Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Hubert

Niczym się nie wyróżniają. Firma jak każda inna. Nie ma znaczenia czy z nimi jedziesz czy z inna firma.

Kornel
@Hubert

Dokladnie. Zero znaczenia. Zwykla firma

Ścianki

Potrzebują kogoś teraz na regipsy?

Mrozek
@Ścianki

Tak potrzebują. I to nie jedną osobę.

Tomaszek
@Ścianki

Regipsy zawsze

Bartek

Czy na kwaterach w weekend jest spokoj czy są pijackie imprezy?

@Bartek

Zalerzy gdzie trafisz U nas zabawa i rozne pomysły

Jan
@Bartek

U nas było ba grzecznie ale od jakiegoś czasu są imprezy.

Vek
@Bartek

U nas jest spokoj chyba ze któryś odjeżdża czy zmienia budowę w tedy spokoju nie ma.

@Bartek

Spokoj jest jak go sobie zaprowadzisz.

Michal
@Mariusz

Pijacy sa agresywni iograniczeni intelektualnie oraz ludzie z ktorymi az milo napic sie wodeczki mozna podyskutowac i fajnie spedzic czas rada unikac mlotow absolutnie nie pic z ludzmi z ludzmi agresywnymi bo soz tego klopoty

Wszystko zależy od Ciebie

Zbrojarz

Mają prace dla zbrojarzy od ręki w Szwecji. Ja wracam na ten rynek po przerwie 3 miesiace. Ciesze się ze mi się udało.

cieśla
@Zbrojarz

i dla mnie też się miejsce znalazło , jest fajnie, bardzo mi się podoba ze się załapałem

@Zbrojarz

Ja też bym chciał do nich wrócić ale nie wiem czy mi się uda. Ale próbować bede.

Arek
@Zbrojarz

Ja też do nich wracam. Jade do Angelholm. Nie ma co siedziec w domu.

Dawtona
@Arek

Oo,pozdrawiam kolezanki z firmy na Zielnej

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
BHPowiec

Czy warunki ktore proponują dla tego stanowiska są waszym zdaniem atrakcyjne?

Nikoś
@BHPowiec

Nie wiem. Ja pracuje u nich na innym stanowisku.

@BHPowiec

A mi zaproponowali i sprobuje. W koncu czemu nie?

Amator mocnych trunków

Cześć! Ogólnie nie polecam tej firmy choć pracowałem dla niej trochę czasu. Fakt, firma jest wypłacana +/- 5 dni. Wypłata placona w 2 ratach (80%, później 20%) Praca jak praca, wiadomo raz lżej raz ciężej to budowa ale wszystkie terminy na wczoraj. W długiej perspektywie pracy strasznie to męczy. Najgorszym minusem tej firmy jest to, że nie dbają o pracowników. W przypadku wypadku w pracy podsuwaja wręcz nalegaja na podpisanie rozwiązania umowy o pracę lub dokumentów korzystnych dla nich a nie dla pracownika poprzez później nie należą się żadne świadczenia z tytułu L4. Jest duży nacisk na terminy urwane z czapki oraz przełożeni wprowadzają nerwowa atmosferę w pracy. Więc proszę mi nie piszcie jak to jest pięknie w tej firmie bo mnie aż trzęsie. Dodam jeszcze o znikajacych godzinach w Szwecji,ktorych się nie doliczycie skoro poniżej tak panowie zachwalaja ten rynek pracy. Chyba komentarze poniżej nie dotyczą tej firmy. Ale brawo za poezję panom/paniom z biura.

Edward
@Amator mocnych trunków

Moze nie do konca jest to super piekna firma trzymajaca sie tylko terminow ale to nie zawsze zalezy od firmy a wrecz od kontrachenta jezeli zobaczy luke w prawie o wstrzymaniu kolejnej transzy za prerob to po prostu to robi wiec czasami sa opoznienia jakie sa natomiast to nie jest lekka praca wiadomo budowa samo mowi ze latwo nie bedzie identycznie jak w Polsce warunki tylko albo niestety zarobki nie porownywalne pozdrawiam

Dariusz
@Amator mocnych trunków

pracuje u nich od 2 lat. miałem już "przyjemność" mieć wypadek i wcale nie było jak piszesz. byłem normalnie ich pracownikiem i kurowałem się po czym wróciłem i dalej pracuje, kuracja trwała ponad 5 miesięcy, zero problemów z powrotem nawet na tą samą budowę. raczej Ty sobie sam czymś zaszkodziłeś i dla tego tak a nie inaczej się poukładało. ja nie podzielam tej opinii wręcz przeciwnie. ja ich nadal polecam u mnie się wszystko zgadza !

