Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Roman Nowy wpis

Ja u nich przez tyle rynków przeszedłem ze juz nawet nie pamiętam kolejności ich. Ale było tego dużo. I ja tam nie narzekam. Mam to na co się umawiałem.

Na jakie wsparcie w Format Lambda Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Co?

Kobiety w ciąży to tylko w biurze. Chyba fora pomyliłaś

Julia Nowy wpis
@Co?

Tak ich mało, że się dziwisz takiemu pytaniu? czyli w zasadzie ile tak w sumie? znane są warunki pracy u nich? jakie ewentualne stawki, wszystko rynkowo po prostu?

seba

wyjazdy planowane masz trzy w roku za ktore nie placisz to firma wszystko aranzuje jak urlopy ale jesli chcesz zjechac wczesniej to wiadomo musisz przekazac informacje co i jak i kiedy chcesz

Zajc
@seba

Tak Xd a jak ja miałem cywilny z moją to mi powiedzieli że mam sobie przełożyć bo ludzi brakuje . Jak 5 przyjeżdża a 5 wraca ???? zawsze będę ostrzegał przed tą firmą ????

@Zajc

I co, przekładałeś? ;p Tak w sumie to jak ten problem został rozwiązany? Normalnie umowę zerwaliście, rozliczyliście się i nie było żadnych problemów?

Arek Nowy wpis
@Zajc

Pierwsze słyszę o takim przypadku. Na takie okoliczności zawsze masz urlop.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Stary wyga

Pracowałem u nich w Austrii Finlandi i Francji Zarobki Austria:od 2200 do 2800 na rękę Finlandia: około :3000 euro(bardzo dużo godzin) Francja najgorsza pod względem zarobkowym około 2000 euro praca po 8 godzin weekendy wolne.

@Stary wyga

Czyli pełen pakiet doświadczeń nam tu przynosisz? To super a prócz zarobków omówisz kulturę pracy? W każdym kraju jest nieco inna? I tak samo zakwaterowanie mnie ciekawi, gdzie najbardziej dogodne warunki się trafiały? To że dużo godzin w Finlandii wyszło, to ze względu na lokalizacje czy po prostu zazwyczaj takie oferty mają?

Hubert

Na wstępie nie dostaniesz kokosów ale później jest już o co walczyć

Maria
@Hubert

W sumie zrozumiałe, że na początek to trzeba się wdrożyć, a nie oczekiwać ,,kokosów"... Jednak piszesz, że "później" jest o co walczyć. To później w czasie oznacza KIEDY? Po okresie próbnym? Sami podwyższają pensję pracownikom, czy trzeba się jakoś specjalnie postarać?

Wiki
@Maria

Trzeba się upomnieć. Ale zawsze z efektem pozytywnym.

Julia

Może zalezy to od siły przebicia skoro aktualny pracownik pozytywnie do tej perspektywy się odniósł? Tobie co konkretnie w pracy tutaj nie szło, że masz takie podejście? Potrzebne są jakieś konkretne predyspozycje, żeby dobrze się pracowało? jakie?

Bosak

Fajnie że dodatki za kierowcę są już wypłacalne a to jest sporo kasy

Zenon

Najwazniejsze są warunki na kwaterach. Jak są do bani to i w tedy gorsze podejście do pracy. U nich jeszcze różnie bywa. Ale się juz poprawia.

Franek
@Zenon

Zgadza się tylko że firma zakwaterowuje całkiem nieźle te pokoje ale jak to w Szwecji oni sami nie mają mieszkań na wypasie tzw wysoki standard

Bogdan
@Franek

No ale wiadomo że w robocie nie dostaniesz standardu hotelowego tylko podstawowy. Dużo się płaci za kwaterę? Od razu odliczają od wypłaty?

@Franek

Skoro już padło pytanie o to ile biorą za kwaterę to można się ulokować na własną rękę i wtedy by nie potrącali niczego? za coś jeszcze tutaj odliczają?

Robert

Oczywiście że badania przejdą jeśli masz aktualne i powyżej 3 m to spoko

Jacek

W Austrii na tunelach jest robota więc nie bardzo można porównać stawek ty i tam

Dobra firma za wszystko placi kasy od pracownika od nie bierze za zjazdy ja ich polecam

Marian

Od kiedy to pracownik kupuje za swoje pieniądze bilety? Pracuje u nich już kilka lat i nigdy mi się nie zdarzyło kupić za swoje jak był organizowany zjazd świąteczny czy urlopowy

xyz

panowie a wiecie jakie stawki sa w NIemczech na karton gips a jakie w Austrii?

major

nigdy nie mialem z nimi problemu jak cos to pisze meile i czekam na pomoc w zasawiadczeniach czy innych typu rzeczach

patryk

ja uwazam ze jedna z lepszych firm na rynku a mam kupe znajomych co jak pojechali przez lambde to do dzis pracuja

nowy

panowie mam badania z iinej firmy przejdzie u nich?

Robi

Busy masz do dyspozycji kwadraty tez sa internet chula i nie ma co narzekac codzinnie sie widzisz z baba na skaype czy masengera sielanka

mariusz

Teraz zaczynaja sie spoko tematy z ofertami pracy u nich az trudno wybrac bo tyle tego wszystkiego jest polecam

lew

ja tak zrobilem poprosilem i dostalem ze potrzebuje itd.

Marko

Już po przepracowaniu tzw dniówki możesz iść do kierownika po zaliczkę także nie trzeba tyg przepracować żeby coś dostać

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.