Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Praca praca

Komu komu bo idę do domu Mają dużo ofert i to fajnych. Polecam ich. Ja juz wyjechałem.

Kacper
@Praca praca

Potwierdzam. Fajna praca. Polecam.

Ireneusz
@Praca praca

Oni mają jeszcze oferty pracy

Sebek

Zatrudniają i Polaków i obcokrajowców. Są elastyczni i dostosowują się do panujących zasad na rynku. Dla mnie to pracodawca ok.

Sergiej
@Sebek

Tak. Zatrudniają. Potwierdzam. Pracuje u nich od roku. Nie bylo zadnych problemów.

Vivi
@Sebek

No niestety zatrudniają wszystkich którzy coś potrafią. Taki rynek

Izoldan
@Sebek

no tak nie chce u nich rodak robić to .... zatrudniają wszystko co ma ręce i nogi

Jaka umowa obowiązuje w Format Lambda Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pawelo

Jak to jaką? Zawsze tak samo. Umowa o pracę.

nowy

witam, pracuje ktos w holandii jako ciesla? prosze o opinie

Benek
@nowy

Gdzie ? Holandia ? Pierwsze słyszę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Praca teraz

Teraz to oni mają mega duzo pracy. Jak zadzwonisz od razu masz prace.

Kawa

Próbuję się do nich dostać do pracy. Ale szanse są marne. Jakoś nie mam szczęścia.

Tomuś

Próbowałem się dostać do nich do pracy ale .... jakos mi się nie udało. Oblali mnie na egzaminie przez telefon. Da się to jakoś przejść? Obejść?

Leszek

Czy oni mają teraz pracę i jakieś fajne oferty?

Hubert
@Leszek

Mają i to całkiem spoko. Warto z nimi pojechać.

@Leszek

Szukają monterów ścianek znaczy na wykończenia do pracy

Jadę z nimi do Szwecji. Wprawdzie dopiero 29.03 ale jadę. Balem się trochę tego kraju bo tyle sie widzi i słyszy o przemocy i tych wszystkich innych rzeczach. Ale pani z biura mnie namówiła. Chciałbym wiedzieć jak wam się u nich na rynku szwedzkim pracuje?

Zenek
@Michał

Ja jest , pracuje i jest ok. Pracuje 5.5 miesiąca. Jak na razie jest wszystko ok.

Mateusz
@Michał

Ja uważam że jest spoko. Nie narzekam. Wobec mnie sa oni ok. Wszystko co trzeba mam na koncie.

Tymek

Jak jest u nich z kwaterami ? Jakie one są?

Bartek
@Tymek

Są ok. Ja nie narzekam. Jest fajna okolica i fajne warunki. Polecam Jonshoping.

@Tymek

Takie znośnie spokojnie. Da się w niz zyc. Nie trzeba uciekać.

Kolega

Koledzy polecają a to jest istotna sprawa. Nie ma nic lepszego niż polecenie kolegi.

Karol
@Kolega

zgadzam sie aczkolwiek dobrze jest poczytac opinie na ich temat a dobrych opisow widze ze nie brakuje

@Karol

Fakt. Sporo pozytywów maja. Znaczy ze sa ok.

Zakwaterowanie

W jakich warunkach sie u nich mieszka zagranicą?

Grześ
@Zakwaterowanie

Sa kwatery wynajmowane. Znaczy domy. Warunki są spoko. Ale nie wszedzie.

Kamil

Firma nie do negocjacji pracuje sumienie A wobec Ciebie zero szacunku nie nadaje się na polecenie wykorzystają A później jak noga się podwinie to wykopią na zbity łep ????pozdrawiam płacą slabo na ilość wykonywanej pracy w ciągu dnia

Grześ
@Kamil

Firma nie ma szacunku czy kierownik u którego robisz ?

Lambda SA

Jaki to pracodawca ? Dobry czy nie ? Polecicie go na pierwszego pracodawcę?

Wifi
@Lambda SA

Moim zdaniem jako pierwszy pracodawca to jeden z lepszych pracodawców. Polecam

Kuba
@Lambda SA

Moim zdaniem są ok. Ja nie mam nic przeciwko nim. Sa fajni i zapewniają Ci transport. Nie bujasz się z tym sam.

Jakub
@Lambda SA

Kiedyś mi stryjek zalatwil u nich prace. Zaczynalem jako fizyczny. Pozniej tak pogadałem ze mnie na kurs dźwigowego wysłali. Teraz po latach do nich wróciłem i normalnie super.

Aleksy
@Lambda SA

Ja ich polecam. Po mimo iż początek mamy słaby. Bo chcieli mi anulować wyjazd. To wszystko tak dobrze się poukladało ze jadę do Szwecji- tam gdzie chciałem.

Kamil

Bardzo fajna firma. Dzwonia do Ciebie ustalają wszystko. Nie ma niespodzianek.

Polska

Rozkręcają się teraz i co raz więcej prac mają w Polsce. Więc jest naprawdę fajnie. Jak się znudzi zagranicą zawsze można wrócić na ojczyzny łono.

Praca w Gdańsku u nich. Jakie macie o tym zdanie? Co wam mówili?

Przemek
@Gdańsk

To o co się zapytasz to Ci powiedza . To logiczne.

Geniek

Czy jest u nich realne wziąć zaliczkę?

Grzesiek
@Geniek

Jasne. Tylko trzeba juz i tym w biurze mówić. Bo inaczej moze byc ciezko.

Paryż

Czy jak obiecują stawkę 12.5 euro to jest ona realna? Z niej faktycznie liczą?

Sztrasburg
@Paryż

Tak. Mnie policzyli dokladnie z tej ktora mi obiecali.

@Paryż

Tak. Jeśli chodzi o moją pensje tak było.

Kwatery to masakra

Wynajmuje jakas wariatka podobno z Anglii. Kwater nie widzi ale wynajmuje. I jak jej się zglasza ze cos jest nie tak to się wydziera. Typowa wariatka.

Szymek
@Kwatery to masakra

Oj tak. Kwatery wołają o pomstę do nieba. Oby kiedyś ona sama musiała w czymś takim mieszkać. W tedy sie przekona jak to fajnie jest.

Szczery
@Kwatery to masakra

Masakra? To mega delikatne określenie. One są katastrofalne. Ja nie wiem kto w ogole uznaje takie kwatery za ok. Czy za takie co uchodzą za mieszkania. Za to powinien wziąć się sanepid czy ktoś taki i dobrze to zweryfikować.

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.