Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

Wszystkie firmy ubezpieczeniowe w Polsce zatrudniaja na tej samej zasadzie-nie wiem o co tyle hałasu.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jacek
@Administrator 03.04.2018 09:14

Coś ten post administratora ma zabarwienie prowokacyjne. Pewnie chodzi o to, że w oczach obsługi, wartościowe są wpisy o charakterze negatywnym. Wg mnie takie działanie karygodne i niegodne.

Weronika

@mARCO, dlaczego chcesz czekać aż dwa lata? Jak na razie firma istnieje i radzi sobie na rynku. Jeśli szukasz zatrudnienia sprawdź co oferuje pracodawca. Może to oferta dla Ciebie? Jeśli się zdecydujesz napisz na forum jak Ci poszło!

mARCO

jak ta firma z sukcesem przetrwa 2 lata to pójdę- a nawet więcej......

Weronika

@Marco, czy jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Konieczne daj znać, jeśli pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną. Użytkowników Gowork.pl zainteresuje, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakie warunki proponuje pracodawca, czy dostaje się prowizje od ilości zdobytych klientów, czy jest to praca w biurze przy telefonie, czy raczej w terenie i trzeba być mobilnym? Czekam na Twoją informację.

Marco

Kto mi powie, czy t a firma jest wypłacalna-, że nie jest piramidą finansową??? Czy przetrwa przez 5 lat????

Weronika

@Doświadczony czyli uważasz, że nie ma szans by jakiś pracownik w firmie Great Private Equity obsłużył 20 klientów? Może każdy ma inny sposób i inną wydajność i jest to możliwe? A Tobie ilu udaje się odbyć spotkań?

Adam

Ktoś z was chyba watki dotyczące podstawy w firmie pomylił. Ja pracuję 2 miesiąc jako doradca i pdstawa wynosi 2000 plus prowizja. A trzeba odbyć minimum 20 spotkań z klientami czyli 1 dziennie. Piszecie 1750 a to dotyczy asystentów którzy umawiają 3 spotkania średnio dziennie czyli 60 w miesiącu a nie 120. Ktoś z Was chyba jednym uchem słuchał a drugim... Zobaczymy jak będzie dalej ale na razie jestem bardzo zadowolony. Oby nie zapeszyć :-)

Doświadczony
@Adam 28.12.2015 22:51

Jeśli ktoś mówi, iż jest w stanie spotkać się z 20 klientami dziennie, gdzie mówimy jakimkolwiek doradztwie.... Jak dla mnie Pan Adam jest podstawiony lub pracuje na poczcie :) Ps: Zakładam, że dzień pracy ma 8 godzin.

Weronika

@@byłypracownik przecież nie napisałam, że mnie ta umowa satysfakcjonuje. Tylko co było zawarte w tej umowie. Nie rozumiem, dlatego Twojego tonu i sposobu wypowiedzi. Ja Cie nie atakuje, tylko chcę, żebyś podał więcej szczegółów na temat współpracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji, które mogą być dla kogoś istotne.

Weronika

@@byłypracownik czyli na spotkania nie mógł jeździć każdy pracownik? I już na początku współpracy firma Great Private Equity wiedziała, który pracownik będzie jeździł, a który nie. Piszesz, że firma nie wypłaca podstaw. A co jest na umowie? Czy są wszystkie zasady za co dostajecie pieniądze?

@Weronika 06.02.2018 15:17

idź i sprawdź, jeśli satysfakcjonuje Cię umowa o dzieło która nigdzie nie widnieje i z której nic nie masz.... Co to w ogóle za umowa buhahaha na spotkania ? a jak myślisz ? jeździłaś na nie ? z tego co pamiętam chyba nie ? fajnie zarabiałaś ? chyba też nie .... wiec mówię jeszcze raz omijać szerokim łukiem !

Niktważny

Prezes to straszny cham i prostak, nic dobrego nie wyjdzie współpracując z nimi, brak perspektyw, błędne koło. Nie polecam

ON
@Niktważny 21.02.2017 14:03

w 100 % !

@byłypracownik

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam ! TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TYCH LUDZI ! I OD TEGO MIEJSCA 1 Umowa ? HAHA O PRACĘ ??? HAHA o nie nie nie, o żądną pracę - UZYSKUJECIE umowa o dzieło lub umowa współpracy, ale taką uzyskują tylko osoby które jeżdżą na spotkania, no a aby jeździć na spotkania potrzebujesz odpowiedniego wyszkolenia a niestety szkolą Cię tylko ze skryptu który musisz tłuc co dzień zamknięty w salce, a w sumie nawet z tego cię nie szkolą tylko wręczają skrypt i każą go czytać. Nie wypłacają podstaw, zawsze znajdą jakieś usprawiedliwienie - jak pisała niżej Pani "Zdzislaa" np za to że nie było Cię jeden dzień w pracy obetną Ci połowę pensji, albo w ogóle jej nie zobaczycie ! Za to że nie umówiłeś wymaganej liczby spotkań ale byłeś każdego dnia w pracy też Ci nie zapłacą , a o prowizji już w ogóle nie wspomnę ! Naoglądacie się za to zdjęć z biuletynu firmy GREAT jak prezes/ik i koledzy smaży cztery litery w afryce bo właśnie z tamtego obszaru inwestycję będziecie sprzedawać. Szukają frajerów którzy umówią im np 20 spotkań, z tych spotkaniach mogą wyrzeźbić fajną kasę dla firmy ale wy za zaplanowanie spotkania, odnalezienie klienta umówienie spota nic nie zobaczycie, co więcej zostaniecie poniżeni, wyśmiani i pokażą wam drzwi jeśli wejdziecie z nimi w jakiekolwiek konwersację. Panie Pawle ! Tu komentarzy Pan nie usunie ! niech ludzie wiedzą jak nieuczciwie działacie !

