Sprzątanie lub mycie maszynowe - stała praca dla Pani/Pana

Kołobrzeg
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Firma z branży usług utrzymania czystości zatrudni dokładną osobę do serwisu sprzątającego.

Obowiązki

  • utrzymanie czystości w centrum handlowym (korytarze, przeszklenia, toalety i pozostałe) - zapraszamy Panie
  • Obsługa maszyny czyszczącej w centrum handlowym (mycie maszynowe posadzki) - zapraszamy Panów
  • Zimą: obsługa traktorka do odśnieżania terenu zewnętrznego galerii handlowej

Wymagania

  • dokładność, punktualność
  • umięjętności techniczne - mile widziane

Oferujemy

  • przeszkolenie, odzież robocza
  • długoterminowe zatrudnienie
  • umowa zlecenie, 27zł brutto/h
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość pracy dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodatkowe informacje

  • zadzwoń 664 902 346
  • wyślij sms o treści KOŁOBRZEG
  • zgłoś się za pomocą portalu