Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Olek

Fajna firma. Kasa spoko. Ja zadowolony.

nowy
@Olek

aby kasa sie zgadzala ja uwierze dopiero po miesiacu jak wezme pierwsza wyplate

szwagry
@Olek

ja ze szwagrem tez nie narzekamy jak na razie jest dobrze oby tak dalej

bitwa
@Olek

u mnie tez tak samo nigdy mnie na kase nie zrobili wiec jest sztos

korek
@bitwa

i to sa mile slowa jak pracownik zadowolony to smialo mozna wejsc z nimi w nowe zycie zawodowe

W dużej firmie pracuje się lepiej. Fajniej. Większą swoboda.

mati
@Andrzej

wiadomo jak duzo ludzi to i spokojniej sie pracuje a przerob i tak widac golym okiem

miki
@Andrzej

swoboda moze i tak ale robote trzeba wykonać nie ma innej opcji

Hubi

Na początku jak mi kolega o nich mowil to myślałem że to mała firma. Popytałem , poczytałem i okazuje się że to wielka firma. A w takich pracuje się najlepiej.

kierownictwo
@Hubi

firma ponad dwadziescia lat na rynku to prosze sobie wyobrazic jak dzialaja preznie a w polsce elektrownie moze by sie podlaczyl i tez im wybudowal dla nas to bulka z maslem

zydek
@Hubi

aby wyplacalna byla jak sie ma kredyt na uszach i rodzine to tylko znalezc jedna a konkretna i mi sie udalo juz 8 lat w ich szergach dzialam

Szymon

Poleciłem ich 3 ludzi. Kasę za polecenie dostałem kilka dni temu. Miałem dostać ją ze 2 miesiace temu. Ale ważne że jest kasa. To że trochę czekana .... no trudno. Ale jest i się zgadza.

ktos
@Szymon

najwazniejsze ze z jezyka cholewy nie robia jak powiedzieli to tak zrobili...

pepe
@ktos

no racja widac solidna firma

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szalony

A ja od nich na wariata wyjechałem jakieś 3 tygodnie temu pojechałem do biura poszedłem zapytać czy mamy pracę a oni od razu zaproponowali mi wyjazd za super kasę z mieszkaniem i opłaconym przejazdem. Jak na razie jest ok pracuje od 2 tygodni.

robert
@Szalony

to szybko cie ogarneli musieli pewnie miec oferty pracy bo jak ja kiedys dzwonilem to kazali za tydzien zadzwonic bo nic nie mieli. I tak zrobilem jestem w malme na budowie i na razie nie narzekam

nowy
@Szalony

No to spoko daj znac jak tam jest ze wszystkim?

Adek

Bilet kupiony przez firmę. Przyjeżdżają na lotnisko po Ciebie. Wczoraj pakowanie a dzis lot. Super jak dla mnie.

wega
@Adek

no to spoko nie musisz sie martwic jak wysiadziesz w obcym kraju i myslisz co dalej

kazik
@Adek

dokladnie tak jest mozna zaoszczedzic kupe kasy na to bo transport kosztuje niestety a to wszystko po ich stronie

Krzysztof

Bilet dostałem we wtorek na wyjazd w sobotę. Można dzięki temu się dobrze przygotować do wyjazdu. Na razie same plusy.

kocur

tak mozna wspolpracowac jak i firma idzie na reke jak i kierownik a atmosfera tez jest na wysokim poziomie jak dla mnie bomba

Niki

Wszystko jest ok. Wszystko gra i buczy. Dla mnie są ok.

brat

u mnie dopiero trzeci miesiac i jak na papierze to i tak na koncie jest wiec jestem zadowolony z take typu spraw zawodowych

pan gabi

ja to juz do konca z nimi tyle lat poswiecenia rodzina ustawiona domu pobudowane teraz tylko zbieram do emerytury i bede zyl jak pan

krzysiek
@pan gabi

fajnie zazdroszcze ja dopiero zaczynam kaiere u nich a wszyscy mi odradzali no i juz wiem z zazdrosci

piotr
@pan gabi

i to jest firma jak raz wejsc z nimi i jak jest dobrze to po co szukac jest praca sa pieniadze czego chciec wiecej

Dźwigowy

Szukają oni teraz dźwigowych? Wiecie coś?

brat
@Dźwigowy

caly czas szukaja w dzisiejszych czasach to sa bardzo cenni ludzie tzn. zawody...

faza
@Dźwigowy

dzwigowy to juz dobra fucha u nich mozna niezle pieniadze wyciagnac

Norwegia

Prawda to że oni są już w Norwegii? Bardzo chce tam wyjechać ale jakoś się nie układa.

zydek
@Norwegia

sa ale tam chyba jest slabo bo cos mi sie obilo o uszy

dawid
@Norwegia

tam kilkanascie osob pracuje tylko albo az mowia ze narmalnie jest jak wszedzie

Sztokholm

Nasz budowa potrzebuje wzmocnienia i to dość pilnie. Chodzi o cieślo - zbrojarzy. Jeśli są tu tacy zapraszam do nas.

...
@Sztokholm

a ile placicie?

mietek

Byl ktos w Austrii na tunelach? Ciezko tam jest?

duzy
@mietek

praca tzry zmianowa ogolnie jest spoko ale i zarazem goraco pylu kurzu ale daje sie rade

bocian
@mietek

oj ciezko ale diety daja do dniowki i jakos to sie kreci

ptysiu

dla mnie najwazniejsze ze lagalnie wszystko jest na papierze na koncie reszta to dodatki

Norbert

Warunki ok Praca ok Ogólnie spoko

serek
@Norbert

dla mnie najwazniejsza jest atmosfera w pracy i wtedy mozna wszystko a jesli jej nie ma to zadne pieniadze mnie nie zlamia ogolnie poki co ja mam z nimi luzik

ksero
@Norbert

spoko to jest to ze caly rok u nich jest robota a nie jakies turnusy dwa trzy miechy i powrot

Piter

Płaca na odpowiednim poziomie Jest możliwość awansu dla ambitnych Jest ok Pracuje i nie narzekam

darek
@Piter

jakby nie bylo jak ciezko pracujesz to cie predzej czy pozniej zauwaza i napewno zaproponuja lepsze stanowisko niz fizyczny

bergen
@Piter

jak jestes ogarniety to bez problemu sobie poradzisz i na wyzszych stanowiskach

Filip

Stawka godzinowa fajna do tego zapewniają : Kwaterę Przejazd No i dojazd Co jest fajne

zmotywowany
@Filip

to w zasadzie tylko jedzenia nie zapewniaja ale to i tak ogromnie duzo z ich strony

Wyjeżdżam w weekend chciałem samolot a oni wysylaja mnie autem. Myślicie ze mogę stawiać warunki?

babcia
@Nowy

widocznie jest taka potrzeba firmy ale godzic sie nie musisz to tylko twoja dobra wola

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.