Hycom S.A.

Łódź

Opinie o Hycom S.A.

Andrzej

McDonalds IT - firma dla początkujących jako drzwi do prawdziwej pracy i prawdziwej pensji. Wielu wspaniałych ludzi, ale tak jest w każdej firmie. Płace przeciętne, benefity takie se... Ale płacą na czas. Nie oczekujcie raju, koniec końców nie chodzi tu o człowieka tylko o to, żeby dowieźć projekt i żeby "cyfry" się zgadzały. I nie oczekujcie wielu podwyżek i wysokich premii - ta firma to przecież start-up... Generalnie ok, jeśli jesteście w stanie pogodzić się z dużą rotacją i ciągłym niańczeniem początkujących.

Alonzo

Pracuję w biurze Wawa od początku istnienia tej firmy (profil - analityk). Firma ma dużych klientów z pierwszej ligi (idzie na jakość, a nie ilość). Dobry system szkoleń wew, kompetentni, pomocni współpracownicy. Atmosfera dobra, choć ja raczej nie angażuję się zbytnio w korpo życie. Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia. Hycom nie odstaje tu raczej od konkurencji i daje pewną elastyczność w czasie pracy i formach umowy. Firma daje możliwość zatrudnienia osobom bez wykształcenia IT, ale za to dobrze rokujących, ze znajomością języków.

Edyta

@Nickczasami rekrutacje w firmach przedłużają się. Może jeszcze zadzwonią. Dziękujemy za informację o procesie rekrutacji. A czy macie jakieś doświadczenia albo wspomnienia związane z pracą w firmie Hycom S.A.? Chętnie dowiemy się o nich.

Nick

Na początku są 2 testy ( Test z języka angielskiego, Test logicznego myślenia) hmm, moim zdaniem powinno się zaczynać od rozmowy. Po tych dwóch testach rozmowa z Menedżerem IT. O wysokości wynagrodzenie nic nie mówią ( ale +- 4,5 - 5 tyś. brutto chyba przeraziło) , o dodatkowych bonifikatach za to sporo ( chcą zachęcić potencjalnego pracownika ). DUŻY MINUS do brak informacji zwrotnej !!! Była deklaracja Menedżera IT - " w ciągu 2 tygodni wyślemy / zadzwonimy z informacją zwrotną i wynikami testów " minęło już ponad 3 tygodnia i nadal czekam ........ domyślam się że nie spełniłem oczekiwań firmy ale deklaracja to deklaracja, trzeba być słownym. Kolejny minus to brak informacji w zaproszeniu o przybliżonej długości spotkania ( dla przyszłych rekrutów trzeba zarezerwować około 1,5 - 2 h)

pomoc
@Nick 03.10.2017 12:48

oni szukają frajerów za psie pieniądze... nie licz tam na cuda. Szukaj w zagranicznym korpo dostaniesz lepszą kasę 5-6 brutto to standard w normalnym miejscu dla juniora, trzeba się szanować. Benefity niech sobie wsadzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak będziesz godnie zarabiał to sam sobie sfinansujesz.

Nick
@pomoc 14.10.2017 14:01

Chciałem około 3 tyś netto - odpowiedź od firmy "znaleźliśmy tańszego pracownika na to stanowisko....... "

Edyta

@Bartek na jakim stanowisku pracujesz w firmie Hycom S.A.? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Czy jest szansa na rozwój w firmie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie poszukują Projektanta Graficznego. Ktoś aplikuje może?

Bartek

Firma Hycom jest podobna do innych firm z branży - tym co oferuje nie odstaje w żadną stronę, pensje jak pensje - z tym 3k brutto to lekka przesada - spokojnie nawet na starcie można dostać sporo więcej jak się coś umie. Jest kilka fajnych programów wewnętrznych, niezłe szkolenia na początek i atmosfera fajna. Ale ani opinie tych którzy się nie dostali dostali do pracy ani tych którzy pracują nie są obiektywne. Subiektywnie ja bym polecał ale najlepiej przyjść i się samemu przekonać.

xxx

podbijam, może ktoś coś powiedzieć o zarobkach?

Dotti

Please napiszcie jak się pracuje w biurze w Wawie. Jak zarobki dla analityków? Atmosfera? Dzięki za każdą info :)

Edyta

@Kacper piszesz, że pensje są przeciętne. A czy są jakieś premie?To motywuje pracownika, aby pracować efektywniej. A może ktoś pracował jako UX designer? Podzielcie się opinią na temat warunków pracy na tym stanowisku.Informacje przydatne będą osobom zatrudniającym się w firmie Hycom S.A.

Kacper

Ja pracuję od roku i sobie chwalę. Atmosfera super, fajni ludzie, nastawienie szefów też ok. Pensje przeciętne. Złe opinie jak widzę wypowiadają chyba głównie osoby, które nie zostały zatrudnione.

mmmm
@Kacper 11.05.2017 08:41

a pozytywne chyba te dla których 3k brutto to dużo. Generalnie omijać.

Programista

Firma ciekawa, atmosfera fajna, ludzie w miarę otwarci, sporo się można nauczyć. Pensje przeciętne na tle branży ale nie wygląda to źle. Po roku pracy mogę polecić na start co będzie dalej to zobaczmy.

m

typowi janusze biznesu

Don't say hy

Fajna atmosfera być może ale chyba w menedżerskich pokojach. Wynagrodzenie conajmniej niekonkurencyjne, pracy nie do przepracowania w realnym czasie. System motywacyjny dla naiwnych i rozbuchane korporacyjne praktyki.

xxx

Jak szukacie koko$ow to nie tutaj. Jest za to fajna atmosfera i sympatyczni ludzie

ono

potwierdzam, szukają przede wszystkim tanich pracowników bez względu na wykształcenie i wiedzę.

s

szukają raczej tanich pracownikow.... ewidentnie widać to po spotkaniu,

d

dostał ktoś odpowiedź po spotkaniu? po jakim czasie?

Franek Kimono

"Metamorphosis The Beauty and Design Of Butterflies" - obejrzyj i jak znasz angielski to może zrozumiesz i zamażesz ten śmieszny napis, który może gimboateistów i mędrków z politechniki podnieca i pobudza do tworzenia waszych wypocin.

Pan Kleks
@Franek Kimono 05.12.2016 19:24

Ciekawy film. Podobnie jest z muchami, a jednak temat nie jest tak chwytliwy dla "teologii obrazkowej". Skąd w Tobie tyle agresji słownej. To zadanie z kasetonami było za trudne?

bbn

czy rozuemim, że według ciebie @ pan_ogorek są zbyt dobre?

pan_ogorek

cos mi sie wydaje ze 90 proc wpisow to wlasny pr firmy :)

katecheta
@Rozmyty Darwin 05.12.2016 03:05
Motyl obalił teorię ewolucji :-) Wyczytałeś to na demotywatorach czy na onecie? Mi się te hasła w salkach podobają. Niektóre p...

a dostałeś kiedyś technicznie w szczękę?

sztacheta
@katecheta 05.12.2016 19:07
a dostałeś kiedyś technicznie w szczękę?

Jak udało Ci się przejść test "Nie jestem robotem" :-)

Pan_Pieczarka

Ile placa na praktykach?

Zostaw opinię o Hycom S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hycom S.A.