California Trading Sp. z o.o. Sp.k.

Łęgowo

Opinie o California Trading Sp. z o.o. Sp.k.

Edyta

Jakiś czas temu @były 2posumował to jakie w jego ocenie były plusy i minusy pracy w California Trading. Jakie zmiany zaszły od tego czasu? Jakim pracodawcą jest obecnie? Chętnie dowiemy się więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia. Dodatkowe informacje będą szczególnie cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

dfv

hej hej wszystkom wiecie no skoro byly dobre warunki oferowane to nic dziwnego ze oferta szybko zniknela :D z cala pewnoscia na takim stanowisku to trzbe amiec odpowiednie kwalifikacje do pracy i po prostu znac sie na tym co sie robi ciekawe jakie zarobki

były 2

odpowiadając na szczegółowe pytania: - umowa o pracę ( w zależności od stanowiska i negocjacji indywidualnych takie jest wynagrodzenie) - wynagrodzenie netto - 1,8 -2,5 tys. ( trzeba zaktualizować) - możliwość rozwoju - zależy od siły przebicia i rozmów - flota - Chewrolety Aveo 2014-2015, Skoda Fabia Kombi - socjal - nie istnieje - premie - niewielkie ale były - praca - zespół był przyjazny, nie wiem ile osób jeszcze pracuje ze starej ekipy - atmosfera -raczej miła - praca - jak każda inna, za leżenie nikt nie płaci - procedury - poukładane - zarządzanie - jak w poprzednim poście - praca poza RP - nie wiem, - płaciła terminowo, opłacane noclegi - GPS - tak - narzędzia pracy - standard - auto, komórka, laptop dla handlowca Uwzględniłem obiektywną opinie, pomimo rozstania a mógłbym obsmarować równo. Pytanie po co?

?

Firma jest super. Polecamy każdemu kto się zaangażuje w swoją pracę.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna , by użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie.

$$$$$$$$$

Czy w firmie zwracają uwagę na znajomość języków obcych? Czy istnieje współpraca międzynarodowa? Co jest mile widziane jeśli chodzi o pracę ? Czy obowiązuje dreskod ?

gość

Bardzo proszę o rzetelną opinię na temat warunków pracy w tej firmie, jak wskazuje rodzaj strony internetowej, jak wysokie są zarobki i jakimi narzędziami pracy firma dysponuje - rodzaj samochodów, czy pensja jest wypłacana terminowo, czy jest dobry socjal ? Czy ogólnie jest możliwość rozwoju - szkoleń?

xyz

Pani Aniu proszę nie udzielać się na forum...

Figlarna Myszka

były byłeś kiepski pod każdym względem. Teraz na wiagrę za późno. Byłeś za krótki - nie nadajesz się nawet do czyszczenia wc

bodzio

Kolego/ koleżanko JULS. Zgadam się z Tobą, ale informacje to ja chciałem uzyskać - między sobą ( szczególnie na ogólnym forum ) to nic nie "wymienimy", bo sami oczekujemy rzetelnych informacji. Jak bym takie info miał to bym raczej nie pytał :)

juls

Do bodzio - kolego nie ma się co prosić o opinię osoby, która pewnie wyleciała z hukiem z firmy i teraz wielki bohater na forum... Widzę że również albo byłeś zaproszony albo jesteś już po rozmowie kwalifikacyjne. Jeśli możesz napisać coś więcej to bardzo chętnie wymienię się info.

bodzio

Do BYŁY2 - Widzę, że łatwo się wypowiadać krytycznie ogólnie - tak można o wszystkich i o każdym. Ale jak ktoś prosi o szczegóły, to widzę kolego, że ciężko jest coś konkretnego napisać :). Może jednak odpowiesz na te kilka pytań?

juls

Również jestem ciekaw odpowiedzi na pytania kolegi bodzio. Bardzo proszę o odpowiedź.

bodzio

Były2 - a jak odbierają tą firmę klienci? Ilu jest handlowców w Polsce? Napisałeś, że płacą - a chociaż "kasa" jest przyzwoita ( jakiej wielkości - najniższa krajowa )? Jakie ogólnie warunki pracy ( plany, budżety, GPS, samochody itp. ). Jakich ludzi zatrudniają, a raczej jakich szukają? Jak jeszcze masz jakieś sugestie - napisz.

były 2

Duża rotacja handlowców, ciągłe zmiany polityki handlowej, jak zawieje wiatr w tym kierunku idziemy. Góra zadaje pytania jakie działania podjąć aby podnieść sprzedaż, jak nie wychodzi to zawsze wina pracowników. Brak konkretnego stanowczego, spójnego zarządzania odgórnego i konsekwencji. Zmiana pionu handlowego co kilka miesięcy nie jest sposobem na funkcjonowanie firmy a dowodem na nieudolne kierowanie i decyzje a raczej ich brak. Dobre strony: płacą na czas, umowa o pracę i tyle.

do Były

Gdybyś nie kręcił lodów na boku to nadal byś pracował. Popracuj nad pisownią bo jeśli tacy handlowcy ograniczeni w pisowni reprezentują firmy to ja dziękuję.

były

widac ze kolega mało wie.firma fajna ale niestety coniektore osoby nie wiedza o co chodzi w handlu. np [usunięte przez moderatora] mysl ze wie wszystko najleiej mimo ze jest tepa i nic nie wie o sprzedazy. [usunięte przez moderatora] w szczegolnosi pan Jac. szuka wszedzie [usunięte przez moderatora] a nie widzi ze owakierowniczka robico chce. co jeszcze... jedna z pracowniczeklubi kazdego nowego faceta w pracy..doslownie a nawet doglebnie :) generalnie odradzam mimo ze mam sentyment do tej firmy , jesli jest ktos zainteresowany to gwarantuje ze poprocujesz rok i Cie zwlnia bo nei jestes wystarcajaco wydolny\'\'a cala twoja sprzedaz to zasluga pani [usunięte przez moderatora])

Zostaw opinię o California Trading Sp. z o.o. Sp.k. - Łęgowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie California Trading Sp. z o.o. Sp.k.