@Edward

Jeśli mam na umowie o pracę wypłatę do 10-tego dnia miesiąca to nie powinno mnie to obchodzić, czyż nie zgodzisz się że mną? Pozostało

@Dariusz

To tylko się cieszyć. Ja wiem co pisze, jakie problemy mieli moi koledzy z tą firma. Ty masz swoje zdanie, które szanuje więc uszanuj także moja opinie.

Dariusz
@Amator mocnych trunków

dokładnie każdy ma swoje odczucia odnośnie doświadczeń. ale ciężko przejść koło takiego komentarza bez komentowania go. tym bardziej że widać złość w Twoich wypowiedziach. ja u nich takich przygód nie miałem a pracuje od kilku lat

Wacek
@Amator mocnych trunków

Ja tez jestem tego zdania ze umowa i do 10 to ma byc kazdy ma jakis zobowiazania i w moim przypadku kredyt sciagaja 10 tego kazdego miesiaca i nie ma opcji zeby nie bylo kasy na koncie czy wyplaty i jakby nie patrzec kazdy pilnuje swoich terminow...

@Amator mocnych trunków

Chlopie ciesz sie ze dostajesz przelew na konto byc moze i z opoznieniem to i tak sukces u mnie pracujac w innej firmie konkurencyjnej zostalem wykorzystany na trzy miechy bez przelewow bo kryzys firma miala he nowe meski zostaly zakupione dla prezesow a kasy jak nie bylo tak do tej pory dopiero w lambdzie pokazali ze warto u nich pracowac

@Waldek

Ja na te pieniądze ciężko pracuje i nie mam zamiaru się cieszyć że mi płacą z opóźnieniem. Właśnie takich ludzi jak Ty potrzebują. Którzy się cieszą z tego że mają pracę a pieniądze schodzą na dalszy plan. Z takim podejściem jakie reprezentujesz to w tej firmie długo nic się nie zmieni na korzyść pracownika bo mogą zrobić z Tobą wszystko. Będą pluc Ci w twarz a Ty będziesz mówił, że deszcz pada.

@Amator mocnych trunków

Stabilność w pracy jest mega ważna i jest podstawowym kryterium. O tym trzeba pamięć.. Po co mi praca która jest przez 2 czy 3 miesiące i tak się kończy i zaczynają problemy z płatnościami i ciągłościa pracy.

Wojtek
@Amator mocnych trunków

Oczywiście pracujesz na ta kasę Ale to nie oznacza że każda firma jest wyplacalna. Często jest tak że fajnie jest na początku A później.... To już różnie bywa. Niestety......

Tak
@Amator mocnych trunków

Zgadzam się, znikające godziny to kierownik który zamiast realnne przepracowanych godzin odliczy wam np. 8. tak jak mi. Jacuś Dąbrowski mam nadzieje że się kiedyś spotkamy

Grzesiek
@Amator mocnych trunków

Kase masz na czas. Prawie zawsze się ona zgadza. Czasem maja jakies tam wpadki ale kto ich nie ma.

Baniek
@Tak

Ja zawsze patrze na całość wynagrodzenia nie na kawałek. Ma mi się suma zgadzać. I mi się zgadza.

Nie
@Tak

A Ty jesteś taki swiety ? Nie idziesz po mlot i nie ma cię pol godziny. Po mimo ze leży on tuz przy. Każdy kombinuje co by zrobić aby sie nie narobić. Takie czasy i takie życie.

Rajmund
@Baniek

Dokładnie ma się zgadzać to co na koncie. To jest najważniejsze. Reszta to .... drobnostka.

@Nie

Każdy kombinuje. Każdy kreci Taka nasza natura. Co tu się oszukiwać.

Dawtona
@Waldek

Co ci sie roji? Dzis 10 i znow wyplaty brak,jeszcze troche i zwijam manele z tego" dobrobytu".Aod grudnia znow boty beda pisac oinie na gowork jak to super

Maciej

pracowałem u nich ale przerwałem - zrobiłem sobie urlop. warto wracać?

@Maciej

Warto. Ja nie zaluje. Wróciłem i jest ok

@Maciej

Warto warto Bo jak wracasz to możesz sobie fajna stawkę godzinową wynegocjować.

