Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Waldek

Skąd ta cisza... zero jakichkolwiek wiadomości?

@Waldek

Oby przed burzą. Ileż można czekać żeby tych (usunięte przez administratora)pozamykali?

@Michał

Ja już tracę nadzieję, pewnie wszystko się rozejdzie po kościach.

@Waldek

Spokojnie, nic się nie rozejdzie. Gromadzenie materiałów musi trwać żeby się właśnie nie wywinęli. Sam już dwa razy zeznawałem i dostarczyłem materiał dowodowy. Liczę na odzyskanie choćby części, bo całości raczej nie dam rady. Dałem się namówić na przeniesienie kasy z jednej na drugą inwestycje. Niestety zbyt zaufałem, ale co by nie mówić to są ludzie bez skrupułów i bez żadnego współczucia. Wyrządzili krzywdę nam wielu, i niejednokrotnie pozbawiając oszczędności życia. Potrafią kłamać prosto w oczy. Ja bym ich wszystkich podłączył pod wykrywacz kłamstw i sprawa sama by się rozwiązała. Robili to świadomie bez dwóch zdań.

Gubi
@Michał

Po co wykrywacz jak cały mechanizm przedstawił prezes w tym materiale telewizyjnym. Poza tym prokuratura wie o wszystkim od 2017 roku.

@Gubi

Ale o jakim materiale TV mowa-tez chetnie obejrzę.Ma Pan link?

@Gubi

Naprawdę sprawy toczą się od 2021 r i nadal nikt nie poniósł konsekwencji?

@Michał

Bardzo chciałbym,żeby ukarali też "naganiaczy",którzy za sowitą prowizję wyłudzili od naiwnych pieniądze na "pewne "obligacje Great i Great Movie.Teraz "udają głupa",że nic nie wiedzieli,a żyli i żyją sobie bezkarnie dalej. Niech oddadzą pieniądze z prowizji!

@Jurek

Nie zgodzę się z opinią powyższego . Ja sam zainwestowałem b b duże pieniądze,potem poleciłem to kilku moim znajomym ,aby też zarobili.Moja prowizja była znikoma a ja nadal sam dopłacałem wierząc ,ze to dobra inwestycja.Miałem powody wierzyć ,bo dwie wcześniejsze emisje zakończyły się i kapitał był wypłacany w terminie.Jak również odsetki do...feralnej klapy.

@Janusz

Jeśli posiada Pan obligacje Mik Apartamenty, to proszę o kontakt. Prowadzimy sprawy tytułem roszczeń z tych obligacji. prawnik@dipl.pl

@Janusz

Klasyczna piramida finansowa. Mnie chodziło o pracowników Great.nazwisk póki co nie wymienię,ale wierzę,że również będą ukarani. Karma wróci!

Też mam taką nadzieję...

Weronika
@Jurek

Jak piramida to przecież to nielegalne. Firma nadal funkcjonuje i przyjmuje pracowników czy się zwinęli? Wiesz coś?

Janusz

Nie wiem czy śmiać się czy płakać?Ktoś sobie żarty robi ,jak my wszyscy w rozpaczy ,bo prokuratura ani Deputo nic w tej sprawie nie robią.

paradise
@Jurek

to prawda ! powinni chociaż część odpowiedzialności ponieść. Udają serdecznych przyjaciół a teraz jak kamień w wodę.Ew. udają ofiary, oni też mi są winni pieniądze a przecież nic nie zainwestowali.

@Janusz

Żart, żartem ale faktycznie w połowie miesiąca mija 9 miesięcy od czasu kiedy ich zatrzymano. Możeliwe że wyjda teraz Skoro ich zatrzymano to nie jest tak że nie jest nic robione. Deputo to kolejni naciągacze, zrobili już swoje i więcej nie zrobią teraz pracę robi Prokuratura. Adres już gdzieś tutaj się pojawiał może warto sprawdzić.

@Waldek

Dziwisz się, że sprawa toczy się od 2021 r. ? Chłopie sprawa toczy się od 2019 r. w 2021 r. ich zatrzymali i osiem innych osób i uważasz, że na razie nikt nie poniósł konsekwencji? No właśnie ponoszą, siedzą, jakie chcesz inne konsekwencje? Ucięcie penisa, ręki, nogi, wybicie oka, obcięcie na łyso - wybieraj.

@Janusz

Bo wydaje się być poprawna.

@B.

Na łyso z irokezikiem to sam przywódca obcinał co wierniejszych poddanych. Areszt jest tymczasowy, karą może być więzienie, albo zadośćuczynienie, także tak.

Jacek Placek
@Waldek

Cisza bo, żeby coś wiedzieć trzeba być po drugiej stronie muru ponieważ areszty zostały przedłużone dla Włodarczyka i Sporzyńskiego, śledztwo trwa.

Waldek King
@Waldek

W Rzeszowie mówią, że Waldemar, dyrektor z oddziału rzeszowskiego, prywatnie przyjaciel Włodarczyka i Sporzyńskiego stracił pamięć przed składaniem zeznań w Prokuraturze. Kolejna ofiara Włodarczyka.

Mirmił
@Waldek

Waldzia z Rzeszowa tak prezesunio obciął jak byli gdzieś na końcu afryki w wyprawie po złote runo, wraz z żonami na koszt podatników.

@Mirmił

Jakich podatników? Obligatariuszy. Kiedy ruszy sprawa? Podobno Marcin wyleciał z orbity Prezesa i musi sobie radzić sam. Jakiś taki bardziej rozmowny się zrobił. Sporo ma do opowiedzenia i jeśli pójdzie na współpracę to cała rodzinka W. beknie.

Cała czyli kto ?

P.
@Forex

Nikt już nie jest w orbicie zainteresowań Pawła W. poza nim samym. Wspólnik Marcin S. został porzucony i pozostawiony bez dostępu do konta oraz obrony w sprawie, nawet adwokat wcześniej ich reprezentujący odpuścił sobie pomoc Marcinowi S. Ogólnie wszyscy są winni poza nim, wspólnicy bo (usunięte przez administratora) dyrektorzy bo wiedzieli, że nie ma kasy i idą na inne cele niż w obligacjach właściwie nie na cele tylko na dobre codzienne życie, prawnicy tu jest podział na tych co (usunięte przez administratora) i na tych co nie uprzedzili o konsekwencjach wydawania nie swoich pieniędzy, doradcy bo bezkrytycznie sprzedawali a na koniec byli nie lojalni i sprzedawali dla konkurencji, a nie dla jego spółek. Dużo tego jest. Na jaw wychodzą ciekawostki jak wyłudzanie pieniędzy na nowych i starych spółkach Pawła W. z tarczy covidowej, to robił już w czasie działalności obecnego obrońcy co rodzi pytanie czy ktoś mu dodatkowo nie pomógł poza dwójką Pań adwokat. W tej sytuacji dalszej współpracy nie wytrzymała jedna z ikon tej firmy po 5 letniej współpracy adwokat Sylwia i odeszła od rodziny Włodarczyków do korporacyjnej firmy rozpoczynając nowy rozdział w życiu. Rodzina Włodarczyków dobrze sobie żyje za skradzione pieniądze przesyłanych przez córkę z Dubaju, gdzie tylko może wda się w spór prawny (sam znam cztery osoby które próbowały odzyskać swoje pieniądze za pracę lub włożone w obligacje wobec których straszono, że siła chcą odzyskać pieniądze lub znieważają Włodarczyków) na czym korzysta jeszcze obecny obrońca Pawła W. i przyboczna adwokat rodziny Włodarczyków Pani Olga Samela. Karuzela się kręci, nigdzie nie padają słowa nawet deklaracje o próbie oddania środków, ostatnio rozmawiałem z jedną z osób która dość długo współpracowała jeszcze z rodziną Włodarczyków właśnie w nadziei, że coś odzyska ze swoich wpłaconych pieniędzy ale Beata W. pozbawiła ją wszelkich złudzeń gdy stwierdziła, że nigdy w Greatcie nie pracowała (chociaż Panie często się spotykały w Greatcie czy to na Kasprowicza czy to na MIckiewicza, a nawet ostatnio w Markach, często siedziały biurko w biurko), a inwestycje w obligacje czy forex to było ryzyko gospodarcze wpłacających, a nie obietnice spółek czy Włodarczyka. Firma rodziny Włodarczyków działa i świadczy..... usługi prawne jako Kancelaria. Covid i konflikt na Ukrainie, pozwala tym ludziom przejść nad wszystkim co się wydarzyło do porządku dziennego i dalszej działalności bez żadnych konsekwencji oczywiście poza Pawłem W. który jeszcze na dziś jest w areszcie.

@P.

Ryzyko gospodarcze piszesz, ciekawa koncepcja. To jest teraz obrona tego człowieka?

@P.

Co do forexu to miał swojego doradcę, z którym wpsółpracował dłuższą chwilę.

@Forex

Doradca był chyba chwilę, chciał to zalegalizować ale napotkał kilka problemów w tym największy Włodarczyka i jego tępy łeb. Po drodze przytrafiła się poważna strata na forexie jakoś na początku 2019 r. i od tego dnia należy liczyć koniec Greata. Jeszcze prezesi pojechali się polansować do Dubaju z Dodą, co niektórzy zdjęcia na whats aapie poublikowali, wrócili z całym pakietem produkcji filmów Stępnia w tym Dziewczyn z dubaju, Gromem i innymi tytułami ale jednak finalnie nic nie zrobili w tym temacie. Chcieli się sądzić z forexem który ich wyśmiał, Włodarczyk groził wszystkim wtedy nawet Putinowi. Ci z forexu wysłali pismo do doradców w którym napisali, że za te pieniądze co ludzie stracili gdzieś koło 10.000.000 zł Włodarczyk ze Sporzyńskim wzieli milion dolarów. Doradcy dalej nie wiedzieli co się dzieje i jeszcze co niektórzy ufali w słowa Włodarczyka i przynosili jeszcze trochę pieniędzy ale starczało to tylko na wynajęcie domu dla dwóch prezesów i ich prywatne potrzeby. Później była choroba prezesa i tajemnicze zaginięcie telefonu, okłamywanie wszystkich wokół w tym samych siebie, podróż wesołej delegacji do Afryki po pieniądze (tutaj już chyba nie mieli żadnego kontaktu i panowania nad tym co tam się dzieje), niekończące się imprezy z wódą, granie na litość wskazując, że jest się chorym i miało się wylew, nie informowaniem o prawdziwych przyczynach pewnych zachowań, no i finalnie upadku. Doradca od forexu jak i inni gdzieś koło maja jak nie dostawał od dłuższego czasu kasy po maleńku dezerterował ale widział potencjał w strukturach spółki i jeździł po doradcach przekonując ich, że ruski forex jest niewinny, wszystko jest winą Włodarczyka, który sam obstawiał ryzykowne zakłady. Swoją drogą to chyba prawda ponieważ niemożliwym jest, że facet który za niego obstawiał te zakłady doprowadził do co najmniej trzech zawałów ludzi którzy inewestowali w forex i pozbawił ludzi wielomilionowego majątku. Już za pierwszym razem powinien wylecieć a on działał z Włodarczykiem nawet po jego wyprowadzce z Kasprowicza. Finalnie doradca z forexu najpierw próbował stworzyć na bazie tych ludzi swoją sieć sprzedaży, później pokochał się z Brewe i ich wekslach, a na koniec go zamknęli za ten nieszczęsny forex i tyle o nim teraz słychać. Miał facet pecha, że poznał Włodarczyka, zresztą jak wiele innych osób.

