Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

Weronika

@Slawo czyli jesteś zadowolony z pracy w Great Private Equity? Masz rację terminowość wypłat jest ważna, a niestety nie wszędzie jest to praktykowane. Może dasz jakieś rady osobom, które chciałyby zatrudnić się w tej firmie? Jakie dokładnie pytania padają na rozmowie o pracę?

Weronika

We wrześniu firma Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji poszerzyła swoją działalność o nowy oddział w Dubaju. A jeżeli szukasz pracy w Polsce to firma szuka pracowników na stanowiska: Asystent Doradcy Finansowego, Opiekun Klienta VIP, Kierownik Zespołu Sprzedaży, Kierownik Regionalny oraz stażystów http://www.greatpe.pl/o-nas/kariera

Slawo
@Weronika 23.10.2017 13:51

W firmie pracuję dwa latka , wypłaty w terminie, atmosfera rewelacja, Pan Prezes -człowiek z wizją rozwoju, dbający o ludzi a co najważniejsze dotrzymuje danego słowa

Weronika

Zastanawiacie się nad aplikacją do firmy? Aktualne oferty znajdziecie na głównej stronie internetowej - http://www.greatpe.pl/o-nas/kariera

Niktważny

Prezes zarządu Great Private Equity
@Niktważny 21.02.2017 14:03
Prezes to straszny cham i prostak, nic dobrego nie wyjdzie współpracując z nimi, brak perspektyw, błędne koło. Nie polecam...

Witam wszystkich serdecznie, Dziękuję za te miłe i te niemiłe komentarze. Każdy z Was ma prawo do wyrażania swoich odczuć co do pracy w naszej firmie. Nie zasypujemy tego forum kłamliwymi odpowiedziami podszywając się pod nieistniejących pracowników wychodząc z założenie ze z hejtem się nie walczy a poprawia to co dzieje się w firmie. Nie pozwolę jednak na obrażanie mojej osoby wpisami od autora który nazwał się "niktważny". W dniu dzisiejszym wystąpiłem do serwisu nie o usunięcie tego wpisu a o ustalenie adresu ip osoby która narusza moje dobre imię poprzez swoje wpisy. Jak napisałem powyżej każda opinia jest dla mnie ważna ale będę walczył do upadłego przed sądem z osobami które myślą że są anonimowe - a tak w tym przypadku nie jest. Trzeba mieć odrobinę odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam Paweł Włodarczyk Prezes zarządu

zdzislav

Nie polecam pracy w tej firmie. (asystent doradcy finansowego) 1. Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem o mozliwosci otrzymania umowy o pracę, natomiast w rzeczywistości jest to umowa o DZIEŁO ! (a wczesniej wspomniany rodzaj umowy - jak usłyszałem krótko po rozpoczęciu pracy - od działu prawnego firmy: "nie praktykują") 2. Zadania asystenta: obraz zadań i obowiązków przedstawiony przez managera na rozmowie kw. znacznie rozni się od rzeczywistości. Praca miała polegać na ścisłej współpracy z doradcą, ostatecznie siedzisz w zamknietej salce z grupą takich samych "asystentow" i dzwonisz do listy osób powtarzając skrypt. Call Center. 3. Kasa. Lepiej nie mówić. Nic dziwnego że przez pierwszy miesiąc jest taka mala stawka. Wszystko to co jest obiecywane okazuje się kłamstwem. 4. Atmosfera - ujdzie... Choć mam wrażenie,że kwestia niewypłaconych pieniędzy skłoniła ludzi do rozmowy i zintegrowania się.

ader

nie wierzę że taka firma mogłaby mieć takie problemy finansowe jak próbujesz mi wmówić... czy ktokolwiek może to potwierdzić?

edzio

Moim zdaniem firma krzak - zatrudnia ludzi, którzy w relacjach prywatnych są niewypłacalny. A to oznacza, że kiepsko im tam płacą.

Partner

Pomyje na firmę wylewają byli pracownicy, którzy nie sprawdzili się jako asystenci i jako doradcy klienta. To powszechne zjawisko. Firma jest rzetelna i ma świetne perspektywy rozwoju dla tych, którzy nie boją się pracy na własny rachunek. To nie praca dla tych, którzy tyłki mają przywiązane do biurka, a ręce do ekspresu do kawy. Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania.

Zdzislaa

Mialem umowe o dzielo. Zadaniem bylo umowic 40 osob w ciagu miesiaca by dostac az 1200zl. Nie bylo mnie 2 dni w miesiacu , limit wykonalem z nawiazka (60 spotkan) , ale moja pensja zostala obcieta o polowe bo nie bylo mnie 2 dni+ prezesik nazwal mnie oszustem (20 spotkan nie doszlo do skutku) Odradzam nawet skladac tu cv. Traktuja pracownikow jak smieci

taj

Rozpocząłem pracę - jestem w firmie od 2 miesięcy. Do tej pory rewelacja - jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak fajną i zgraną paczką ludzi. POLECAM

jani68

Dziwna firma. Sprawdziłam co mam sprzedawać i nikt nic nie wie. Żadnej umowy nie dali. A Pani hr przy mnie robiła wpisy na forum jako niby pracownik ?! Nie dziękuje. Żadnych przelewów nie ma. To moja ocena po wizycie tam. Szukam dalej czegoś poważnego.

ania

Mnie wymęczył ale na ostatnim spotkaniu. Wcześniej miałam spotkania z HR Managerką i szefową zespołu (tak mi sie przedstawiła). Naprawdę musiałam się starać na spotkaniu z Prezesem ale zrobił na mnie ogromne wrażenie człowieka z wizją.

Olgierd

Prezes na rekrutacji o wszystko pyta , Jeżeli trafisz na zastępcę Prezesa to będzie szybciej pyta o ostatnie miejsce pracy i plany na kolejny rok.. Tak słyszałem. Powodzenia

Adam

Ktoś z was chyba watki dotyczące podstawy w firmie pomylił. Ja pracuję 2 miesiąc jako doradca i pdstawa wynosi 2000 plus prowizja. A trzeba odbyć minimum 20 spotkań z klientami czyli 1 dziennie. Piszecie 1750 a to dotyczy asystentów którzy umawiają 3 spotkania średnio dziennie czyli 60 w miesiącu a nie 120. Ktoś z Was chyba jednym uchem słuchał a drugim... Zobaczymy jak będzie dalej ale na razie jestem bardzo zadowolony. Oby nie zapeszyć :-)

misa
@Adam 28.12.2015 22:51

Napisz prosze Adam jak idzie Ci ogólnie. Mam tam oferte pracy, jestem juz po wszystkich rekrutacjach i nie wiem co mam zrobic. Jak to rzeczywiscie wyglada? Czy te prowizje sa realne?

Kasia

Proszę Państwa nie 120 a 20 odbytych spotkań w miesiącu. Byłam na takim spotkaniu i przedstawiono mi warunki czarno na białym. Mają dużą ofertę produktową. Nie jest ot praca dla etatowców... trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty, jak wszędzie w tego typu firmach za picie kawy i patrzenie w okno nikt nie płaci...

Zarobki są prowizyjne. Umowa zlecenie. Masz podstawę maks 1750 brutto jak uda Ci się zorganizować 120 spotkań i jakiś tam procent od wpłaty klienta

xxx

Też na czarno? Ja wole ich omijać szerokim łukiem..

Omijajcie szerokim łukiem, zwłaszcza pracę w biurze w Wawie na ul. Boya Żelańskiego. Oszuści.. Niewypłacalni.. No i pracujesz na czarno.

Zostaw opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji