Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Kazimiera

czy ta firma ma oferty tylko w Niemczech? w Polsce też zatrudniają?

Magdalena
@Kazimiera

Tak! Aktualnie, mają oferty pracy do obsługi klienta, można pracować z domu. Trzeba tylko mieć komputer z dostępem do neta i znac jezyk niemiecki. Aplikowałam u nich i właśnie czekam na kolejny etap rekrutacji :) trzymajcie kciuki!

Kazimiera
@Magdalena

dziękuję ale chodziło mi bardziej o oferty dla osób z Ukrainy-wiadomo jaka jest sytuacja a znajoma szuka pracy.

Beatris

szukam pracy po świętach i juz do mnie dzwonili, szybki kontakt z ich strony mam nadzieję że sie uda

Grad

pracuje ktoś w Greifswald?

Mariusz
@Grad

tam jest praca przy jachtach znana firma

Yacek
@Mariusz

Hansa?

Lipsk

na wuzku widzialem oferte, czy juz ktos tam pracuje i jak atmosfera?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
K.T

Polecam

News

Dostaje od nich newsletter w ofertami i widzę że dobre stawki mają, narazie nie szukam nowej pracy moze w przyszłości z nim wyjadę

Anton

Czy sa jeszcze przyjęcia do Zwickau?

Irena

mi pokój niepodpasował, ale jak to zgłosiłam to zmienili mi na inny, szybka reakcja biura to się chwali

C2958
@Irena

Dobre podejście mają do ludzi

Medini

Narazie wszystko Ok pracuje od tygodnia zobaczym za miesiąc czy będę zadowolona :D

Karo

Polecam bardzo współpracę, wszystko jak w umowie, jestem bardzo zadowolony.

Mazurek

Pracuje z żoną w Hochstadt na magazynie na sluchawkach pick by voice -liczebniki trzeba znac- podoba nam sie jak narazie .Jest polski koorxynator

Mayka
@Mazurek

A jak zakwaterowanie?

Mazurek
@Mayka

Standardowy pokój i wszystko jest co potrzebne posciel internet, a nawet garnki i patelnie na wyposażeniu kuchni

Saturn
@Mazurek

Bylibyśmy zainteresowani pracą do kogo się zgłosić?

D.K

zapisałem sie na oferte u nich przez fb i od razu zadzwonili

Alicja
@D.K

A gdzie Pan jedzie? Czy to Pana pierwszy wyjazd z tą agencją?

D.K
@Alicja

Tak pierwszy raz jadę do Monachium

Wiktoooor

tydzień robie na oponach wszystko ok i na fajne fury można popatrzeć hehe

Gucu

Wiadomo coś więcej na temat oferty w Gera? Jaka to firma?

Görlitz

Interesują mnie oferty bliżej granicy tylko proszę o informację czy też takie oferty u nich się pojawiają? Byłbym zainteresowany

Stokrotka22
@Görlitz

też widziałam u nich takie oferty :D

Nowak K.A

Jesteśmy zadowoleni z pośrednictwa, oferta zgadza się z rzeczywistością a nie we wszystkich agencjach tak jest- coś o tym wiemy

Zig

Co się spawa w Gunzenhausen? Ktoś może Wie jaka to firma?

Nick33
@Zig

do Boscha szukają podobno na miejscu pracują już jacyś Polacy

Tadek
@Nick33

Dzwonili mi z Niemiec i jadę za tydzien szukają mi teraz mieszkania, szybko się odezwali

Big
@Nick33

Jaka stawka i miejsce pracy?

Danuta
@Tadek

To będzie Twój pierwszy wyjazd czy już masz z tym jakieś doświadczenia? Oczekujesz czegoś więcej względem mieszkania czy każda opcja będzie zadowalająca?

Nick33
@Big

20 euro brutto na h i 30 euro diety na dzień

@Nick33

też tyle mi zaoferowali, mam już adres biura w Niemczech dogadałem się z niemieckim koordynatorem start w wtorek

na pewno?
@Gabriel

od samego początku tyle, czy po jakimś czasie dopiero dochodzi się do takich stawek? Jeżeli w ogóle będzie się tam dalej pracować, bo przerzucą gdzie indziej i od nowa od niższej stawki zaczynać. Przecież jakoś pośrednik musi zarobić...Racja?

@na pewno?

tak na start, dobry fachowiec dobrze zarabia tak jak ja:D

nick
@Gabriel

...chyba w rekrutacji.

@nick

Jako spawacz

Leon
@Nick33

a są jeszcze przyjęcia do Bosch?

Kazik
@Leon

Z tego co wiem to tak

Przemek

Pracuje ktoś przy produkcji okien w Poczdamie? Szukam pracy z dziewczyną ale nie wiem czy sobie poradzi?

Sławomir

szybka i sprawna współprca, panie w biurze miłe i pomocne, zawsze odbiora telefon, drugi raz jade z nimi do pracy jako lakiernik

Janek
@Sławomir

A trzeba znac niemiecki?

Sławomir
@Janek

Nie

Co sezon jeżdżę na wymianę opon z nimi pasuje mi ta praca i kasa nie jest zła i są nadgodziny teraz zabrałem ze sobą kuzyna

Karol

A są jeszcze miejsca?

@Karol

Tak

Mateusz
@Andrzej

Dokąd wyjeżdżasz na wulkanizację, jak płacą ile Ci tak +/- na rękę miesięcznie wychodzi, jaka atmosfera tam jest?

@Mateusz

Robiłem w Euromaster w Hamburgu Berlinie a teraz jestem na Bajerach. Ekipa spoko sporo osób z Polski bo nie trzeba znac niemieckiego

Eryk
@Andrzej

Jadę tam w niedziele, ale mój kumpel już tam robi więc mam wszystko ogarnięte!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 126 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sedulus Sp. z o.o.

Sedulus Sp. z o.o.