Prawda

@Marcin

Przed Włodarczykiem też dobrze działał na tym rynku w swojej firmie i wtedy Włodarczyk był klientem, a potem stwierdził, że ściagnie króla forexu do siebie. Genralnie postać tragiczna.

Bzzksk
@Marcin

Prawde piszesz, ech .., a dzis tu czytam ze prezes i jego giermek Sporzyk wyszli z aresztu ?

Sylwia

Szanowni Państwo, Chyba jako jedyna z otwarta przyłbicą przedstawiłam swoje racje podpisując się imieniem i nazwiskiem. Po rozpoczęciu śledztwa przeciwko grupie GPE wszystkie spółki z grupy zostały umieszczone na liście ostrzeżeń publicznych KNF zgodnie z Art 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 6 ustawy o prowadzenie bez zezwolenia działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi. W ślad za tym wpisem pojawił się szereg nowych – dotyczących osób współpracujących. Wszyscy ci, którzy prowadzili działalność gospodarczą zostali umieszczeni tak jak ja, pomimo, że zakończyłam współpracę z tą firmą w 2017 roku. Pozostali współpracownicy figurują jako imię i pierwsza litera nazwiska. Działanie to – jak poinformował mnie dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej KNF -jest czynnością o charakterze technicznym. Dodam, że do chwili obecnej nikt nie sprawdził czy w czasie wpisu były wymagane zgody na sprzedaż obligacji korporacyjnych. Nikt też nie sprawdził czy legitymuję się stosownymi uprawnieniami. Do dnia dzisiejszego nie zostały mi też postawione żadne zarzuty. Słowa swoje kieruje do Anonimowych Klientów, dawnych pracowników tudzież innych anonimowych surferów internetowych. Drodzy Anonimowi, Pomimo, że moje drogi z GPE rozeszły się w 2017 roku (a problemy grupy zostały ujawnione w 2021 roku) do chwili obecnej współpracuję ze wszystkimi klientami również tymi, których zaprosiłam do inwestycji w MIK Apartamenty. Jeżeli ktoś z Państwa chce porozmawiać o niezadowoleniu moich Klientów to zapraszam – jestem dostępna codziennie od 10 do 16 w Warszawie przy ul. Różanej 36 lok 233. W razie wątpliwości mogę przedstawić dokumenty dotyczące publikowanych treści na FB. Sylwia Sobieszczańska

Jacek
@Sylwia

Bo nie jest wiarygodna osoba która to pisze.

January
@Sylwia

Zawiadomienie o moźliwości popełnienia przestępstwa jest od dzisiejszego Pani wpisu czynnością o charakterze technicznym;))) Czy ta czynność techniczna polegała na wciśnięciu enter przez urzędnika Państwowego gdy zawiadomienie wychodziło do Prokuratury Okręgowej? Pani się nie ośmiesza, naprawdę. Instytucja Państwowa w postaci KNFu która ma chronić obywateli przed różnymi naciągaczami (takimi jak Pani) oferującym złote góry którzy bawią się czyimiś pieniędzmi, nigdy nie swoimi, zamieściła przed Panią ostrzeżenie aby Pani nie ufać, takie jest założenie tej listy. Tak swoją drogą ma Pani zainwestowane swoje prywatne pieniądze np. w projekty które Pani sprzedawała jak Dziewczyny z Dubaju, Obligacje Greata, weksle Brewe czy tego MIk ? Naprawdę proszę nie pisać, że w Pani przypadku wszystko jest czynnością techniczną bo idąc tym tokiem rozumowania Pan Włodarczyk i jego Great który znajduje się na tej samej liście ostrzeżeń co Pani i ma te same zarzuty postawione co Pani obecnie przebywa w areszcie śledczym tylko technicznie? A pracownicy KNF piszą sobie do Prokuratury Okręgowej bo nie mają co robić, a umieszczenie Pani na liście to również czynność o charakterze zabawowo, towarzyskim? Dyrektor KNF wypowiedział się już w tym temacie? Skoro chce być Pani taka transparentna proszę odpowiedzieć na następujące pytania: W Pani sprawie prowadzone jest śledztwo przeciwko Pani czy w sprawie? Ile firm oferujących różnej maści papiery wartościowe Pani sprzedawała w których doszło do niewypłacenia środków dla klientów ? Ilu klientów w ten sposób straciło swoje oszczędności często życia? Bardzo dziękuje za odpowiedź, jeszcze teraz czytam Pani wpis i nie dowierzam, Pani pisze że współpracujące z Panią osoby również są umieszczone na tej liście ostrzeżeń z pozostawioną jedną literką przy nazwisku;)))

Pawel
@January

Dobrze się to czyta, a co do pseudo doradców co to sprzedawali łącznie z tą Panią Sylwia powinni siedzieć razem z Włodarczykiem.

@Pawel

Jestem za tym!

@January

Szanowni Państwo, Swoje słowa, pomimo, że odniosę się do wpisu anonimowego, kieruję do wszystkich osób poszkodowanych przez GPE. Komisja Nadzoru Finansowego jest instytucją, która teoretycznie ma stać na straży bezpieczeństwa Waszych pieniędzy. Piszę z pełną świadomością „teoretycznie” gdyż mam wątpliwości co do jej skuteczności. Bynajmniej nie dla tego, że zostałam wpisana na listę ostrzeżeń publicznych. Moje wątpliwości dotyczą sposoby działania tego organu. Wiem o zawiadomieniach, które były wysyłane do KNF przez Inwestorów już w 2019 roku. Lista ostrzeżeń została uzupełniona dopiero w 2021 roku. Budzi też moje zastrzeżenie, kto ze współpracowników i z jakiego klucza został na niej umieszczony. O sobie już pisałam (zakończyłam współpracę w 2017 roku, na moim koncie nie ma takich rozwiązań jak Nigeria czy Ghana). Kolejni to: człowiek, który pośredniczył przy zakupie obligacji MIK Apartamenty z jednym Inwestorem i na tym zakończył współpracę z GPE oraz pośrednik, który do chwili aresztowania Prezesa proponowała obligacje spółki z Ghany i Nigerii. Wpis na listę dotyczy zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia). Nikt do tej pory nie sprawdził czy w czasie wpisu były wymagane zgody na sprzedaż obligacji korporacyjnych ani czy legitymuję się stosownymi uprawnieniami. Do chwili obecnej nie zostały mi postawione żadne zarzuty. W odpowiedzi od dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej KNF na moje pismo z prośbą o wyjaśnienie sytuacji dowiedziałam się, że cytuję: "wpis na listę ostrzeżeń publicznych to działalność o charakterze materialno- technicznym". Nie będę komentowała. Jednak to wszystko jest nieistotne. Ważne jest to, że wciąż czuję się odpowiedzialna za to co stało się z Inwestorami a raczej z pieniędzmi, które pośrednio mnie powierzyli. Pośrednicząc przy sprzedaży obligacji MIK Apartamenty byłam przekonana o tym, że jest to inwestycja dobrze zabezpieczona i godna polecenia. Dlatego sama nabyłam obligacje z pierwszej emisji. Podobnie jest z kolejnymi inwestycjami – kupuję to co sama polecam. Wiele rzeczy można zweryfikować – niestety najtrudniej jest określić cudze intencje. Nie przewidziałam, że Prezes GPE będzie chciał dokonać wrogiego przejęcia Mik Apartamenty. Nie doceniłam również, że Emil Stępień – prezes EOI przy wsparciu adwokatów z pierwszych stron gazet zechce wyprowadzić pieniądze Inwestorów za granicę Polski (chętnych zapraszam do lektury zgromadzonych dokumentów). Czuję się odpowiedzialna za pieniądze moich Inwestorów i właśnie dlatego nie odpuszczam. W odniesieniu do Emila Stępnia zrobiłam wszystko by zabezpieczyć ich interes – pośrednio doprowadzając do upadłości spółki. Jeżeli chodzi o obligatariuszy MIK Apartamenty została zorganizowana pomoc prawna. Nasi inwestorzy płacą 30% minimalnego wynagrodzenia określonego przez Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości. Pozostałą część kosztów wzięła na siebie spółka, którą kieruję. Ponieważ mamy moce przerobowe możemy wesprzeć również pozostałych obligatariuszy MIK Apartamenty. Stawki są już bardziej rynkowe. Kolejną część mojej wypowiedzi kieruję do dawnych współpracowników GPE. Wiem, że z uwagą śledzicie wpisy na tym portalu i dobitnie je anonimowo komentujecie! Wielu z was jest uczciwymi ludźmi. Tak jak ja daliście się oszukać. Czas zjednoczyć siły by pomóc Inwestorom; ukrywanie się nie rozwiąże problemu. Zrobiłam już co w mojej mocy – teraz piłka jest po Waszej stronie. Czas zacząć znowu móc przeglądać się w lustrze! Anonimowy January: przestań już mataczyć. Miałeś kilka lat na to by pomóc naszym Klientom. Wiem, że udało ci się zgromadzić wielu Obligatariuszy wokół pewnej kancelarii, jednak pomimo upływu czasu do KW nieruchomości w Łapach został dokonany tylko jeden wpis. Zakładam, że nie jest to efekt Twojej pracy. Kancelaria, z którą współpracuję od września ma już kilkanaście nakazów zapłaty. Zdecyduj po której jesteś stronie – jeżeli nie chcesz pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj w odkręcaniu Twojego diabelskiego planu! Sylwia Sobieszczanska

Łukasz
@Sylwia

Kobieto, właśnie nie przeszkadzaj, już dość napsułaś, a teraz plujesz wszystkim klientom w twarz swoim zachowaniem. Że też ktoś może wierzyć takim osobom jak Pani wpisaną na listę KNF, obecnie negujesz, że KNF to nie jest według ciebie instytucja która działa w imieniu klientów. Ty działasz w imieniu klientów. Ty zostałaś (usunięte przez administratora) Ale Pani ma fantazje. Właśnie ta strona powstała po to aby tępić te wszystkie osoby które zachwalały przez lata wszelkie produkty finansowe nie mając o nich kompletnie pojęcia. Pokaż PITy ile zarobiłaś na tych wszystkich przekrętach które przez lata robiłaś. Najlepiej oddaj swoim klientom bajońskie prowizje jakie otrzymałaś za zachwalanie tych przestępczych obligacji i czekaj na wyrok Prokuratury w swojej sprawie, a następnie spotkanie z Włodarczykiem w jakimś ZK dla przestępców w kołnierzykach.

@Łukasz

Świetna odpowiedź.Też czekam na osądzenie "mojej"doradczyni.Jeszcze nie podam nazwiska,ale mam nadzieję,że ona wie o kogo chodzi. Karma wróci,wierzę w to!

@Łukasz

Nie znam tej Pani co tu pisze ale naprawdę trzeba mieć tupet, żeby najpierw sprzedawać obligacje, a później tak rozczulająco pisać jak to się zostało (usunięte przez administratora).

@B.

Istna tragikomedia, jak cały ten szemrany biznes.

