praca jest

kasta
@Byk

no i co wiecej trzeba to najwazniejsze

Ja musiałem rozwiązać umowę bo żona juz z dziećmi nie dawała sama rady. Ale jak tylko wszystko się wyprostuje to od razu wracam.

majster

tez mialem podobna sytuacje ale u mnie zadzwonili po roku z zapytaniem czy wracam i od razu sie zgodzilem bo warto

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Michal

warunki pod wzgledem umowy sa ok natomiast reszta to kosmetyka dla mnie ide i nie bede narzekal jak inni to opowiadaja jak im zle w Polsce

bartek

czytam te komentarze i duzo przypadkow jest ze ludzie do nich wracaja tzn ze jest u nich dobrze skoro wracaja fajnie

nikodem
@bartek

wracaja to o czyms swiadczy czyli mozna do nich smialo startowac

fiolek

Dla mnie firma musi byc wyplacalna a jak tego nie ma to ide dalej a oni daja rade nigdy nie malem z nimi zadnych komplikacji

Czarek

a ja mam dylemat czy jechac do Szwecji czy Austrii jak czytam to i w jednym i drugim panstwie jest dobrze

romek

Dla mnie najwazniejsze aby to co na papierze sie zgadzalo a u nich jednak dotrzymuja tego wszystkiego mi pasuje

mateusz

trzeba jechac emigrowac ceny juz zwalaja z nog i chcoiaz zarabiam piec kola to wole u nich i wiem ze spokojnie zarobie drugie tyle bez zadnych problemow

daniel

Jedna z normalnych firm moze nie idealna ale smialo polecam bo sam w niej pracowalem ale mialem wypadek i musialem zjechac ale kontakt mam caly czas i z biurem i kierownikami a tak to jest jak sie kiedys pustki dzwigalo po kilka to wyszlo na budowie po kilku latach...

jaco

Slyszalem ba nawet wiem na stowe ze placa za polecenie kogos do pracy fajny a zarazem ciekawy sposob dorobienia pare groszy

jaco

kwatery podobno sa spoko tak szwagier dzwonil i mowil internet smiga lepiej niz w domu tak gadal

baca

szybki telefon i od razu dostalem prave w Szwecji podoba mi sie taka wymiana profesjonalnego podejscia do czlowieka

Stanisław

Lambda całkiem spoko firemka. Jak na razie nie mam do nich zastrzeżeń. Pracuje od 6 miesięcy i jeszcze nic się nie zdążyło negatywnego.

alan
@Stanisław

to dobrze slyszec wkoncu normalna firma a ja jako nowy musze cos wybrac. Na sezony juz mi sie nie oplaca jezdzic

Alex

Są spoko Pracuje u nich od 2 lat i nie miałem nie jasności.

Dekster

Wszystko gra i buczy. Są utrzciwi i wszystko jest u nich jasne.

Tadeusz

Firma spoko. U mnie wszystko się zgadza. Ja na nich narzekać nie mogę.

Błażej

Czytałem te komentarze za nim do nich nie wysłałem cv. Teraz z perspektywy czasu uwarzam ze nie ma w nich prawdy. Wiadomo wszystkiego super nie ma bo i ideałów nie ma. Ale oni są spoko.

Sylwek

Pracowałem u nich wiele długich lat. Az musiałem przerwać bo dorwała mnie choróbsko i nie chce puścić. Niestety. A chętnie bym do nich wrocil.

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.