JAMF Software

Katowice

Opinie o JAMF Software

Zuzanna

@Buziorozumiem, że masz zastrzeżenia co do przebiegu rekrutacji do JAMF Software. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym co działo się podczas procesu rekrutacyjnego? @poleczy Ty brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Software Engineering Supervisor - Java? Co możesz powiedzieć o swoich wrażeniach?

pole

a co takiego przyjacielu ci konkretnie odpowiadało w przeprowadzonej przez nich rekrutacji? chętnie się dowiem. mnie interesuje u was stanowisko Software Engineering Supervisor - Java

Buzio

Po rekrutacji, nie widzę większych powodów, dla których warto byłoby się tam zatrudnić.

Zostaw opinię o JAMF Software - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAMF Software