Ladytime.pl Sp. z o.o.

Ladytime.pl Sp. z o.o.

Opinie o Ladytime.pl Sp. z o.o.

Czarek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

ima

no właśnie, startup... ale czy można nich już teraz zdobywając jakies zatrudnienie zarobić naprawdę dobre i godne pieniądze? interesowałoby mnie jakieś stanowisko związane ze sprzedaż, n. przedstawiciel handlowy, ale ciekawe jaki by dali system prowizyjny

Zostaw opinię o Ladytime.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ladytime.pl Sp. z o.o.