Były Pracownik

Weronika

@Slawo czyli jesteś zadowolony z pracy w Great Private Equity? Masz rację terminowość wypłat jest ważna, a niestety nie wszędzie jest to praktykowane. Może dasz jakieś rady osobom, które chciałyby zatrudnić się w tej firmie? Jakie dokładnie pytania padają na rozmowie o pracę?

Weronika

We wrześniu firma Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji poszerzyła swoją działalność o nowy oddział w Dubaju. A jeżeli szukasz pracy w Polsce to firma szuka pracowników na stanowiska: Asystent Doradcy Finansowego, Opiekun Klienta VIP, Kierownik Zespołu Sprzedaży, Kierownik Regionalny oraz stażystów http://www.greatpe.pl/o-nas/kariera

Slawo
@Weronika 23.10.2017 13:51

W firmie pracuję dwa latka , wypłaty w terminie, atmosfera rewelacja, Pan Prezes -człowiek z wizją rozwoju, dbający o ludzi a co najważniejsze dotrzymuje danego słowa

Weronika

Zastanawiacie się nad aplikacją do firmy? Aktualne oferty znajdziecie na głównej stronie internetowej - http://www.greatpe.pl/o-nas/kariera

zdzislav

Nie polecam pracy w tej firmie. (asystent doradcy finansowego) 1. Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem o mozliwosci otrzymania umowy o pracę, natomiast w rzeczywistości jest to umowa o DZIEŁO ! (a wczesniej wspomniany rodzaj umowy - jak usłyszałem krótko po rozpoczęciu pracy - od działu prawnego firmy: "nie praktykują") 2. Zadania asystenta: obraz zadań i obowiązków przedstawiony przez managera na rozmowie kw. znacznie rozni się od rzeczywistości. Praca miała polegać na ścisłej współpracy z doradcą, ostatecznie siedzisz w zamknietej salce z grupą takich samych "asystentow" i dzwonisz do listy osób powtarzając skrypt. Call Center. 3. Kasa. Lepiej nie mówić. Nic dziwnego że przez pierwszy miesiąc jest taka mala stawka. Wszystko to co jest obiecywane okazuje się kłamstwem. 4. Atmosfera - ujdzie... Choć mam wrażenie,że kwestia niewypłaconych pieniędzy skłoniła ludzi do rozmowy i zintegrowania się.

ader

nie wierzę że taka firma mogłaby mieć takie problemy finansowe jak próbujesz mi wmówić... czy ktokolwiek może to potwierdzić?

edzio

Moim zdaniem firma krzak - zatrudnia ludzi, którzy w relacjach prywatnych są niewypłacalny. A to oznacza, że kiepsko im tam płacą.

Partner

Pomyje na firmę wylewają byli pracownicy, którzy nie sprawdzili się jako asystenci i jako doradcy klienta. To powszechne zjawisko. Firma jest rzetelna i ma świetne perspektywy rozwoju dla tych, którzy nie boją się pracy na własny rachunek. To nie praca dla tych, którzy tyłki mają przywiązane do biurka, a ręce do ekspresu do kawy. Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania.

Zdzislaa

Mialem umowe o dzielo. Zadaniem bylo umowic 40 osob w ciagu miesiaca by dostac az 1200zl. Nie bylo mnie 2 dni w miesiacu , limit wykonalem z nawiazka (60 spotkan) , ale moja pensja zostala obcieta o polowe bo nie bylo mnie 2 dni+ prezesik nazwal mnie oszustem (20 spotkan nie doszlo do skutku) Odradzam nawet skladac tu cv. Traktuja pracownikow jak smieci

taj

Rozpocząłem pracę - jestem w firmie od 2 miesięcy. Do tej pory rewelacja - jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak fajną i zgraną paczką ludzi. POLECAM

jani68

Dziwna firma. Sprawdziłam co mam sprzedawać i nikt nic nie wie. Żadnej umowy nie dali. A Pani hr przy mnie robiła wpisy na forum jako niby pracownik ?! Nie dziękuje. Żadnych przelewów nie ma. To moja ocena po wizycie tam. Szukam dalej czegoś poważnego.

ania

Mnie wymęczył ale na ostatnim spotkaniu. Wcześniej miałam spotkania z HR Managerką i szefową zespołu (tak mi sie przedstawiła). Naprawdę musiałam się starać na spotkaniu z Prezesem ale zrobił na mnie ogromne wrażenie człowieka z wizją.

Olgierd

Prezes na rekrutacji o wszystko pyta , Jeżeli trafisz na zastępcę Prezesa to będzie szybciej pyta o ostatnie miejsce pracy i plany na kolejny rok.. Tak słyszałem. Powodzenia

Kasia

Proszę Państwa nie 120 a 20 odbytych spotkań w miesiącu. Byłam na takim spotkaniu i przedstawiono mi warunki czarno na białym. Mają dużą ofertę produktową. Nie jest ot praca dla etatowców... trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty, jak wszędzie w tego typu firmach za picie kawy i patrzenie w okno nikt nie płaci...

Zarobki są prowizyjne. Umowa zlecenie. Masz podstawę maks 1750 brutto jak uda Ci się zorganizować 120 spotkań i jakiś tam procent od wpłaty klienta

xxx

Też na czarno? Ja wole ich omijać szerokim łukiem..

Omijajcie szerokim łukiem, zwłaszcza pracę w biurze w Wawie na ul. Boya Żelańskiego. Oszuści.. Niewypłacalni.. No i pracujesz na czarno.

Zostaw opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji