Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

aga

słuchajcie jestem żoną pracownika Lambdy jest on teraz w Austriii , często zmienia budowy, troche to slabe , ale porozmawiał jedną Panią z biura i powiedziała mu że po przerwie swiatecznej zostanie juz na stale na swojej budowie i to jest fajne my uważamy że firma jest OK

miro

Jestem zadowolony wypłaty są na czas. od miesięcy wszystko jest przed 10 na koncie. ja ich polecam. Ten kto pracuje to sie podpisze pod to

pracowałem u nich w Niemczech było fajnie ale teraz jestem w austrii i jest jeszcze lepiej wieksza kasa. Mieszkania jak mieszkania , ale blisko do domu jak dla mnie genialnie polecam

oleg

Witam wyjeżdżam do pracy do Austrii z firmy czy ktos może się wypowiedzieć na temat warunków pracy??

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
stefan

Lambda S.A. to świetna firma, mają poważne kontrakty i aż się człowiek sam do siebie uśmiecha, że może tu pracować. Dobre zarobki, roboty w różnych rejonach Europy czyli przy okazji zwiedzanie wielu miejsc. Czytając niektóre wpisy mylę, że ludzie mają problemy ale ze sobą i z samoakceptacja wszystkiego co sie dookola dzieje

wary

Wie ktoś jak wygląda praca w Austrii bo mam tam jechać a nie wiem czy trafię na dobrze czy może na na budowę na której się biegiem pracuje?

Wojtek

Mieszkania opłaca firma. Nie zabiera ci tego z wypłaty.

Janek

Szwedzi nie są nauczeni szykowania mieszksn na bogato. Im w ogole do życia malo trzeba. Wiec żyją sobie na minimalnym poziomie. Tyle im wystarcza.

Firma jest nieuczciwa , pracują tam sami karierowicze , biuro jest nastawione tylko na pozyskanie pracownika , zero szacunku jesteś tam tylko wyrobnikiem który ma dla nich zarabiać , za miskę ryżu , kierownicy to dopiero banda niedouczonych chamów z ciebie wycisnąć chcą wszystko aby tylko utrzymać się w firmie, pozdrawiam Tomasza stary dziadu żebyś ty się tylko znał na wykończeniowce, a nie liczył cały czas na brygadzistę alkoholika . Nie polecam chyba ze naucza się szacunku do ludzi którzy dla nich pracują , w co niestety wątpię . były pracownik .

KK
@były pracownik

musiałeś mieć jakiegoś pecha my z kolegami jesteśmy na wykończeniach i jest spoko wszystko na spokojnie

Wincenty
@były pracownik

potwierdzam , zero szacunku i podejścia tylko kasa szczególnie w biurze to czuć , na co są nastawieni

Pociotek

Serio? Nie miałeś kasy do 10tego? Ja zawsze miałem i mam. Dzis 9 a przelewy wyszły wiec jutro na koncie. Coś chyba Twoja opinia nie do końca jest uczciwa.

Też już były
@Pociotek

Dobre masz informacje,pani z biura czy jakiś donosiciel?Lambda to banda,walą ludzi na godziny i spóźniają się z i tak za małymi wypłatami,taka jest prawda!!!

Zajc

Zazwyczaj po 12 była jak panie w biurze się nie zakręciły

Wlodek
@Wincenty

Dziwne bylem w biurze pani zapytala czy chce cos do picia poprosilem o kawe zrobila mi taka jaka lubie expresso milo sie gadalo wszystko ogarnela bylem zachwycony

Romek
@KK

dokladnie albo czlowiek nastawia sie na cos fajnego a pozniej wychodzi to roznie najlepiej jest jednak rozczarowac sie ale pozytywnie

wojtek
@KK

ja jestem na karton gipsach mam zgrana ekipe jedziemy na akord i tez jest i robota i kasa dobra

Jan
@Romek

Gdzie nie pojedziesz to i tak trzeba pracowac czy to Szwecja czy Austria za darmo nic nie ma

Bartek
@były pracownik

Domyślam się że pracowałeś tam gdzie ja w Malmo. Czy ja wiem? Moim zdaniem kierownik zna się tylko stawia na zle konie.

Stasio
@były pracownik

mi kierownik w pracy nie przeszkadza. nie wiem o co Ci chodzi. kierownik musi być na budowie i musi pilnować ładu i składu. nie ma co do tego wątpliwości. a jak Ci nadzór przeszkadza to sorry ..............

Zenon
@były pracownik

ja nie miałem takiego wrażenia, fajna Pani z nami siedziała w pokoju, zadawała pytania , dostaliśmy kawę nie wiem, może źle trafiłeś

kiki
@Wincenty

a w ktorej pracy masz sazcunek itd. wydaje mi sie ze zbyt personalnie do tego wszystkiego podchodzisz...

czak
@Wincenty

a w ktorym biurze nie jest czuc kazdy leci za rzadza pieniadza w dzisiejszych czasach materializm dominuje na najwyzszym poziomie

albik
@Pociotek

Czasem zdarzy sie ze 12 dostane ale to po weekendzie jak przelew puszcza w piatek to zanim bank zaksieguje to chwile trwa ale najwazniejsze to ze wszystko sie zgadza na koncie

janek
@KK

Szkoda ze Austria odpadla tam fajne warunki byly zarowno zawodowoe jak i prywatne

On
@kiki

Zapraszam kolego do Norwegii. Zobaczysz co to znaczy szacunek do pracownika.

Julia
@On

I to żaden sarkazm?

Zajc
@były pracownik

Pamiętajcie też że biuro pisze same pozytywne opinie . Wszytko na odwrót jest . 5 osób przyjeżdża a 5 odjeżdża ???? . Nie dajcie się w konia zrobić , w ich obiecanki . Bo później się okaże że za stawkę która obiecali kieras powie że nie umiecie na nią ???? czy już się zmieniło czy dalej tak na inflację piszą że trzeba wyjechać a oferują 115 kr ? Robiłem i nikomu nie polecam .

Klaudyn

Ja z nimi dopiero zaczynam przygodę. A czy warto napisze wam za jakiś czas

Mam od nich wyjechać za tydzień. Czy oni zapewnią mi narzędzia do pracy ? Wiecie chodzi o: młotek miarą laser i te wszystkie potrzebne.

Ubrania

Czy oni dają: ubrania , buty, kask?

Auto masz jak potrzeba. Mieszkanie masz. Gra gitara

Przemo

U nas jest spoko. Kiero tez ok. Ja się nie czepiam tylko pracuje.

Bartek

Jedyny minus że nie zapewniają internetu. Ten co jest to lipa .... słaby. Wiec trzeba mieć prywatny

Rafał

Dają możliwość rozwijania się Jak trafisz na kierownika dziada to można prosić o zmianę budowy. Dla mnie spoko są.

Arnold

Mnie kolega ściąga do siebie. Namawiał i w końcu namówił. Zobaczymy jak będzie.

Jaśiek

Kasa spoko. Warunki spoko. Kumpli ściągnąłem i nie narzekają.

Misiek

Fajna firma. Fajne warunki. Ja ich lubię i polecam.

Kazik

Módlmy się aby było więcej takich firm na rynku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.