Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji zatrudnienia język niemiecki

Warszawa
Umowa o pracę, Umowa zlecenie6 500-8 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Wstęp

  • Gowork.eu to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji zatrudnienia
Numer referencyjny:SR/Z11

Obowiązki

  • realizacja i obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy
  • bieżący kontakt z personelem wyjeżdżającym do pracy zagranicę
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • nadzorowanie procesu zawierania umów
  • planowanie i koordynacja przejazdu na miejsce pracy

Wymagania

  • dobra komunikacja interpersonalna
  • znajomość języka niemieckiego B1/B2
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość technik sprzedaży
  • chętnie osoby z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej i obsłudze Klienta

Oferujemy

  • pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku 9-17
  • prywatną opiekę medyczną-enelmed
  • możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport
  • eventy integracyjne

Benefity

Spotkania integracyjne
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1