Jan
@Forex

Zgadzam się przy tym wszystkim co napisano powyżej, do tego w piątek wydarzyło się coś co przekroczyło kolejną granicę absurdu w tych sprawach. Dostałem pismo z ofertą Domu Inwestycyjnego.pl, że mi odzyskają pieniądze z moich obligacji. Opisywali, że pracują z prawnikami, doradcami podatkowymi no same superlatywy. Początkowo zdziwiłem się z skąd mają moje dane osobowe ale w dalszej części pisma mi to wytłumaczono, a mianowicie z akt sprawy karnej w której jestem osobą pokrzywdzoną, a ta spółka twierdzi, że ma do nich dostęp bo reprezentuje innych pokrzywdzonych. Pod pismem podpisał się Pan Andrzej Pawłowski, a jak dalej sprawdziłem wspólnikiem spółki Dom Inwestycji jest Pani Sylwia Sobieszczańska, ta sama Pani o której tutaj jakiś czas temu ktoś rozpoczął temat, a Pani sama przyznawała się do sprzedaży obligacji. W piśmie wyraźnie wskazano, że mają dostęp do sprawy karnej i dane osób pochodzą z tej sprawy. Naprawdę dla takich hien wielki ch...Już niżej nie można chyba upaść. Nie wiem na pewno czy to prawda ale rozmawiałem dzisiaj z prawnikiem, że jest to fizycznie niemożliwe aby uzyskano przez nich danych ze sprawy karnej. Do tego sprawdzał mi informację, że faktycznie Pani Sobieszczańska jest na tej liście ostrzeżeń KNF i podobno Andrzej P. na tej liście to najprawdopodobniej ten Pawłowski. Data wpisu jest ta sama co u tej Sobieszczańskiej jak i ten sam artykuł im przybili . To jest niewiarygodne, najpierw sprzedawali jak czytam wyżej te obligacje, twierdzą że reprezentują klientów w sprawie karnej co jest niemożliwe, dane pokrzywdzonych pobierają z akt prokuratury i wysyłają pisma oferując swoje usługi. Oczywiście należy im zapłacić, a do kontaktu wskazują niejaką Agnieszkę Chmielewską, jest nawet strona na facebooku aby uwiarygodnić to podłe zachowanie. Prawnik jutro ma w tej sprawie rozmawiać z Prokurator prowadzącą to postępowanie i dowiedzieć się czy jest to normalna praktyka Prokuratury, że spółka Dom Inwestycji.pl sp. z o.o. ma dostęp do akt sprawy karnej, z niej sobie zabiera dane innych pokrzywdzonych obligatariuszy, pisze do nich jakby nigdy nic i zapewnia, że wszystko jest zgodne z prawem. Po co jest to RODO i ochrona danych o których nas zapewniano na przesłuchaniach? Jeśli nie to zgłaszamy sprawę do tej Prokuratury z tym pismem co do mnie wysłali, są granice. Wkrótce napiszę co się wydarzyło w sprawie.

BLNS
@Sylwia

Kłamiesz (usunięte przez administratora) Jeszcze w czerwcu 2021 siedziałaś w biurze w Markach u Włodarczyka.

Agnieszka

Na facebook funkcjonuje grupa dla poszkodowanych osób przez Great Private Equity https://www.facebook.com/groups/465666988212044 Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane tym tematem.

Biedrona
@Agnieszka

Pani Agnieszko pracowała tam w tym Greatcie Pani razem z Panią Sylwia i innymi pracownikami Domu Inwestycji. Pl ? Może Pani odpowiedzieć?

Aga

Dla osób poszkodowanych przez Great Private Equity i MIK Apartamenty została stworzona grupa na facebooku. (usunięte przez administratora) Można tam być na bieżąco z powyższą sytuacją. Zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu przez grupę lub z administratorami. Mamy skuteczny dział prawny w tym temacie

Johny
@Aga

Jak wygląda sytuacja? Coś więcej wiadomo?

@Johny

Wszystko idzie w dobrym kierunku co do roszczeń z tytułu MIK Apartamenty. Poszło już sporo wezwań do zapłaty ( jako w pierwszej kolejności polubownie) i też poszło już sporo pozwów do sądu. W tej sytuacji jest z czego egzekwować bo jest nieruchomość. Co do innych produktów Great, to prawnicy na tą chwilę nie widzą jeszcze rozwiązania. Ale myślę, że to tylko kwestia czasu. W pierwszej kolejności jest roszczenie z tytułu obligacji MIK, którym musimy się zająć i doprowadzić do szczęśliwego końca. Obsługujemy też roszczenia z obligacji Blue Investment Group i roszczenia inwestorów filmów Dziewczyny z Dubaju i Grom. (usunięte przez administratora)

1romanu
@Aga

wezwanie do zapłaty i sprawa w sądzie brzmi fajnie, tylko jakie są szanse odzyskania pieniędzy? Na ile procent szacujecie te szanse i jak długo może trwać postępowanie?

rob
@Aga

To poproszę o informację bo już i byłem na policji przesłuchiwany w tej sprawie i podobno prokuratura okręgowa też coś działa

@rob

Proszę jutro o kontakt 690312366 W godzinach 9-15 Porozmawiamy w tej sprawie

Bear
@Aga

Agnieszko sprzedawała te obligacje?

Bear
@Aga

Jaką Wy naciągacze macie tam sytuację? Macie jakąkolwiek wiedzę co się dzieje w sprawie? Może po prostu po sprzedaży setek obligacji różnych firm, udziałów w zyskach w filmach Stępnia, sprzedaży nielegalnych weksli, byście oddali ludziom pieniądze a nie dalej je wyciągali. Co za bydlęta, ci byli pracownicy Greata w osobach tej Sobieszczańskiej i tego drugiego.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Sylwia

NOWY ADMINISTRATOR HIPOTEKI DLA MIK APARTAMENTY? Dotarła do nas informacja, której na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Dotyczy ona zmiany administratora hipoteki dla spółki Mik Apartamenty. Przypomnijmy: administrator hipoteki lub zastawu rejestrowego z założenia powinien działać na rzecz obligatariuszy. Najczęściej funkcję tę powierza się osobie zaufania publicznego -adwokatowi lub radcy prawnemu. Informacja o zmianie administratora hipoteki powinna zostać uwidoczniona w księdze wieczystej nieruchomości. Niestety, na chwilę obecną nie ma tam żadnych zmian. Z doświadczenia wiemy, że tego typu informacje mogą się ukazać nawet po kilku miesiącach od daty ich wprowadzenia jednak adnotacja o złożonym wniosku powinna już być. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej śledź stronę na FB: (usunięte przez administratora)

Lista
@Sylwia

Pani zweryfikuje listę ostrzeżeń publicznych KNF pod numerem 216. Naprawdę więcej nie trzeba. Kolejny wałek tej Pani.

Anioł zwiastował
@Sylwia

Pani ma jakieś doświadczenie? Jak się tutaj trochę poczytało o Pani oraz na stronie Pani firmy to można mieć duuuuże wątpliwości.

Łukasz
@Sylwia

Zastanawiające jest to, że tak dużo negatywnych komentarzy pojawiło się po wpisie jedynej osoby, która miała odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem i pomimo wszystkiego chce pomóc poszkodowanym. Czytając je można odnieść wrażenie, że uderz w stół a nożyce się odezwą. Zauważyliście od kiedy to jest? Od informacji o nowym administratorze hipoteki. Czyżby ta informacja była komuś nie na rękę?

@Łukasz

Bardzo dobre przemyślenia. Baba najpierw zarobiła na obligacjach sprzedając je, po wpisaniu na listę ostrzeżeń KNF zaczęła odzyskiwać je dla swoich klientów oraz innych i z tego zrobiła sobie teraz biznes. A Ty gościu piszesz teraz o negatywnych komentarzach. Do tego ogłasza się na wszystkich forach firm których sprzedawała obligacje łącznie z Greata i robi z siebie aniołka. Minimum przyzwoitości, nic więcej.

Aga

Zapraszam wszystkie osoby poszkodowane przez Great Private Equity do grupy na facebooku https://www.facebook.com/groups/465666988212044 Grupa stworzona konkretnie w tym temacie

Pawel
@Aga

Przed chwilą dzwoniłem, nie ma nic dla obligatariuszy Greata jest za to MIK. Proponują pójście do sądu i zapłacenie im. To są naciągacze, najpierw sprzedawali te obligacje teraz oficjalnie odzyskują pieniądze które umoczyli oczywiście za kasę. Mi krzyknęli 6000 zł. Dom inwestycyjny taka ich nazwa a Pani z którą rozmawiałem nawet nie kryje że sprzedawała obligacje Greata. Świat stanął na głowie,jeszczd podesłali linka do strony gdzie gość opowiada że sprzedawali jeszcze dziewczyny z Dubaju i jakies inne obligacje no i że (usunięte przez administratora) ich klientów dlatego teraz poprzez ich kancelarie odzyskują pieniądze. Jaki trzeba mieć tupet żeby coś takiego robić.

@Pawel

Szanowny Panie Pawle, Dom Inwestycji PL faktycznie uczestniczył w kojarzeniu Inwestorów z producentem filmowym. Pomimo, że zawsze informujemy naszych Klientów o potencjalnym ryzyku czujemy się odpowiedzialni za rozwiązania, które proponujemy. Dlatego, jeszcze przed zawarciem umowy dokładnie analizujemy wszystkie szanse i zagrożenia oraz monitorujemy całą inwestycję do chwili prawidłowego jej rozliczenia. Gdy spostrzegliśmy, że uczciwe rozliczenie produkcji filmowej („Dziewczyny z Dubaju” i „Grom”) jest zagrożone zaczęliśmy działać (szczegóły ujawniamy na stronie FB Inwestorzy poszkodowani przez producentów filmowych: (usunięte przez administratora). Kolejnym krokiem było wyłonienie kancelarii prawnej, która zdecydowała się na priorytetowe i rzetelne zajęcie się tym tematem. Wynegocjowaliśmy atrakcyjne warunki finansowe dla naszych poszkodowanych również dlatego, że partycypowaliśmy w części kosztów. Po zabezpieczeniu interesu klientów inwestujących w produkcje filmowe otworzyliśmy się na współpracę z innymi wierzycielami. Im również chcemy pomóc. Stawki wynegocjowane dla naszych klientów są zdecydowanie niższe, niż ogólnodostępne na rynku i stanowią również ułamek minimalnego wynagrodzenia zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie, które jest uzależnione od kwoty roszczenia. Przez pewien czas jako osoba fizyczna, (jeszcze nie Dom Inwestycji PL) współpracowałam z Great Private Equity Sp. z o. o., jednak na moim koncie nie ma sprzedaży obligacji oferowanych przez spółki z grupy kapitałowej GPE. Proponowałam swoim Inwestorom obligacje MIK Apartamenty Sp. z o. o. Czuję się odpowiedzialna za powierzone Emitentowi pieniądze więc zrobiłam wszystko by je odzyskać. Dlatego Dom Inwestycji PL, którego jestem udziałowcem, przyczynił się do zablokowania wrogiego przejęcie tej spółki przez Great Leasing Sp. z o. o. (o czym również piszemy na FB (usunięte przez administratora) Po zabezpieczeniu interesu moich Inwestorów mamy jeszcze moce przerobowe by zawalczyć o odzyskanie pieniędzy dla innych. Nie będziemy zajmować się obligacjami Great Leasing czy Ghany, gdyż naszym zdaniem, (po prześledzeniu aktualnych dokumentów przez kancelarię prawną) nie ma tam środków, które wystarczyłyby na spłatę zobowiązań i byłoby to jedynie mamieniem Inwestorów możliwością odzyskania zainwestowanego kapitału. Nie podejmiemy się również prowadzenia sprawy przeciwko spółce POLHOUSE Sp. z o.o. gdyż w tej sprawie dopatrujemy się konfliktu interesów z obligatariuszami MIK APARTAMENTY. Gromadzimy dokumenty przeciwko innym spółkom, które nieuczciwie zarządzały powierzonym im kapitałem . Jeżeli uznamy, że jest znacząca szansa na odzyskanie pieniędzy wówczas będziemy tworzyć nowe grupy wierzycieli. Sylwia Sobieszczańska

Pełna hipokryzja
@Sylwia

Czy Pani nie jest wpisana na listę ostrzeżeń publicznych KNFu pod numerem 216, na tej samej liście z tymi samymi zarzutami na której jest Great Private Equity sp. z o.o. ? Brak słów, jeśli to zbieżność imion, nazwisk, tych samych zarzutów i tej samej Prokuratury to oczywiście przepraszam jeśłi nie to jak w nicku.

