Podatek Biuro Księgowo-Doradcze Maria Paluch

Starogard Gdański

Opinie o Podatek Biuro Księgowo-Doradcze Maria Paluch

patrycja

oni sobie świetnie radzą cały czas, nie trzeba się o nich martwić, mojej firmie bardzo wiele razy uratowali niejedną sytuację, bo niestety jeśli chodzi o sprawy finansowe to często jestem nogą :)

księgowa

Kto o 7 zaczyna, ten o 15 kończy :D. Chyba najważniejsze w tej pracy są stabilne warunki zatrudnienia i wsparcie rozwoju (opłacanie kursów, szkoleń itp.).

antonina

W biurze są okresy, kiedy jest dużo pracy, ale za każdą godzinę nadgodzin dostaje się wyższą stawkę, do tego premie i dodatki. Warunki pracy komfortowe, szefowa ma ogromną wiedzę i można przy niej dużo się dowiedzieć. Minusy: praca często od 7 rano i prawie cały czas przy biurku.

Zostaw opinię o Podatek Biuro Księgowo-Doradcze Maria Paluch - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podatek Biuro Księgowo-Doradcze Maria Paluch