Jakiego rzędu dodatki są u nich do osiągnięcia ?

Hubert
@Marek

Zalezy jakie funkcje pełnisz I jaki przerob na budowie jest

Ksawery
@Marek

Nawet i do 500 euro Zalezy od budowy , kierownika etc.

nowy

jakie u nich stawki na początek dają?? dobre są ? warto jechać??

Patryk
@nowy

Na początek marnie ale pozniej sie rozkręcają

Grzesiek
@nowy

Uwarzam ze spoko sa stawki Chociaz zawsze moze byc lepiej

@nowy

Nie ma na początku rewelacji ale póżniej mozna negocjować.

Bonus

czy oni wypłacają te bonusy na kolegów zatrudnionych?

Robert
@Bonus

Ja dostałem jeden Teraz czekam na drugi

Gabryś

Tak płacą

Płacą ja już za 2 dostałem

Kacper

Czy to prawda że jak jesteś u nich zatrudniony i dzwonią do Ciebie aby zmienić budowę czy kraj a Ty nie masz chęci to Cię kasą zachęcają?

Nikodem
@Kacper

Coś w tym jest. Bo ja dostałem.

Rysio
@Kacper

Prawda prawda Dostałem kasę mam na koncie

Przemysław

polecilibyście ich znajomym aby podjeli u nich pracę? czy nie warte to zachodu?

Ryszard
@Przemysław

I tak i nie. Zalezy ktory rynek trafia i jakiego kierownika

@Przemysław

Są warci polecenia Korzysc i dla ciebie i kumpla

Kubuś

Ja mam na koncie

Władysław
@Przemysław

Tak. Ze spokojnym sumieniem.

Wkurwiony

Oddajecie Kasę za Islandię.Wałkarze na czekach że zwrotu.

Hhhmm
@Wkurwiony

A kiedy to było? Chyba sto lat temu.

Krystek

zwolniłem się od nich bo chciałem w innej firmie sił spróbować, dostałem się , ale okazała się lipa jakich mało, wszystko nie tak, więc zwiałem i wróciłem do nich na szczęście mieli dla mnie miejsce. ja ich lubię i polecam

@Krystek

Każdy by ich w takiej sytuacji polecił. To logiczne. Ale fakt dają szanse

Początkujący

Ja ich polecam. Dla mnie są ok. Pracuje 3 miesiace i nic złego powiedzieć nie mogę.

Patryk
@Początkujący

To tak jak u mnie ja u nich od 2.5 miesiąca Ale tez jest ok

Waldek

Firma jest ok. Kasa na czas. Jak na razie zgodna. Wiec jest ok.

małek
@Waldek

Kasa to podstawa ma się zgadzać reszta to drobnostki

Ksawery

Pojechaliśmy od nich we czterech. Zostalo nas trzech bo jeden nie dal rady. Ale za przyprowadzenie 3 kolegów kase dostałem. Po 200 euro na głowę wiec jest super.

Przemysław
@Ksawery

pracuje cały czas koledzy też jest ciężko ale nie przesadzajmy za darmo kasy nie dadzą, a czego się nauczymy to nasze

Jan

Ogólnie firma jest spoko. Mi krzywdy nie zrobili. Rozstałem się z nimi w normalnych warunkach. Dla majstra są ok. Nie mogłem narzekać. Narzekała tylko moja żona wiec trzeba było zjeżdżać.

Jacek
@Jan

fakt żony zawsze nie zadowolone jak już kasą się nasycą , ale trzeba pracować aby móc fajnie prosperować i żyć sobie. czasem po prostu trzeba więcej popracować aby później było lepiej

Witek

Firma jakich wiele na rynku. Niby niczym się nie wyróżnia. Ale jednak są rzeczy które mają spoko mam tu na myśli pensje. Zawsze na czas. Pracuje u nich 8 miesięcy i nigdy nie było po terminie. Dla tego u nich pracuje.

@Witek

fakt pensja zawsze na czas czasem coś obetną z niej czego nie powinni , albo za dużo, ale ogólnie zawsze jest na czas

Czarek

Lambda Lambaluna Jak by jej nie nazywać. Zawsze ta sama. Ale zmienili się teraz okradają z godzin bardziej ukradkiem. Kiedyś robili to bardziej otwarcie.

Ryszard
@Czarek

serio? mi godziny nie giną. nie wiem może w liczeniu się myliłeś?!

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.