Specjalista ds. prospectingu i wsparcia sprzedaży

Dąbrowa Górnicza
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa07.07.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z sektora B2B
  • Praca z istniejącą bazą klientów oraz współtworzenie nowej bazy
  • Pozyskiwanie danych kontaktowych do osób decyzyjnych
  • Inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami za pomocą telefonu, maila i social mediów (np.: LinkedIn)
  • Badanie potencjału zakupowego i identyfikacja potrzeb klienta w zakresie systemów informatycznych i cyfryzacji procesów
  • Monitorowanie procesu sprzedaży i aktywne wsparcie działań handlowych
  • Osiąganie wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
  • Raportowanie wykonanych czynności w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie we wsparciu sprzedaży
  • Doświadczenie w inicjowaniu i prowadzeniu rozmów telefonicznych z klientami B2B
  • Otwartość w komunikacji interpersonalnej, swoboda wypowiedzi i inicjatywa w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami informatycznymi i chęci uczenia się
  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu oraz zaangażowanie w pracę
  • Dobra współpraca z zespołem
  • Doświadczenie w inicjowaniu rozmów telefonicznych z wysoką kadrą managerską
  • Umiejętności zawodowe w komunikacji B2B oraz obsłudze systemów klasy CRM

To oferujemy

  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi
  • Koleżeńską atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim
  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport
  • Elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Świętowanie urodzin
Parking dla pracowników
Możliwość pracy zdalnej
Inicjatywy dobroczynne
Elastyczny czas pracy
Firmowa drużyna sportowa
Karta sportowa
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Możliwość uzyskania uprawnień
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

Stale się rozwijamy. Mamy wiele inspirujących projektów i głowy wypełnione po brzegi pomysłami. Z nami nie da się nudzić. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności docenianych na rynku pracy. Wspominaliśmy, że jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój pracowników? I najważniejsze – jesteśmy zgranym zespołem. Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera w pracy przekłada się na efektywność podejmowanych działań.

Aplikuj i dołącz do naszej EQ SYSTEMOWEJ drużyny!

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1