@Pełna hipokryzja

Naprawdę trzeba mieć tupet żeby najpierw sprzedawać, a teraz opowiadać bzdury o wrogich przejęciach i odzyskiwać środki za "wynegocjowane" i " róźnice w opłatach przez nas uiszczaną" pieniądze, do tego współpracować z Greatem i nie mieć minimum przyzwoitości aby się od tego wszystkiego odciąć. Ciekawe ile jeszcze takich kwiatków ta Pani sprzedawała ze swoimi znajomymi i teraz będzie promocyjnie odzyskiwać pieniądze dla klientów. Faktycznie Sylwia Sobieszczańska Gurka jest na tej liście ostrzeżeń publicznych knf a zarzut dotyczy prowadzenia domu maklerskiego bez odpowiedniej koncesji i oferowaniu instrumentów finansowych bez zezwolenia. Nie opłacajcie różnicy w opłatach dla wyselekcjonowanego waszego adwokata tylko oddajcie pieniądze które zarobiliście na nas klientach oraz za sprzedaż tych papierów jako ten dom maklerski.

Dom inwestycyjny
@Sylwia

Ta kobieta to jakiś mem, na stronie Dom Inwestycyjny. Pl z 2018 roku (musicie zobaczyć historie) w opisie o nas chwali się w historii swoich osiągnięć że jest jedna z założycieli spółki Great Private Equity i jej sukcesu w Afryce i Dubaju ????????????. Wrzucę tu kiedyś ten cytat. Jak Great działał to była zadowolona, jak padł to teraz na nich jedzie, do tego ten jej wpis na liście ostrzeżeń w KNFie, sprawa skierowana do Prokuratury Okręgowej. W tle Dziewczyny z Dubaju, MIK, Great którego budowała ale nie sprzedawała i do tego sprzedaż weksli inwestycyjnych przez Brewe Leasing (informacja ze strony Dom Inwestycyjny. Pl) przed którymi nabyciem i sprzedażą ostrzega KNF, które też sprzedawał Włodarczyk. Są jeszcze jakieś ciekawostki o tej kobiecie?

Inwestor Piotr Barański
@Dom inwestycyjny

Co za brednie Panie piszesz! Żal PL... Czytałem na stronie. Nic takiego tam nie ma. Uczepił się kobiety....."Czep się Panie swojej baby" Inwestycje Brewe Leasing oferuje dużo firm. Sam też mam tam zainwestowane pieniądze od 3 lat i zawsze na czas mam wszystko wypłacane. Trzeba mieć odwagę podać swoje imię i nazwisko na tym forum i ja się też podpisuję.... Nie znam tej Pani osobiście i nie znam firmy ale odezwę się do Nich. Mam trochę nieudanych inwestycji z Great i z filmów. Może mi pomogą.

Dom Maklerski= Dom Inwestycyjn
@Inwestor Piotr Barański

Panie Barański, ta strona dotyczy Great nie Brewe to pierwsza rzecz, jeśli jest Pan obrońcą Pani Sylwii i nie ma Pan nic wspólnego z Greatem to jak Pan tu trafił ???? Link do ostrzeżenia o wekslach na stronie KNFu (usunięte przez administratora) Jeśli posiada Pan te inwestycje to raczej zaczął bym się o nie martwić, wcześniej ostrzegali o obligacjach, niestety nie wszyscy przeczytali Na stronie Domu Inwestycyjnego na dziś nie ma informacji o tym jak Pani Sylwia chełpiła się tworzeniem spółki Great z Panem Włodarczykiem i przypisywała sobie ten sukces, z pewnością należnie, ta informacja dostępna jest na stronie tej samej ale poprzez wejście na jej historie, po prostu została usunięta. Podważa Pan również wpisy Pani Sylwii na listę ostrzeżeń publicznych KNFu i prowadzenie sprawy przez Prokuraturę Okręgową ? Podważa Pan fakt do którego sama Pani Sylwia się przyznaje, że sprzedawała Ona jak i jej spółka produkty finansowe związane z filmem " Dziewczyny z Dubaju", "Grom" toksyczne papiery wartościowe w których właściciel spółki otrzymał chyba z 60 zarzutów, była w Greatcie tam założyciele są obecnie w areszcie śledczym i go tworzyła, przypisywała sobie to jako zasługę, sprzedawała MIKa, sprzedawała nie wiadomo co jeszcze, wiadomo, że Dom Inwestycyjny sprzedaje również Brewe przed tymi wekslami ostrzega KNF. Sprzedawała i sprzedaje to wszystko mimo, że nie jest Domem Maklerskim tylko spółką z o. o. o zbliżonej nazwie Dom Inwestycyjny, a Pan dalej brnie ślepo pisząc te głupoty. A może faktycznie Pani Sylwia jest doradcą inwestycyjnym z wpisem na listę tych podmiotów prowadzonych przez KNF ? No nie ma jej tam, jest na innej prowadzonej liście przez KNF także proszę zastanowić się co Pan pisze.

Rynek
@Dom Maklerski= Dom Inwestycyjn

Nie wiesz chyba o wszystkim i wszystkich. Dorzuciłbym jeszcze do tego co jest powyżej napisane, że obligacje Blue Investnment Group także były w ofercie tej Pani Sylwii i jej spółki. Emitenci Ci nic nie chcą dobrowolnie oddać, Pani Sylwia i jej spółka również środki z tych obligacji odzyskuje dla swoich i obcych klientów. To już kolejna, sprzedawana przez nią padnięta spółka na którą namówiła swoich klientów. Najpierw przyjmowała z tego tytułu prowizje i przynosiła od was pieniądze dla tych inwestorów, a teraz za drobną opłatę wynegocjowaną specjalnie dla klientów, odzyska te środki. Pozostawiam to bez komentarza.

KNF
@Inwestor Piotr Barański

Pamiętaj, że w przepisach nie istnieje pojęcie „weksla inwestycyjnego” Urząd Komisji Nadzoru Finansowego ul. Piękna 20, Warszawa www.knf.gov.pl Celem „zwykłego” weksla jest dodatkowe zabezpieczenie długu, nie pełni funkcji inwestycyjnej. Weksel nie jest instrumentem finansowym. Urząd KNF apeluje o rozsądek, ograniczone zaufanie i ostrożność przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu weksli inwestycyjnych.

Piotr Barański
@Dom Maklerski= Dom Inwestycyjn

Proszę czytać ZE ZROZUMIENIEM.. chyba jasno i wyraźnie napisałem, że posiadam obligacje spółki Great, stąd moje wizyty na tym forum. Dotąd się nie udzielałem. Ale co ja tu widzę?? Skąd w ludziach tyle jadu?... nie rozumiem Nie bronię nikogo, a tym bardziej nie będę bronić spółki Great Private Equity, która nie oddała mi i żonie pieniędzy. Zamiast wypisywać tu głupoty o KNF-ach , wpisach i czarnych listach, to lepiej wziąć się do roboty i znaleźć sposób na odzyskanie pieniędzy dla inwestorów bo podejrzewam, że tu chodzi o konkurencję.

@Piotr Barański

Ma Pan świętą rację, Panie Barański idzie Pan do nich i niech odzyskają Panu środki, tylko dlaczego do roboty w naszym imieniu ma się wziąć osoba z zarzutami która (usunięte przez administratora) wraz z Włodarczykiem, a później sama na innych papierach wartościowych setki osób? Osoba wobec której ta sama Prokuratura Okręgowa co przeciwko Włodarczykowi prowadzi śledztwo na właśnie żądanie KNFu (to instytucja która Pana ma bronić w sporze z Greatem czy innymi oszukańczymi firmami które są reprezentowane przez Panią Sobieszczańską) przeciwko Pani Sobieszczańskiej? Nie widzi Pan tej subtelnej różnicy?

Sylwia

TO SIĘ SAMO KOMENTUJE!! CZYLI KTO STOI ZA NOWYM ADMINISTRATOREM HIPOTEKI MIK APARTAMENTY Pytania zaczęły nam się mnożyć po przeanalizowaniu powiązań osobowych. Nowym administratorem hipoteki dla spółki MIK Apartamenty jest (podobno- sprawdźcie sami w księdze wieczystej) ADHIP Sp. z o. o.. Prezesem jest Miłosz Drygalski a drugi udziałowiec spółki to Andrzej Paciorek. Pan Paciorek jest wspólnikiem nie tylko w spółce ADHIP. Piastuje także funkcję prezesa w REDMIND Sp. z o. o., gdzie za wspólnika ma Macieja Marczaka, którego wytrawny obserwator mógł dostrzec jako wspólnika w TAX Legis i Great Building (grupa kapitałowa Great Private Equity). Smaczku może dodać jeszcze jedna informacja: wspólnikiem w spółce TAX Legis jest również…. Great Private Equity. Przypomnijmy – dotychczasowy administrator hipoteki POLHOUSE również jest podmiotem należącym do grupy Great Private Equity, który organizował emisję obligacji MIK Apartamenty. We wcześniejszych postach opisywaliśmy w jaki sposób spółka z tej grupy usiłowała dokonać wrogiego przejęcia MIK Apartamenty. Skutki tego działania są wciąż widoczne dla Obligatariuszy czekających na zwrot swoich pieniędzy. Kolejny przypadek? Czy zatem zdawanie się na „nowego” administratora hipotecznego jest bezpiecznym posunięciem? Wszystkie zawarte dane są ogólnodostępne i pochodzą z eKRS. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź grupę na FB: GREAT PRIVATE EQUITY I MIK APARTAMENTY. DOCHODZENIE ROSZCZEŃ.

@Sylwia

Pani też dodaje niezłego smaczku jako był pracownik greata. Raczej ludzie pracujacy w tej firmie nie skalają się uczciwą pracą, takze naprawdę dziwie się jeśli ktos ufa takim firmom jeszcze po stracie kasy....

Naiwny

Tak swoją drogą była taka para z Dubaju, Pani zajmowała się wynajmem luksusowych aut, myślicie ze byli przesłuchani?

@Naiwny

A ta Pani to kto dokładnie jest?

NataliA
@menager z meliny

Pani n. W. ?

@NataliA

Cóż, oni w dubaju byli cienkimi bolkami, bez pleców itp. To nie był miedzynarodowy bank lub korporacja, które sa nietykalne. Ich, jeśli nasza prokuratura lub służby poproszą odpowiedników dubajskich o współpracę, to dubajczycy bez problemów poświęcą w imię dobrej współpracy miedzynarodowej. Pytanie tylko czy nasze służby to robią??? Bo napewno powinny, choćby po to żeby szukać zaginionej kasy. A, że ona w tym siedziała i korzystała na tym to wiadomo. Więc też jest winna. I powinna za to odpowiedzieć jak wszyscy inni. Trzymam za was wszystkich kciuki, żeby wam się udało jak najwiecej kasy od tych cwaniaczków co sobie pożyli za cudzesy, odzyskać.

