Getligent Sp. z o.o.

Opinie o Getligent Sp. z o.o.

szok

jeśli chodzi o tą firme, to wiem, ze spółka została założona przez osoby związane z finansami i marketingiem od ponad 10 lat, wiec naprawde znają się na swojej pracy. Teaz zatrudniają sporo pracowników, ale oferty pracy chyba szybko znikają i wydaje mi się, że teraz trudno się do nich dostac do pracy.

Zostaw opinię o Getligent Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getligent Sp. z o.o.