John Mnemonic
@menager z meliny

Ktoś myli fakty, w Dubaju to była Polka która miała prowadzić tam interesy (usunięte przez administratora)i jego funfli, tam nie było żadnego małżeństwa, chyba że ta Polka miała swojego męża. Pewnie dała się złapać na jego opowieści, bajki które roztaczał, zresztą jak większość osób które z nim pracowali. Popracowała chwilę i opuściła tego (usunięte przez administratora)jak i inni którzy bliżej go poznali, jego wizje biznesowe i zobaczyli na czym faktycznie bazuje jego "bogactwo". Od początku 2019 r. ta dziewczyna z Dubaju już była oficjalną (usunięte przez administratora)we wszelkich przekazach dla pracowników greata, wykręciła go na kasę tzn spółki, a on biedny jej tyle pieniędzy płacił, zresztą jak i wielu innym na których się zawiódł i go (usunięte przez administratora) Wiceprezes z Krakowa twierdził nawet, że nie dość, że (usunięte przez administratora) to do niczego się nie nadawała, nic nie umiała załatwić i on jak tam był nie znając arabskiego, angielskiego w jeden dzień załatwił więcej niż ona przez pół roku!!! Córka włodarza, (usunięte przez administratora)która ją zastąpiła wraz z synem dyrektora z Rzeszowa, studenta (chyba to była ich pierwsza praca w życiu, taki Erasmus za pieniądze obligatariuszy w arabskim kraju, na innym kontynencie w codziennych kontaktach z ludźmi o innej mentalnością i wierze niż osoby w gimnazjum w Warszawie czy Rzeszowie) wspaniale ją zastąpili i teraz prawidłowo prowadzą biznesy w Dubaju, a kasa płynie na konta, że tylko czekać, aż otworzą kolejny biznes w Dubaju. Pełna profeska co do zmian personalnych i prowadzenia firmy na bliskim wschodzie, zresztą jak wszystko u (usunięte przez administratora). Jeszcze w lipcu na spotkaniu w Krakowie (usunięte przez administratora)twierdził, że biznes idzie świetnie, kupi nowy samochód tylko trzeba mu przynieść kasę, wtedy on zamieni jeden samochód na jakiegoś super mercedesa i w ogóle będzie pięknie, kasa popłynie a on odda ją naszym klientom - wszyscy zdziwieni bo kasy nie oddaje klientom, nie płaci za faktury tylko nie mówca. Dalej na tym spotkaniu opowiadał o super przyszłości spółek, prowadzonych biznesach, milionach na kontach w Afryce, odzyskiwanych lada dzień pieniądzach, sprzedawanych mieszkaniach w Warszawie i wielu innych głupotach które tam prowadził. Z daleka to wszystko pachniało dyletanctwem, naiwniactwem, partyzantką i finalnie (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)Teraz mamy my problem i nasi klienci, a nie te wszarze.

@John Mnemonic

"wspaniale ją zastąpili i teraz prawidłowo prowadzą biznesy w Dubaju, a kasa płynie na konta, że tylko czekać, aż otworzą kolejny biznes w Dubaju" ..... to sarkazm czy nie, bo nie wiem jak to odebrać :) Ja na początku właśnie dlatego zapytałem "kim dokładnie jest ta pani". Jestem tylko obserwatorem tego całego nieszczęścia które spotkało wielu ludzi. Choć, hmm, miałem z tym kolesiem do czynienia zanim stali sie "sławni i bogaci" :). I pieniądze PW wisi mi do tej pory:). Na moje szczęście niewielkie ( w sumie to mam już to od lat głęboko w 4 literach ) "Teraz problem mamy my i nasi klienci" A to co ma znaczyć? Piszesz jako kto dokładnie?

Waldek

A o kim dokładnie mówisz jakie jeszcze osoby są w to zamieszane P.W Pan S. No i pewnie ten szef z krakowa i z rzeszowa oraz poznania ktoś jeszcze jest w to zamieszany ?

@Waldek

Chyba kazdy kto promował te usługi jest w to zamieszany. Byli aresztowani ludzie od forexu, 3 dyrektorzy, zatem chyba stopniowo kazdy powinien byc przesłuchany.

@Forex

Ale to wszyscy pracownicy spólki siedzieć nie pojdą to sobie Panowie musimy uśwadomić zreszta nie o to chyba chodzi, mi chodzi o to ze obligacje nie zostały wykupione i tutaj jest cały sens sprawy, co mnie obchodzą jacys pracownicy ? Kto był osobą decyzyjną w społce, kto był prokurentem to wszystko jest jasne i klarowne wiec zastanawiam sie czemu sledztwo tak długo trwa

Asymetryczny
@Waldek

To jest właśnie ciekawostka dlaczego tak dlugo trwa i zero oficjalnych wiesci...

KR

Witam, osoby poszkodowane w celu odzyskania należności zapraszam do kontaktu tel. 571398852

Dariusz

Do tej pory nie otrzymałem swoich pieniędzy - nawet mi nie przekazali żadnych informacji. Trzeba działać szybko. Jutro pisze pismo do Prokuratury i urzędów skarbowych. To nie jest zachowanie poprawne. Miała rację ta Pani - działają jak.......

@Dariusz

Mają zapłacić mi do końca tego tygodnia- Pani Bogusława- się odezwała- mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Jak wróci to napiszę- nie podejmowałem działań- świat jest mały- w życiu ważne jest byc rzetelnym- Pani Bogusława- powinna mi podziękować- tyle spomagałem finansowo tę firmę - nie wyjeżdzałem na wakacje- nie jeździłem po świecie- wszystko szło na firmę. Ale wszystko ma swój początek- może jak się rozwiną .........

Pomocna dłoń
@Dariusz

Panie Dariuszu warto się zastanowić w jakim celu do us ? Prowadząc firmę e dzisiejszym świecie musi Pan co miesiąc składać jpk do us i płacić do 20 podatki, gdyby tego firma nie robiła to już dawno była by zamknięta. Po drugie do prokuratury może Pan złożyć wniosek o prawdopodobieństwu popełnienia przestępstwa jeśli takowe ms miejsce po trzecie takie sprawy są rozwiązywane przed sądem cywilnym co będzie trwać dość długo warto napisać pismo bezpośrednio do firmy w celu wyjaśnienia opóźnienia splaty długu wobec Pana.

@Dariusz

Jeżeli ktoś się jeszcze łudził co do działalności Great Private Equity poniżej część meila który otrzymałem od Lite Forex dotyczący mojej reklamacji. Biorąc pod uwagę wyżej przedstawione fakty, można wywnioskować, że - z własnej woli lub w wyniku popełnienia błędu - zostali Państwo wciągnięci w schemat noszący znamiona piramidy finansowej, gdzie obiecywano stabilny dochód z gwarancją zwrotu środków. Należy bowiem zauważyć, że zgodnie z umowami jakie zawierała ze swoimi klientami, spółka Great Private Equity sp. z o. o. gwarantowała zwrot 90% środków liczonych od wniesionych inwestycji Działalność zarządzania rachunkami, prowadzona była przez polską spółkę Great Private Equity sp. z o. o. Ta spółka, przyłączała rachunki klientów w celu kopiowania transakcji do konta Spółki Great Private Commercial Brokers DMCC w Dubaju, która przestała istnieć cztery miesiące temu - licencja nie została przedłużona. Takim sposobem zalecali Państwo klientom skorzystać z usługi zarządzania kapitałem, oferowanej przez spółkę Great Private Equity sp. z o. o., nieposiadającej licencji inwestycyjnej na realizowanie podobnej działalności oraz pozwolenia odpowiednich Polskich organów nadzoru zintegrowanego czyli Komisji Nadzoru Finansowego odpowiedzialnej za nadzór nad rynkiem kapitałowym. Nie mając możliwości wypłaty środków swoim Klientom, zgodnie z podpisanymi umowami, Great Private Equity sp. z o. o. podjęła próbę szantażu LiteForex Investments Limited w celu otrzymania środków dla wypłaty Klientom. W trakcie spotkania w Warszawie 06.06.2019, w obecności radców prawnych, zostało przedstawione stanowisko spółki LiteForex Investments Limited. Podczas tego spotkania przedstawiliśmy wszystkie, zebrane przez nas dowody sprzecznej z prawem działalności Great Private Equity sp. z o. o, z którą LiteForex Investments Limited nigdy nie miała związku. Należy wskazać, iż z prawnego punktu widzenia możemy mieć do czynienia z następującymi naruszeniami prawa: Misseling – jako praktyka naruszająca zbiorowe interesy konsumenta Nieuczciwe praktyki rynkowe względem konsumentów Czyn nieuczciwej konkurencji – działanie względem przedsiębiorców Odpowiedzialność osób rekomendujących w imieniu dane formy inwestowania Odpowiedzialność karna podmiotu zbiorowego Z powyższych informacji płynie podstawowy wniosek, że LiteForex Investments Limited nie ponosi odpowiedzialności z żadnej z powyższych podstaw, zatem wszelkie roszczenia nie powinny być kierowane do LiteForex Investments Limited. Natomiast podstawy odpowiedzialności innych podmiotów zależą od wielu zmiennych i szczegółowych okoliczności faktycznych. Pragniemy zwrócić uwagę, że podobne wyjaśnienia zostały przedstawione w postaci pisemnej klientom, zwracającym się z prośbą o komentarz bezpośrednio do spółki LiteForex Investments Limited. Według naszej wiedzy, po otrzymaniu pełnego wyjaśnienia, dani klienci podjęli samodzielną decyzję zwrócenia się do sądu z powództwem przeciwko spółce Great Private Equity sp. z o. o. oraz jego prezesowi, panu Pawłowi Włodarczykowi.

Damian4646
@Paweł

To rzeczywiście wygląda jak piramida, do różnych prokuratur wpłynęły zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, ale nasze organy ściągania najwyraźniej się ze sobą nie komunikują. Właśnie dowiedziałem się, że prokuratura w Poznaniu nie dopatrzyła się znamion przestępstwa i twierdzą, że to sprawa cywilna. A KNF odpowiedział, że mam się kontaktować z odpowiednimi instytucjami w Dubaju. Widać, że ten Dubaj już nieaktualny... Ale skoro LiteForex ma dowody, że Great PE działał niezgodnie z prawem, to co z tym zrobili? Myślę, że warto wymienić się informacjami i że możemy sobie nawzajem pomóc. Proszę osoby zainteresowane o kontakt: damiankriz@gmail.com

@Dariusz

Przyjedź do mnie na Grenadierów w Warszawie, oddam ci wszystko co jest Ci winnien Great. Z hejtem nie ma co walczyć, zawistniacy byli zawsze. Prawda się obroni.

Olimpia12
@Dariusz

I już nie otrzymasz, Pawełek zabezpieczył siebie i swoja rodzinę żeby mogli godnie żyć w razie gdyby został niesprawiedliwie skazany. Żeby za dużo nie tracić swoich pieniędzy pogonił Marcinka, darmozjada nie bedzie utrzymywał że swoich pieniędzy.

Ana

Jak to oddasz??

@Dariusz

Niestety-nie idzie tego znależć-otworzyć.

Nie dzwońcie pod numer wyżej to kolejna łachudra która, żeruje na nieszczęściu innych osób. Włodarczyk też otworzył Kancelarie prawną którą prowadzi jego siostra a pracują ludzie z grejta i żona. Teraz pomagają ludziom odzyskać kasę którą ukradli ale najpierw musisz im zapłacić. Facet ustawił się do końca życia i nic mu nie można zrobić.

Potwierdzam
@Marcin

Niestety to prawda. Ja tez sprawdzalem ta opcje, ale nic nie moga obiecac, natomiast kase wezma. A prawda jest taka, ze mawet gdyby chcieli to juz za pozno na dzialanie. To co bylo zabezpieczone i moze uda sie odzyskac, to pojdzie w rece obligatariuszy albo osob, ktore sie wpisaly w hipoteki. Wpisow jest na co najmniej kilkakrotnie wyzsza kwote niz wartosc nieruchomosci, wiec nawet ci wpisani w suzej mierze nie odzyskaja nic.

@Potwierdzam

To jest niekończąca opowieść... oni nie zginął, k u p a zawsze wypłynie. Krew człowieka zalewa. .

Robert
@Marcin

(usunięte przez administratora)Byłem w ich kancelarii na spotkaniu. Co prawda jeszcze rozważam opcje zlecenia im sprawy ale to na pewno kancelaria, która funkcjonuje od wielu lat.

Rob1
@Robert

Tak zgadzam się, że to kancelaria ale oni odwlekają sprawy ja już czekam dwa lata na jakichkolwiek ruch z ich strony po za tym dałem im wszystkie dokumenty a oni mówią ,że gdzieś zgubili.

@Robert

Proszę swoje roszczenie z tytułu obligacji Mik Apartamenty sp. z o o oraz Blue Investment Group sp. z o o zgłosić do naszej kancelarii. Obecnie prowadzimy postępowanie dla innych obligatariuszy przeciwko powyższych spółek. Odzyskamy dla Państwa pieniądze. Kontakt: prawnik@dipl.pl

@Aga

z próżnego i salomon nie naleje. Ale nadzieja, będąca matką (usunięte przez administratora) umiera ostatnia.

@Forex

Oczywiście... racja. Jednak tam gdzie jest majątek firmowy trzeba działać i odebrać to co się ludziom należy. Szczęśliwi Ci obligatariusze, którzy posiadają obligacje spółek, które posiadają majątek firmowy. Do tych spółek należy MIK Apartamenty oraz Blue Investment Group. Gorzej mają Ci, którzy powierzyli swoje pieniądze spółkom, spółeczkom grupy Great.

Vege

Czy już wszyscy na wolności? Coś wiadomo?

były kolega
@Vege

Gdzie na wolności? Prezesi dostali kolejne 3 miesiące aresztu. Dobrze im tak bandytom i (usunięte przez administratora) To już dziewięć miesięcy, porządna ciąża z której będzie wielki wyrok! Oby!!!

Vege
@były kolega

A reszta będzie bez konsekwencji?

Niebylykolega
@Vege

Pewnie że inni bez konsekwencji bo niby za co jak wszystko uknuli 3 panowie. Wszyscy na siebie zeznają teraz, ale prawda jest taka że i prawnik i dwójka prezesów to obmyśliła i wykonała. Reszta ten kit łyknęła bo była (usunięte przez administratora) A za głupotę w tym kraju jeszcze nie karzą.

@Niebylykolega

No chyba nie do konca.... forexem to zdaję się ktos inny kręcił. Prxynsjmniej tak mówią doradcy

@Vorsen

Znaczy kto kręcił ? P.W był prezesem chyba ze poza jego plecami coś krecili

Mariusz
@Waldek

On i siostra łapę na wszystkim trzymali. Ochłapy rzucali pozostałym, żeby robili wszystko co im powiedzą. Jak to mówili? Prawda się obroni? No to właśnie prawda wychodzi na jaw. Z każdym miesiącem powinno być co raz ciekawiej, bo za niewinność nie przedłuża się aresztu.

@Mariusz

Areszt to chyba nie jest jako kara ale środek zabezpieczenia śledztwa, tak czy inaczej aby wszystko było jasne wystarczy ustalić gdzie są pieniądze za obligacje, na co poszły, na wszystko przecież są przelewy i zabezpieczone konta bankowe, co się stało z pieniędzmi z foreksu ?

@Waldek

Tutaj to ponoć winien wszystkiemu liteForex... Jednak firma na wyspach MArsahlla to pewien biznes

@Vorsen

Czyli nic się z tego nie odzyskam rozumiem, czy ktoś próbował dochodzić praw w lite forex albo tam gdzie jest ich jurysdykcja ?

@Waldek

Trudno mi powiedzieć, sam na tym straciłem i na zmianę przerzucają na siebie wine...

FOREXMAN
@Waldek

Forex to wielka porażka P.W. i oczywiście jego przeogromna głupota, nie pamiętam ile razy ale na tym forexie to stracił z trzy czy cztery razy pieniądze ludzi i nic się nie nauczył. Jeździł po Polsce gość z forexa który współpracował z P.W. i opowiadał wszystkim, że będzie bezpieczny produkt forexowy, no i też mówił, że lite forex poczuwa się do oddania części kasy jednak jak to w życiu, jak trzeba oddać to raczej nie ma finalnie komu. Z forexu trzeba się kierować nie na wyspy Marschala, a na Cypr bo tam był ich operator dopuszczający działalność w Unii i chyba to jedyny rozsądny kierunek do próby odzyskania swoich pieniędzy. Gdyby to co mówił ten jeżdżący człowiek w kwestii forexu było prawdą, to obstawiał wszystko P.W. i ręcznie sterował tym biznesem wbrew trendom na rynku, więc chyba nie ma co ale próbować można. Taki nowatorski był, gdzieś też słyszałem, że areszt przedłużony u prezesów.

@FOREXMAN

Dziękuje za informacje, czyli ogólnie kto przejął pieniadze z foreksu lite forex czy P.W? Jezeli P.W to chyba zasadne jest domaganie sie zwrotu jezeli lite forex to raczej nic sie nie zrobi rozumiem

@Waldek

A to nie jest tak, ze najpierw mowili, ze lite Forex, a potem jak jezdził ten goscou to mowil, ze P.W. to chhba sledztwo musi wyjasnic co sie stalo...

@Forex

Ciekawe czy cis to da i jak długo będzie się to jeszcze ciągnęło...

@Vorsen

Pewnie latami, obligacje łatwo zbilansować ile przyszło ile wyszło i na co a co do foreksu to pewnie lite forex nie wspolpracuje dlatego będzie sie ciągło latami, zresztą ja tam nie mam problemu z lite foreksem bo pieniądze ponoć poszły w rynek (usunięte przez administratora) ale cała sprawa tyczy sie gwarancji z których społka great sie nie wywiązała i tego chciałbym dochodzić

@Waldek

No tak to miało wyglądać, ze great zabezpiecza... takze niech oddadzą kase..

Aleksander

Witam, w dniu dzisiejszym byłem w biurze Warszawie specjalnie pojechałem otrzymałem informacje ze firma zaczęła w dniu dzisiejszym realizować przelewy opóźnione płatności o kilka miesięcy. Kolejne Informacje - w Piątek ma być informacja do nas listownie o planowanych przez spółkę działaniach i terminach spłaty. Wykonałem kilkanaście telefonów i potwierdziły się informacje zaczęli spłacać i potwierdziły się słowa z biura... każdego dnia będę realizowane kolejne płatności. Sprzedają majątek nieruchomości w Polsce i zagranica.. Pozdrawiam P.S jak wpłyną pieniądze lub dokument oficjalny napisze.

Jarosław nic niewiem
@Aleksander

W Ministerstwie Sprawiedliwości był trolling, w TVP dezinformacja, w PRL propaganda, a co jest w Great Private Equity? Aleksander nie ośmieszaj się, wczoraj mi prąd wyłączyli w oddziale. Pensji nie dostałem, Aleksander w sumie jak byłeś w tym biurze to przechodziłeś przypadkiem koło niego?

tere fere
@Aleksander

Aleksander co Ty opowiadasz? Jaki mają sprzedawac majatek jesli takowego nie posiadają? Są tylko długi! (usunięte przez administratora)od dawna nie odbiera telefonów ani nie ma z nim kontaktu, wszyscy tam kłamią, lub zapamietaj sobie. Ale pisz! Jak będą udokumentowane i wiarygodne dobre wieści to pisz! Wszyscy czekamy..!

Krystian
@Aleksander

Coś działają tak twierdzi Prezes.... Czekam na ustalone terminy z ugody

Klient
@Krystian

Dziś dostałem ugodę telefoniczna czekam na dokumenty poczta

Telefonistka
@Klient

A jak sie dostaje ugodę telefoniczną? W sensie, że dają najnowszego iphona? Nie no niezła forma. Myślę, ze można potem sprzedać jako egzemplarz z frajerskiej serii limitowanej. Naprawdę momentami podziwiam naiwność dorosłych ludzi, gdzie mogłoby sie wydawać, ze skoro umieli dorobić się takiej kasy to mają łeb na karku...

Znawca
@Telefonistka

Tzn ja mysle ze wiem jak to jest - najpierw dzwoni do ciebie jakis doradca-oszust, wzlednie sam pan prezes-oszust i obiecuja ci jakies bzdury. Jesli jestes dostatecznie naiwnym frajerem to uwierzysz im w te bzdety na gebe i naprawde bedziesz myslal ze cokowiel pozniej wysla ci poczta (co oczywiscie nigdy nie nastapi). Ale z drugiej strony po co nam te wywody - przeciez dobrze wiemy ze te posty chwalace Greata to lipa - wpisuja je pracownicy firmy albo moze i nawet sam pan pawel w.! to by dopiero byl zaszczyt! prawdziwa ugoda forumowa! albo moze ugoda internetowa! no naprawde wspaniala sprawa

Telefoniska
@Znawca

Ja wiem, że tu padają sformułowania jakoby Prezes był Mesjaszem... ale żeby aż takie galopujące stado baranów mu towarzyszyło..... przecież to pasterz z owcami powinien być. Ale racja może w końcu po miesiącach oczekiwań Mesjasz na forum przemawia!

Katolik
@Telefoniska

Wiara czyni Cuda...

Lucyfer
@Katolik

Idą pieniądze do nieba. Najpierw idzie 10 zł. Gdy jest przy bramie słyszy: - Ty 10 zł nie pójdziesz do nieba! Do piekła z nim! Idzie 50 zł i słyszy to samo. Idzie 100 zł i też zostaje zesłane do piekła.. W końcu idzie 50 gr. - Ty 50 gr. zasługujesz na niebo. Inne pieniądze się buntują. - Jak to! My mamy większą wartość, a takie 50 gr. idzie do nieba? Nagle słyszą głos A kiedy was ostatnio w kościele widziałem?

PRZEMEK
@Lucyfer

WSZYSCY ŚWIĘCI

Tom
@PRZEMEK

Kolejny tydzień przemyśleń ;)

Do Trolika
@Tom

ciekawe jak bardzo Boli bycie nie docenionym

Kriss
@Do Trolika

Czy to są jakieś inne produkty jaka firma jakieś szczegóły bo już nic nie rozumiem

Damian
@Kriss

Jedną z działalności G. było inwestowanie naszych pieniędzy na rynku Forex. Kolejna wielka nielegalna inwestycja, która zakończyła się stratą w wysokości 6,5 mln złotych.

Joanna B
@Damian

Nie rozumiem to po co tyle wpłacałeś 6,5 mln było trzeba na lokacie trzymać ;)

Telefonistka
@Joanna B

Czyżby to pisał wykwalifikowany doradca? A mówi się, że ironia jest cechą ludzi inteligentnych... no ale widocznie jak zawsze muszą istnieć wyjątki potwierdzające regułę!

@Telefonistka

Wszystkie spory rozwiązane taka informacje mam od doradcy. Klienci podpisali porozumienia i dostali kasę wedle harmonogramu. Ja dostanę w Poniedziałek

@Sławomir

Dostales kase z odestek prawda? a kapital glowny z obligacji? daj juz spokoj trollu :) nikt nie dostaje kasy z kapitalow glownych z obligacji bo takich pieniedzy nie ma w firmie - przeciez sam to wiesz :)

@Marcin

To ja mam inne informacje. Potwierdzę w Poniedziałek jak mi pieniądze wpłyną

@Marcin

Sam jesteś trolem przez małe T

Darek
@Sławomir

Jakie były początki Państwa firmy i jak się ona zmieniła od czasu powstania?

@Darek

Kiedy będą wypłaty zysku z projektów..

GaL
@Kasia

!!! jakie zyski

Link
@GaL

czy student ma też umowę o prace ?

@Aleksander

Potwierdzam chcą spłacać, podpisali kilka umów, Pawełek z Marcinkiem zarobi i oddadzą wszystko,.

@Aleksander

No i co Ty nam teraz powiesz?Zaspokoił Twoje roszczenie?Bo moje i nikogo innego nie.Nie lubię jak ktoś zabiera głos a nie ma nic mądrego do powiedzenia.

Zbigniew precast
@Aleksander

Też byłem w biurze ale ich tam nie ma, chciałbym Aleksandrze żebyś potwierdził te słowa o płatności, kto i jak je realizuje? Gdzie można zasięgnąć jakiś informacji o nich? Pani w recepcji budynku twierdziła że nie wypłacili pieniędzy i dlatego ich nie ma i że policja ich ściga.

Dziewczyny z Dubaju

Ten film miał kręcić Włodarczyk ze Sporzyńskim i Doda, ogłosili to wszystkim, do tego miał być Grom. Jak zwykle, teraz jest premiera Dziewczyn z Dubaju ciekawe czy złotówka z tego trafi do klientów.

Kler
@Dziewczyny z Dubaju

miał kręcić Chuliganów i Grom. Pamiętam jak mówił, że pieniedzy z filmów nie ruszy.

Zabezpieczony
@Kler

jak powiedział to tak zrobił. wszystko odkłada w skarpetę na czarną godzinę. przecież za kler nikomu nie wypłacił. rodzina zawsze wyjdzie na swoje. jak to możliwe że tak tęgi umysł dał się złapać?

Cymesik
@Zabezpieczony

Kolego to nie tak, On się nie dał złapać tylko Ty i inni tak myślą. On ma to wszystko przemyślane, teraz trochę posiedzi w areszcie, wyjdzie przed sprawą, za pieniądze w skarpecie sobie dobrze pożyje on i jego rodzinka do sprawy i w jej trakcie, sama sprawa potrwa lata, on się godnie zestarzeje, z uwagi na zdrowie zawieszą mu karę albo obędzie ją w jakimś sanatorium karnym, po połowie zwróci się o przedterminowe zwolnienie i w pełni legalnie będzie mógł korzystać z nieruchomości w Afryce i samochodów w Dubaju kupionych za wasze i nasze pieniądze. Do tego czasu korzysta, z tego jego rodzinka. Jakieś drobne idą jeszcze na utrzymanie familii Sporzyńskich, Czenczków i innych złamasów którzy mu w tym wszystkim pomagali i żeby byli do końca lojalni. Najwięcej to teraz z tego całego dobra korzysta najbliższa rodzina i obrońcy. Takie tam małe mafijne układziki stworzone przez Włodarczyka. Gość jest fenomenalny, nie musiał się do nikogo włamywać, okradać, grozić, spieniężąć towar, wszystko mu zostało przyniesione lub przelane na konto, Trochę czasu, trochę pozorów i wszystko będzie miał zalegalizowane.

Danzing
@Cymesik

Niestety tak może być, ciekawe czy idzie ściągać kasę od jego rodziny. Ktoś za to wszystko powinien beknąć.

Mandalarion
@Kler

W to co mówił Włodarczyk to niestety nie ma co wierzyć, tam nie wiele rzeczy szły w parze z deklaracjami jego czy zarządu spółek gdzie działał. Jak przeglądam ten jego komunikator dla pracowników Greata to co tam za cuda są objawione, jakie obietnice nie spełnione, plany wyjawione, teraz czyta się to jak dobrą komedię z elementem dramatu na końcu. Patrzę, że w styczniu 2019 deklarował produkcję czterech filmów w tym tych Dziewczyn z Dubaju co mają być w kinie i min. Gromu. Co się wydarzyło, że za słowami nie poszły czyny? Za mało pieniędzy przynieśliśmy? Trzeba pewnie poczekać na odpowiedź jak wyjdzie, a może współpracownicy lub żona czy też siostra spróbują wyjaśnić, co też się stało z kasą przyniesioną do firmy?

Konrad
@Kler

Miał też kręcić kontynuację Chłopaki nie płaczą. Ciekawe czy teraz te super Chłopaki płaczę, czy też nie?

Sławek
@Dziewczyny z Dubaju

Chuliganów z Niewolskim miał kręcić to na pewno. Zebrał mnóstwo kasy na to i nakręcił .... kilka pornusów w afryce ze swoja afrykańską narzeczoną. Nawet (usunięte przez administratora)jego (usunięte przez administratora)twierdziła, że 200 km od domu to nie zdrada, taki tam mały (usunięte przez administratora)dla podkręcenia dynamiki w związku.

Wujek dobra rada

Trzeba przyznać, że karierę Pana Włodarczyka w różnych firmach brutalnie przerwał brak talentu i skłonność do kłamstw i kłamstewek. Od początku działalności greata razem z Marcinkiem kłamali i kłamią. Dzisiaj kiedy siedzą, coś może się zmieni w ich głowie.

@Wujek dobra rada

a ktoś mógłby podać jakież to wykształcenie ma PW i MS? skąd u nich takie zacięcie w inwestycjach i parcie na ten sektor gospodarki? do dzisiaj nie mogę uwierzyć jak bardzo byłem krótkowzroczny i nie sprawdziłem co to za element stoi za tym wszystkim

@Forex

A tam ktoś ma jakieś konkretne wykształcenie w tym kierunku? Czy tylko umiejętności manipulacji i mizdrzenia się?

Teodor
@Forex

Wykształcenie tych dwóch orłów zostało z pełną premedytacją zakończone tuż przed maturą (Szkoły wyższe nie poznały się na talentach sympatycznej dwójki bohaterów, którzy byli bliscy wdarcia się na sam szczyt światowych rankingów najbogatszych ludzi w prestiżowych kolorowych magazynach, które rozkładali na stolikach w biurze gdy przychodzili goście z dużą kasą i można się było popisać swą światowością, i nie zaprosiły ich w swe progi). Aspiracje sięgały jednak wyżej, tak były co najmniej na wysokości Sorbony. Biegła znajomość języków obcych w tym angielskiego pozwolił im zaistnieć z dużym sukcesem w biznesach w Azji i Afryce. Niezrozumiały dla normalnych ludzi dialekt w dalekiej Afryce nie pozwolił co prawda zrozumieć dość istotnej rzeczy dla całej inwestycji, jednak to nie rzutuje na dalszy obraz inwestycji jakie prowadzili Ci dwaj wyjątkowo utalentowani biznesmeni. Finalnie okazało się, że jednak budowę będą prowadzić na nie swojej ziemi, nawet nie na ziemi która należała do ich spółek w Afryce. To nie jest zarzut bo kto sprawdza na czyjej ziemi buduje kilka domów, wszak nie chodziło o wybudowanie domów, a ich budowanie i zbieranie pieniążków na ich wybudowanie.

Bety z innej planety
@Teodor

Kłamstwa i kalumnie rzucane bezpodstawnie na wielu dobrych ludzi. Marcin ma wyższe wykształcenie, Pawłowi w dokończeniu nauki przeszkodziły obowiązki związane z rodziną. Zawiść przez was przemawia, Paweł wróci to doprowadzi wszystkie sprawy do końca, a Wy jak się nie znacie to nie piszcie.

XYZ
@Bety z innej planety

No to chyba jednak rzeczywiście jesteś z innej planety! Paweł doprowadzi wszystkie sprawy do końca? A niby jakim cudem? Paweł wróci? Kiedyś wróci, najprawdopodobniej w 2036 roku. Wierzysz, że cokolwiek będzie jeszcze do naprawienia? Zawiść przemawia? Jaka zawiść? Czego zazdrościć kryminaliście, który najbliższe kilkanaście lat spędzi za kratami? Nie znamy się? Znamy się! Włodarczyk i Sporzyński (usunięte przez administratora)setki ludzi na grube miliony. To jest fakt. Czy to też twoim zdaniem kalumnie i kłamstwa?

@XYZ

No ciekawe czy wymiar sprawiedliwosci ich dosięgnie... kogo z nich i na jak długo...

WDR
@Forex

Nie dosięgnie bo dostanie art 60. Posadzi kilka osób a w zamian dostanie łagodny wyrok. Dlatego zbierają materiały na MIK i inne. Szanowni Klienci powinniście zaakceptować fakt, że te pieniądze przepadły. Jeśli gdzieś coś jeszcze płacicie to znowu dajecie się naciągać

Ku pokrzepieniu.
@XYZ

Co Ty wiesz, prezesi wyjdą przed sprawa, do niczego się nie przyznają, bo do czego? Budowa była? Admistrator nie pozwolił na sprzedaż. Budowa w Afryce była, tylko przeszkodzono w jej realizacji Widzę że wiesz kto winny. Może spójrz w lustro. Naprawdę co ty wiesz, piszesz jak winni to Wintorot, Malczewski Mikolłajczyk, Gileta, ten od Brewe, Ci z Dubaju, plus ten z forexu Jamrzok czy jak mu tam. W Afryce ten Obi pod ich wpływem i ich działania narozrabiał, ale wszystko jest do wyprostowania. Majątek jest tam, wystarczy pojechać i to sprawdzić. Czy o tym typie piszesz, może chciałbyś to sprawdzić zanim napiszesz. Wbrew pozorom wszystko jest, Paweł wyjdzie i to wam przekażę, sprzeda. Afrykę i skończy się ten nieład. A. Wy wszyscy wścibscy dajcie spokój jemu. Czy ty piszący powyżej, nie wiesz ile ziemi jest w Afryce,? Widzę że wiesz i już się obsrałeś. Ochłoń i przestańcie wykorzystywać czas kiedy Paweł nie może nic zrobić. Zastoniwił byś się jedn z drugim jak pomóc a nie wszędzie kalumnie. A Mikołajczyk i jemu podobni odpowiedzą. Czas nadchodzi, wtedy nastąpi jakaś sprawiedliwość. Winnych szukać należy gdzie indziej, nazwiska były podane, ktowielk wie co tam się działo przyzna mi rację. A ty zwykły falafelu, na czym się znasz?.Na wpisach tutaj? Paweł gdyby nie te zawirowania to by oddałby wszystkie pieniądze a teraz ma problem. Wyjdzie, odda i będzie po sprawie. Dobranoc wszystkim nie będącym w sprawie.

Kuc
@Ku pokrzepieniu.

Co za bzdury są tu pisane. Włodarczyk ma na wszystko wywalone, trochę posiedzi, wyjdzie i bedzie leżał na plaży w Dubaju czy innej Afryce popijając drineczka z palemką za naszą kasę i niczego nie odda bo odbędzie karę. Cała rodzina Włodarczyka się obłowiła, wszyscy mają domy, firmy, samochody a wam pozostał zwykły ból duuuupy. Pierwszy milion trzeba ukraść i to Włodarczyk zrobił, jego teraz to wszystko wali, wkręcił ludzi którzy teraz z nim odpowiadają, będą z nim siedzieć ale on wyjdzie i będzie miał hajs, a inni wspomnienia za krat, głównie marcinek. Ciekawe czy chłopaki za kratami są teraz sztywni?

DOBN
@Ku pokrzepieniu.

Jest taka dobra zasada - piłeś, nie pisz. Zwłaszcza o 3:28 w nocy. Nie chcę mi się odpowiadać na ten bełkot pełen bzdur, ale dwie sprawy wymagają wyjaśnienia: Włodarczyk nie umawiał się z obligatariuszami, że odda im pieniądze, jak go wspólnicy nie wykiwają. Nie ma najmniejszego znaczenia z kim się pokłócił, o co i dlaczego. Włodarczyk jako prezes ponosi pełną odpowiedzialność przed klientami i byłymi współpracownikami, którym też jest sporo winny. Dlatego on siedzi, a byli współpracownicy nie. Za trudne, żeby to pojąć? Nie myl pojęć, prostaczku. To nie jest "nieład" ani "zawirowania". To się nazywa (usunięte przez administratora) I druga kwestia: czy ty naprawdę napisałeś, że okradzeni przez GPE ludzie powinni się teraz zastanowić, jak mogliby pomóc Włodarczykowi?!!!! Czytam to pięć razy i ciągle nie wierzę, że można wymyślić coś tak idiotycznego! Naprawdę? (usunięte przez administratora) !

@Kuc

Dzisiaj wychodzi współzałożycielka Amber Gold, czy współzałożyciele Greata i tych innych spółek również posiedzą tyle co ta Pani? Czy żona Włodarczyka trafi do wiezienia i tak jak ta Pani zajdzie w ciąże żeby wyjść wcześniej ?

Femina
@Wujek dobra rada

Rozliczają już ten temat.

Mariuszek

Na dzień dzień dzisiejszy gdyby wszystko było do pilnowane to i doradcy a przede wszystkim obligatoriusze byli zadowoleni. Włodarczyk nie broniąc go boi czemu zaufał nie odpowiednim ludziom. Inwestycja w Nigerii piękna i od trzech lat na sprzedaż wspólnik nigeryjski coś kombinuje. Podobnie w Ghanie osiedle mniejsze ale nie skończone bo znów coś wspólnik Nigeryjski wykombinował. Grunt Polski.... Building tu szło ale nie doszło zarząd Building poprzedni sporo pieniędzy wydał nie wiadomo komu. A budowa za te pieniądze powinna być skończona no.ale kolejni współpracownicy w ramach zarządu tej spółki robili co chcieli. Wielu tych "wspólników" nie źle wyszli na tym wiedząc że P. W świetnie umiał zorganizować środki finansowe. Niestety jego błąd złych ludzi sobie dobrał. Nie bronię tego gościa ale dodam co zrobiono z Mik. To samo... Właściciel mik chodzi szczęśliwy a obligatoriuszy ma gdzieś. Kto był wspólnikiem w Afryce też większość wie. To nie tak do końca. P. W zapewne się zabezpieczył na przyszłość lub swą rodzinę jeśli nie sam ale nie do tego stopnia co ci niby wspólnicy.

Femina
@Mariuszek

Wyznawcy jeszcze są i chwała im za to. Tak właśnie broni się (usunięte przez administratora), miał wokół siebie samych złych ludzi, a on miał cudowne pomysły i dobre serce. Niestety problemem jest, że zakosił kilka baniek dla siebie, swojego wspólnika, rodziny, a nawet później wyprzedawał cały majątek firm jaki pozostał i nie podzielił się z klientami od których dostał pieniądze tak jak i (usunięte przez administratora). Był mega szują bo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) setki ludzi łącznie z tymi którzy mu jeszcze cukrują, no ale to robią jakieś sfrustrowane osobniki którzy nie mogą sobie znaleźć prawdopodobnie miejsca w życiu, a może tak im dobrze płacił, że chcieli by te czasy wróciły. Kłamał w żywe oczy, że są środki, nic nie jest zagrożone, są zabezpieczenia a w spółce leasingowej nawet nie zrobił jednego leasingu. Po co to pisać i się (usunięte przez administratora)wyjdzie to zawsze można do niego się zgłosić i będziesz mógł z nim jeszcze podbijać świat, obecnie świat palestry. (usunięte przez administratora)

Dr. Dzban

Im bardziej świecisz tym szybciej gaśniesz. Starodubajska myśl stosowana przez nomadów do której dostosowała się dwójka warszawskich biznesmenów wraz ze swymi poplecznikami.

@Dr. Dzban

I tak wypłynął na głębie oceanów i wszystkim będą nam się smiać w twarz... niestety, ale kazdy z nich ma zabezpieczenie i to z naszych pieniędzy

Danzing
@Forex

Ponawiam pytanie w kwestii rodziny Włodarczyka i tego drugiego Sporczyńskiego czy nie należało by zaspokoić się z ich majątku? Żony, kochanki, dzieci, matki, bracia, siostry dlaczego te osoby mają mieć dobrze w życiu za nie swoje pieniądze?

Pomoc! Obligacje MIK

Witam Ponownie zamieszam ogłoszenie w związku z literówką w adresie mailowym. Poszukujemy osób, które w poprzednich latach wykupiły obligacje Mik Apartamenty sp. z o o za pośrednictwem Great Privet Equity i nie odzyskały swoich pieniędzy. Jest realna szansa na odzyskanie kapitału wraz z odsetkami. Prosimy o pozostawienie kontaktu na skrzynce mailowej: prawnik@dipl.pl Skontaktujemy się z Państwem w tej prawie.

Inwestycje
@Pomoc! Obligacje MIK

DIPL to nowa firma pracowników Greata. Współpracownicy Great którzy najpierw sprzedawali Włodarczykowi obligacje i marzenia teraz proponują pomoc prawną? Wpisali ich chyba za sprzedaż obligacji na listę ostrzeżeń KNF? Co tu się dzieje, ogląda się to jak dobry film sensacyjny. Na końcu wszyscy razem będą siedzieli i śmiali się z naiwnych klientów którzy kupili od nich obligacje. Włodarczyk już się śmieje bo pieniądze ma za granicą, a teraz do niego dołączają kolejni magicy inwestycyjni.

Szczupak
@Inwestycje

Tak to dom jnwestycyjny , właścicielka to przyjaciułka Pawła Włodarczyk, teraz tym kieruje. Dzwonili, proponowali pracę jak Great przestał wypłacać pieniądze ale mieli słabe produkty w tym jak rozmawiałem z innymi którzy coś o nih wiedzieli to też jakieś kłopoty z wypłatą tych obligacji były. Dużo osub z Grejta tam trafiło i posprzedawali im kolejne Obligacje.

ALEKSANDRA
@Pomoc! Obligacje MIK

Mam obligacje Mik Apartamenty Wreszcie widzę jakiś postęp w sprawie i szansę na odzyskanie moich pieniędzy. Byłam na spotkaniu w DIPL. Zbieram wszystkie dokumenty aby przekazać prawnikowi.

@ALEKSANDRA

Super Aleksandra, tylko czy wierzysz tym ludziom co najpierw to sprzedawali a teraz razem z Włodarczykiem otworzyli kancelarie prawną i pomagają klientom? Zobacz najpierw czy Ci ludzie nie zostali wpisani na listę ostrzeżeń KNFu. Niech najpierw z Greata oddadzą pieniądze a (usunięte przez administratora) o jakimś Miku i szukają kolejnych naiwniaków.

Neo
@Marcin

Ola powiedz czy to prawda, że teraz kancelaria Włodarczyka załatwia kasę z obligacji? To jest możliwe?

Aleksandra
@Neo

Nie. Tam gdzie byłam to nie kancelaria Włodarczyka. Podobno jakąś mają kancelarię ale nic mi jest na ten temat nie wiadomo jakimi sprawami się zajmują. Mnie interesuje tylko odzyskanie moich pieniędzy z obligacji MIK. Tutaj widzę realną szansę.

POMOC PRAWNA

Witam Poszukujemy osób, które w poprzednich latach wykupiły obligacje Mik Apartamenty sp. z o o za pośrednictwem Great Privet Equity i nie odzyskały swoich pieniędzy. Jest realna szansa na odzyskanie kapitału wraz z odsetkami. Prosimy o pozostawienie kontaktu na skrzynce mailowej: prawik@dipl.pl Skontaktujemy się z Państwem w tej prawie.

@POMOC PRAWNA

niestety-napisałem dziś dwukrotnie @ na ten adres @ i mi wróciły.Coś tu węszę podstęp.

Pomoc prawna MIK Apartamenty
@Janusz

skrzynka mailowa jest aktywna. Być może literówka była po Pana stronie w adresie. Proszę spróbować ponownie. Podstęp ? ?... Nic z tego. Raczej pomoc. Na tą chwilę dotyczy sprawy tylko i wyłącznie inwestorów, którzy wykupili obligacje MIK Jeśli nadal będzie Pan miał problem z kontaktem z nami, to proszę spróbować na : agnieszka.chmielewska@dipl.pl pozdrawiam

@Pomoc prawna MIK Apartamenty

Nie wiem ,czy dalsza koresp ma sens.Ja mam obligacje Precast,,Building Ghana i Great Private.Ale to chyba nie to samo.Czy my mamy jeszcze jakieś szanse na odzyskanie środków?Czy należy się kontaktować z CBA?Jaśli tak-to może ktoś ma nr tel lub @ do CBA?Proszę o pomoc.

pomoc prawna
@Janusz

Pana obligacje, to niestety nie to samo. Na chwilę obecną zajmujemy się MIK Apartamenty. Jednak proszę być z nami w kontakcie pozdrawiam

vrobopol@wp.pl
@POMOC PRAWNA

Witam ja również posiadam obligacje mik apartamenty i byłem w tej sprawie przesłuchiwany na okoliczność korupcji w Komendzie Policji Warszawa Żoliborz. Z tego co wiem to jest też jakaś kancelaria która zajmuje się też ta sprawą.

OBLIGACJE MIK POMOC
@vrobopol@wp.pl

Tak, jest realna szansa na odzyskanie pieniędzy plus odsetki z MIK-a. Jednak samo się to nie uczyni. Należy poczynić kroki prawne w tym kierunku. Proszę o kontakt wszystkie osoby poszkodowane, które posiadają obligacje MIK Apartamenty o kontakt w tej sprawie na : prawnik@dipl.pl

Agnieszka
@vrobopol@wp.pl

To jeśli jest Pan zainteresowany i chciałby poznać szczegóły, proszę kontakt mailowy. Pozdrawiam Agnieszka

Beata
@OBLIGACJE MIK POMOC

Najpierw sprzedawali a teraz realnie odzyskują, ci sprzedawy to mają tupet.

POMOC ZWROT Z OBLIGACJI MIK

Ogłoszenie dla osób, które posiadają wykupione obligacje MIK Apartamenty. Jest realna szansa na zwrot zainwestowanego kapitału wraz z odsetkami. Poszkodowane osoby prosimy o kontakt w tej sprawie: prawnik@dipl.pl Skontaktujemy się z Państwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa